Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

13 - Marek Sabo, Rumanová; 12 - Helena Folajtárová, František Imre, Ľudovít Laca st., Tibor Horváth, Nitra, Miloš Gál st., Žirany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Lenka Kunkelová, Z. Moravce

Správne tipy 2. kola
FC ViOn - Slovan 1:0 1
Michalovce - Šaľa 2:1 1
Topoľníky - D. Vestenice 1:0 1
Pata - Čierny Brod 2:1 1
Horný Ohaj - Výč.-Opatovce 1:0 1
Jarok - Chrenová 0:10 2
Rišňovce - Mojmírovce 1:1 X
Martin n/Ž. - Čierne Kľačany 2:1 1
V. Zálužie - Nové Sady -
Obyce - Paňa -
Dun. Streda - Košice 1:3 2

Poradie po 2. kole:
13 - Marek Sabo, Rumanová
12 - Helena Folajtárová, František Imre, Ľudovít Laca st., Tibor Horváth, Nitra, Miloš Gál st., Žirany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Lenka Kunkelová, Z. Moravce
11 - Šárka Dillhoffová, Roman Sýkora, Vladimír Papp, Ľubka Tasáryová, Ladislav Pintér, Janka Tomeková, Nitra, Peter Hodúr, Váhovce, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Ivan Kupec, Ondrej Hupka, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Katarína Pálková, Jarok, Ján Slíž, Zuzana Pechová, Beladice, Milan Lazan, Šaľa, Eduard Balážik, Behynce, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Škvaril, Július Galo, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, František Kausek, Klasov, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Adriana Mihálková , Č. Kľačany, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Števanka, Preseľany
10 - Barbora Mináriková, Peter Bíro, Štefan Kollárik, Katarína Spišáková, Peter Koška, Eva Svitačová, Eugen Németh, Juraj Chudiak, Vladimír Kompas, Blažena Sennešová, Ľuboš Lacina, Ján Barát, Peter Michalka, Norbert Bordáš, Miroslav Šimala, Jozef Nosian, Vlastimil Ábela, Juraj Hrnčár, Miroslav Račko, František Trnka, Július Petrík, Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Vladimír Lyžičiar, Ingrid Lyžičiarová, Martin Lyžičiar, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Peter Kluka, V. Lapáš, Marián Piterka, Svätoplukovo, Jana Gálová, Žirany, Jana Jašiková, Martina Hippová, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Palka, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Jozef Kutak, Ivan Bakyta, Jarok, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Rehuš, Marta Záhorská, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Švihorík, Báb, Vojtech Mládek, Podhorany, Július Bíro, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Segíň, Vladimír Majerčík, Sľažany, Pavol Čerenka, Topoľníky, Miroslav Javor, Miroslav Kucharovič, Miloš Remenár, Sereď, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, Oľga Račková, D. Krškany, Stanislav Martinec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, František Andraško, Arpád Piroška, Jelenec, Marián Herceg, Pata, Ľubomír Novota, Roman Danáč, Irena Peťková, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róber Bačinský, Hruboňovo, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Milan Mišák, V. Dolina, Juraj Sádovský, Žitavce
9 - František Tomek, Jozef Kóša, Dušan Danko, Jozef Lenghart, Štefan Zabák, Július Kolník, Ján Ehrenhold, Peter Bezák, Ján Kmeťo, Eduard Szabo, Peter Mateička, Anton Dano, Milan Lacina, Marián Červenka, Marcel Pánis, Miloš Sýkora, Rastislav Švec, Pius Hajdák, Ivan Škorica, Marián Grman, Ivan Magdolen, Eva Pappová, Jozef Paulík, Dodo Ťapušík, Nitra, Anton Molnár, P. Kesov, Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Čentéš, Dominik Lenghard, Martin Jurík, Čakajovce, Bohuš Baják, Ivan Berec, Lužianky, Miroslav Močol, Jozef Kubáň, Alekšince, Alexander Repta, Anton Berecz, Kristína Líšková, Branč, Ján Laca, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Stanislav Nemček, Janíkovce, Imrich Maťo, Ľudovít Čelinák, Margita Pavelková, Golianovo, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Gašpar Gál, Žirany, Milan Plánka, M. Lapáš, Robert Ščepka, Margita Kališová, Peter Zeleňák, Tatiana Sklenárová, Jozef Sklenár, Peter Hipp, Jana Sklenárová, Jozef Baláž, Štefan Fabián, Jozef Kučera, Patrik Boroš, František Szolik, Milan Bekéni, Šaľa, Miroslav Lešš, Peter Odráška, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Andel, Jozef Bajnek, Ján Antalík, Viliam Félis, Vráble, Daniel Ballay, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, René