Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

STOLNÝ TENIS

EXTRALIGA MUŽOV
UKF Nitra - Ružomberok 10:0, Šesták 2,5, Jahoda 2,5, Ištokovič 2,5, Benč 2,5. Topoľčany - Lok. Košice 8:5, Chudý 3,5, Balážová 2, Michalka 2, Gašparík 0,5. Malacky - Holíč 1:9, Čadca - Rača 6:8, Žilina - ŠKST Ba 0:10. UKF Nitra - Lok. Košice 9:1, Benč 2,5, Ištokovič 2,5, Jahoda 2,5, Šesták 1,5. Topoľčany - Ružomberok 8:3, Balážová 2,5, Poluch 2, Chudý 1,5, Slovák 1, Michalka a Gašparík 0,5. Žilina - Rača 3:8, Čadca - ŠKST Ba 1:9.
1. ŠKST Bratislava 11 10 0 1 98:20 31
2. UKF Nitra 11 9 1 1 94:28 30
3. Čadca 11 7 1 3 72:56 26
4. Rača 11 7 1 3 81:49 26
5. Holíč 10 7 1 2 79:37 25
6. Topoľčany 11 4 1 6 47:80 20
7. Lok. Košice 11 4 0 7 54:70 19
8. Ružomberok 11 1 2 8 38:86 15
9. Žilina 11 1 0 10 22:96 13
10. Malacky 10 0 1 9 24:87 11
EXTRALIGA ŽIEN
Valaliky - ŠOG Nitra 6:4, Suletyová 2,5, Kasanová 1, Kokavcová 0,5. Miňovce - Dun. Streda 2:8, Fekete 3,5, Kreškócziová 2,5, Andelová 2 Malacky - Ružomberok 1:9, Trnava - Zvolen 2:8. Topoľčany B - Topoľčany A 1:9 (predohrali pred začiatkom súťaže). Miňovce - ŠOG Nitra 5:5, Suletyová 3, Kokavcová 1,5, Selická 0,5. Valaliky - Dun. Streda 1:9, Fekete a Kreškócziová 3,5, Andelová 2. Trnava - Ružomberok 1:9, Malacky - Zvolen 3:7.
1. Ružomberok 11 10 0 1 84:26 31
2. Topoľčany A 10 10 0 0 84:16 30
3. Dun. Streda 11 8 1 2 72:38 28
4. Zvolen 11 6 2 3 64:46 25
5. Miňovce 11 4 1 6 46:64 20
6. Trnava 11 3 1 7 38:72 18
7. Malacky 11 3 1 7 44:66 18
8. ŠOG Nitra 11 2 2 7 43:67 17
9. Valaliky 11 2 0 9 32:78 15
10. Topoľčany B 10 2 0 8 33:67 14
I. LIGA MUŽOV
Galanta - UKF Nitra B 5:9, Csejtey a Néveri 1,5, Šmida 1, Vími a Szemes 0,5 - M. Gajdoš a Bezúr 3, Žoldoš 2, Červeň 1. Sládkovičovo - UKF Nitra C 10:4, Horváth a Somogyi 3,5, Barinka a Németh 1,5 - Kevický 2, Kováč a Gajdoschik 1. Trnovec - Komárno/Šahy 7:7, Šabík a Škuril 2, Polcík a Slováčik 1,5 - Gáspár a Uherčík 3,5. Domino Nitra - STK N. Zámky 7:7, Joanidis a Urban 2, Ľ. Ježo a L. Billich 1,5 - Filaga a D. Karas 3,5. Senec - Tovarníky 9:5, Török 2,5, Ľ. Goga 1,5, Gogora 1. Ivanka p/D. - Tr. Teplá 7:7. Sládkovičovo - UKF Nitra B 4:10, Barinka a Somogyi 2 - Žoldoš, Bezúr a Červeň 2,5, M. Gajdoš 1,5, Čukan 1. Galanta - UKF Nitra C 13:1, Vími, Csejtey a Szemes 3,5, Šmida 2,5 - Kováč 1. Domino Nitra - Komárno/Šahy 7:7, Joanidis a Urban 2, Ľ. Ježo a L. Billich 1,5 - Gáspár a Uherčík 3,5. Trnovec - STK N. Zámky 4:10, Šabík 2, Slováčik 1,5, Polcík 0,5 - D. Karas 3,5, Haluška 3, Filaga 2,5, R. Gajdoš 1. Ivanka p/D. - Tovarníky 9:5, Török 2,5, M. Michalka 2, Ľ. Goga 0,5. Senec - Tr. Teplá 10:4.
