Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

48 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok; 47 - Igor Kotora, Nitra, Jana Jašiková, Šaľa; 46 - Lukáš Bíro, Čakajovce

Správne tipy 9. kola:
FC Nitra - Artmedia 0:3 2
Vráble - Dun. Streda 2:0 1
ČFK Nitra - Nové Zámky 1:1 X
Čierna Voda - Čierny Brod 1:0 1
Topoľčianky - Janíkovce 3:1 1
Vinodol - Žitavany 2:1 1
Cabaj-Čápor - Alekšince 1:8 2
Lužianky - Mojmírovce 4:0 1
Čakajovce - Nové Sady 1:0 1
Kajal - Topoľnica 0:1 2

Poradie po 9. kole:
48 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok
47 - Igor Kotora, Nitra, Jana Jašiková, Šaľa
46 - Lukáš Bíro, Čakajovce
45 - Marián Mateička, Behynce, Juraj Bárek, Žirany
44 - Jozef Malý, Vráble, Laco Ištokovič, Ľuboš Lacina, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Patrik Čepček, Žitavany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Rastislav Borčin, Hostie
43 - Jozef Huňady, Lúčnica, Peter Kluka, V. Lapáš, Attila Kürti, Vlčany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Joniak, Vráble
42 - Stanislav Pacher, Sľažany, Pavol Krajčo, Ľudovít Konečný, Nitra, Michal Kulík, Vlčany, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Peter Baják, Zbehy, Alexandra Gálová, Žirany, René Scheer, Kolíňany
41 - František Hrnčiar ml., Marián Grman, Maroš Karas, Eugen Németh, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Alojz Rajtár, Sľažany, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, Juraj Csirik, Šaľa, Ján Kozla, Žirany
40 - Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Danada, Marián Titka, Peter Hipp, Šaľa, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Sojka, Jozef Bajnek, Vráble, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Agátka Adamčová, Sereď, Milan Ružička, Nitra, Ján Dekan, Velčice, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Rigler, Bratislava, Gabriela Sádovská, Žitavce, Vratko Candrák, Topoľčany, Jozef Hrebenár, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany
39 - Natália Kozmová, Branč, Ivan Magdolen, Katarína Magušínová, Štefan Penzeš, Mário Šándor, Dionýz Pecháček, Štefan Zabák, Jozef Hudec st., Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Marta Izsáková, Selice, Marián Herceg, Pata, Jozef Horváth, H. Potôň, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Filip Dobiaš, Čeľadice, René Vincze, Ján Szöcs, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Javor, Sereď, Ladislav Kiss, N. Život, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emília Káčerová, Zl. Moravce , Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
38 - Jozef Štefek, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Pavel Mihálik, Ľubor Goldbecher, Jozef Sklenár, Šaľa, Anna Čerenková, Topoľčianky, Pavel Babiak, Jozef Gajdoš, Žitavany, Marián Červenka, Ivan Eliaš, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Roman Sýkora, Mário Varga, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Milan Bíro, Čakajovce, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Baláži, V. Zálužie, Jozef Záhorský, Rišňovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Martin Vicena, Trnovec, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Brieška, T. Nemce, Emil Dubec, Žikava
37 - Jožo Ťapušík, Michal Bíro, Vlastimil Ábela, Július Petrík, Milan Nagy, Michal Korytko, Stanislav Billik, Štefan Sýkora, Jozef Lenghart, Imrich Hrdlica, Martin Lyžičiar, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Galbavý, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Vašek, Ivanka, Ferko Valent, T. Mlyňany, Viliam Félis, Vráble, Milan Strapko, Beladice, György Jakubecz, H. Saliby, Marek Fábry st., Šurianky, Peter Záhorský, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Zachar, Radošina, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Bédi, Lehota, Roman Ražný, Čeľadice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Jozef Virág, Roman Danáč, Zl. Moravce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miroslav Močol, Alekšince, Emil Šatan, Vozokany
36 - Tibor Horváth, Juraj Hrnčár, Erik Viskup, Ivan Labuda, Ľubomír Turňa, Ľubomír Kiesel, Eduard Szabo, Lukáš Tomiš, Jozef Prešinský, Miroslav Zverka, Katarína Dobiašová, Nitra, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Gabriel Lencsés, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Miroslav Javor, Sereď, Roman Guzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Marek Sabo, Rumanová, Jana Gálová, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Milan Lazan, Peter Lehocký, Marián Kopáčik, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce
