Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole - oprava

34 - Jana Jašiková, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie; 33 - Marián Mateička, Behynce, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok

Správne tipy 6. kola
Dubnica - FC Nitra 2:1 1
FC ViOn - Košice 2:1 1
Šamorín - Galanta 4:1 1
H. Kráľová - Palárikovo 1:4 2
Sľažany - Janíkovce 0:2 2
Mojmírovce - Alekšince 3:2 1
Rišňovce - Hájske 2:0 1
Jelenec - Horný Ohaj 1:1 X
Žirany - Veľký Cetín 0:0 X
Topoľnica - Tomášikovo 1:3 2


Ospravedlňujeme sa - dvom tipérom sme nedopatrením nezarátali body. V novinách im chýbajú. Tu už je správne poradie po 6. kole.


Poradie po 6. kole:
34 - Jana Jašiková, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie
33 - Marián Mateička, Behynce, Michal Bene, D. Obdokovce, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica
32 - Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Lukáš Bíro, Čakajovce, Juraj Bárek, Žirany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ladislav Kiss, N. Život
31 - František Hrnčiar ml., Igor Kotora, Stanislav Billik, Nitra, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Danada, Marián Titka, Šaľa, Imrich Gregor, Jelenec, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Agátka Adamčová, Sereď, Attila Kürti, Vlčany, Štefan Dubnička, Váhovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Joniak, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce
30 - Ľubor Kajaba, Ivanka, Anna Pacherová, Sľažany, Maroš Karas, Michal Korytko, Jozef Lenghart, Nitra, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Sojka, Jozef Bajnek, Vráble, Michal Kulík, Vlčany, Peter Kluka, V. Lapáš, Peter Zachar, Radošina, Patrik Čepček, Žitavany, Štefan Varga, Topoľnica, Alexandra Gálová, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, René Scheer, Kolíňany, Peter Lehocký, Šaľa, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
29 - Katarína Magušínová, Michal Bíro, Pavol Krajčo, Laco Ištokovič, Eugen Németh, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Gabriel Lencsés, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Malý, Viliam Félis, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ján Kozla, Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Szöcs, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Emil Dubec, Žikava
28 - Jozef Paulík, Vlastimil Ábela, Juraj Chovanec, Marián Červenka, Ivan Eliaš, Štefan Zabák, Daniel Tasáry, Jozef Hudec st., Mário Varga, Ľuboš Lacina, Ľudovít Konečný, Jaroslav Andrášik, Nitra, Štefan Ivanič st., Filip Dobiaš, Čeľadice, Ivan Ďurický, Branč, Anna Čerenková, Topoľčianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Strapko, Beladice, Marta Izsáková, Selice, Marek Fábry st., Šurianky, Peter Kollárovič, Galanta, Jozef Horváth, H. Potôň, Peter Záhorský, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Odráška, René Vincze, Zoltán Mojzeš, Jozef Sklenár, Peter Hipp, Šaľa, Imrich Guzmický, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Baják, Zbehy, Štefan Pupák, Hurbanovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Török, V. Dolina, Jozef Javor, Sereď, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Hrebenár, Žitavany, Roman Danáč, Zl. Moravce
27 - Radoslav Ollík, Ivan Magdolen, Juraj Hrnčár, Július Petrík, Štefan Pénzeš, Mário Šándor, Ľubomír Turňa, Milan Ružička, Lukáš Tomiš, Roman Sýkora, Štefan Sýkora, Jozef Nemeš st., Miroslav Zverka, Katarína Dobiašová, Nitra, Natália Kozmová, Branč, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Štefek, Čeľadice, Marek Ballek, Hlohovec, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Pavel Mihálik, Jozef Vrba, Margita Kališová, Martina Hippová, Marián Kopáčik, Šaľa, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica, Gabriel Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter König, Ivanka, Milan Bíro, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Peter Debnár, Zbehy, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ján Rigler, Bratislava, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emília Káčerová, Zl. Moravce , Marek Rajtár, Martin n/Ž.
