Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

52 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Igor Kotora, Nitra, Jana Jašiková, Šaľa, Marián Mateička, Behynce; 51 - Lukáš Bíro, Čakajovce

Správne tipy 10. kola
Slovan - FC Nitra 3:2 1
FC ViOn - Trnava 0:2 2
Šaľa - Prešov 1:2 2
Led. Rovne - Neded 1:2 2
Chynorany - Ludanice 0:1 2
N. Ves n/Ž. - Rumanová 2:0 1
Hosťová - Branč 1:4 2
Štefanovičová - Tešedíkovo B 0:2 2
Choča - D. Štitáre 0:2 2
Trenčín - Dubnica 1:1 X

Poradie po 10. kole
52 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Igor Kotora, Nitra, Jana Jašiková, Šaľa, Marián Mateička, Behynce
51 - Lukáš Bíro, Čakajovce
50 - Juraj Bárek, Žirany, René Scheer, Kolíňany
49 - Laco Ištokovič, Ľuboš Lacina, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Joniak, Vráble
48 - Marián Grman, Pavol Krajčo, Nitra, Jozef Malý, Vráble, Juraj Csirik, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Rastislav Borčin, Hostie
47 - Ľubor Kajaba, Ivanka, Maroš Karas, Eugen Németh, Nitra, Margita Pánisová, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, Peter Kluka, V. Lapáš, Attila Kürti, Vlčany, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica
46 - Katarína Magušínová, Marián Červenka, Milan Ružička, Ľudovít Konečný, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica, Michal Kulík, Vlčany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Hipp, Šaľa, Vratko Candrák, Topoľčany, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
45 - Ivan Tóth, Čakajovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Danada, Ján Szöcs, Šaľa, Marta Izsáková, Selice, Ivan Eliaš, Roman Sýkora, Nitra, Juraj Sojka, Jozef Bajnek, Vráble, Agátka Adamčová, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Baják, Zbehy, Filip Dobiaš, Čeľadice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriela Sádovská, Žitavce, Emil Dubec, Žikava
44 - František Hrnčiar ml., Tibor Horváth, Mário Šándor, Daniel Tasáry, Nitra, Jozef Štefek, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Oľga Račková, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Dekan, Velčice, Jozef Záhorský, Rišňovce, René Vincze, Ľubor Goldbecher, Marián Titka, Šaľa, Martin Vicena, Trnovec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Emília Káčerová, Zl. Moravce , Ivan Tabaček, T. Nemce
43 - Natália Kozmová, Branč, Michal Bíro, Štefan Penzeš, Dionýz Pecháček, Michal Korytko, Štefan Zabák, Mário Varga, Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Stanislav Martinec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Štefan Račko, Peter Vašek, Ivanka, Marián Herceg, Pata, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Miroslav Javor, Sereď, Jozef Bédi, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Kozla, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Virág, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Hrebenár, Žitavany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Brieška, T. Nemce
42 - Ivan Mrázik, Čeľadice, Július Petrík, Milan Nagy, Ľubomír Turňa, Jozef Hudec st., Jozef Lenghart, Imrich Hrdlica, Nitra, Pavel Mihálik, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Milan Strapko, Peter Pecho, Beladice, György Jakubecz, H. Saliby, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Períček, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Martin Jurík, Čakajovce, Ján Rigler, Bratislava, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Minárik, Obyce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Viliam Matejov, Zl. Moravce
41 - Jozef Paulík, František Trnka, Jožo Ťapušík, Zuzana Lacová, Stanislav Billik, Ľubomír Kiesel, Eduard Szabo, Jozef Nemeš st., Miroslav Zverka, Katarína Dobiašová, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Bakyta, Jarok, Kristína Líšková, Branč, Milan Bekéni, Zoltán Mojzeš, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Tibor Odráška, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Marek Fábry st., Šurianky, Jozef Horváth, H. Potôň, Boris Boďo, Tajná, Mário Slezák, Lukáčovce, Roman Guzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Peter Zachar, Radošina, Viktor Balko, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Marek Sabo, Rumanová, Milan Bíro, Čakajovce, Ľubomír Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Milan Šlosár, Čab, Peter Debnár, Zbehy, Štefan Pupák, Hurbanovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miroslav Močol, Alekšince, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Emil Šatan, Vozokany, Roman Danáč, Zl. Moravce
