Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

39 - Rastislav Borčin, Hostie; 38 - Lukáš Bíro, Čakajovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok

Správne tipy 7. kola:
ČFK Nitra - Neded 0:0 X
Demandice - Topoľníky 2:0 1
Močenok - Sládkovičovo 1:1 X
Baloň - Jarok 2:0 1
Veľké Úľany - Čierny Brod 1:1 X
Zbehy - Rumanová 1:0 1
Hájske - Alekšince 1:3 2
Diakovce - Mojmírovce 1:1 X
Č. Hrádok - Skýcov 1:3 2
Dubnica - FC Nitra 19 - neráta sa (hralo sa už v stredu)
Kolíňany - Jelenec 0:1 2

Poradie po 7. kole:
39 - Rastislav Borčin, Hostie
38 - Lukáš Bíro, Čakajovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok
37 - Marián Mateička, Behynce, Jozef Danada, Jana Jašiková, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Joniak, Vráble, Ladislav Kiss, N. Život, Michal Kaplán, Č. Hrádok
36 - Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Laco Ištokovič, Nitra, Attila Kürti, Vlčany, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica
35 - Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany, Igor Kotora, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Malý, Vráble, Michal Kulík, Vlčany, Peter Kluka, V. Lapáš, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Agátka Adamčová, Sereď, Alexandra Gálová, Žirany, Marián Titka, Šaľa
34 - Katarína Magušínová, Maroš Karas, Ivan Eliaš, Eugen Németh, Ľuboš Lacina, Nitra, Viliam Félis, Juraj Sojka, Jozef Bajnek, Vráble, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Štefan Dubnička, Váhovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľudovít Desat, Podhorany, René Scheer, Kolíňany, Peter Lehocký, Šaľa, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Kukliš, Topoľčianky
33 - Ivan Magdolen, František Hrnčiar ml., Michal Bíro, Juraj Chovanec, Pavol Krajčo, Stanislav Billik, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Alojz Rajtár, Sľažany, Štefan Varga, Topoľnica, Ján Kozla, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Ján Rigler, Bratislava, Ján Szöcs, Šaľa, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Hrebenár, Žitavany, Jozef Brieška, T. Nemce, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
32 - Ivan Tóth, Milan Bíro, Čakajovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Štefan Račko, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mário Šándor, Michal Korytko, Marián Červenka, Jozef Hudec st., Jozef Lenghart, Ľudovít Konečný, Imrich Hrdlica, Nitra, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Gabriel Lencsés, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marta Izsáková, Selice, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Huňady, Lúčnica, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Peter Baják, Zbehy, René Vincze, Peter Hipp, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ivan Tabaček, T. Nemce, Emil Dubec, Žikava
31 - Natália Kozmová, Branč, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marián Grman, Vlastimil Ábela, Július Petrík, Štefan Penzeš, Štefan Matesko, Ľubomír Turňa, Daniel Tasáry, Milan Ružička, Katarína Dobiašová, Nitra, Jozef Štefek, Štefan Ivanič st., Filip Dobiaš, Čeľadice, Jaroslav Valo, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriel Lešš, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Anna Čerenková, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Ján Frajtík, Vráble, Juraj Csirik, Ľubor Goldbecher, Zoltán Mojzeš, Jozef Sklenár, Marián Kopáčik, Šaľa, Pavel Babiak, Jozef Gajdoš, Žitavany, Gašpar Gál, Jana Gálová, Žirany, Peter Paulis, M. Vozokany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Baláži, V. Zálužie, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Jozef Javor, Sereď, Jozef Virág, Roman Danáč, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
30 - Radoslav Ollík, Jozef Paulík, Juraj Hrnčár, Jozef Nosian, Erik Viskup, Zuzana Lacová, Štefan Bede, Ivan Labuda, Ivan Ševčík, Štefan Zabák, Štefan Sýkora, Mário Varga, Miroslav Zverka, Jaroslav Andrášik, Milan Nagy, Nitra, Rudolf Lauko, Peter Debnár, Zbehy, Jozef Karásek, Hájske, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ivan Bakyta, Jarok, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Milan Strapko, Beladice, Marek Fábry st., Šurianky, Peter Kollárovič, Galanta, Jozef Horváth, H. Potôň, Gabriel Fazekaš, Neded, Miroslav Javor, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Tibor Križovič, Levice, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Blažena Kozolková, Volkovce