Scheer, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Imrich Drozdák, Babindol, Miro Senneš, Vladimír Gombáš ml., Stanislav Packa, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Kováč, D. Štitáre, Dušan Gál, Marián Balko, Klasov, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Roman Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Volkovce, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Patrik Pacher, Viliam Matejov, Ján Školník, Peter Čepček, Tibor Szekér, Mária Kunkelová, Jozef Paukov, Z. Moravce, Rudolf Matejov, Skýcov, Boris Boďo, Tajná, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Štefek, Čeľadice, Mário Slezák, Lukáčovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Richard Buday, Ladice, Roman Hruboň, Ján Hraška, Nové Sady, Jozef Borbély st., V. Cetín, František Belica, Hostie, Peter Jasenec, Sereď, Imrich Valent, Hosťovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Samko Dubnička, Váhovce, Marián Mateička, Behynce, Adam Liptai, Vlčany, Juraj Minárik, Obyce, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Ján Barát, Topoľčany
8 - Pavol Ďurina, Jaroslav Andrášik, Anton Lieskovský, Anton Lacuška, Ivan Dominka, Ľudovít Kováč, Jozef Petrovič, Lukáč Karlubík, Jozef Svitač, Jozef Viskup, Milan Hrnko, Jozef Prešinský, Milan Ružička, Imrich Hrdlica, Miroslav Kalužák, Pavol Krajčo, Ľudovít Laca ml., Laco Ištokovič, Katarína Magušínová, Erik Viskup, Mária Sýkorová, Tomáš Stoklas, František Bojda, Andrej Kušnír, Michal Korytko, Pavol Ťapušík, Milan Nagy, Ivan Hrachovický, Ján Hnilica, Dionýz Pecháček, Mário Šándor, František Filo, Michal Lichtner, Igor Galovič, Ľubomír Ballay, Nitra, Ondrej Kovács, Janíkovce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Matej Kuzmický, Jozef Kuzmický, Július Čerenka, Peter Vašek, Ivanka, Lukáš Bíro, Peter Mako, Milan Bíro, Čakajovce, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Alexander Kusý, Martin Vicena, Štefan Kočiš, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Marián Tirol, Karol Meszáros, Ján Martinek, Andrej Petro, Peter Lehocký, Jozef Vrba, Martin Kormoši, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Vlado Matušica, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Marek Eiselle, Močenok, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Váhovce, Peter Debnár, Zbehy, Igor Kováč ml., Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Juraj Dubeň, Boris Mesároš, Lehota, Ján Dekan, Velčice, Štefan Peťovský, Peter Behúl, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Ján Hotový, Nové Sady, Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Juraj Sabo, Rumanová, Pavol Holták, Margita Pánisová, Martin Račko, Oľga Pintérová, Štefan Račko, D. Krškany, Stanislav Rebo, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Dušan Kováč, Ľudovítová, Martina Segíňová, Sľažany, Štefan Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Hamerlík, Jelka, Tomáš Nagy, Ladice, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Mikuláš Pintér, Branč, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Viskup, Báb, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Peter Fáber, M. Vozokany, František Balogh, Selice, Jana Dudonová, Sereď, Ján Wesolowski, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Peter Frančík, Vojtech Szöke, V. Cetín, Imrich Struhár, Jozef Malý, Emília Malá, Ľuboš Modzga, Jozef Joniak, Ladislav Szöke, Vráble, Marek Áč, Golianovo, Eva Gregorová, Jozef Nagy, Jelenec, Štefan Špleha, Telince, Ivan Remeň, N. Streda, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Patrik Čepček, Štefan Mravík, Žitavany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tibor Tóth, Žihárec, Jozef Repa, Prílepy, Ján Árgyusi, Neded, Norbert Zsigmond, Nový Život, Janka Studená, Zlaté Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Marek Szabó, D. Obdokovce, Ľudovít Desat, Podhorany
