II. LIGA MFK Topvar Topoľčany - Spartak Vráble 0:2 (0:1)

II. LIGA
MFK Topvar Topoľčany
- Spartak Vráble 0:2 (0:1)
V 2. min. strieľal Šmitala tesne vedľa. Topoľčany mali loptu častejšie na svojich kopačkách, ale v 28. min. vyšla hosťom kontra a Pavelka zavesil - 0:1. Vyrovnať mohol Schwarz, ale pošmykol sa na rozmočenom teréne. V druhom polčase sa domáci pokúšali dobyť hosťujúcu bránu, ale v ojedinelej šanci sa ocitli Vráble, keď samostatný nájazd premenil Mikuška. Keď sa z ihriska navyše porúčal Vermeš, bolo rozhodnuté. Hostia mohli ešte zvýšiť, ale Tužinského štandardku zastavilo brvno. Topoľčany nevyhrali šesť zápasov v rade, zimná prestávka im príde vhod.
l Góly: 28. Pavelka, 73. Mikuška. R Somoláni, 287 divákov. ŽK: Bačík, Vermeš - Turčan. ČK: 74. Vermeš. MFK TOPVAR: Mikuláš - Vermeš, Bačík, Schwarz (76. Rusňák), Matušík - Grznár, Krajčík, Šmitala, Candrák, Mucha - Pavlovič (71. Detko). Tréner A. Farkaš. SPARTAK: Vojtek - Ťuťuris, Šándor, Husár, Gonda, Tužinský, Mikuška (74. Urda, 88. Toman), Chrappa (73. Švajda), Pavelka, Nozdrovický, Turčan. Tréner D. Liba.

FK Púchov - DAC
Dunajská Streda 2:1 (0:1)
Po úvodnom oťukávaní mali prvé tri šance domáci. Hostia pohrozili Uzolom, ale najväčšiu šancu polčasu zahodil Púchovčan Štefún. Z nevinnej akcie sa DAC ujal vedenia Bognárom. V 70. min Náther po faule na Vanáka vyrovnal z jedenástky. V nadstavenom čase, keď hostia reklamovali ofsajd, rozhodol zblízka striedajúci Holeščák.
 Góly: 70. Náther (11 m), 90. Holeščák - 45. Bognár. R Hádek, 300 divákov, ŽK: Štefún, Šimáček - Németh, Milan, Buka, Horváth, ČK: 73. Náther - 90. Horváth. DAC: Košovan - Németh, Szkukálek, Bognár (80. Genčúr), Lelkes, Horváth, Kubala, Uzola (90. Bartalos), Libič, Buka, Milan.

Duel FC Nitra B - SFM Senec nedohrali, bol ukončený v 6. minúte pre nespôsobilý terén.

Ostatné výsledky 15. kola
Petržalka B - ŠKP Dúbravka 0:1 (0:1), 14. Rihák (11 m). Rača - Pezinok 1:1 (0:1), 72. Bielčík - 39. Gyurász. Nové Mesto - Trnava B 2:0 (0:0), 56. Končitík, 90. Tuschel. Slovan B - Vrbové 0:0. Nemšová - Moravany 1:0 (1:0), 19. Belica.
1. SFM Senec 14 10 1 3 25:13 31 (+7)
2. Vráble 15 8 4 3 22:8 28 (+4)
3. Nemšová 15 8 3 4 23:16 27 (+6)
4. Dun. Streda 15 8 2 5 25:14 26 (+2)
5. Artmedia B 15 8 2 5 27:22 26 (-1)
6. Vrbové 15 7 4 4 18:15 25 (+1)
7. Nové Mesto 15 7 3 5 17:13 24 (+3)
8. Púchov 15 6 6 3 23:19 24 (+3)