Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

19 - Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Lenghart, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce

Správna tipy 3. kola:
FC Nitra B – Dun. Streda 1:0 1
Pata – Topoľníky 1:3 2
Močenok – H. Kráľová 1:0 1
Ohrady – Čierny Brod 1:2 2
Baloň – Šaľa B/Veča 3:0 1
Ivanka – Mojmírovce 6:1 1
Kolíňany – Golianovo 2:2 X
D. Krškany – Jelenec 1:1 X
Machulince – Skýcov 3:3 X
Žihárec – Tešedíkovo B 3:0 1

Poradie po 3. kole:

18 - Anna Pacherová, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Marek Fábry st., Šurianky, Jozef Kóša, Nitra, Jana Jašiková, Marián Titka, Šaľa
17 - Šimon Horváth, František Hrnčiar ml., Pavol Krajčo, Igor Kotora, Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Horváth, H. Potôň, Juraj Sojka, Vráble, Peter Kluka, V. Lapáš, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Ján Dekan, Velčice, Ľudovít Desat, Podhorany
16 - Michal Bíro, Maroš Karas, Michal Korytko, Laco Ištokovič, Štefan Sýkora, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Alojz Rajtár, Sľažany, Viliam Félis, Jozef Joniak, Vráble, Peter Kollárovič, Galanta, Agátka Adamčová, Sereď, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Henrich Richter, Bratislava, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Patrik Čepček, Žitavany, Rudolf Macho, Kolíňany, Ľubomír Straňák, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Török, V. Dolina, Zoltán Mojzeš, Šaľa-Veča, Jozef Sklenár, Šaľa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ladislav Kiss, N. Život, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok
15 - Jarmila Saidová, Vlastimil Ábela, Július Petrík, Milan Nagy, Ivan Ševčík, Stanislav Billik, Ľubomír Kiesel, Lukáš Tomiš, Jozef Hudec st., Jozef Nemeš st., Eugen Németh, Juraj Chudiak, Ľuboš Lacina, Imrich Hrdlica, Nitra, Pavol Kozma, Anton Berecz, Kristína Líšková, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Hamara, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Lucia Lencsésová, Gabriel Lešš, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Pavel Mihálik, Jozef Odráška, Ľubor Goldbecher, Milan Lazan, Ján Szöcs, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Jozef Danada, Šaľa-Veča, Štefan Račko, Peter König, Ivanka, György Jakubecz, H. Saliby, Pavel Períček, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Michal Kulik, Vlčany, Jozef Bajnek, Vráble, Gabriel Molnár, Galanta, Mário Slezák, Lukáčovce, Maroš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Miroslav Ďuriš, Sereď, Marek Sabo, Rumanová, Stanislav Nemček, Janíkovce, Roman Ražný, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, René Scheer, Kolíňany, Ján Rigler, Bratislava, Miroslav Szlamka, Váhovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vratko Candrák, Topoľčany, Juraj Minárik, Obyce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Hrebenár, Žitavany, Jozef Brieška, T. Nemce, Rastislav Borčin, Hostie
14 - Radoslav Ollík, Juraj Rosinský, Marián Grman, Tibor Horváth, Jožo Ťapušík, Juraj Hrnčár, Erik Viskup, Štefan Penzeš, Štefan Matesko, Mário Šándor, Ivan Eliaš, František Tomek, Lenka Königová, Roman Sýkora, Jaroslav Andrášik, Deniska Révayová, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Mrázik, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľubor Kajaba, Peter Vašek, Imrich Guzmický, Ivanka, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril, Milan Florek, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Ivančík, Koniarovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Ballek, Marek Ballek, Hlohovec, Gustáv Štefkovič, Juraj Csirik, Peter Visolajský, René Vincze, Štefan Fabian, Peter Hipp, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Anna Čerenková, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Emília Malá, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica, Marek Kováč, Čifáre, Jana Teplanská, Peter Bodi, Zbehy, Marián Herceg, Pata, Vincent Komačka, Topoľčany, Gašpar Gál, Jana Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Ladislav Lörincz, Branč, Attila Szolnoki, Dyčka, Attila Kürti, Vlčany, Roman Kohút, Vozokany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Štefan Varga, Topoľnica, Dušan Beder, V. Lapáš, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Lívia Čekeyová, Pohranice, Imrich Maťo, Golianovo, Anton Molnár, P. Kesov, Vladimír Guláš, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Marta Záhorská, Rišňovce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Barczi, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Labuda, Solčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Patrik Balogh, Selice, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Roman Danáč, Marián Zlatňanský, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
