Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

43 - Rastislav Borčin, Hostie, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok; 42 - Marián Mateička, Behynce, Igor Kotora, Nitra, Jozef Malý, Jozef Joniak, Vráble, Juraj Bárek, Žirany, Jana Jašiková, Šaľa

Správne tipy 8. kola:
FC ViOn - B. Bystrica 0:4 2
Kolárovo - Topoľníky 2:3 2
Nový Život - Čierny Brod 1:2 2
Čeľadice - Janíkovce 1:1 X
Žirany - Golianovo 2:0 1
Martin n/Ž. - Hosťovce 2:1 1
V. Dolina - Nové Sady 4:6 2
Dlhá n/V. - Dražovce 0:0 X
Slovensko - Nemecko 2:4 2
Česko - Rusko 4:5 p X

Poradie po 8. kole:
43 - Rastislav Borčin, Hostie, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok
42 - Marián Mateička, Behynce, Igor Kotora, Nitra, Jozef Malý, Jozef Joniak, Vráble, Juraj Bárek, Žirany, Jana Jašiková, Šaľa
41 - Patrik Čepček, Žitavany
40 - Lukáš Bíro, Čakajovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Michal Kaplán, Č. Hrádok
39 - Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Danada, Šaľa, Maroš Karas, Laco Ištokovič, Nitra, Michal Kulík, Attila Kürti, Vlčany, Peter Kluka, V. Lapáš, Agátka Adamčová, Sereď, Jozef Bajnek, Vráble, Ľudovít Desat, Podhorany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Ladislav Kiss, N. Život
38 - Katarína Magušínová, Ľuboš Lacina, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Huňady, Lúčnica, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Štefan Dubnička, Váhovce, Alexandra Gálová, Žirany, René Scheer, Kolíňany, Ján Rigler, Bratislava, Marián Titka, Šaľa
37 - František Hrnčiar ml., Michal Bíro, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Sojka, Vráble, Peter Baják, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Gabriela Sádovská, Žitavce, Vratko Candrák, Topoľčany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Brieška, T. Nemce
36 - Ivan Magdolen, Marián Grman, Pavol Krajčo, Stanislav Billik, Ivan Eliaš, Mário Varga, Eugen Németh, Ľudovít Konečný, Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Viliam Félis, Vráble, Marta Izsáková, Selice, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Horváth, H. Potôň, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Zachar, Radošina, Milan Bíro, Čakajovce, Ján Kozla, Žirany, Peter Baláži, V. Zálužie, Ľubor Goldbecher, Ján Szöcs, Jozef Sklenár, Peter Hipp, Šaľa, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Hrebenár, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Emil Dubec, Žikava, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
35 - Ján Jacsa, Žihárec, Vlastimil Ábela, Mário Šándor, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Miroslav Zverka, Imrich Hrdlica, Nitra, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Juraj Csirik, René Vincze, Šaľa, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Gajdoš, Žitavany, Jozef Horňák, Rišňovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Roman Danáč, Zl. Moravce
34 - Natália Kozmová, Branč, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefek, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Zuzana Lacová, Štefan Penzeš, Štefan Matesko, Milan Nagy, Ľubomír Turňa, Michal Korytko, Marián Červenka, Daniel Tasáry, Jozef Lenghart, Katarína Dobiašová, Nitra, Gabriel Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Anna Čerenková, Topoľčianky, Štefan Račko, Peter Vašek, Roman Guzmický, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Frajtík, Vráble, Pavel Babiak, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Bajla, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Štefan Varga, Topoľnica, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Javor, Sereď, Jozef Virág, Zl. Moravce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Emília Káčerová, Zl. Moravce , Vladimír Malý, Č. Kľačany
33 - Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Paulík, Jozef Nosian, Július Petrík, Ivan Labuda, Ivan Ševčík, Juraj Chovanec, Štefan Zabák, Eduard Szabo, Štefan Sýkora, Jozef Prešinský, Anton Dano, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Pavel Mihálik, Marián Kopáčik, Šaľa, Jozef Galbavý, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Milan Strapko, Beladice, Marek Fábry st., Šurianky, Miroslav Javor, Sereď, Ivan Remeň, N. Streda, Henrich Richter, Bratislava, Imrich Guzmický, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Gál, Žirany, Ivan Mareček, Čab, Anton Molnár, P. Kesov, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Emil Šatan, Vozokany, Juraj Minárik, Obyce, Ľudovít Mravík, Žitavany, Blažena Kozolková, Volkovce
32 - Jozef Karásek, Hájske, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Katarína Karcolová, Jožo Ťapušík, Richard Magušín, Jozef Viskup, Erik Viskup, Zuzana Gurinová, Ľubomír Kiesel, Jozef Kóša, Roman Sýkora, Jozef Nemeš st., Jozef Svitač, Nitra, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, Oľga Račková, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Gabriel Tóth, Štefan Straňák, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Jozef Odráška, Margita Kališová, Marek Sklenár, Martina Hippová, Tibor Odráška, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Bédi, Lehota, Marek Sabo, Rumanová, Lívia Čekeyová, Pohranice, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Pecho, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Martin Vicena, Trnovec, Štefan Mravík, Žitavany, Rado Bajnek, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Anton Valo, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Bedecs, Galanta
