Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

28 - Štefan Dubnička, Váhovce, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Rastislav Borčin, Hostie

Správne tipy 5. kola
FC Nitra - Trnava 0:0 X
ČFK Nitra - D. Vestenice 1:1 X
Vlčany - Vrakúň 2:2 X
Baloň - Trstice 0:1 2
Topoľčianky - Rumanová 0:2 2
Nová Ves n/Ž. - Chrenová 1:0 1
Č. Kľačany - Žitavany 0:1 2
H. Lefantovce - Mojmírovce 4:2 1
D. Saliby - H. Saliby 2:2 X
B. Bystrica - FC Nitra 19 0:0 X

Poradie po 5. kole

27 - Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Maroš Karas, Nitra, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Lukáš Bíro, Čakajovce, Patrik Čepček, Žitavany, Jana Jašiková, Šaľa
26 - Stanislav Billik, Jozef Lenghart, Nitra, Marián Titka, Šaľa, Ladislav Kiss, N. Život
25 - Milan Nagy, Michal Korytko, Igor Kotora, Laco Ištokovič, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Viliam Félis, Jozef Joniak, Vráble, Milan Strapko, Beladice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Agátka Adamčová, Sereď, Ľudovít Desat, Podhorany, René Scheer, Kolíňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Roman Danáč, Zl. Moravce
24 - František Hrnčiar ml., Katarína Magušínová, Michal Bíro, Ivan Ševčík, Pavol Krajčo, Lukáš Tomiš, Mário Varga, Ľuboš Lacina, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Danada, Ján Szöcs, Šaľa, Marek Fábry st., Šurianky, Jozef Horváth, H. Potôň, Juraj Sojka, Jozef Bajnek, Vráble, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Kluka, V. Lapáš, Attila Kürti, Vlčany, Štefan Varga, Topoľnica, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Baják, Zbehy, Alexandra Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Ján Török, V. Dolina, Jozef Javor, Sereď, Gabriela Sádovská, Žitavce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ivan Tabaček, T. Nemce, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
23 - Natália Kozmová, Ivan Ďurický, Branč, Ivan Magdolen, Jozef Paulík, Vlastimil Ábela, Július Petrík, Štefan Pénzeš, Juraj Chovanec, Ivan Eliaš, Jozef Kóša, Lenka Königová, Eugen Németh, Nitra, Peter Vašek, Imrich Guzmický, Ivanka, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Malý, Vráble, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Bajla, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Michal Kulík, Vlčany, Jozef Odráška, Peter Lehocký, Zoltán Mojzeš, Jozef Sklenár, Šaľa, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Hrebenár, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Brieška, T. Nemce, Emil Dubec, Žikava
22 - Radoslav Ollík, Juraj Rosinský, Šimon Horváth, Jožo Ťapušík, Juraj Hrnčár, Štefan Bede, Marián Červenka, Ľubomír Kiesel, Štefan Zabák, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Štefan Sýkora, Jozef Nemeš st., Jaroslav Andrášik, Imrich Hrdlica, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Štefan Ivanič st., Filip Dobiaš, Roman Ražný, Čeľadice, Marek Ballek, Hlohovec, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Gabriel Lešš, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Pavel Mihálik, Jozef Vrba, Margita Kališová, René Vincze, Martina Hippová, Šaľa, Peter Zubčák, Hruboňovo, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, György Jakubecz, H. Saliby, Gašpar Gál, Maroš Gál st., Žirany, Alexander Darázs, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Henrich Richter, Ján Rigler, Bratislava, Roman Kohút, Vozokany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Anton Molnár, P. Kesov, Štefan Pupák, Hurbanovo, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Vratko Candrák, Topoľčany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emília Káčerová, Zl. Moravce