35 - František Trnka, Jozef Nosian, Richard Magušín, Zuzana Gurinová, Štefan Matesko, Ivan Ševčík, Vladimír Mada, Marek Hrachovický, František Tomek, Jozef Nemeš st., Barbora Mináriková, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Hotový, Nové Sady, Kristína Líšková, Branč, Ján Ballek, Hlohovec, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Michal Vígh, Milan Bekéni, Margita Kališová, Zoltán Mojzeš, Marek Sklenár, Martina Hippová, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Frajtík, Ján Antalík, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ladislav Kéry, Blažena Kozolková, Volkovce, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Henrich Richter, Bratislava, Imrich Guzmický, Ivanka, Viktor Balko, Lužianky, Miloš Gál st., Jozef Gál, Žirany, Dušan Beder, V. Lapáš, Rudolf Macho, Kolíňany, Lívia Čekeyová, Pohranice, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Anton Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Tibor Križovič, Levice, Jozef Labuda, Solčany, Patrik Balogh, Selice, Viliam Matejov, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
34 - Ľuboš Baranec, Katarína Karcolová, Ján Hnilica, Jarmila Saidová, Zuzana Lacová, Ján Barát, Lukáš Barát, Miroslav Balla, Jozef Svitač, Deniska Révayová, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Péteri, Vinodol, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gustáv Štefkovič, Jozef Odráška, Tibor Odráška, Šaľa, Štefan Račko, Peter König, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mário Pánis, Milan Florek, D. Krškany, Anna Rumanovská, Sereď, Gabriel Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Török, Pata, Roman Margetin, Marta Záhorská, Rišňovce, Ivan Remeň, N. Streda, Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Viera Pavelková, Golianovo, Ján Török, V. Dolina, Alexander Repta, Branč, Ján Tomovič, Lužianky, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Roman Rajnoha, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Kúsek, Hostie, Rado Bajnek, Vráble, Tibor Bedecs, Galanta
33 - Radoslav Ollík, Peter Mateička, Štefan Kollárik, Janka Tomeková, Jozef Viskup, Miroslav Šimala, Milan Borovský, Štefan Bede, Jozef Senneš, Juraj Chovanec, Karol Ryba, Igor Drotár, Ján Kuchtiak, Jozef Kóša, Juraj Chudiak, Anton Dano, Jozef Lacena, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Rudolf Lauko, Jana Teplanská, Zbehy, Anton Berecz, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Škvaril, Patrik Drgoň, D. Krškany, Jaroslav Čerhák, Ondrej Hajdu, Trnovec, Jozef Horný, Anton Valo, Ján Školník, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Boris Lacina, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Hamerlík, Jelka, Attila Szolnoki, Dyčka, Jana Dudonová, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Karol Čurgali st., Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ján Vaško, Ivanka, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Kučera, Štefan Mrllák, Štefan Fabian, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Mravík, Ľudovít Mravík, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Barát, Topoľčany, Michal Borovský, H. Saliby, Emanuel Maňúch, Žirany, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Peter Fáber, M. Vozokany, Ľubomír Mikula, Lehota
32 - Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Jozef Paulík, Vladimír Nemšovský, Ľudmila Šimalová, Peter Solčianský, Vladimír Kuchta, Ivan Dominka, Nitra, Vlado Bennár, Hájske, Radoslav Dičér, Močenok, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Oľga Račková, D. Krškany, Arpád Piroška, František Andrasko, Jelenec, Diana Čuláková, Koniarovce, Marek Kováč, Čifáre, Peter Visolajský, Slavo Kališ, František Szolík, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Peťovský, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Pavel König, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Július Vodný, Babindol, Gustav Molnár, P. Kesov, Ladislav Szöke, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Marko Biely, J. Kostoľany