31 - Juraj Rosinský, Tibor Horváth, Ľudovít Laca ml., Štefan Bede, Vladimír Mada, Lukáš Barát, František Tomek, Ľubica Tasáryová, Lukáš Tomiš, Miroslav Balla, Barbora Mináriková, Juraj Chudiak, Deniska Révayová, Vlado Lyžičiar, Martin Lyžičiar, Nitra, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Michal Vígh, Milan Bekéni, Zoltán Mojzeš, Štefan Mrllák, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Horný, Ján Školník, Zl. Moravce, Boris Lacina, Lužianky, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Török, Pata, Boris Boďo, Tajná, Gašpar Gál, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Antalík, Vráble, Roman Kohút, Vozokany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Karol Čurgali st., Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Milan Šlosár, Čab, Ján Török, V. Dolina, Peter Odráška, H. Kráľová, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Križovič, Levice, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Labuda, Solčany
30 - Radoslav Ollík, Ľuboš Baranec, František Trnka, Peter Mateička, Štefan Kollárik, Janka Tomeková, Juraj Hrnčár, Ján Hnilica, Jarmila Saidová, Jozef Senneš, Dionýz Pecháček, Marek Hrachovický, Karol Ryba, Andrej Bednárik, Jaroslav Andrášik, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Péteri, Vinodol, Kristína Líšková, Ladislav Lörincz, Branč, Marek Ballek, Hlohovec, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Gustáv Štefkovič, Peter Visolajský, Slavo Kališ, Milan Lazan, Šaľa, Jozef Škvaril, D. Krškany, Anna Rumanovská, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jana Teplanská, Zbehy, Peter Kollárovič, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Štefák, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Lužianky, Peter König, Ivanka, Tibor Rakoncza, Michal Borovský, H. Saliby, Martin Ďuriš, Čeľadice, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Molnár, P. Kesov, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Alojz Vician, Beladice, Ján Kossi, Čifáre, Patrik Balogh, Selice, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany
29 - Pavol Kozma, Alexander Repta, Branč, Vlado Bennár, Hájske, Ľudmila Šimalová, Miroslav Šimala, Ladislav Pintér, Peter Solčianský, Igor Drotár, Ján Kuchtiak, Ivan Bobuš, Lenka Königová, Matúš Palka, Anton Lieskovský, Ivan Dominka, Jozef Lacena, Boris Grežo, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ján Hotový, Nové Sady, Ján Ballek, Hlohovec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Stanislav Packa, Močenok, Milan Florek, Patrik Drgoň, D. Krškany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Vincent Komačka, Topoľčany, Jaroslav Dvorský, Marek Franko, Pata, Attila Szolnoki, Dyčka, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Peťovský, Ján Tomovič, Lužianky, František Andrasko, Jelenec, Pavel König, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Vrba, František Szolík, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Gustav Molnár, P. Kesov, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ladislav Szöke, Vráble, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vincent Káčer, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Marko Biely, J. Kostoľany
28 - Marián Strečka, Topoľčianky, Vladimír Nemšovský, Milan Borovský, Ján Barát, Boris Kašuba, Ivana Lieskovská, Július Kolník, Nitra, Radoslav Dičér, Miro Senneš, Močenok, Arpád Piroška, Michal Čery, Jelenec, Emília Malá, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany, Marek Kováč, Čifáre, František Margetin, Vladimír Varga, Rišňovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Ján Vaško, Ivanka, Stanislav Nemček, Janíkovce, Július Vodný, Imrich Drozdák, Babindol, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Kučera, Štefan Fabian, Šaľa, Ladislav Székelyi, Branč, Peter Strieška, Volkovce
27 - Andrej Baláž, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Jozef Hoppan, Vráble, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Dušan Letko, Milan Vöröš, Miroslav Fábry, Robert Rumančík, Vladimír Kuchta, Roman Trnkus, Ľudovít Kováč, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Jarmila Pirošková, Jelenec, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Diana Čuláková, Koniarovce, František Kausek, Klasov, Dušan Szabó, Ladice, Vladimír Tasáry, Katarína Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Andrej Fábry, Čab, Peter Bodi, Zbehy, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Valent Vaňo, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Andrej Repta, Branč, Anton Uher, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Fáber, M. Vozokany, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ľubomír Bobok, Volkovce
26 - Pius Hajdák, Šimon Horváth, Paľo Ťapušík, Ľudovít Laca st., František Bojda, Ladislav Pindeš, Marek Ťapušík, Blažena Sennešová, Ivan Chlebák, Šárka Dillhoffová, Elena Kreškócziová, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Vladimír Papp, Marián Barta, Nitra, Tibor Šebök, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Štefan Hudec, Lužianky, Rudolf Krajinčák, Báb, Róbert Jánošík, D. Krškany, Boris Mesároš, Lehota, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Juraj Hamada, Čeľadice, Vladimír Gregor, Ivanka, Miroslav Fúska, Zbehy, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Roman Fuska, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Adrián Kupeček, Čechynce, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Baláž, Ján Petráš, Šaľa, Tibor Karácsony, Váhovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Čepček, Viliam Matejov, Irena Peťková, Zl. Moravce, Pavel Píš, Topoľčianky, Ján Wesolowski, Hlohovec
