Piatok, 26. február, 2021 | Meniny má ViktorKrížovkyKrížovky

Na čele traja sú bez straty, gólové finiše prišli v posledných sekundách

Hurbanovo - Imeľ 1:2 (1:1). Susedské derby sa začalo vo vysokom tempe, M. Bičan spálil tutovku a na druhej strane hostia nastrelili tyč. Vedenia sa potom ujali domáci, odpoveď súpera prišla po chybe obrany MŠK s brankárom. O osude korektného zápasu rozhodol v závere hlavou spoľahlivý obranca hostí M. Hübsch, ktorý preloboval neistého Hudáka.
l Góly: 11. T. Kling - 29. J. Lovász, 87. M. Hübsch. R Bazsó, 500. MŠK: Hudák - Slovinský (61. L. Pšenák), Čerešník, Pagurka, Bogner, M. Bičan, Jankovič (61. Illon), Kurák, Kling, Tužinčin (81. K. Pšenák), Pupák. IMEĽ: Haris - Zemanek (89. Tárnok), M. Hübsch, Piskla, Gendiar, M. Lovász, J. Lovász, V. Hübsch, Maráz (69. Csontos), Gogola (51. Kürthy), Močkor.

Demandice - Kolárovo 2:0 (1:0). V dramatickom duely zahodili v prvom polčase domáci tri veľké šance - dvakrát sa mýlil Zima, raz Petráš. V 42. min. sa druhý menovaný výborne uvoľnil na pravej strane, zacentroval a Bareczovi stačilo nastaviť nohu. Hneď po obrátke nekompromisne zavesil Zima a bolo rozhodnuté. Skóre pre domácich mohlo byť oveľa vyššie, nebyť ďalších zahodených tutoviek.
l Góly: 42. Ľ. Barecz, 50. R. Zima. R Linet, 300. FK: Šutlák - Krammer, Látečka (74. Dvorakovič), Zima, Meszáros (86. Kačúr), Megyesi, Fekiač (75. Revóczi), Barecz, Petráš, Nemčok, Király. FK: Maťašovský - P. Máté, Orság, Németh, Kiss, Glofák, Zahorec (66. Forró), Baráth, Búš (81. Kürti), Kertész, Vajda (78. Krnáč).
Šurany - Tešedíkovo 1:1 (1:0). Domáci vyvinuli od úvodného hvizdu enormný tlak, ktorý vygradoval krásnou umiestnenou strelou Horvatovič. Hostia boli v útoky jaloví, no po rýchlom brejku sa na prekvapenie všetkých začínalo odznovu. Potom mali Šurany ešte dve šance na zisk troch bodov, no zostalo iba pri nich.
l Góly: 23. M. Horvatovič - 81. G. Lancz. R Ondruš, 500. ŠK: Vravúšek - Skačan, Čaplák, Halás, Poláček, Féhervári, Horvatovič, Simonides, Rampašek (55. Kóša), Ikrényi, Mikula (75. Vašek). ŠK: Daniel Bende - Grežo (51. S. Darázs), Raček, Valášik, Szarka (70. Lancz), Páldy, Jiránek (80. Zilizi), Áč, Dvorský, Dávid Bende, P. Bende.
Šahy - Vieska 3:2 (1:2). Šahania začali vlažne a po dvoch výpadoch hostí bolo 0:2. Potom však zmobilizovali svoje sily a ešte do prestávky znížil po dorážke Andruškovej strely N. Urblík. Vyrovnanie prišlo v druhom dejstve po penalte, ktorej sa divil i sám „faulovaný“ N. Urblík. V záverečnom tlaku sa dostal k lopte Mihalovič, ktorý vymietol ľavý horný roh
a rozhodol.
l Góly: N. Urblík, F. Jakab (11 m), M. Mihalovič - I. Puha, L. Kvačkaj. R Mlinkovics, 300. ŠAHY: Tímár - Patai (30. Šebo), Andruška, Víglas (46. Nagy), Studva, Kocka, Jakab, Bartal, J. Urblík, N. Urblík, Lendvai (70. Mihalovič). VIESKA: Kálay - Kvačkaj, Koczó, Jány (70. Bodrogi), Ábrahám, Író, Puha, P. Molnár, Szerencsés (75. Németh), Domonkos, Csepi (80. Boráros).
Pata - Čierny Brod 2:1 (0:1). Snaživí domáci začali svižne a už v 5. min. vyškriabal loptu z vinkla Mi. Práznovský po priamom kope Lehockého. Zahrmelo však na druhej strane, keď nedorozumenie bratov Matušicových využil Gasparovics. Patania, ktorým zahralo do karát vylúčenie Lukovicsa, sa nevzdávali a po nádhernej hlavičke Majku zaslúžene vyrovnali. V nadstavenom čase dokonca strhli víťazstvo na svoju stranu po faule na L. Matušicu.
l Góly: 75. F. Majka, 90.+ L. Matušica (11 m) - 16. L. Gasparovics. ČK: 54. K. Lukovics.