7 - Eduard Minárik, Peter Solčianský, Milan Gráf, Miroslav Zverka, Róbert Maťo, Ernest Szombath, Jozef Hudec st., Petr Fuska, Vladimír Kuchta, Miroslav Balla, Igor Dubeň, Marián Barta, Jozef Pružinec, Zuzana Gurinová, Ladislav Pindeš, Eva Krajancová, Jozef Nedelka, Jozef Senneš, Juraj Lacina, Daniel Tasáry, Pavol Hrnčár, Lukáš Barát, Ján Doboš, Ľudovít Konečný, Róbert Baláži, Jarmila Saidová, René Daniš, Anton Černý, Erik Schober, Vladimír Nemšovský, Ivan Bobuš, Anna Peniašková, Miroslav Ölvecký, Ivan Kozár, Štefan Penzeš, Milan Borovský, Andrej Šlosár, Zuzana Lacová, Juraj Rosinský, Jozef Havetta, Andrea Šándorová, Andrej Bednárik, Marek Ševčík, Deniska Révayová, Marek Vrábel, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Norbert Együd, Ján Sorad, Pohranice, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Alexander Lauko, Ivan Tóth, Čakajovce, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Juraj Barčák, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Gabriel Bíro, Alekšince, Tibor Križovič, Katarína Pálinkášová, Levice, Jozef Galbavý, Anna Duczová, Ronald Frkala, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marián Kopáčik, Marián Titka, Gabriel Odráška, Tibor Odráška, Eleonóra Udvarosová, Peter Visolajský, Štefan Novák, Šaľa, Marek Bíro, Marek Kalúz, V. Zálužie, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Kozla, Attila Sonlajtner, Žirany, Michal Čery, František Finta, Jelenec, Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marianna Barátová, Dražovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Katarína Farkašová, N. Zámky, Vladimír Varga, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Peter Frajka, Ivana Kunkelová, František Kunkel, Peter Rajnoha, Roman Rajnoha, Jozef Školník, Z. Moravce, Jaroslav Dvorský, Pata, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Ambrózy, Selice, Vincent Tóth, Močenok, Peter Paulis, M. Vozokany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Anna Jasanová, Podhorany, Július Pavlov, Rado Cigáň, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Jozef Baťala, Gabriel Danko, Žitavany, Zoltán Múčka, V. Úľany, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Martin Gyulai, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Zoltán Jancsó, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Hegyi, Jelka, Vlastimil Záhon, Golianovo, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ivan Ďurický, Ladislav Vašek, Pavol Kozma, Natália Kozmová, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Jacsa, Žihárec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Marián Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky
6 - Boris Grežo, František Hrnčiar ml., Olga Tomeková, Jozef Pacher, Jozef Hudec ml., Ľubomír Bartakovič, František Grom, Vlado Sásik, Igor Drotár, Jozef Moder, Ladislav Skalický, Martin Peniaško, Ivan Eliáš, Juraj Vencel, Stanislav Billik, Maroš Karas, Nitra, Imrich Guzmický, Vladimír Gregor, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Valent Vaňo, Žirany, Jozef Hoppan, Ladislav Nagy, Vráble, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, Ján Török, V. Dolina, Slavo Kališ, Marek Sklenár, Ján Szöcs, Miroslava Grznárová, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Július Vodný, Babindol, Pavel Períček, Tibor Stupčuk, František Margetin, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Anna Pacherová, Sľažany, Oskar Fördös, Čierna Voda, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Marián Holý, Levice, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Anton Valo, Z. Moravce, Rastislav Borčin, Hostie, Roman Kutak, Galanta, Patrik Balogh, Selice, Martin Földeši, Sereď, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emil Valkovič, Topoľčianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Alojz Jenis, Žitavany, Peter Góra, Tešedíkovo, Dávid Jancsó, Vlčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Zoltán Köböl, V. Mača, Marián Kováč, Diakovce, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab
5 - Martin Ševčík, Roman Trnkus, Marek Ťapušík, Ľuboš Baranec, Richard Magušín, Štefan Bede, Lenka Vöröšová, Dušan Letko, Štefan Matesko, Ľubomír Moravčík, Michal Bíro, Bohumil Labuda, Lukáš Bartakovič, Lukáč Tomiš, Nitra, Roman Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Adrián Kupeček, Čechynce, Roman Fuska, Milan Roman, Čab, Dušan Beder, V. Lapáš, Milan Greguš, Peter Bodi, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vladimír Móri, Marián Móri, Sťefan Mrllák, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Katarína Vlčeková, Lužianky, Aneta Čuláková, Koniarovce, Agátka Adamčová, Dávid Slíž, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Edina Izsáková, Selice, Vincent Káčer, Jozef Horný, Z. Moravce, Andrej Maťo, Jarok, György Jakubecz, H. Saliby, Roman Kohút, Vozokany, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Ladislav Kiss, Nový Život, Anton Bapčány, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Infner, Ján Jambor, Rišňovce, Alexandra Maková, Nové Sady, Andrej Repta, Branč, Ivan Bednárik, Svätoplukovo