25 - Pavol Hrnčár, Michal Garay, Milan Lacina, Ján Doboš, Ladislav Skalický, František Grom, Vladimír Kompas, Jozef Hudec ml., Nitra, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Volčko, Šaľa, Rudolf Kozma, Štitáre, Dávid Jancsó, Vlčany, Ladislav Vašek, Branč, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Filip Guzmický, Ivanka, Miroslav Ďuriš, Sereď, Jozef Andel, Ladislav Nagy, Vráble, Jozef Kutak, František Horný, Jarok, Štefan Bako, Močenok, Viliam Čulík, Machulince, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
24 - František Hrnčiar st., Martina Magdolenová, René Daniš, Zdenko Senneš, Norbert Bordáš, Jozef Pacher, Igor Galovič, Ivan Škorica, Nitra, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Jasenec, Sereď, Peter Náhlik, Nové Sady, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Bujko, Žihárec, Marianna Barátová, Dražovce, Jozef Lörincz, Branč, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ivan Berec, Lužianky, Miriama Zborovanová, Golianovo, František Balogh, Selice, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Filip Horný, Jarok
23 - Peter Palka, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Rastislav Švec, Ján Štefek, Juraj Vencel, Ľubomír Bartakovič, Štefan Balko, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Simona Szolnokiová, Dyčka, Edina Izsáková, Selice, Milan Greguš, Dušan Šóš, Zbehy, Dodo Augustín, Topoľčianky, Milan Dudáš, Prílepy, Ján Slíž, Beladice, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jakub Vojtek, Vráble
22 - Miroslav Mada, Jozef Moder, Alexej Cserman, Dalibor Lenický, Vlado Sásik, Marek Korytko, Martin Ferenczy, Nitra, Štefan Račko, D. Krškany, Ján Jambor, Jozef Infner, Rišňovce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Mikuláš Pintér, Otto Benc, Branč, Vladimír Gombáš ml., Miloš Majdiak, Močenok, Jozef Repa, Prílepy, Milan Ďuriš, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Tibor Berec, V. Lapáš, Katarína Pálková, Jarok, Štefan Chren, Žitavany
21 - Marián Muzika, Erika Hrachovická, Ľubomír Maczvalda, Michal Papp, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Kuzmický, Mário Tkáčik, Ivanka, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Norbert Borčin, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Oľga Pintérová, D. Krškany
20 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Anton Németh, D. Lefantovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Daniel Čerman, Nitra
19 - Attila Sonlajtner, Žirany, Denis Marcinkech, Vinodol, Jozef Lámoš, Jarok, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Filip Virág, V. Lapáš, Štefan Kočiš, Trnovec, Marta Ďurišová, Robert Baláži, Nitra, Ivan Bielik, Topoľčianky, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce, Alexander Halák, Tešedíkovo, Martin Račko, D. Krškany
18 - Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miloš Gál ml., Žirany, Stanislav Vojtila, Jelenec, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Marek Ťapušík, Zbehy, Miloš Remenár, Sereď, Dajana Borovská, Nitra, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Jozef Baťala ml., Žitavany
17 - Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Erich Schober, Mária Sýkorová, Nitra, Rudolf Matejov, Skýcov
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Samuel Malý, Vráble, Martin Gajdoš, Tomáš Stoklas, Táňa Rumančíková, Oľga Tomeková, Richard Vnučko, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Šaľa, Anna Dúczová, H. Kráľová, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Plesnivý, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marián Holý, Levice
15 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, František Sochor, František Cupák, Nitra, Libor Vinkler, Šaľa, Daniel Varga, Pata
14 - Milan Gráf, Monika Holtáková, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Tibor Glovenský, Košúty
13 - Štefan Novák, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, František Mášik, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble, Marián Nagy, D. Krškany, Miloš Lukniš, Hosťovce
12 - Marián Balko, Klasov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Iveta Dubeňová, Jaroslav Fehér, Ján Kmeťo, Nitra
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Miloš Sýkora, Nitra, Božena Školníková, Zl. Moravce
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Kristína Kováčová, Lovce
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Mária Sásiková, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Štefan Kárasz, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Lucia Gunišová, Choča, Miroslav Kucharovič, Sereď
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Jozef Lapacík, Nevidzany, Miro Dičér, V. Dolina
7 - Peter Mikula, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Peter Sonlajtner, Žirany, Ladislav Varga, Topoľnica, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Mária Pechová, Beladice, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Dušan Podhorec, Vráble
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Marek Beňo, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Ladislav Dvorský, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Vojto Galaba, Chyzerovce, Eva Gregorová, Jelenec, Peter Góra, Tešedíkovo
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Rastislav Búgel, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Jana Sklenárová, Šaľa
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď, Katarína Pálinkášová, Levice, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
2 - Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Milan Kollárik, Pavol Ťapušík, Nitra, Peter Vnad, Obyce, Ladislav Kuna, Zl. Moravce
1 - Andrea Šándorová, Nitra