21 - Rudolf Lauko, Zbehy, Ľuboš Baranec, Katarína Karcolová, Tibor Horváth, Ján Hnilica, Zuzana Lacová, Zuzana Gurinová, Štefan Matesko, Lukáš Barát, Ľubomír Turňa, Marek Hrachovický, Norbert Bordáš, Roman Sýkora, Miroslav Zverka, Juraj Chudiak, Anton Dano, Martin Lyžičiar, Nitra, Anton Berecz, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Péteri, Vinodol, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Gustáv Štefkovič, Juraj Csirik, Ľubor Goldbecher, Milan Lazan, Štefan Mrllák, Ján Petráš, Peter Hipp, Marián Kopáčik, Šaľa, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Oľga Račková, Jozef Škvaril, D. Krškany, Štefan Račko, Roman Guzmický, Ivanka, Ján Frajtík, Rado Bajnek, Vráble, Marta Izsáková, Selice, Jozef Huňady, Lúčnica, Pavel Períček, Jozef Štefák, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Zachar, Radošina, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jana Gálová, Jozef Gál, Valent Vaňo, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Martin Ďuriš, Čeľadice, Peter Baláži, V. Zálužie, Peter Odráška, H. Kráľová, Bohuš Konopásek, Rumanová, Martin Vicena, Trnovec n/V., Ján Kossi, Čifáre, Jozef Labuda, Solčany, Blažena Kozolková, Volkovce, František Kunkel, Zl. Moravce
20 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marián Grman, Peter Mateička, Jozef Nosian, Jozef Viskup, Ľudovít Laca ml., Milan Borovský, Peter Solčianský, Ivan Labuda, Jozef Senneš, Mário Šándor, Dionýz Pecháček, Daniel Tasáry, Jozef Svitač, Jozef Lacena, Ľudovít Konečný, Július Kolník, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Galbavý, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jarmila Pirošková, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Ľudovít Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Marek Kováč, Čifáre, Marián Herceg, Pata, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Visolajský, Štefan Fabian, Šaľa, Miroslav Javor, Sereď, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Mário Slezák, Lukáčovce, Viktor Balko, Lužianky, Vladimír Gregor, Peter König, Ivanka, Dušan Beder, V. Lapáš, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marek Sabo, Rumanová, Milan Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Lívia Čekeyová, Pohranice, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Pecho, Alojz Vician, Beladice, Jozef Filo, Mojmírovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Tibor Križovič, Levice, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
19 - Pavol Kozma, Kristína Líšková, Ladislav Székelyi, Branč, František Trnka, Vladimír Nemšovský, Erik Viskup, Ľudmila Šimalová, Dušan Letko, Ladislav Pintér, František Tomek, Jozef Pacher, Ľubica Tasáryová, Vlado Sásik, Jozef Prešinský, Ján Ehrenhold, Deniska Révayová, Katarína Dobiašová, Nitra, Ivan Mrázik, Čeľadice, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Ballek, Hlohovec, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Emília Malá, Vráble, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Diana Čuláková, Koniarovce, Jana Teplanská, Peter Bodi, Zbehy, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Jozef Török, Marek Franko, Pata, Boris Boďo, Tajná, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ivan Remeň, N. Streda, Gabriel Molnár, Tibor Bedecs, Galanta, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Slavo Kališ, Jozef Kučera, Tatiana Sklenárová, Jozef Baláž, Marek Sklenár, Tibor Odráška, Šaľa, Gustav Molnár, P. Kesov, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Vlado Matušica, Hájske, Michal Borovský, H. Saliby, Emanuel Maňúch, Žirany, Patrik Balogh, Selice, Ján Školník, Marián Zlatňanský, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ľubomír Bobok, Volkovce
18 - Vlado Bennár, Hájske, Štefan Kollárik, Janka Tomeková, Jarmila Saidová, Michal Garay, Milan Vöröš, Vladimír Mada, Milan Lacina, Karol Ryba, Ladislav Skalický, Robert Rumančík, Vladimír Kuchta, Alexej Cserman, Eduard Szabó, Miroslav Balla, Roman Trnkus, Anton Lieskovský, Ľudovít Kováč, Ivan Dominka, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Ivan Tóth, Čakajovce, Štefan Hudec, Boris Lacina, Lužianky, Vlastimil Záhon, Golianovo, Vojtech Szöke, Jozef Borbély st., V. Cetín, Radoslav Dičér, Stanislav Packa, Močenok, Michal Vígh, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Milan Florek, D. Krškany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Horný, Zl. Moravce, Peter Hamerlík, Jelka, Ľuboš Modzga (Šuker), Ladislav Szöke, Vráble, Ladislav Lörincz, Jozef Lörincz, Andrej Repta, Alexander Repta, Branč, František Margetin, Jaroslav Markovič, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Jana Dudonová, Miroslav Ďuriš, Miloš Remenár, Sereď, Edina Izsáková, Selice, Marianna Barátová, Dražovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, František Andrasko, Jelenec, Jozef Bédi, Lehota, Matej Kuzmický, Katarína Tasáryová, Ivanka, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Július Vodný, Babindol, Peter Debnár, Zbehy, Milan Molnár, P. Kesov, Daniel Ballay, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Adrián Kupeček, Čechynce, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Árgyusi, Neded, Dodo Augustín, Topoľčianky, Pavel Píš, Topoľčianky, Milan Maglocký, Sládkovičovo