40 - Katarína Karcolová, Richard Magušín, Vlastimil Ábela, Ivan Labuda, Ivan Ševčík, Karol Ryba, František Tomek, Ľubica Tasáryová, Štefan Sýkora, Nitra, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Gabriel Lešš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Michal Vígh, Milan Lazan, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Török, Pata, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Peter Paulis, Peter Fáber, M. Vozokany, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Dominik Lenghard, Čakajovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Peter König, Ivanka, Jana Gálová, Žirany, Ivan Mareček, Čab, Anton Molnár, P. Kesov, Alexander Repta, Branč, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Tibor Križovič, Levice, Rado Bajnek, Vráble, Ladislav Kiss, N. Život, Blažena Kozolková, Volkovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
39 - Ivan Magdolen, Juraj Rosinský, Erik Viskup, Zuzana Gurinová, Štefan Matesko, Jozef Senneš, Igor Drotár, Barbora Mináriková, Jozef Prešinský, Martin Lyžičiar, Nitra, Ján Hotový, Nové Sady, Mário Pánis, Jozef Škvaril, Patrik Drgoň, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Margetin, Marta Záhorská, Rišňovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Štefan Varga, Topoľnica, Lívia Čekeyová, Pohranice, Roman Ražný, Čeľadice, Viera Pavelková, Golianovo, Marek Sklenár, Marián Kopáčik, Šaľa, Jozef Javor, Sereď, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Alojz Vician, Beladice, Ľubomír Števanka, Preseľany
38 - Radoslav Ollík, Štefan Kollárik, Juraj Hrnčár, Jozef Nosian, Dušan Letko, Lukáš Barát, Jozef Svitač, Deniska Révayová, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Vojtech Szöke, V. Cetín, Gustáv Štefkovič, Margita Kališová, Slavo Kališ, Štefan Mrllák, Štefan Fabian, Šaľa, Ján Frajtík, Ján Antalík, Ladislav Szöke, Vráble, Gabriel Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Jana Dudonová, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Henrich Richter, Bratislava, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Peťovský, Ján Tomovič, Lužianky, Vojtech Mládek, Podhorany, Rudolf Macho, Kolíňany, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Molnár, Gustav Molnár, P. Kesov, Peter Baláži, V. Zálužie, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Ján Török, V. Dolina, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Székelyi, Branč, Emanuel Maňúch, Žirany, Vincent Káčer, Ján Školník, Zl. Moravce
37 - Vlado Bennár, Hájske, Peter Mateička, Jozef Viskup, Jarmila Saidová, Vladimír Nemšovský, Miroslav Šimala, Peter Solčianský, Ján Barát, Marek Hrachovický, Miroslav Balla, Anton Lieskovský, Juraj Chudiak, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Ján Ballek, Hlohovec, Milan Florek, D. Krškany, Marek Kováč, Čifáre, Jana Teplanská, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ján Vaško, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Gál, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Lehocký , Sládkovičovo, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Mikula, Lehota, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
36 - Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Rudolf Lauko, Zbehy, Ľuboš Baranec, Ľudmila Šimalová, Ľudovít Laca ml., Ján Kuchtiak, Ivan Chlebák, Jozef Kóša, Lukáč Tomiš, Anton Dano, Jozef Lacena, Jaroslav Andrášik, Nitra, Anton Berecz, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Péteri, Vinodol, Marián Strečka, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marek Ballek, Hlohovec, Stanislav Packa, Močenok, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Horný, František Kunkel, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Boris Lacina, Lužianky, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Visolajský, Jozef Odráška, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ivan Remeň, N. Streda, Jozef Kubáň, Alekšince, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Pavel König, Ivanka, Roman Fuska, Čab, Július Vodný, Babindol, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ján Kóssi, Čifáre, Michal Borovský, H. Saliby, Ján Árgyusi, Neded, Patrik Balogh, Selice, Ľudovít Mravík, Žitavany