1. UKF Nitra B 14 14 0 0 159:37 42
2. Domino Nitra 14 9 3 2 110:86 35
3. STK N. Zámky 14 9 1 4 113:83 33
4. Galanta 14 7 3 4 109:87 31
5. UKF Nitra C 14 5 4 5 88:108 28
6. Senec 14 5 2 7 94:102 26
7. Ivanka p/D. 14 5 2 7 89:107 26
8. Komárno/Šahy 14 3 5 6 95:101 25
9. Sládkovičovo 14 5 1 8 90:106 25
10. Tr. Teplá 14 4 3 7 77:119 25
11. Trnovec 14 3 2 9 84:112 22
12. Tovarníky 14 1 2 11 68:128 18
II. LIGA
Bošany - ŠOG Nitra 4:14, Mego 4,5, Tomáš 4, Šimunek 3,5, Medřík 2. V. Uherce - Vráble 12:6, Kobolka 4,5, Trávnik, Špleha a Candrák 0,5. Lazany - Bánov 8:10, Mrkvica 4, Mikulec 2,5, M. Remiáš 2, V. Šimunek 1,5. P. Bystrica - Levice 11:7, Hlošek 3, Mičjan a Gabaš 2. N. Dubnica - N. Mesto 10:8, Dubnica - Drietoma 18:0. V. Uherce - ŠOG Nitra 10:8, Mego 4, Šimunek a Tomáš 1,5, Medřík 1. Bošany - Vráble 3:15, Kobolka a Trávnik 4,5, Špleha 3,5, Candrák 2,5. Lazany - Levice 9:9, Hlošek, Székely a Gabaš 2,5, Mičjan 1,5. P. Bystrica - Bánov 9:9, Mrkvica 3,5, V. Šimunek a Mikulec 2, M. Remiáš 1,5. N. Dubnica - Drietoma 16:2, Dubnica - N. Mesto 15:3.
1. ŠOG Nitra 14 12 1 1 184:68 39
2. Dubnica 14 12 0 2 170:82 38
3. V. Uherce 14 11 1 2 151:101 37
4. Levice 14 9 2 3 152:100 34
5. Vráble 14 7 0 7 127:125 28
6. Pov. Bystrica 14 4 4 6 128:124 26
7. N. Mesto 14 5 1 8 125:127 25
8. N. Dubnica 14 5 1 8 114:138 25
9. Bánov 14 4 2 8 109:143 24
10. Lazany 14 3 2 9 106:146 22
11. Drietoma 14 2 3 9 83:169 21
12. Bošany 14 1 1 12 63:189 17
III. LIGA
Volkovce - Bánov B 12:6, Ján Červený a Joz. Červený 3,5, F. Mášik a Frajka 2, bez boja 1 - M. Šimunek 3,5, B. Šimunek 1,5, Petrášová 1. H. Trsťany - N. Baňa/Podl. 15:3, Cibulya a Petráš 4, Tuhý a Mikle 3,5 - Lamper 2,5, Harmady 0,5. Domino Nitra B - STK N. Zámky B 13:5, Grigel ml., L. Billich a F. Ježo 3,5, Horečný 2,5 - A. Karas 3, R. Karas 2. Topoľčany B - Tovarníky B 9:9, I. Gašparík ml. a Čerman 3, M. Gašparík 2, Kopecký 1 - Mikuš 4,5, Slovák st., Bajzík a Dubný 1,5. Komárno/Šahy B - Vráble B 14:4, Varga a Moravec 4,5, Olláry st. 3,5, Vankó 0,5, bez boja 1 - Botka 2, Závody a Vojtek 1. Šurany - Levice B 15:3, Ozorák a Barci 4,5, Kozár 3,5, Bóla 2,5 - Beničiak a Jančo 1, bez boja 1.