29 - Juraj Rosinský, Katarína Karcolová, Jožo Ťapušík, Jozef Viskup, Ľubomír Kiesel, Jozef Kóša, Ľubica Tasáryová, Lukáš Tomiš, Roman Sýkora, Jozef Nemeš st., Jozef Prešinský, Anton Dano, Martin Lyžičiar, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Hotový, Nové Sady, Vojtech Szöke, V. Cetín, Pavel Períček, Jozef Štefák, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Odráška, Jozef Vrba, Martina Hippová, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Roman Kohút, Emil Šatan, Vozokany, Roman Guzmický, Ivanka, Miloš Gál st., Žirany, Dušan Beder, V. Lapáš, Marek Sabo, Rumanová, Roman Ražný, Čeľadice, Juraj Dubeň, Lehota, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Anton Molnár, P. Kesov, Ján Török, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Martin Vicena, Trnovec, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Roman Rajnoha, Anton Valo, Zl. Moravce, Štefan Mravík, Ľudovít Mravík, Žitavany, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Kossi, Čifáre, Rado Bajnek, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michal Borovský, H. Saliby, Vladimír Malý, Č. Kľačany 28 - František Trnka, Richard Magušín, Jarmila Saidová, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Laca ml., Zuzana Gurinová, Vladimír Mada, Lukáš Barát, Marek Hrachovický, Karol Ryba, Eduard Szabo, Lenka Königová, Barbora Mináriková, Július Kolník, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Adam Liptai (Gudi), Ladislav Babóti, Vlčany, Stanislav Packa, Močenok, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jana Teplanská, Zbehy, Marián Herceg, Pata, Peter Hamerlík, Jelka, Boris Boďo, Tajná, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Antalík, Vráble, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Gabriel Molnár, Galanta, Henrich Richter, Bratislava, Karol Čurgali st., Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jozef Bédi, Lehota, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Stanislav Nemček, Janíkovce, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Margita Kališová, Milan Lazan, Šaľa, Martin Ďuriš, Čeľadice, Július Vodný, Babindol, Ivan Mareček, Čab, Marta Záhorská, Rišňovce, Daniel Ballay, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Alojz Vician, Beladice, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Vincent Káčer, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany
27 - Peter Mateička, Janka Tomeková, Tibor Horváth, Ján Hnilica, Ladislav Pintér, Dionýz Pecháček, František Tomek, Andrej Bednárik, Ivan Bobuš, Miroslav Balla, Jozef Svitač, Juraj Chudiak, Jozef Lacena, Deniska Révayová, Nitra, Štefan Péteri, Vinodol, Kristína Líšková, Branč, Ján Ballek, Hlohovec, Michal Vígh, Milan Bekéni, Peter Visolajský, Anton Uher, Tatiana Sklenárová, Marek Sklenár, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Horný, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Török, Jaroslav Dvorský, Pata, Vincent Komačka, Vratko Candrák, Topoľčany, Ivan Remeň, N. Streda, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Viktor Balko, Lužianky, Lívia Čekeyová, Pohranice, Milan Šlosár, Čab, Peter Bodi, Zbehy, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Valent Vaňo, Žirany, Milan Molnár, P. Kesov, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Patrik Balogh, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Bedecs, Galanta
26 - Pavol Kozma, Branč, Ľuboš Baranec, Šimon Horváth, Paľo Ťapušík, Štefan Kollárik, Ľudmila Šimalová, Miroslav Šimala, Ladislav Pindeš, Milan Nagy, Jozef Senneš, Matúš Palka, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Gustáv Štefkovič, Slavo Kališ, Jozef Kučera, Štefan Mrllák, Štefan Fabian, Ján Petráš, Šaľa, Jozef Škvaril, Vlado Jánošík, D. Krškany, Arpád Piroška, Jarmila Pirošková, František Andrasko, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marek Kováč, Čifáre, František Margetin, Rišňovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Gregor, Matej Kuzmický, Ján Vaško, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Bohuš Baják, Miroslav Piovarči, Lužianky, Gustav Molnár, P. Kesov, Vlado Matušica, Hájske, Tibor Karácsony, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Imrich Drozdák, Babindol, Pavel Píš, Topoľčianky, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce
25 - Vlado Bennár, Hájske, Pavol Hrnčár, Milan Borovský, Robert Rumančík, Ľudovít Kováč, Ivan Dominka, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Hoppan, Emília Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Viera Pavelková, Golianovo, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Milan Florek, Róbert Jánošík, D. Krškany, Diana Čuláková, Koniarovce, Juraj Segíň, Sľažany, Boris Lacina, Štefan Peťovský, Ján Tomovič, Lužianky, Ladislav Vašek, Andrej Repta, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Branč, František Kausek, Klasov, Dušan Szabó, Ladice, Jana Dudonová, Sereď, Vojtech Mládek, Podhorany, Pavel König, Ivanka, Vladimír Varga, Rišňovce, Adrián Kupeček, Čechynce, František Szolík, Šaľa, Marek Franko, Pata, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Miro Senneš, Močenok
24 - Andrej Baláž, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca st., Michal Garay, Peter Solčianský, Miroslav Fábry, Igor Drotár, Ján Kuchtiak, Norbert Bordáš, Boris Kašuba, Roman Trnkus, Anton Lieskovský, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Rudolf Krajinčák, Báb, Patrik Drgoň, D. Krškany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Bujko, Žihárec, Vladimír Tasáry, Katarína Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Andrej Fábry, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Jozef Baláž, Šaľa, Ladislav Nagy, Vráble, Ladislav Páleník, Topoľčany, Michal Čery, Jelenec, Peter Čepček, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce, Peter Fáber, M. Vozokany, Marko Biely, J. Kostoľany
23 - Pius Hajdák, František Bojda, Dušan Letko, Marek Ťapušík, Milan Vöröš, Ján Barát, Ivan Chlebák, Šárka Dillhoffová, Ivana Lieskovská, Ján Ehrenhold, Vladimír Kompas, Vladimír Papp, Nitra, Tibor Šebök, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Radoslav Dičér, Štefan Bako, Močenok, Anna Rumanovská, Sereď, Ľuboš Motolík, Alexander Kusý, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Lörincz, Branč, Igor Kováč, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Juraj Hamada, Čeľadice, Miroslav Fúska, Zbehy, Roman Fuska, Tibor Šmitala, Čab, Jozef Kutak, Jarok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Balogh, Selice, Dodo Augustín, Topoľčianky, Irena Peťková, Zl. Moravce
22 - Martina Magdolenová, Zdenko Senneš, Milan Lacina, Ján Doboš, Ladislav Skalický, Jozef Pacher, František Grom, Elena Kreškócziová, Peter Bíro, Igor Galovič, Ingrid Lyžičiarová, Marián Barta, Nitra, Jozef Bosák, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Juraj Volčko, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Peter Jasenec, Sereď, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Andel, Vráble, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Otto Benc, Branč, Filip Guzmický, Ivanka, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Ján Wesolowski, Hlohovec, Štefan Chren, Žitavany
21 - Marián Muzika, René Daniš, Rastislav Švec, Ján Štefek, Blažena Sennešová, Vladimír Kuchta, Dalibor Lenický, Ľubomír Maczvalda, Ivan Škorica, Jozef Hudec ml., Nitra, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Náhlik, Nové Sady, Juraj Šranko, Babindol, Edina Izsáková, Selice, Marianna Barátová, Dražovce, Terézia Tasáryová, Mário Tkáčik, Ivanka, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Norbert Borčin, Beladice, Dušan Šóš, Zbehy, Miloš Majdiak, Močenok, Štefan Popelka, Hájske, Viliam Matejov, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Milan Dudáš, Prílepy, Filip Horný, Jarok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Tibor Berec, V. Lapáš
20 - František Hrnčiar st., Alexej Cserman, Vlado Sásik, Michal Papp, Nitra, Zoltán Jancsó, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miroslav Ďuriš, Sereď, Jozef Filo, Mojmírovce, Ivan Berec, Lužianky, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ján Slíž, Beladice, František Horný, Jarok, Jozef Infner, Rišňovce
19 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Miroslav Mada, Ľubomír Bartakovič, Marek Korytko, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Račko, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ján Jambor, Rišňovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Repa, Prílepy, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Jozef Kuzmický, Ivanka, Pavol Štefek, V. Dolina, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jakub Vojtek, Vráble, Lukáš Valent, Hosťovce