26 - Juraj Rosinský, Šimon Horváth, Katarína Karcolová, Jožo Ťapušík, Erik Viskup, Zuzana Lacová, Štefan Matesko, Ivan Labuda, Ivan Ševčík, Juraj Chudiak, Imrich Hrdlica, Martin Lyžičiar, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Anton Berecz, Ladislav Lörincz, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Bakyta, Jarok, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Račko, Peter Vašek, Ivanka, Jaroslav Čerhák, Martin Vicena, Trnovec, Juraj Csirik, Milan Lazan, Ján Petráš, Tibor Odráška, Šaľa, Pavel Babiak, Jozef Gajdoš, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Gašpar Gál, Valent Vaňo, Žirany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Henrich Richter, Bratislava, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Roman Kohút, Vozokany, Jozef Horňák, Rišňovce, Dominik Lenghard, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Roman Ražný, Čeľadice, Anton Molnár, P. Kesov, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Virág, Zl. Moravce, Blažena Kozolková, Volkovce
25 - František Trnka, Marián Grman, Peter Mateička, Janka Tomeková, Ján Hnilica, Jozef Nosian, Jozef Viskup, Jarmila Saidová, Vladimír Nemšovský, Ľudmila Šimalová, Ľudovít Laca ml., Štefan Bede, Zuzana Gurinová, Milan Nagy, Marek Hrachovický, Ľubomír Kiesel, Ľubica Tasáryová, Lenka Königová, Jozef Lacena, Nitra, Tibor Hamara, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Boris Boďo, Tajná, Jozef Štefák, Roman Margetin, Marta Záhorská, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Visolajský, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Miroslav Javor, Sereď, Ladislav Kéry, Volkovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Gabriel Molnár, Galanta, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Gál, Žirany, Peter Pecho, Alojz Vician, Beladice, Martin Ďuriš, Čeľadice, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Roman Rajnoha, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Székelyi, Branč, Ján Kossi, Čifáre, Rado Bajnek, Vráble, Jozef Labuda, Solčany, Alojz Jenis, Žitavany
24 - Tibor Horváth, Richard Magušín, Ladislav Pintér, Jozef Senneš, Lukáš Barát, Norbert Bordáš, František Tomek, Jozef Prešinský, Ivan Dominka, Anton Dano, Deniska Révayová, Boris Grežo, Nitra, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ján Hotový, Nové Sady, Vojtech Szöke, V. Cetín, Michal Vígh, Gustáv Štefkovič, Štefan Fabian, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Oľga Račková, Mário Pánis, Jozef Škvaril, D. Krškany, Jana Teplanská, Peter Bodi, Zbehy, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Török, Marek Franko, Pata, Ivan Remeň, N. Streda, Ján Antalík, Vráble, Roman Guzmický, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Imrich Maťo, Golianovo, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Molnár, Gustav Molnár, P. Kesov, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Adrián Kupeček, Čechynce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Križovič, Levice, Ondrej Hajdu, Trnovec, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Borovský, H. Saliby, Emanuel Maňúch, Žirany, Emil Šatan, Vozokany, Vincent Káčer, Marián Zlatňanský, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Miro Senneš, Močenok, Ľubomír Bobok, Volkovce
23 - Pavol Kozma, Kristína Líšková, Branč, Ľuboš Baranec, Michal Garay, Peter Solčianský, Vladimír Mada, Dionýz Pecháček, Karol Ryba, Jozef Kóša, Ivan Bobuš, Eduard Szabó, Roman Trnkus, Barbora Mináriková, Jozef Svitač, Július Kolník, Nitra, Vlado Bennár, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Péteri, Vinodol, Jozef Hoppan, Emília Malá, Vráble, Ivan Tóth, Čakajovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Milan Florek, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jarmila Pirošková, Jelenec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marek Kováč, Čifáre, Boris Lacina, Viktor Balko, Bohuš Baják, Lužianky, František Kausek, Klasov, Jana Dudonová, Sereď, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Vladimír Gregor, Ivanka, Lívia Čekeyová, Pohranice, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Slavo Kališ, Jozef Kučera, Tatiana Sklenárová, Štefan Mrllák, Jozef Baláž, Marek Sklenár, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Július Vodný, Babindol, Viera Pavelková, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Árgyusi, Neded, Patrik Balogh, Selice, Ľudovít Mravík, Žitavany, Viliam Matejov, Anton Valo, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota
22 - Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Pius Hajdák, Ladislav Pindeš, Milan Borovský, Igor Drotár, Robert Rumančík, Andrej Bednárik, Miroslav Balla, Matúš Palka, Anton Lieskovský, Ján Ehrenhold, Vlado Lyžičiar, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Ján Ballek, Hlohovec, Milan Bekéni, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Jasenec, Sereď, Ladislav Vašek, Otto Benc, Jozef Lörincz, Andrej Repta, Branč, František Margetin, Vladimír Varga, Rišňovce, Juraj Bujko, Žihárec, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Peťovský, Miroslav Piovarči, Lužianky, Maroš Gál st., Žirany, František Andrasko, Jelenec, Matej Kuzmický, Ján Vaško, Ivanka, Anton Bapčány, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Tibor Karácsony, Váhovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Pavel Píš, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce
21 - Martina Magdolenová, Štefan Kollárik, Pavol Hrnčár, Miroslav Šimala, Dušan Letko, Milan Vöröš, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Ján Doboš, Ján Kuchtiak, Jozef Pacher, Ivana Lieskovská, Ľudovít Kováč, Igor Galovič, Jozef Hudec ml., Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Štefan Hudec, Lužianky, Róbert Jánošík, D. Krškany, Boris Mesároš, Jozef Bédi, Lehota, Diana Čuláková, Koniarovce, Jozef Horný, Zl. Moravce, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Náhlik, Nové Sady, Dušan Szabó, Ladice, Jozef Kubáň, Alekšince, Marianna Barátová, Dražovce, Katarína Tasáryová, Ivanka, Miroslav Fúska, Zbehy, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Peter Baláži, V. Zálužie, Alexander Repta, Branč, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Szolík, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, František Balogh, Selice, Ladislav Szöke, Vráble, Tomáš Karácsony, Váhovce, Michal Čery, Jelenec, Peter Fáber, M. Vozokany, Tibor Bedecs, Galanta
20 - Ľudovít Laca st., Rastislav Švec, František Bojda, Marek Ťapušík, Vladimír Kuchta, Dalibor Lenický, Boris Kašuba, Šárka Dillhoffová, Vlado Sásik, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Patrik Drgoň, D. Krškany, Arpád Piroška, Jelenec, Anna Rumanovská, Sereď, Ľuboš Motolík, Trnovec, Juraj Segíň, Sľažany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Edina Izsáková, Selice, Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Pavel König, Ivanka, Juraj Hamada, Čeľadice, Vojtech Mládek, Podhorany, Milan Roman, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ivan Berec, Ján Tomovič, Lužianky, Anton Uher, Šaľa, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ladislav Nagy, Vráble, Ladislav Páleník, Topoľčany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Peter Rajnoha, Irena Peťková, Zl. Moravce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Jozef Infner, Rišňovce
19 - František Hrnčiar st., Marián Muzika, René Daniš, Zdenko Senneš, Ján Barát, Ladislav Skalický, František Grom, Elena Kreškócziová, Vladimír Kompas, Ingrid Lyžičiarová, Vladimír Papp, Nitra, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Radoslav Dičér, Štefan Bako, Močenok, Juraj Volčko, Šaľa, Mikuláš Pintér, Branč, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Andel, Vráble, Maroš Baláž, Igor Kováč, V.-Opatovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Roman Fuska, Andrej Fábry, Čab, Naďa Zlatňanská, Kynek, Jozef Kutak, Filip Horný, Jarok, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Milan Dudáš, Prílepy, Marko Biely, J. Kostoľany
18 - Jozef Bosák, Martin Kriššák, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Paľo Ťapušík, Blažena Sennešová, Ivan Chlebák, Alexej Cserman, Ľubomír Bartakovič, Peter Bíro, Marek Korytko, Ivan Škorica, Marta Ďurišová, Nitra, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Jambor, Rišňovce, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miroslav Ďuriš, Miloš Remenár, Sereď, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Jozef Kuzmický, Mário Tkáčik, Ivanka, Norbert Borčin, Beladice, Miriama Zborovanová, Golianovo, Miloš Majdiak, Močenok, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Čepček, Zl. Moravce, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Štefan Chren, Žitavany
17 - Miroslav Mada, Ján Štefek, Michal Papp, Marián Barta, Nitra, Štefan Račko, D. Krškany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Denis Marcinkech, Vinodol, Simona Szolnokiová, Dyčka, Pavol Štefek, V. Dolina, Milan Greguš, Dušan Šóš, Zbehy, Martin Hindák, Sereď, Viliam Čulík, Machulince, Ján Slíž, Beladice, Tibor Berec, V. Lapáš, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jakub Vojtek, Vráble