17 - Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Pius Hajdák, Richard Magušín, Miroslav Mada, Miroslav Šimala, Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Andrej Bednárik, Dalibor Lenický, Ivan Bobuš, František Grom, Šárka Dillhoffová, Barbora Mináriková, Ivana Lieskovská, Igor Galovič, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Vladimír Papp, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Ladislav Nagy, Vráble, Margita Pavelková, Golianovo, Ján Hotový, Nové Sady, Štefan Račko, Mário Pánis, Róbert Jánošík, Patrik Drgoň, D. Krškany, Juraj Segíň, Sľažany, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašek, Branč, Vladimír Gombáš ml., Miro Senneš, Močenok, Denis Marcinkech, Vinodol, Juraj Bujko, Žihárec, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Vaško, Ivanka, Vladimír Varga, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., František Balogh, Selice, Martin Hindák, Sereď, Emil Šatan, Vozokany, Vincent Káčer, Viliam Matejov, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Peter Fáber, M. Vozokany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky
16 - Martina Magdolenová, Paľo Ťapušík, Ľudovít Laca st., René Daniš, Rastislav Švec, Marek Ťapušík, Zdenko Senneš, Igor Drotár, Ján Kuchtiak, Martin Gajdoš, Matúš Palka, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Škorica, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Arpád Piroška, Michal Čery, Jelenec, Ľuboš Motolík, Trnovec, Štefan Páleník, Milan Dudáš, Prílepy, Peter Jasenec, Sereď, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Šranko, Babindol, Ján Antalík, Vráble, Otto Benc, Branč, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Terézia Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Miroslav Fúska, Zbehy, Anton Németh, D. Lefantovce, Milan Roman, Čab, Milan Ďuriš, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Viera Pavelková, Golianovo, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Kutak, Jarok, Jozef Baláž ml., Šaľa, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Páleník, Topoľčany, Anton Valo, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Infner, Rišňovce
15 - Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Marián Muzika, Pavol Hrnčár, František Bojda, Jozef Moder, Blažena Sennešová, Ján Barát, Ján Doboš, Ivan Chlebák, Boris Kašuba, Peter Bíro, Vladimír Kompas, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Milan Bekéni, Anton Uher, Šaľa, Boris Mesároš, Lehota, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Náhlik, Nové Sady, Dušan Szabó, Ladice, Igor Kováč, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Pavel König, Jozef Kuzmický, Ivanka, Roman Fuska, Čab, Naďa Zlatňanská, Kynek, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Lenka Malovcová, Trnava, Ivan Berec, Lužianky, Marek Ťapušík, Zbehy, Alexander Kusý, Trnovec, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Majdiak, Močenok, Peter Čepček, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy
14 - Milan Gráf, František Hrnčiar st., Ján Štefek, Juraj Vencel, Elena Kreškócziová, Ľubomír Bartakovič, Marta Ďurišová, Nitra, Juraj Volčko, František Szolík, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Lámoš, Filip Horný, Jarok, Filip Guzmický, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Tibor Šmitala, Andrej Fábry, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ján Tomovič, Lužianky, Dušan Šóš, Zbehy, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jakub Vojtek, Vráble
13 - Štefan Klimo, Tvrdošovce, Erika Hrachovická, Michal Papp, Nitra, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Dávid Bežuch, Galanta, Simona Szolnokiová, Dyčka, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Filip Virág, V. Lapáš, Martin Bíro, V. Zálužie, Norbert Borčin, Beladice, Ján Hegyi, Jelka, Mário Tkáčik, Ivanka, Marko Biely, J. Kostoľany, František Mášik, Zl. Moravce, Jozef Baťala ml., Štefan Chren, Žitavany