35 - Pavol Kozma, Branč, Janka Tomeková, Milan Borovský, Ladislav Pintér, Vladimír Mada, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Vladimír Kuchta, Lenka Königová, Roman Trnkus, Matúš Palka, Ivana Lieskovská, Ivan Dominka, Vladimír Papp, Nitra, Radoslav Dičér, Močenok, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Emília Malá, Ľuboš Modzga (Šuker), Ladislav Nagy, Vráble, Diana Čuláková, Koniarovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Gašpar Gál, Žirany, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, František Andrasko, Jelenec, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok, František Szolík, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Tibor Bedecs, Galanta
34 - Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Laca st., Ján Hnilica, Rastislav Švec, Boris Kašuba, Peter Bíro, Martin Ferenczy, Jozef Hudec ml., Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Arpád Piroška, Jarmila Pirošková, Jelenec, Boris Mesároš, Lehota, Miroslav Ďuriš, Sereď, Katarína Tasáryová, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vlado Matušica, Hájske, Imrich Drozdák, Babindol, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Vlado Jánošík, D. Krškany
33 - Pius Hajdák, Paľo Ťapušík, Ladislav Pindeš, Štefan Bede, Juraj Chovanec, Ján Doboš, Ladislav Skalický, Jozef Pacher, Robert Rumančík, Ivan Bobuš, Ľudovít Kováč, Ján Ehrenhold, Nitra, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Volčko, Jozef Vrba, Jozef Kučera, Anton Uher, Šaľa, Štefan Račko, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Kollárovič, Galanta, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Andel, Vráble, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Milan Roman, Andrej Fábry, Čab, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Valent Vaňo, Žirany, Michal Čery, Jelenec, Anton Valo, Zl. Moravce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Alojz Jenis, Žitavany, Marko Biely, J. Kostoľany
32 - René Daniš, Milan Vöröš, Šárka Dillhoffová, Vladimír Kompas, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Margita Pavelková, Golianovo, Rudolf Kozma, Štitáre, Zoltán Jancsó, Dávid Jancsó, Vlčany, Juraj Bujko, Žihárec, František Kausek, Klasov, Filip Guzmický, Ivanka, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Baláž, Šaľa, František Balogh, Selice, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viliam Čulík, Machulince, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Filip Horný, Jarok
31 - Pavol Hrnčár, Miroslav Mada, Marek Ťapušík, Juraj Vencel, Zdenko Senneš, Marián Barta, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Mikuláš Pintér, Andrej Repta, Branč, František Margetin, Rišňovce, Dušan Szabó, Ladice, Roman Kohút, Vozokany, Adrián Kupeček, Čechynce, Dušan Šóš, Zbehy, Miloš Majdiak, Miro Senneš, Močenok, Peter Rajnoha, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ján Wesolowski, Hlohovec
30 - František Hrnčiar st., Michal Garay, Erika Hrachovická, Andrej Bednárik, František Grom, Štefan Balko, Július Kolník, Marek Korytko, Nitra, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Ladislav Lörincz, Jozef Lörincz, Branč, Marianna Barátová, Dražovce, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Martin Ďuriš, Čeľadice, Pavol Štefek, V. Dolina, Ivan Berec, Lužianky, Vladimír Varga, Rišňovce, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Štefan Bako, Močenok, Milan Dudáš, Prílepy, Oľga Pintérová, D. Krškany
29 - Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Juraj Šranko, Babindol, Miroslav Fúska, Zbehy, Jozef Kuzmický, Mário Tkáčik, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, Marek Franko, Pata, Igor Galovič, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Pavel Píš, Topoľčianky, Štefan Kočiš, Trnovec, František Horný, Jarok
28 - Jozef Moder, Alexej Cserman, Marta Ďurišová, Nitra, Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Simona Szolnokiová, Dyčka, Edina Izsáková, Selice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ján Slíž, Beladice, Katarína Pálková, Jarok, Mária Kunkelová, Zl. Moravce
27 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Blažena Sennešová, Vlado Sásik, Robert Baláži, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Németh, D. Lefantovce, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Jakub Vojtek, Vráble, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Školník, Zl. Moravce