31 - Juraj Rosinský, Ľudovít Laca ml., Dušan Letko, Ladislav Pintér, Anton Lieskovský, Jaroslav Andrášik, Vladimír Papp, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Stanislav Packa, Močenok, Emília Malá, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Kollárovič, Galanta, Jozef Štefák, Rišňovce, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Roman Kohút, Vozokany, Vladimír Tasáry, Katarína Tasáryová, Ivanka, Jozef Vrba, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ján Árgyusi, Neded, Imrich Drozdák, Babindol
30 - Pavol Kozma, Ladislav Lörincz, Branč, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Hudec, Lužianky, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Rudolf Kozma, Štitáre, Róbert Jánošík, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jarmila Pirošková, Ladislav Nagy ml., Michal Čery, Jelenec, Boris Mesároš, Lehota, František Margetin, Rišňovce, Ivan Chlebák, Robert Rumančík, Andrej Bednárik, Ivan Bobuš, Boris Kašuba, Roman Trnkus, Matúš Palka, Ingrid Lyžičiarová, Július Kolník, Nitra, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Roman Fuska, Tibor Šmitala, Andrej Fábry, Čab, Martin Ďuriš, Čeľadice, Anton Uher, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Alojz Vician, Beladice, Ján Kossi, Čifáre
29 - Tibor Šebök, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Ladislav Pindeš, Marek Ťapušík, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Ján Doboš, Ladislav Skalický, Lenka Königová, Ivana Lieskovská, Peter Bíro, Ľudovít Kováč, Ján Ehrenhold, Vladimír Kompas, Marián Barta, Nitra, Vlastimil Záhon, Golianovo, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Filip Guzmický, Ivanka, Miroslav Ďuriš, Sereď, Milan Roman, Čab, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Valent Vaňo, Žirany, Andrej Repta, Ladislav Székelyi, Branč, Jozef Kutak, Jarok, Marek Franko, Pata, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Bako, Miro Senneš, Močenok, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavel Píš, Topoľčianky
28 - František Hrnčiar st., Pius Hajdák, René Daniš, Milan Vöröš, Igor Galovič, Martin Ferenczy, Jozef Hudec ml., Nitra, Juraj Volčko, Jozef Baláž, Šaľa, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Bujko, Žihárec, Jozef Repa, Prílepy, Stanislav Nemček, Janíkovce, Vladimír Varga, Rišňovce, Adrián Kupeček, Čechynce, František Balogh, Selice, Tibor Karácsony, Váhovce, Viliam Čulík, Machulince, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ján Slíž, Beladice, Filip Horný, Jarok
27 - Pavol Hrnčár, Rastislav Švec, Blažena Sennešová, Jozef Pacher, Šárka Dillhoffová, Nitra, Peter Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Mikuláš Pintér, Jozef Lörincz, Branč, Juraj Šranko, Babindol, František Kausek, Klasov, Dušan Szabó, Ladice, Simona Szolnokiová, Dyčka, Terézia Tasáryová, Ivanka, Miroslav Fúska, Peter Bodi, Zbehy, Miriama Zborovanová, Golianovo, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ján Wesolowski, Hlohovec, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ľubomír Bobok, Volkovce
26 - Šimon Horváth, Paľo Ťapušík, Ľudovít Laca st., František Bojda, Jozef Moder, Michal Garay, Juraj Vencel, František Grom, Elena Kreškócziová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Náhlik, Nové Sady, Juraj Hamada, Čeľadice, Vladimír Gregor, Jozef Kuzmický, Mário Tkáčik, Ivanka, Milan Ďuriš, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Milan Greguš, Dušan Šóš, Zbehy, Ján Petráš, Šaľa, Miloš Majdiak, Močenok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
25 - Miroslav Mada, Zdenko Senneš, Alexej Cserman, Vlado Sásik, Štefan Balko, Ivan Škorica, Nitra, Dávid Jancsó, Vlčany, Ladislav Vašek, Branč, Edina Izsáková, Selice, Marianna Barátová, Dražovce, Ivan Berec, Lužianky, František Horný, Jarok, Tibor Berec, V. Lapáš
24 - Martina Magdolenová, Erika Hrachovická, Norbert Bordáš, Dalibor Lenický, Marek Korytko, Ľubomír Maczvalda, Marta Ďurišová, Robert Baláži, Nitra, Peter Jasenec, Sereď, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Milan Dudáš, Prílepy, Jakub Vojtek, Vráble, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
23 - Ján Štefek, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Katarína Vlčeková, Lužianky, Miloš Gál ml., Žirany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Štefan Kočiš, Trnovec, Katarína Pálková, Jarok, Juraj Minár, Jozef Školník, Zl. Moravce, Lukáš Valent, Hosťovce