R Poruban, 350. PATA: Mi. Práznovský - Pavelka, T. Matušica, Ma. Práznovský, Lehocký (90. Herák), Moravčík, Majka, Majerník, Balog (90.+ Virág), L. Matušica, Valko (46. Súkenník). Č. BROD: Petrušek - Kutrucz, Zuzula, Lukovics, Bobor, A. Práznovský, R. Mikus, Németh (61. Kondákor), Čiernik (78. Farkaš), Gasparovics (82. Szabo), Cs. Mikus.
Sereď - Sládkovičovo 3:0 (3:0). Domáci v pozmenenej zostave a premiérovo s novým trénerom chceli oplatiť súperovi prehru z konca jari. Cieľ začal napĺňať dorážkou Polednák, Javor hneď nato vymietol šibenicu z 25 m a skvelú prvú polhodinu zakončil krížnou strelou Gvozdenovič. Skóre mohol ešte zveľadiť striedajúci Hindák, no svoje tri šance nepremenil.
l Góly: 18. A. Polednák, 21. J. Javor, 26. G. Dragan. R Z. Kukan, 300. ŠKF: Karmažin - Dobiš (46. Brestovanský), Bartošek, Vrtík, Lipovský, Miklovič (65. Šikula), Polednák (60. Hindák), Šporánek, Javor, Gál, Gvozdenovič. SLAVOJ: Maglocký - Pokrývka (77. Varkonda), Ľ. Nagy, Kovařík, M. Karol, Chudík (51. Mochnáľ), Józsa, Dudáš, Hruška, Krull, G. Nagy (46. Šimek).
H. Kráľová - ViOn B/Volkovce 1:2 (0:1). Hneď v prvej minúte neuspel Gál zoči-voči Novotovi, na opačnej strane sa po brejku nemýlil Mankovecký. V druhom polčase mali domáci územnú prevahu, v útoku však boli bezzubí. Keď sa im v poslednej minúte predsa len podarilo vyrovnať, vlastnou nekoncentrovanosťou sa pripravili o vydretý bod.
l Góly: 90. V. Új (11 m) - 32. a 90.+ D. Mankovecký. R Šimon, 250. TIBI: Sahulčík - P. Gyarfás (82. M. Gyarfás), Bobula, Gál, Veľčický, G. Lencsés (36. Bilo), Frkala (69. L. Lencsés), Šípka, Nagy, Új, Kollár. VION B: Novota - Baláž, Frajka, T. Kozolka, Žembera, Bielik, Skladan (55. J. Kozolka), Marták, Mankovecký, Chren, Hajnovič (81. Galamboš).
Palárikovo - Komárno 1:0 (1:0). Vyrovnaný zápas z oboch strán rozhodol rýchly gól zo 14. minúty. Gól nepadol ani po prestávke aj napriek tomu, že hostia ku koncu zápasu otvorili hru a pokúšali sa zmazať jednogólové manko. Domáci sa vďaka otvorenej obrane Komárna dostávali do šancí no svoje nájazdy nepremenili. Palárikovo si tak zapísalo ďalšie dôležité body.
l Gól: 14. K. Bogyai. R Janus, 550. OTJ: Drgoňa - Svýba (70. Kuťka), Procházka, Pánik, Fiala, Matúš, Horáček, Kompas, Maťo, Kovács (84. Chovanec), Bogyai. KFC: Herko - Mačanský, Bazinský, Pint (34. Ág), Nagy, Wilson, Podlucký, Dobrý, Kršteňanský, Kosťukevič, Untermayer.
16. H. Kráľová 2 0 0 2 1:7 0 (-3)
l NAJLEPŠÍ STRELCI: 4 - D. Mankovecký (FC ViOn B), 3 - R. Zima (Demandice), R. Áč(Tešedíkovo).

1. Si maturant? Vyber si kvalitu a príď študovať pod Zobor!
  2. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  3. Ivan Krechňák: Robiť niečo, čo máš rád, je na nezaplatenie
  4. Študuj ekonómiu na špičkovej škole a odštartuj svoju kariéru!
  5. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!
  6. Študuj perspektívne programy!
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  9. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  10. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  10. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 4 206

Situácia je stále zlá. Odkedy má byť Nitriansky okres bordový?

7 h
Odpadky sú všade. Ilustračné foto.

Z dôvodu pandemickej situácie aktivační pracovníci nemôžu vykonávať činnosť až do odvolania.

10 h
Matt O'Connor odchytal 75 zápasov v AHL a jeden za Ottawu v najlepšej lige sveta (vľavo). V debute za Nitru sa blysol fenomenálnym zákrokom.

Možno vás prekvapí, ktoré kluby ho, okrem corgoňov, chceli.