1. Šurany 13 12 0 1 186:48 37
2. H. Trsťany 13 11 1 1 163:71 36
3. Domino Nitra B 13 11 0 2 143:91 35
4. N. Baňa/Podl. 13 6 2 5 115:119 27
5. STK N. Zámky B 13 6 2 5 113:121 27
6. Topoľčany B 13 6 2 5 130:104 27
7. Komárno/Šahy B 13 4 4 5 113:121 25
8. Levice B 13 5 0 8 98:136 23
9. Vráble B 13 3 1 9 85:149 20
10. Volkovce 13 3 1 9 100:134 20
11. Tovarníky B 13 2 2 9 82:152 19
12. Bánov B 13 1 1 11 76:158 16
IV. LIGA SEVER
Mojmírovce - Trnovec B 7:11, D. Rumanovský 4,5, Košecký 1,5, Koscelník 1 - Bízik 3,5, Machálik 3, Ševčík 2,5, Kriško 2. ŠOG Nitra C - Šaľa 4:14, Lidik 2, Vajda a Jurdová 1 - Kĺbik a Kostka 3,5, Lužica st. a Rusznák 1, bez boja 5. Vráble C - Domino C 5:13, Friedl 2, Horváth a Vodrážka 1,5 - Halás 4, T. Billich 3,5, Slávik 3, Beňačka 1,5, Ivaničová 1. Volkovce B - Čab 10:8, Laca 4,5, Lackovič 2,5, Kováč st. a Komárek 1,5 - P. Horňák 3, E. Šimanský a Tomko 2, bez boja 1. Topoľčany C - Č. Kľačany 10:8, M. Maňák a Žatko 3,5, R. Bučko 2,5, M. Gašparík 0,5 - Herc 4, S. Páleník 2, I. Páleník a Varga 1. Zl. Moravce - Ludanice 9:9, Magušin a Zuzula 3, Valkovič 2, Grzyb 1 - M. Smutný 4,5, Janošťák, Malina a R. Smutný 1,5. Dlhá n/V. - ŠOG Nitra B 8:10, A. Andódi 4,5, Mészároš 1,5, Lazor a Sarka 1 - Komorovský a Kokavec 3,5, Selický 3. Lehota - Žitavany 12:6, Ment 4, Studený 3,5, Holka 3, Križan 1,5 - Kováč a Herda 2,5, Kramár 1.
1. Trnovec B 13 13 0 0 202:32 39
2. Mojmírovce 13 10 2 1 164:70 35
3. ŠOG Nitra B 13 8 4 1 153:81 33
4. Topoľčany C 13 7 3 3 143:91 30
5. Ludanice 13 6 3 4 117:117 28
6. Šaľa 13 7 1 5 129:105 28
7. Č. Kľačany 13 7 1 5 118:116 28
8. Domino Nitra C 13 7 1 5 122:112 28
9. Čab 13 7 0 6 122:112 27
10. Lehota 13 6 2 5 116:118 27
11. Volkovce B 13 5 2 6 115:119 25
12. Zl. Moravce 13 4 3 6 122:112 24
13. ŠOG Nitra C 13 3 0 10 82:152 19
14. Žitavany 13 1 1 11 42:192 16
15. Dlhá n/V. 13 1 1 11 74:160 16
16. Vráble C 13 0 0 13 51:183 13
IV. LIGA JUH
Bešeňov - Levice C 8:10, Rausch 3, Hajdú a Timoranský 2, Varga 1 - Székely 4,5, Štúň 3,5, Jalakša 1,5, Daniš 0,5. Strekov - N. Baňa/Podl. B 6:12, Š. Izsák 4, Téglás 1, bez boja 1 - Katina a Ditte 3,5, Šedivec a Pastier 2,5. Bánov C - Zem. Olča 1:17, Kucsara 1 - Hodál a Lacko 4,5, Kevický 3,5, Machalík 2,5, Ledeczký st. 2. SPŠ Komárno - Bát. Kosihy 12:6, Tóth, R. Lichtblau a Bozsaky 3, G. Ibolya 2,5, Ľ. Ibolya 0,5 - Berkes 4,5, V. Jozefík 1, Száraz 0,5. Kolárovo - Lok. N. Zámky 7:11, Polák 4, Csütörtöki 2, bez boja 1 - Gróf 3,5, Podbehlý 2,5, Röman a Vanek 1,5, bez boja 2. Jur n/Hr. - Nána 15:3, Juhász a Garaj 4,5, Braun 3,5, Tóth 2,5 - Tóth, Matuska a Ölvecký 1. Šurany B - Hronovce 6:12, Botka 4, Regás 2 - Csillág a Csernák 3,5, Velčický a Ferda 2,5. Levice D - H. Trsťany B 4:14, Jančo ml. a Modrovičová 2 - Solmoši 4,5, Gálus a Hanuliak 3,5, Teren 2,5.
