Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

59 - Marián Mateička, Behynce; 58 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Maroš Karas, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, René Scheer, Kolíňany

Správne tipy 12. kola
FC ViOn - Žilina 1:6 2
Topoľčany - Dun. Streda 0:1 2
Rača - Vráble 1:0 1
Partizánske - Neded 4:3 1
Galanta - Nové Zámky 3:0 1
Čierna Voda - Vrakúň 3:2 1
Chrenová - Rumanová 3:0 1
Vinodol - Výč.-Opatovce 5:2 1
D. Krškany - Golianovo 1:1 X
Martin n/Ž. - Velčice 1:4 2

Poradie po 12. kole
59 - Marián Mateička, Behynce
58 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Maroš Karas, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, René Scheer, Kolíňany
57 - Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Juraj Csirik, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce
56 - Pavol Krajčo, Igor Kotora, Laco Ištokovič, Eugen Németh, Ľuboš Lacina, Nitra, Marta Izsáková, Selice, Patrik Čepček, Žitavany, Jana Jašiková, Šaľa
55 - Jozef Malý, Vráble, Michal Kulík, Vlčany, Juraj Bárek, Žirany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Emil Dubec, Žikava
54 - Katarína Magušínová, Mário Šándor, Roman Sýkora, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Margita Pánisová, D. Krškany, Juraj Sojka, Jozef Bajnek, Vráble, Peter Kluka, V. Lapáš, Attila Kürti, Vlčany, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Peter Baják, Zbehy, Filip Dobiaš, Čeľadice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
53 - Marián Grman, Ľudovít Konečný, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Dekan, Velčice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Joniak, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Rastislav Borčin, Hostie
52 - František Hrnčiar ml., Štefan Penzeš, Marián Červenka, Štefan Zabák, Daniel Tasáry, Jozef Hudec st., Jozef Lenghart, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Huňady, Lúčnica, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Agátka Adamčová, Sereď, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, René Vincze, Šaľa, Ivan Tabaček, T. Nemce
51 - Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Račko, Matej Kuzmický, Peter König, Ivanka, Dionýz Pecháček, Nitra, Marián Herceg, Pata, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Jozef Virág, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Emília Káčerová, Zl. Moravce
50 - Tibor Horváth, Jožo Ťapušík, Vlastimil Ábela, Michal Korytko, Ľubica Tasáryová, Milan Ružička, Eduard Szabo, Mário Varga, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Anna Pacherová, Sľažany, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Danada, Marián Titka, Šaľa, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Horváth, H. Potôň, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Viktor Balko, Lužianky, Lívia Čekeyová, Pohranice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Baláži, V. Zálužie, Martin Vicena, Trnovec, Ladislav Kiss, N. Život, Jozef Hrebenár, Žitavany, Vladimír Malý, Č. Kľačany
49 - Natália Kozmová, Branč, Július Petrík, Ivan Eliaš, Ľubomír Kiesel, Nitra, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Zoltán Mojzeš, Ján Szöcs, Tibor Odráška, Šaľa, Patrik Drgoň, D. Krškany, Viliam Félis, Vráble, Milan Strapko, Beladice, György Jakubecz, H. Saliby, Boris Boďo, Tajná, Miroslav Javor, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Rigler, Bratislava, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Vratko Candrák, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Milan Brisuda, Č. Hrádok
48 - Ivan Magdolen, Katarína Karcolová, Zuzana Lacová, Štefan Matesko, Milan Nagy, Ivan Labuda, Ľubomír Turňa, František Tomek, Štefan Sýkora, Jozef Nemeš st., Barbora Mináriková, Juraj Chudiak, Deniska Révayová, Martin Lyžičiar, Nitra, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Vašek, Ivanka, Milan Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Roman Ražný, Čeľadice, Jana Gálová, Žirany
47 - Rudolf Lauko, Peter Debnár, Zbehy, Štefan Kollárik, Juraj Hrnčár, Jarmila Saidová, Stanislav Billik, Imrich Hrdlica, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Mrázik, Čeľadice, Kristína Líšková, Branč, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Šaľa, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ján Frajtík, Ladislav Szöke, Vráble, Gabriel Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Török, Pata, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Roman Guzmický, Ivanka, Dominik Lenghard, Čakajovce, Štefan Varga, Topoľnica, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Marta Záhorská, Rišňovce, Juraj Minárik, Obyce, Viliam Matejov, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