12 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marián Strečka, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Balko, Klasov, Zoltán Jancsó, Vlčany, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Juraj Hamada, Čeľadice, Miloš Gál ml., Žirany, Anton Bábik ml., Rumanová, Iveta Dubeňová, Štefan Balko, Marek Korytko, Jozef Hudec ml., Marián Barta, Nitra, Štefan Popelka, Hájske, Ján Slíž, Beladice, František Horný, Katarína Pálková, Jarok, Tibor Berec, V. Lapáš
11 - Mário Gažo, Rumanová, Samuel Malý, Vráble, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Repa, Prílepy, Katarína Vlčeková, Lužianky, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Juraj Minár, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Erich Schober, Nitra, Štefan Novák, Šaľa, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Martin Švelan, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Zl. Moravce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Kristián Forró, Váhovce, Ivan Bielik, Topoľčianky, Martin Račko, D. Krškany
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Martin Ferenczy, Ľubomír Maczvalda, Mária Sásiková, Tomáš Stoklas, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, Anna Dúczová, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Oľga Pintérová, D. Krškany
8 - Marián Pauk, Rumanová, Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Táňa Rumančíková, Nitra, Daniel Varga, Pata, Jozef Čentéš, Čakajovce, Miroslava Mikulášová, Vráble, Marián Holý, Levice, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
7 - Peter Mikula, Alekšince, Marek Fábry ml., Šurianky, Jozef Rehuš, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, František Sochor, Daniel Čerman, Michal Daniš, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Ivanka, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Robko Baláži, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Štefan Kočiš, Trnovec, Mária Pechová, Beladice, Jozef Gál, V.-Opatovce
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Dajana Borovská, Martin Kuchar, Monika Holtáková, Ján Kmeťo, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Ladislav Dvorský, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Libor Vinkler, Adriana Sedláková, Šaľa, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Rudolf Matejov, Skýcov, Kristína Kováčová, Lovce, Vojto Galaba, Chyzerovce, Eva Grego rová, Jelenec
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Jaroslav Fehér, Eva Pappová, Robert Baláži, Oľga Tomeková, Mária Kóšová, Richard Vnučko, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Alexander Halák, Tešedíkovo
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Štefan Kárasz, Šaľa, Marek Beňo, Peter Bezák, Richard Miškovič, Mária Sýkorová, Marián Nagy, František Cupák, Nitra, Celestín Berecz, Branč, Ľubica Stránska, Dyčka, Alex Halák, Tešedíkovo, František Oravec, Hajná N. Ves, Tibor Glovenský, Košúty, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Školník, Zl. Moravce, Martin Ďuriš, Sereď, Dominik Galo, Ivanka, Tibor Stupčuk, Rišň ovce
2 - Miroslav Mandák, Jana Sklenárová, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Pavol Ďurina, Nitra, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce
1 - Andrea Šándorová, Nitra, Lucia Gunišová, Choča
0 - Attila Viola, Dun. Streda

V 5. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to traja z vás: Zuzana Gurinová, Diana Čuláková a Roman Danáč. Koho sme vyžrebovali a kto vyhral bowling, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 782
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 24 057
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 449
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 265
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 609
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 515
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 304
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 325
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 303
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 10 677
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie na Covid-19 v liptovských mestách.

Už ste čítali?