13 - Ivan Magdolen, Jozef Paulík, František Trnka, Peter Mateička, Katarína Karcolová, Katarína Magušínová, Janka Tomeková, Jozef Viskup, Miroslav Mada, Ľudmila Šimalová, Michal Garay, Zuzana Lacová, Milan Borovský, Ivan Labuda, Marek Hrachovický, Milan Lacina, Jozef Pacher, Štefan Zabák, Daniel Tasáry, Milan Ružička, Eduard Szabó, Mário Varga, Ľudovít Kováč, Miroslav Zverka, Martin Lyžičiar, Július Kolník, Nitra, Natália Kozmová, Andrej Repta, Branč, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Hoppan, Boris Boďo, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Michal Vígh, Margita Kališová, Peter Lehocký, Štefan Mrllák, Marek Sklenár, Ján Petráš, Šaľa, Jarmila Pirošková, Imrich Gregor, Jelenec, Marta Izsáková, František Balogh, Selice, Pavel Babiak, Jozef Gajdoš, Žitavany, Boris Lacina, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Lužianky, Dávid Bežuch, Tibor Bedecs, Galanta, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Javor, Martin Hindák, Sereď, Juraj Bujko, Žihárec, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jozef Vrba, Šaľa-Veča, Miroslav Fúska, Peter Debnár, Zbehy, Jozef Gál, Žirany, Martin Ďuriš, Čeľadice, Július Vodný, Babindol, Ivan Mareček, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Pupák, Hurbanovo, Patrik Brath, Hosťová, Martin Bíro, V. Zálužie, Tibor Križovič, Levice, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Kúsek, Hostie, Miroslav Močol, Alekšince, Tibor Karácsony, Váhovce, Michal Borovský, H. Saliby, Štefan Bako, Močenok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Strieška, Volkovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ladislav Seilinger, Zl. Klasy
12 - Milan Gráf, Ľuboš Baranec, Ján Hnilica, Vladimír Nemšovský, Rastislav Švec, František Bojda, Ľudovít Laca ml., Dušan Letko, Ladislav Pintér, Jozef Senneš, Milan Vöröš, Juraj Chovanec, Lukáš Barát, Ľubomír Turňa, Ján Doboš, Norbert Bordáš, Šárka Dillhoffová, Iveta Dubeňová, Roman Trnkus, Matúš Palka, Ivana Lieskovská, Anton Lieskovský, Ivan Dominka, Anton Dano, Jozef Lacena, Ľudovít Konečný, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Péteri, Vinodol, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Štefan Hudec, Lužianky, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Marián Balko, František Kausek, Klasov, Juraj Volčko, František Szolík, Jozef Baláž, Tibor Odráška, Šaľa, Oľga Račková, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Mikuláš Pinter, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Štefák, Rišňovce, Ladislav Kéry, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Roman Guzmický, Terézia Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Zachar, Radošina, Igor Kováč, V.-Opatovce, František Andrasko, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Juraj Nemček, Daniel Ballay, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Milan Bíro, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Milan Roman, Čab, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Filo, Mojmírovce, Gustav Molnár, P. Kesov, Zuzana Sabová, Peter Odráška, H. Kráľová, Adrián Kupeček, Čechynce, Jozef Kutak, Jarok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Martin Vicena, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Franko, Pata, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Javor, Miloš Reme nár, Sereď, Roman Rajnoha, František Kunkel, Zl. Moravce, Alojz Vician, Beladice, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Kossi, Čifáre, Rado Bajnek, Vráble, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ján Školník, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota
11 - František Hrnčiar st., Paľo Ťapušík, Marián Muzika, Jozef Nosian, Richard Magušín, Štefan Bede, Zuzana Gurinová, Peter Solčianský, Blažena Sennešová, Miroslav Fábry, Marián Červenka, Ján Kuchtiak, Ladislav Skalický, Ivan Chlebák, Martin Gajdoš, Robert Rumančík, Ľubica Tasáryová, Andrej Bednárik, Dalibor Lenický, Elena Kreškócziová, Jozef Prešinský, Nitra, Vlado Bennár, Štefan Popelka, Hájske, Andrej Maťo, Jarok, Ivan Tóth, Čakajovce, Margita Pavelková, Golianovo, Radoslav Dičér, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Štefan Račko, Róbert Jánošík, D. Krškany, Arpád Piroška, Jelenec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Boris Mesároš, Lehota, Juraj Segíň, Sľažany, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Peter Jasenec, Jana Dudonová, Sereď, Peter Náhlik, Nové Sady, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Dušan Szabó, Ladice, Edina Izsáková, Selice, Otto Benc, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Branč, Jaroslav Baláž, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Gregor, Matej Kuzmický, Katarína Tásaryová, Pavel König, Ivanka, Jozef Andel, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Vráble, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Milan Šlosár, Čab, Slavo Kališ, Jozef Kučera, Jozef Baláž ml., Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Čepček, Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, František Mášik, Zl. Moravce, Peter Fáber, M. Vozokany, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Blažena Kozolková, Volkovce, Alojz Jenis, Žitavany
10 - Štefan Kollárik, Miroslav Šimala, Ladislav Pindeš, Miroslav Račko, Marek Ťapušík, Ján Barát, Karol Ryba, Igor Drotár, Anton Bulla, Vladimír Kuchta, Alexej Cserman, Ivan Bobuš, Boris Kašuba, Miroslav Balla, Ľubomír Bartakovič, Barbora Mináriková, Jozef Svitač, Ján Ehrenhold, Vladimír Kompas, Igor Galovič, Ingrid Lyžičiarová, Marek Korytko, Boris Grežo, Ivan Škorica, Katarína Dobiašová, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Stanislav Babocký, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Milan Bekéni, Anton Uher, Šaľa, Milan Strapko, Beladice, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Horný, Zl. Moravce, Jozef Török, Pata, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Lámoš, Jarok, Juraj Šranko, Babindol, Ján Antalík, Vráble, Jozef Lörincz, Branč, Juraj Hamada, Čeľadice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Bédi, Lehota, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Anton Bábik ml., Rumanová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Viera Pavelková, Golianovo, Bohuš Baják, Ivan Berec, Lužianky, Peter Baláži, V. Zálužie, Andrej Fábry, Čab, Marek Ťapušík, Zbehy, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Barát, Topoľčany, Miloš Majdiak, Močenok, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľudovít Mravík, Žitavany, Peter Kováč, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Ján Hegyi, Jelka, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
9 - Pius Hajdák, Pavol Hrnčár, Ľudovít Laca st., Milan Čulák, René Daniš, Jozef Moder, Vladimír Mada, Dionýz Pecháček, Erika Hrachovická, Dušan Tirol, František Grom, Vlado Sásik, Štefan Balko, Peter Varga, Michal Papp, Jozef Hudec ml., Nitra, Andrej Baláž, Peter Palka, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Marián Strečka, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Patrik Drgoň, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Borbély st., Erik Fábry, V. Cetín, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ľuboš Motolík, Trnovec, Július Benčúrik, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Ladislav Vašek, Branč, Denis Marcinkech, Vinodol, Ivan Remeň, N. Streda, Štefan Peťovský, Lužianky, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Anton Németh, D. Lefantovce, Peter Baják, Peter Baják ml., Zbehy, Roman Fuska, Tibor Šmitala, Čab, Naďa Zlatňanská, Kynek, Pavol Kazán, Hosťová, Jaroslav Markovič, Vladimír Varga, Rišňovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Lenka Malovcová, Trnava, Miriama Zborovanová, Golianovo, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Ján Slíž, Beladice