V 8. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Dokázali to piati tipéri: Igor Kotora, Anna Rumanovská, Jozef Malý, Ľubov Kaplánová a Lenka Kunkelová. Koho sme vyžrebovali (a môže sa tešiť na kartón piva Steiger) a kto vyhral bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  8. Slovenská výskumníčka odhaľuje tajomstvá starovekého Egypta
  9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  3. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Slovenská výskumníčka odhaľuje tajomstvá starovekého Egypta
  8. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  9. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  10. Bývanie v meste predlžuje život
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 702
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 19 048
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 313
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 629
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 336
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 236
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 831
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 573
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 476
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 6 854
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nemocnica v Zlatých Moravciach má niekoľko pozitívnych zamestnancov

Deficit zdravotníckeho personálu nemocnica pociťuje nielen v období pandémie.

Ilustračné foto.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

 Vajda Činko (v strede) s blízkymi.

V Nitrianskom kraji evidujú nárast detskej pornografie. Na jej šírení sa podieľajú aj deti

Natáčajú sa chlapci aj dievčatá. Niektoré ponúkajú záujemcom zábery za 3-4 eurá.

Ilustračné foto.

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Zranené dievča prežilo dva dni s vážnymi zraneniami pod holým nebom

Lučeneckí kriminalisti rýchlo vypátrali páchateľa otrasného činu

Už ste čítali?