46 - Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Juraj Rosinský, František Trnka, Richard Magušín, Michal Bíro, Karol Ryba, Igor Drotár, Miroslav Balla, Lenka Königová, Jozef Prešinský, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Štefan Péteri, Vinodol, Gustáv Štefkovič, Margita Kališová, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marek Kováč, Čifáre, Peter Hamerlík, Jelka, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, H. Kráľová, Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Kéry, Blažena Kozolková, Volkovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Karol Čurgali st., Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Miloš Gál st., Žirany, Rudolf Macho, Kolíňany, Imrich Maťo, Golianovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Križovič, Levice, Alojz Vician, Beladice, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Brieška, T. Nemce, Ján Školník, Roman Danáč, Zl. Moravce
45 - Peter Mateička, Erik Viskup, Miroslav Šimala, Dušan Letko, Ladislav Pintér, Zuzana Gurinová, Marek Hrachovický, Ivan Chlebák, Miroslav Zverka, Nitra, Anton Berecz, Alexander Repta, Branč, Ján Hotový, Nové Sady, Michal Vígh, Štefan Mrllák, Štefan Fabian, Marek Sklenár, Marián Kopáčik, Šaľa, Peter Zubčák, Hruboňovo, Pavel Períček, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Antalík, Rado Bajnek, Vráble, Imrich Guzmický, Pavel König, Ivanka, Dušan Beder, V. Lapáš, František Andrasko, Jelenec, Marek Sabo, Rumanová, Stanislav Chrenko, Ján Török, V. Dolina, Anton Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Bohuš Baják, Ján Tomovič, Lužianky, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Štefan Kúsek, Hostie, Emanuel Maňúch, Žirany, Emil Šatan, Vozokany, Patrik Balogh, Selice, Peter Strieška, Volkovce, Peter Fáber, M. Vozokany, Ľubomír Mikula, Lehota, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
44 - Jozef Paulík, Ľuboš Baranec, Paľo Ťapušík, Jozef Viskup, Ľudovít Laca ml., Peter Solčianský, Jozef Senneš, Lukáš Barát, Jozef Kóša, Katarína Dobiašová, Nitra, Vlado Bennár, Hájske, Ľuboš Galo, Janíkovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Škvaril, D. Krškany, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Gajdoš, Štefan Mravík, Žitavany, Igor Kováč ml., Soňa Billiková, V.-Opatovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Jozef Bédi, Lehota, Slavo Kališ, Šaľa, Viera Pavelková, Golianovo, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ladislav Székelyi, Branč, Ján Kóssi, Čifáre, Ľubomír Števanka, Preseľany, Michal Borovský, H. Saliby, Vincent Káčer, František Kunkel, Zl. Moravce
43 - Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Vladimír Nemšovský, Ján Barát, Boris Kašuba, Matúš Palka, Jaroslav Andrášik, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Radoslav Dičér, Močenok, Ján Ballek, Hlohovec, Milan Florek, Vlado Jánošík, D. Krškany, Boris Lacina, Štefan Peťovský, Lužianky, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Bujko, Žihárec, Ivan Remeň, N. Streda, Ľubomír Sako, Kolíňany, Miroslav Ďuriš, Jozef Javor, Sereď, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce
42 - Radoslav Ollík, Milan Lacina, Lukáč Tomiš, Ľudovít Kováč, Jozef Svitač, Ivan Dominka, Nitra, Pavol Kozma, Branč, Marek Ballek, Hlohovec, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Marek Fábry st., Šurianky, Boris Mesároš, Lehota, Diana Čuláková, Koniarovce, Juraj Segíň, Sľažany, Jana Teplanská, Zbehy, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Visolajský, Jozef Kučera, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Peter Zachar, Radošina, Peter Pecho, Beladice, Gustav Molnár, P. Kesov, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Imrich Drozdák, Babindol, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce
41 - Andrej Maťo, Jozef Kutak, Filip Horný, Jarok, Marián Strečka, Topoľčianky, Rastislav Švec, Martin Ferenczy, Vladimír Papp, Nitra, Margita Pavelková, Golianovo, Arpád Piroška, Jarmila Pirošková, Jelenec, Emília Malá, Ladislav Nagy, Vráble, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Gabriel Molnár, Galanta, Henrich Richter, Bratislava, Mário Slezák, Lukáčovce, Katarína Tasáryová, Ivanka, Jozef Vrba, František Szolík, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Šmitala, Andrej Fábry, Čab, Andrej Repta, Branč, Alexander Kusý, Trnovec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Barát, Topoľčany
40 - Pius Hajdák, Ľudmila Šimalová, Ivan Ševčík, Milan Vöröš, Miroslav Fábry, Ján Doboš, Ladislav Skalický, Roman Trnkus, Anton Lieskovský, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Jozef Lacena, Marián Barta, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Račko, D. Krškany, Gašpar Gál, Žirany, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Jozef Kubáň, Alekšince, Filip Guzmický, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, František Balogh, Selice, Ján Árgyusi, Neded, Michal Čery, Jelenec, Tibor Bedecs, Galanta, Irena Peťková, Zl. Moravce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ľubomír Bobok, Volkovce