18 - Jozef Moder, Juraj Vencel, Erika Hrachovická, Štefan Balko, Martin Ferenczy, Marta Ďurišová, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Filip Virág, V. Lapáš, Marek Ťapušík, Zbehy, Miloš Remenár, Sereď, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
17 - Denis Marcinkech, Vinodol, Jozef Lámoš, Katarína Pálková, Jarok, Katarína Vlčeková, Lužianky, Anton Németh, D. Lefantovce, Martin Hindák, Sereď, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Martin Račko, D. Krškany
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Gajdoš, Robert Baláži, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Šaľa, Štefan Kočiš, Trnovec, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jozef Baťala ml., Žitavany
15 - Samuel Malý, Vráble, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Dajana Borovská, Nitra, Ivan Bielik, Topoľčianky, Daniel Varga, Pata, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Halák, Tešedíkovo
14 - Milan Gráf, Táňa Rumančíková, Mária Sýkorová, Richard Vnučko, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Jozef Gál, V.-Opatovce, Marián Holý, Levice, Rudolf Matejov, Skýcov
13 - Štefan Novák, Šaľa, Marek Fábry ml., Tomáš Ďuriška, Šurianky, Dávid Bežuch, Galanta, Pavol Kazán, Hosťová, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, Daniel Čerman, Tomáš Stoklas, Oľga Tomeková, Nitra, František Mášik, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble, Marián Nagy, D. Krškany
12 - Marián Balko, Klasov, Miloš Gál ml., Žirany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Iveta Dubeňová, Erich Schober, František Cupák, Ján Kmeťo, Nitra, Anna Dúczová, H. Kráľová, Jozef Školník, Zl. Moravce
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy, František Sochor, Jaroslav Fehér, Nitra, Libor Vinkler, Šaľa
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Božena Školníková, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Tibor Glovenský, Košúty
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Mária Sásiková, Monika Holtáková, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Štefan Kárasz, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Lucia Gunišová, Choča, Miloš Lukniš, Hosťovce, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Miroslav Kucharovič, Sereď
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
7 - Peter Mikula, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Miloš Sýkora, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Peter Sonlajtner, Žirany
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Mária Pechová, Beladice, Jozef Lapacík, Nevidzany, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Dušan Podhorec, Vráble
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Ladislav Dvorský, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Miroslav Jančovič, Miro Dičér, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Kristína Kováčová, Lovce, Vojto Galaba, Chyzerovce, Eva Gregorová, Jelenec
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Marek Beňo, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Nitra, Celestín Berecz, Branč, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď, Ladislav Varga, Topoľnica, Katarína Pálinkášová, Levice
2 - Miroslav Mandák, Jana Sklenárová, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Nitra, Peter Vnad, Obyce
1 - Andrea Šándorová, Nitra, Peter Góra, Tešedíkovo

Sme v polovici súťaže.
V 7. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali traja z vás: Ivan Tóth, Čakajovce, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Kukliš, Topoľčianky.
Koho sme vyžrebovali (a môže sa tešiť na kartón piva Steiger) a kto vyhrá bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  2. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 390
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 20 971
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 384
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 952
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 447
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 185
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 050
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 774
  9. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 7 495
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 458
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?