8 - Martina Magdolenová, Zdenko Senneš, Peter Bíro, Vlado Lyžičiar, Marta Ďurišová, Nitra, Ján Hotový, Nové Sady, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Diana Čuláková, Koniarovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Kubáň, Alekšince, Miloš Gál ml., Žirany, Stanislav Vojtila, Michal Čery, Jelenec, Milan Greguš, Zbehy, Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Norbert Borčin, Beladice, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Imrich Drozdák, Babindol, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Anton Valo, Zl. Moravce, Pavel Píš, Topoľčianky, Milan Dudáš, Prílepy, Kristián Forró, Váhovce, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ľubomír Oškerský, Dyčka
7 - Ján Štefek, Martin Škorica, Vladimír Papp, Nitra, Jozef Bosák, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Peter Mikula, Alekšince, Mário Gažo, Rumanová, Anna Rumanovská, Sereď, Samuel Malý, Vráble, Attila Sonlajtner, Žirany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Marek Marcinkech, Vinodol, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Filip Virág, V. Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Ján Tomovič, Lužianky, Dušan Šoš, Zbehy, Koloman Györi, Neded, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miro Senneš, Močenok, Filip Horný, Jarok, Jozef Infner, Rišňovce
6 - Juraj Vencel, Michal Földesi, Michal Švec, Marián Barta, Daniel Čerman, Nitra, Marianna Barátová, Dražovce, Peter Greguš, Zbehy, Dušan Šranko, Klasov, Ernest Lenický, H. Kráľová, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ladislav Marcinkó, Kajal, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Mário Tkáčik, Ivanka, Marko Biely, J. Kostoľany, Jozef Baťala ml., Žitavany, Jakub Vojtek, Vráble
5 - Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Martin Ferenczy, František Sochor, Marcela Hallová, Táňa Rumančíková, Nitra, Vlastimil Záhon, Golianovo, Štefan Labdík, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Štefan Novák, Adriana Sedláková, Šaľa, Ladislav Dvorský, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Marián Pauk, Rumanová, Anna Hudecová, Sľažany, Irena Peťková, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, František Horný, Katarína Pálková, Jarok, Tibor Berec, V. Lapáš, Štefan Chren, Žitavany, Anna Dúczová, H. Kráľová, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Jozef Fúska, Zbehy, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Maczvalda, Mária Sásiková, Ľubomír Očovay, Nitra, Marek Fábry ml., Šurianky, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Ján Wesolowski, Hlohovec, Štefan Kočiš, Trnovec, Mária Pechová, Beladice, Ivan Bielik, Topoľčianky, Jozef Gál, V.-Opatovce, Mário Guzmický, Ivanka, Martin Račko, D. Krškany
3 - Marek Beňo, Peter Bezák, Richard Miškovič, Tomáš Stoklas, Erich Schober, Robko Baláži, Nitra, František Ješko ml., V. Cetín, Jozef Rehuš, Rišňovce, Martin Maglocký, Sládkovičovo, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Milan Strapko, Beladice, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Ľubica Stránska, Dyčka, Daniel Varga, Pata, Lukáš Valent, Hosťovce, Oľga Pintérová, D. Krškany
2 - Dajana Borovská, Pavol Ďurina, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alex Halák, Tešedíkovo
1 - Jozef Obložinský, Ivanka, Libor Vinkler, Šaľa, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor

V 3. kolo bolo maximom 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali 8 tipéri. Sú to: František Hrnčiar ml., Ján Ballek, Jozef Horváth, Juraj Sojka, Jana Gálová, Marián Titka, Ľudovít Brath, Peter Baják ml.
Kto z nich vyhrá kartón piva Steiger a kto bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách. Všetci 7-bodoví si však môžu prísť po CD Davida Beckhama.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  7. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 715
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 371
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 287
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 085
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 794
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 802
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 393
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 11 197
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 528
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 509
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?