39 - Janka Tomeková, Jozef Nosian, Milan Borovský, Štefan Bede, Ivan Bobuš, Nitra, Vlastimil Záhon, Golianovo, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Horný, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Andel, Vráble, Roman Fuska, Milan Roman, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Štefan Bako, Miloš Majdiak, Močenok, Ľudovít Mravík, Žitavany, Viliam Čulík, Machulince, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Oľga Pintérová, D. Krškany
38 - Pavol Hrnčár, Ľudovít Laca st., Ján Hnilica, René Daniš, Michal Garay, Juraj Vencel, Anton Dano, Marek Korytko, Jozef Hudec ml., Nitra, Juraj Volčko, Jozef Baláž, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Ľuboš Motolík, Trnovec, František Kausek, Klasov, Terézia Tasáryová, Ivanka, Miroslav Fúska, Zbehy, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
37 - Ladislav Pindeš, Erika Hrachovická, Robert Rumančík, Vladimír Kuchta, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jaroslav Markovič, Vladimír Varga, Rišňovce, Valent Vaňo, Žirany, Pavol Štefek, V. Dolina, Miriama Zborovanová, Golianovo, Dušan Šóš, Zbehy, Anton Uher, Šaľa, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Ladislav Páleník, Topoľčany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Čepček, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Žitavany
36 - Jozef Moder, Zdenko Senneš, Ján Kuchtiak, Jozef Pacher, František Grom, Šárka Dillhoffová, Ivana Lieskovská, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Odráška, Šaľa, Marianna Barátová, Dražovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Július Vodný, Babindol, Adrián Kupeček, Čechynce, Anton Valo, Zl. Moravce, Miro Senneš, Močenok
35 - František Hrnčiar st., Marek Ťapušík, Vladimír Mada, Vladimír Kompas, Ľubomír Maczvalda, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Juraj Šranko, Babindol, Milan Dudáš, Prílepy, Marko Biely, J. Kostoľany
34 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Miroslav Mada, Marta Ďurišová, Mária Sýkorová, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Dávid Jancsó, Vlčany, Vlado Matušica, Hájske, Dodo Augustín, Topoľčianky, Štefan Kočiš, Trnovec, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Mária Kunkelová, Jozef Školník, Zl. Moravce
33 - Juraj Chovanec, Štefan Balko, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Zoltán Jancsó, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Edina Izsáková, Selice, Katarína Vlčeková, Miroslav Piovarči, Lužianky, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ondrej Hajdu, Trnovec, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Martin Račko, D. Krškany
32 - Rudolf Kozma, Štitáre, Dušan Szabó, Ladice, Anton Németh, D. Lefantovce, Ivan Berec, Lužianky, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Katarína Pálková, Jarok
31 - Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Roman Kohút, Vozokany, Vlado Sásik, Elena Kreškócziová, Michal Papp, Robert Baláži, Nitra, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Jozef Infner, Rišňovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Tibor Glovenský, Košúty
30 - Samuel Malý, Vráble, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Ladislav Lörincz, Jozef Lörincz, Branč, Andrej Bednárik, Igor Galovič, Július Kolník, Nitra, Martin Ďuriš, Čeľadice, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Jozef Baťala ml., Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Čentéš, Čakajovce
29 - Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Marek Franko, Pata, Tomáš Karácsony, Váhovce, Pavel Píš, Topoľčianky, František Horný, Jarok, Mário Tkáčik, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble, Erich Schober, Oľga Tomeková, Nitra, Božena Školníková, Zl. Moravce
28 - Blažena Sennešová, Alexej Cserman, Nitra, Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Miloš Gál ml., Žirany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Ivan Bielik, Topoľčianky
27 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Marián Holý, Levice, Richard Vnučko, Nitra
26 - Šimon Horváth, František Bojda, Dalibor Lenický, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Hamada, Čeľadice, Vladimír Gregor, Ivanka, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Ján Petráš, Šaľa, Rudolf Matejov, Skýcov, Ladislav Varga, Topoľnica, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
25 - Martina Magdolenová, Dajana Borovská, Ivan Škorica, Nitra, Ladislav Vašek, Branč, Libor Vinkler, Šaľa, Jozef Gál, V.-Opatovce, Alexander Halák, Tešedíkovo
24 - Norbert Bordáš, Daniel Čerman, Nitra, Peter Jasenec, Sereď, Juraj Minár, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Lapacík, Nevidzany
23 - Ján Štefek, Nitra