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Juraj Vencel, Martin Gajdoš, Štefan Balko, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Šranko, Babindol, Anton Németh, D. Lefantovce, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Šaľa, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Baťala ml., Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce
15 - Jozef Moder, Erika Hrachovická, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Repa, Prílepy, Stanislav Vojtila, Jelenec, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Marek Ťapušík, Zbehy, Štefan Popelka, Hájske, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Horný, Jarok, Ivan Bielik, Topoľčianky, Mária Kunkelová, Zl. Moravce
14 - Milan Gráf, Nitra, Jozef Lámoš, Jarok, Katarína Vlčeková, Lužianky, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Kočiš, Trnovec, Oľga Pintérová, D. Krškany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
13 - Samuel Malý, Vráble, Dávid Bežuch, Galanta, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Filip Virág, V. Lapáš, Martin Bíro, V. Zálužie, Martin Ferenczy, Daniel Čerman, Robert Baláži, Nitra, František Mášik, Zl. Moravce, Daniel Varga, Pata, Alexander Halák, Tešedíkovo, Martin Račko, D. Krškany
12 - Marián Balko, Klasov, Miloš Gál ml., Žirany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Iveta Dubeňová, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy, František Sochor, Erich Schober, Jaroslav Fehér, Mária Sýkorová, Nitra, Anna Dúczová, H. Kráľová, Marián Holý, Levice, Rudolf Matejov, Skýcov
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Dajana Borovská, Táňa Rumančíková, Oľga Tomeková, Richard Vnučko, Ján Kmeťo, Nitra, Štefan Novák, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Jozef Gál, V.-Opatovce
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Mária Sásiková, Tomáš Stoklas, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Marek Fábry ml., Šurianky, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Jozef Školník, Zl. Moravce, Tibor Stupčuk, Rišňovce
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Libor Vinkler, Šaľa, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Miroslava Mikulášová, Vráble, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Tibor Glovenský, Košúty
7 - Peter Mikula, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Marián Nagy, Martin Kuchár, František Cupák, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Ivanka, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Mária Pechová, Beladice, Lucia Gunišová, Choča, Štefan Kárasz, Šaľa, Božena Školníková, Zl. Moravce
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Monika Holtáková, Dušan Koszorú, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Ladislav Dvorský, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Kristína Kováčová, Lovce, Vojto Galaba, Chyzerovce, Eva Gregorová, Jelenec, Miloš Gál st., Žirany
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Dominik Galo, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Michal Kubala, Miroslav Kucharovič, Sereď, Jozef Lapacík, Nevidzany, Miro Dičér, V. Dolina, Igor Tarnoky, Zl. Moravce
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Marek Beňo, Peter Bezák, Richard Miškovič, Miloš Sýkora, Nitra, Celestín Berecz, Branč, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Miloš Lukniš, Hosťovce, Martin Ďuriš, Sereď
2 - Miroslav Mandák, Jana Sklenárová, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany
1 - Andrea Šándorová, Milan Kollarik, Nitra

V 6. kole štyria z vás trafili 9 zápasov. Sú to: Peter Zachar, Radošina, Peter Debnár, Zbehy, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Jozef Hudec ml., Nitra.
Všetci si môžu prísť do redakcie po DVD Davida Beckhama. Kto z nich vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Takisto, aj koho sme vyžrebovali zo všetkých účastníkov ako víťaza 1 hodiny bowlingu v PKO Nitra.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  4. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  5. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 151
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 306
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 713
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 706
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 367
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 126
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 967
  8. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 7 949
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 697
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 457
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?