26 - Šimon Horváth, František Bojda, Dalibor Lenický, Elena Kreškócziová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Jambor, Jozef Infner, Rišňovce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Juraj Hamada, Čeľadice, Miloš Gál ml., Žirany, Vladimír Gregor, Ivanka, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Milan Greguš, Zbehy, Ján Petráš, Šaľa, Jozef Baťala ml., Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce
25 - Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Škorica, Michal Papp, Erich Schober, Oľga Tomeková, Richard Vnučko, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Alexander Halák, Tešedíkovo, Tibor Glovenský, Košúty
24 - Martina Magdolenová, Norbert Bordáš, Daniel Čerman, Mária Sýkorová, Nitra, Peter Jasenec, Sereď, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
23 - Ján Štefek, Nitra, Libor Vinkler, Šaľa, Juraj Minár, Zl. Moravce, Marián Holý, Levice
22 - Samuel Malý, Vráble, Attila Sonlajtner, Žirany, Denis Marcinkech, Vinodol, Otto Benc, Branč, Ivan Bielik, Topoľčianky, Štefan Chren, Žitavany, Jozef Gál, V.-Opatovce, Rudolf Matejov, Skýcov
21 - Marián Muzika, Dajana Borovská, Táňa Rumančíková, Nitra, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marek Ťapušík, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Varga, Pata, Božena Školníková, Zl. Moravce
20 - Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce
19 - Jozef Lámoš, Jarok, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Filip Virág, V. Lapáš, Anna Dúczová, H. Kráľová
18 - Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Lucia Gunišová, Choča, Miloš Lukniš, Hosťovce, Ladislav Varga, Topoľnica
17 - Martin Hindák, Sereď
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Gajdoš, Tomáš Stoklas, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Štefan Kárasz, Šaľa, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
15 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, František Sochor, František Cupák, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Kucharovič, Sereď, Jozef Lapacík, Nevidzany
14 - Milan Gráf, Monika Holtáková, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marián Nagy, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
13 - Štefan Novák, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, František Mášik, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble, Kristína Kováčová, Lovce
12 - Marián Balko, Klasov, Jozef Rehuš, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Iveta Dubeňová, Jaroslav Fehér, Ján Kmeťo, Miloš Sýkora, Nitra
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Peter Sonlajtner, Žirany
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Mária Sásiková, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Dušan Podhorec, Vráble
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Jana Sklenárová, Šaľa, Miro Dičér, V. Dolina, Katarína Pálinkášová, Levice
7 - Peter Mikula, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Mária Pechová, Beladice, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Branč
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Marek Beňo, Rastislav Búgel, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Ladislav Dvorský, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Vojto Galaba, Chyzerovce, Eva Gregorová, Jelenec, Peter Góra, Tešedíkovo, Helena Melišková, Topoľčianky, Miroslav Dičér, V. Dolina
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Ladislav Kuna, Zl. Moravce, Jana Kršáková, Lovce
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Evka Grmanová, Michal Burda, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď, Róbert Vaňo, Janka Gálová, Žirany
2 - Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Milan Kollárik, Nitra, Peter Vnad, Obyce, Helena Krajinčáková, Báb
1 - Andrea Šándorová, Nitra

Víťazom 10. kola je Ladislav Székelyi z Branču, ktorý trafil 9 zápasov. Vyhráva kartón piva Steiger.
Kto vyhrá bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 465
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 798
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 444
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 505
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 096
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 415
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 462
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 327
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 237
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 993
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?