22 - Attila Sonlajtner, Žirany, Denis Marcinkech, Vinodol, Otto Benc, Branč, Štefan Chren, Žitavany, Miroslav Kucharovič, Sereď
21 - Marián Muzika, Táňa Rumančíková, Nitra, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marek Ťapušík, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Varga, Pata, Štefan Kárasz, Šaľa
20 - Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Miloš Sýkora, Nitra
19 - Jozef Lámoš, Jarok, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Filip Virág, V. Lapáš, Anna Dúczová, H. Kráľová
18 - Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Lucia Gunišová, Choča, Miloš Lukniš, Hosťovce
17 - Martin Hindák, Sereď, Tibor Stupčuk, Rišňovce
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Gajdoš, Tomáš Stoklas, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Jana Sklenárová, Šaľa, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
15 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, František Sochor, František Cupák, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Kristína Kováčová, Lovce
14 - Milan Gráf, Monika Holtáková, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marián Nagy, D. Krškany
13 - Štefan Novák, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta, Iveta Dubeňová, Nitra, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, František Mášik, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble
12 - Marián Balko, Klasov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jaroslav Fehér, Ján Kmeťo, Nitra
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy, Milan Minarovič, Behynce
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Ladislav Dvorský, Vráble, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Peter Sonlajtner, Žirany
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Paulína Letková, Mária Sásiková, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Dušan Podhorec, Vráble
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Miro Dičér, V. Dolina, Katarína Pálinkášová, Levice, Ján Sorad, Pohranice
7 - Peter Mikula, Alekšince, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Mária Pechová, Beladice, Eva Gregorová, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Dávid Said, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Branč
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Marek Beňo, Rastislav Búgel, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Vojto Galaba, Chyzerovce, Peter Góra, Tešedíkovo, Helena Melišková, Topoľčianky, Miroslav Dičér, V. Dolina
4 - Boris Machalik, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Miroslav Ölvecký, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Ladislav Kuna, Zl. Moravce, Jana Kršáková, Lovce
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Evka Grmanová, Michal Burda, Mariana Letková, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď, Róbert Vaňo, Janka Gálová, Žirany, Roman Kutak, Tomášikovo
2 - Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Milan Kollárik, Vlasta Studená, Nitra, Peter Vnad, Obyce, Helena Krajinčáková, Báb, Ladislav Nagy st., Monika Gregorová, Jelenec
1 - Andrea Šándorová, Miloš Studený, Peter Krajčo, Nitra

V 12. kolo bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Podarilo sa to siedmim z vás. Sú to: Rudolf Lauko, Peter Zubčák, Vincent Komačka, Juraj Bujko, Lenka Königová, Štefan Sýkora a Vladimír Malý. Koho z nich sme vyžrebovali (a dostane pivo Steiger), ako aj kto si zahrá bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérom želajú dobrý nos

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 19 250
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 15 358
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 219
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 330
  5. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 289
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 131
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 993
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 034
  9. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 874
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 808
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na pomoc privolali záchranársky vrtuľník.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Triážna unimobunka je pred chirurgickým pavilónom.

Šalianske cintoríny zatvorili

Prevádzkové časy cintorínov mali byť počas nadchádzajúcich dní predĺžené, pre prijaté opatrenia sa však radnica rozhodla zatvoriť ich.

Ilustračné foto

Nitrianska radnica vymáha aj centové nedoplatky

Náklady na vymáhanie sú neraz vyššie, ako samotný dlh. Limit však nestanovia.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

V breznianskej nemocnici zomrel pacient, nepomohla ani liečba remdesivirom

Za dva týždne evidovala nemocnica desať vyliečených pacientov.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Už ste čítali?