1. Zem. Olča 13 13 0 0 186:48 39
2. SPŠ Komárno 13 10 2 1 161:73 35
3. Hronovce 13 7 4 2 138:96 31
4. Bešeňov 13 8 1 4 136:98 30
5. Levice C 13 7 2 4 130:104 29
6. H. Trsťany B 13 6 3 4 120:114 28
7. Kolárovo 13 5 4 4 135:99 27
8. Šurany B 13 6 2 5 118:116 27
9. Bát. Kosihy 13 5 2 6 120:114 25
10. Lok. N. Zámky 13 5 2 6 126:108 25
11. Jur n/Hr. 13 5 1 7 114:120 24
12. N. Baňa/Podl. B 13 4 3 6 114:120 24
13. Bánov C 13 4 1 8 90:144 22
14. Strekov 13 3 2 8 100:134 21
15. Levice D 13 1 0 12 44:190 15
16. Nána 13 0 1 12 40:194 14
MLÁDEŽ
Tretí bodovací turnaj NR+TN kraja najml. žiactva v N. Bani - chlapci: 1. Kopányi (N. Zámky), 2. Mišík (N. Baňa/Podl.), 3. Mikuš, 4. P. Bučko (Topoľčany), 8. Čagala (ŠOG Nitra), dievčatá: 1. Mi. Kršiaková, 2. Ma. Kršiaková (N. Baňa/Podl.), 3. M. Vlčková, 4. Caránková (Topoľčany), 7. Le. Mesárošová (N. Zámky), 8. A. Vlčková (Topoľčany).
I. TRIEDA NITRA
12. kolo: Alekšince - Žirany A 0:18, J. Zsebi, Raffay, Cvetanov a Vanyo 4,5. Vráble E - Mojmírovce B 4:14, Ma. Jankovič a Halandová 2 - D. Rumanovský st. 4,5, R. Andris a Bosák 3,5, Daniš 2,5. Výčapy-Opatovce A - Vráble D 15:3, R. Čulák a I. Kuna 4,5, Hupka 3,5, Mikuš st. 2,5 - Horváth 2, Dulay 1. Domino sv. Marka D - Čab B 12:6, Varga 4,5, Kazlov 3, Vetrík 2, Hochel 1,5, Černák 1 - M. Vranka a Mareček 2,5, Varaga 1. ZŠ Tulipánová old boys - Kynek 8:10, Látečka 3,5, Gyulai 2,5, Ivančík a Magdina 1 - Vereš 4, T. Čeri 2,5, Šimek 2, Kopček 1,5. Kolíňany - Veľký Cetín odložili.
1. Žirany 12 12 0 0 177:39 36
2. Kynek 12 9 0 3 135:81 30
3. Mojmírovce B 12 8 2 2 122:94 30
4. V. Cetín A 11 9 0 2 137:61 29
5. Domino Nr D 12 8 1 3 117:99 29
6. Tulip. old boys 12 5 2 5 114:102 24
7. V.-Opatovce 12 3 3 6 101:115 21
8. Vráble D 12 4 0 8 92:124 20
Čab B 12 3 2 7 92:124 20
10. Kolíňany 11 4 0 7 95:103 19
11. Alekšince 12 1 0 11 60:156 14
12. Vráble E 12 0 0 12 36:180 12
II. TRIEDA NITRA
12. kolo: Klasov B - Čeľadice 2:16, R. Gyepes a Marci 1 - Holeš a Krivošíková 4,5, Žiak a Bumbala 3,5. Čab C - Lehota B 6:12, Gála, Mikuška, Bóri a Krieger 1,5 - Mi. Holka, Mesároš a Pavelek 4. ŠOG Nitra D - YMCA Nitra 0:18, Š. Haringa, Rehák, Runák a Antalík 4,5. Výčapy-Opatovce B - Vráble F 14:4, M. Arpáš 4,5, J. Arpáš a M. Kuna 3,5, Krnčan 2,5 - Horňák 3, D. Petrincová 1. Veľký Cetín B - Čab D 17:1, Fejes a Mikušík 4,5, M. Gúgh a Kóňa 4 - P. Vranka a Mažár 0,5. Žirany B - Klasov A 18:0, F. Zsebi, Kováč, Szonlajtner a Mihok 4,5. Dohrávka: Čab C - Čeľadice 6:12, Gála 2,5, Jur. Brezniak 1,5, Krieger 1, Ján Brezniak a Bóri 0,5 - Krivošíková 4, Žiak a Holeš 3, Laca 2. Klasov A - Klasov B 17:1, J. Šranko st. a Z. Gyepes 4,5, Mikle 4, Novotný 3,5, Szabó 0,5 - R. Gyepes 1.