22 - Štefan Račko, D. Krškany, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Štefan Páleník, Prílepy, Denis Marcinkech, Vinodol, Otto Benc, Branč, Anton Németh, D. Lefantovce, Michal Papp, Erich Schober, Mária Sýkorová, Nitra, Jozef Infner, Rišňovce, Štefan Chren, Žitavany, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Rudolf Matejov, Skýcov
21 - Marián Muzika, Dajana Borovská, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marek Ťapušík, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Baťala ml., Žitavany, Oľga Pintérová, D. Krškany
20 - Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Daniel Čerman, Nitra, Tibor Glovenský, Košúty
19 - Samuel Malý, Vráble, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Lámoš, Jarok, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Filip Virág, V. Lapáš, Ivan Bielik, Topoľčianky, Daniel Varga, Pata, Anna Dúczová, H. Kráľová, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Halák, Tešedíkovo, Martin Račko, D. Krškany, Marián Holý, Levice, Oľga Tomeková, Nitra
18 - Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce
17 - Martin Hindák, Sereď
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Gajdoš, Tomáš Stoklas, Táňa Rumančíková, Richard Vnučko, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Libor Vinkler, Šaľa, Jozef Gál, V.-Opatovce, Božena Školníková, Zl. Moravce
15 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, František Sochor, František Cupák, Nitra
14 - Milan Gráf, Monika Holtáková, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marián Nagy, D. Krškany, Miloš Lukniš, Hosťovce
13 - Štefan Novák, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, František Mášik, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble, Lucia Gunišová, Choča, Kristína Kováčová, Lovce
12 - Marián Balko, Klasov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Iveta Dubeňová, Jaroslav Fehér, Ján Kmeťo, Miloš Sýkora, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Kucharovič, Sereď, Ladislav Varga, Topoľnica
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy, Tibor Stupčuk, Rišňovce
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Pavol Mikuš, J. Kostoľany, Jozef Lapacík, Nevidzany
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Mária Sásiková, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Štefan Kárasz, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Miroslav Jančovič, V. Dolina
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Miro Dičér, V. Dolina, Katarína Pálinkášová, Levice
7 - Peter Mikula, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Mária Pechová, Beladice, Peter Sonlajtner, Žirany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Dušan Podhorec, Vráble
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Marek Beňo, Rastislav Búgel, Pavol Ťapušík, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Ladislav Dvorský, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Vojto Galaba, Chyzerovce, Eva Gregorová, Jelenec, Peter Góra, Tešedíkovo
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Jana Sklenárová, Šaľa
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Evka Grmanová, Michal Burda, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď
2 - Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Milan Kollárik, Nitra, Peter Vnad, Obyce, Ladislav Kuna, Zl. Moravce
1 - Andrea Šándorová, Nitra

V 9. kole trafil Dionýz Pecháček neuveriteľných 9 zápasov. Zaujímavé, že už druhý raz sa stáva víťazom kola. Napriek tomu stráca na lídra 9 bodov. Vyhráva kartón piva Steiger.
Kto vyhrá bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  7. Aj matematika sa dá skrotiť
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 689
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 703
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 618
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 261
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 368
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 192
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 075
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 962
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 684
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 581
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?