4 - František Hrnčiar st., Mário Varga, Iveta Dubeňová, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Miroslav Mada, Michal Garay, Igor Kotora, Ľuboš Fuska, Milan Šándor, Ľubomír Kiesel, Mariana Letková, Patrik Palka, Nitra, Marek Szabó, Pohranice, Tibor Berec, V. Lapáš, Marek Greguš, Lenka Lahučká, Čakajovce, Štefan Karasz, Juraj Csirik, Štefan Žarnócay, Anton Uher, Marek Sokol, Šaľa, Vladimír Guláš, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Michal Ďuriš, Sereď, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Lidik, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Ladislav Székelyi, Celestín Berecz, Branč, Simona Szolnokiová, Dyčka, Martin Faragó, Matúškovo, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Péteri, Vinodol, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Miloš Majdiak, Močenok, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Juraj Sojka, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Anna Matejová, Skýcov, Miloslava Fintová, Jarok, Štefan Pálenik, Prílepy, Ivan Bielik, Milan Augustín, Topoľčianky, Martin Antl, V. Zálužie, Miroslav Slovák, D. Streda, Tibor Glovenský, Galanta
3 - Ladislav Drahoš, Miroslav Fábry, Silvia Madová, Jozef Gutai, Boris Kašuba, Tomáš Krajčovič, Elena Kreškócziová, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Miriama Zborovanová, Golianovo, Janka Gálová, Žirany, Libor Vinkler, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Miroslav Očadlík, Peter Baláži, V. Zálužie, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ján Rigler, Bratislava, Matej Brath, D. Štitáre, Viliam Čulík, Machulince, Jozef Lámoš, Jarok, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvaj, Čakajovce, Peter Kollarovič, Galanta, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Ladislav Páleník, Topoľčany, Milan Kubala, Sereď, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
2 - Richard Vnučko, Peter Kukla, Juraj Bihari, Nitra, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Juraj Šranko, Babindol, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Anton Brath, Pohranice, Michal Borovský, H. Saliby
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

Víťazom 2. kola je Zuzana Pechová z Beladíc, ktorá trafila 8 zápasov.
Desiati tipéri trafili 7 zápasov, môžu si prísť do redakcie po DVD Davida Beckhama.
Rátalo sa iba 9 zápasov, lebo dva na tikete boli chybné. Ospravedlňujeme sa.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  6. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  9. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  10. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  1. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  3. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  4. Pomáhajte čítaním
  5. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  6. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 29 716
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 585
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 625
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 087
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 853
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 631
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 993
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 812
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 301
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 180
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Viliam Turan na archívnej fotografii.

V Nitre zohnali stany, testovať budú aj ľudí z auta

V piatok sa už testovať nebude, len cez víkend.

Primátor koordinuje rozhodnutia s armádou.

Galéria i múzeum sú zatvorené, niektoré aktivity presunuli na internet

Online budú k dispozícii aktuálne výstavy i projekt pre deti.

Nitrianska galéria.

Sú pozitívni a chodia na nákupy, tvrdia susedia

Primátor Zlatých Moraviec reaguje, že situácia je pod kontrolou.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Už ste čítali?