1. Žirany B 12 11 0 1 185:31 34
2. Lehota B 12 11 0 1 170:46 34
3. Veľký Cetín B 12 10 0 2 151:65 32
4. YMCA Nitra 12 9 0 3 145:71 30
5. Čeľadice 12 7 1 4 140:76 27
6. V.-Opatovce B 12 7 0 5 113:103 26
7. Klasov A 12 4 1 7 100:116 21
8. Čab C 12 4 0 8 87:129 20
9. Čab D 12 3 2 7 78:138 20
10. Vráble F 12 2 1 9 59:157 17
11. ŠOG Nitra D 12 1 0 11 40:176 14
12. Klasov B 12 0 1 11 28:188 13
MO ŠAĽA
11. kolo: Močenok B - Neded 14:4, Vlčany - Šaľa B 5:13, Trnovec C - Močenok A 10:8, Lipama Šaľa - Mix Šaľa 9:9. Dohrávky: Lipama Šaľa - Neded 16:2, Šaľa B - Mix Šaľa 13:5.
1. Trnovec C 11 11 0 0 151:47 33
2. Šaľa B 11 9 0 2 134:64 29
3. Mix Šaľa 10 6 1 3 93:87 23
4. Lipama Šaľa 11 5 1 5 109:89 22
5. Močenok B 10 6 0 4 98:82 22
6. Močenok A 11 2 1 8 80:118 16
7. Vlčany 11 2 0 9 66:132 15
8. Neded 11 0 1 10 43:155 12
MO ZLATÉ MORAVCE
Č. Kľačany C - Zl. Moravce B 0:18, Zlatňanský ml., Krčmárik, Pacalaj a L. Borčin 4,5. Zl. Moravce C - Č. Kľačany D 17:1, F. Borčin a Jakub Valkovič 4,5, Lenart 4, Černák 3, Drgoňa 0,5, Jozef Valkovič 0,5 - M. Šútor 1. Č. Kľačany B - Hosťovce 14:4, Varga 4,5, Horný a P. Švec 3,5, J. Ivan 2,5 - Chovan 3, Remiš 1. Volkovce C - Neverice 12:6, Kováč st. 4,5, Komárek 3,5, Bobok 3, Magušin st. 1 - Dibala a Mihálik 2,5, Danóci 1. Topoľčianky - Žitavany B 8:10, Kapusník 3,5, Beňo 3, Šusták 1,5 - P. Maduda 3,5, M. Herda 3, Sámel 2, Kusek 1,5. Skýcov - J. Kostoľany 5:13, Žíkavský ml. 3, Ondrejka 2 - Belianský 4,5, Mašír 3,5, Beňo 2,5, Ďatko 1,5, Hochreiter 1.
1. Z. Moravce B 12 12 0 0 184:32 36
2. Z. Moravce C 12 10 0 2 159:57 32
3. Topoľčianky 12 10 0 2 135:81 32
4. Č. Kľačany B 12 9 0 3 144:72 30
5. J. Kostoľany 12 6 1 5 115:101 25
6. Neverice 12 6 0 6 103:113 24
7. Volkovce C 12 5 1 6 103:113 22
8. Č. Kľačany D 12 3 2 7 65:151 20
9. Č. Kľačany C 12 3 1 8 85:131 19
10. Žitavany B 12 3 1 8 83:133 19
11. Hosťovce 12 1 2 9 67:149 16
12. Skýcov 12 0 0 12 53:163 12
Volkovce C majú 1 kont. prehru.
II. TRIEDA ZLATÉ MORAVCE
Volkovce D - Žitavany C 9:9, Hosťovce B - Ladice B 12:6, T. Mlyňany - Ladice 13:5, V. Vozokany - Nemčiňany 6:12, Velčice - Č. Kľačany E 11:7, M. Vozokany - Č. Hrádok 15:3, Z. Moravce D - Choča 12:6.
1. Z. Moravce D 11 11 0 0 148:50 33
2. Č. Kľačany E 11 9 0 2 127:71 29
3. Žitavany C 11 7 2 2 119:79 27
4. T. Mlyňany 11 7 1 3 119:79 26
5. Nemčiňany 11 6 3 2 117:81 26
6. Č. Hrádok 11 6 1 4 89:109 24
7. M. Vozokany 11 5 2 4 116:82 23
8. Hosťovce B 11 4 2 5 98:100 21
9. Volkovce D 11 4 1 6 100:98 20
10. Velčice 11 4 0 7 91:107 19
11. Ladice A 11 4 0 7 86:112 19
12. Choča 11 2 0 9 67:131 14
13. Ladice B 11 1 0 10 65:133 13
14. V. Vozokany 11 1 0 10 44:154 13
Choča má 1 kontumačnú prehru.
MATÚŠ BAJZÍK, vem, ep,vk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  4. Bývanie v meste predlžuje život
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 904
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 348
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 668
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 458
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 278
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 080
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 022
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 881
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 607
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 456
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?