Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

Na čele traja sú bez straty, gólové finiše prišli v posledných sekundách

Hurbanovo - Imeľ 1:2 (1:1). Susedské derby sa začalo vo vysokom tempe, M. Bičan spálil tutovku a na druhej strane hostia nastrelili tyč. Vedenia sa potom ujali domáci, odpoveď súpera prišla po chybe obrany MŠK s brankárom. O osude korektného zápasu rozhodol v závere hlavou spoľahlivý obranca hostí M. Hübsch, ktorý preloboval neistého Hudáka.
l Góly: 11. T. Kling - 29. J. Lovász, 87. M. Hübsch. R Bazsó, 500. MŠK: Hudák - Slovinský (61. L. Pšenák), Čerešník, Pagurka, Bogner, M. Bičan, Jankovič (61. Illon), Kurák, Kling, Tužinčin (81. K. Pšenák), Pupák. IMEĽ: Haris - Zemanek (89. Tárnok), M. Hübsch, Piskla, Gendiar, M. Lovász, J. Lovász, V. Hübsch, Maráz (69. Csontos), Gogola (51. Kürthy), Močkor.

Demandice - Kolárovo 2:0 (1:0). V dramatickom duely zahodili v prvom polčase domáci tri veľké šance - dvakrát sa mýlil Zima, raz Petráš. V 42. min. sa druhý menovaný výborne uvoľnil na pravej strane, zacentroval a Bareczovi stačilo nastaviť nohu. Hneď po obrátke nekompromisne zavesil Zima a bolo rozhodnuté. Skóre pre domácich mohlo byť oveľa vyššie, nebyť ďalších zahodených tutoviek.
l Góly: 42. Ľ. Barecz, 50. R. Zima. R Linet, 300. FK: Šutlák - Krammer, Látečka (74. Dvorakovič), Zima, Meszáros (86. Kačúr), Megyesi, Fekiač (75. Revóczi), Barecz, Petráš, Nemčok, Király. FK: Maťašovský - P. Máté, Orság, Németh, Kiss, Glofák, Zahorec (66. Forró), Baráth, Búš (81. Kürti), Kertész, Vajda (78. Krnáč).
Šurany - Tešedíkovo 1:1 (1:0). Domáci vyvinuli od úvodného hvizdu enormný tlak, ktorý vygradoval krásnou umiestnenou strelou Horvatovič. Hostia boli v útoky jaloví, no po rýchlom brejku sa na prekvapenie všetkých začínalo odznovu. Potom mali Šurany ešte dve šance na zisk troch bodov, no zostalo iba pri nich.
l Góly: 23. M. Horvatovič - 81. G. Lancz. R Ondruš, 500. ŠK: Vravúšek - Skačan, Čaplák, Halás, Poláček, Féhervári, Horvatovič, Simonides, Rampašek (55. Kóša), Ikrényi, Mikula (75. Vašek). ŠK: Daniel Bende - Grežo (51. S. Darázs), Raček, Valášik, Szarka (70. Lancz), Páldy, Jiránek (80. Zilizi), Áč, Dvorský, Dávid Bende, P. Bende.
Šahy - Vieska 3:2 (1:2). Šahania začali vlažne a po dvoch výpadoch hostí bolo 0:2. Potom však zmobilizovali svoje sily a ešte do prestávky znížil po dorážke Andruškovej strely N. Urblík. Vyrovnanie prišlo v druhom dejstve po penalte, ktorej sa divil i sám „faulovaný“ N. Urblík. V záverečnom tlaku sa dostal k lopte Mihalovič, ktorý vymietol ľavý horný roh
a rozhodol.
l Góly: N. Urblík, F. Jakab (11 m), M. Mihalovič - I. Puha, L. Kvačkaj. R Mlinkovics, 300. ŠAHY: Tímár - Patai (30. Šebo), Andruška, Víglas (46. Nagy), Studva, Kocka, Jakab, Bartal, J. Urblík, N. Urblík, Lendvai (70. Mihalovič). VIESKA: Kálay - Kvačkaj, Koczó, Jány (70. Bodrogi), Ábrahám, Író, Puha, P. Molnár, Szerencsés (75. Németh), Domonkos, Csepi (80. Boráros).
Pata - Čierny Brod 2:1 (0:1). Snaživí domáci začali svižne a už v 5. min. vyškriabal loptu z vinkla Mi. Práznovský po priamom kope Lehockého. Zahrmelo však na druhej strane, keď nedorozumenie bratov Matušicových využil Gasparovics. Patania, ktorým zahralo do karát vylúčenie Lukovicsa, sa nevzdávali a po nádhernej hlavičke Majku zaslúžene vyrovnali. V nadstavenom čase dokonca strhli víťazstvo na svoju stranu po faule na L. Matušicu.
l Góly: 75. F. Majka, 90.+ L. Matušica (11 m) - 16. L. Gasparovics. ČK: 54. K. Lukovics.
R Poruban, 350. PATA: Mi. Práznovský - Pavelka, T. Matušica, Ma. Práznovský, Lehocký (90. Herák), Moravčík, Majka, Majerník, Balog (90.+ Virág), L. Matušica, Valko (46. Súkenník). Č. BROD: Petrušek - Kutrucz, Zuzula, Lukovics, Bobor, A. Práznovský, R. Mikus, Németh (61. Kondákor), Čiernik (78. Farkaš), Gasparovics (82. Szabo), Cs. Mikus.
Sereď - Sládkovičovo 3:0 (3:0). Domáci v pozmenenej zostave a premiérovo s novým trénerom chceli oplatiť súperovi prehru z konca jari. Cieľ začal napĺňať dorážkou Polednák, Javor hneď nato vymietol šibenicu z 25 m a skvelú prvú polhodinu zakončil krížnou strelou Gvozdenovič. Skóre mohol ešte zveľadiť striedajúci Hindák, no svoje tri šance nepremenil.
l Góly: 18. A. Polednák, 21. J. Javor, 26. G. Dragan. R Z. Kukan, 300. ŠKF: Karmažin - Dobiš (46. Brestovanský), Bartošek, Vrtík, Lipovský, Miklovič (65. Šikula), Polednák (60. Hindák), Šporánek, Javor, Gál, Gvozdenovič. SLAVOJ: Maglocký - Pokrývka (77. Varkonda), Ľ. Nagy, Kovařík, M. Karol, Chudík (51. Mochnáľ), Józsa, Dudáš, Hruška, Krull, G. Nagy (46. Šimek).
H. Kráľová - ViOn B/Volkovce 1:2 (0:1). Hneď v prvej minúte neuspel Gál zoči-voči Novotovi, na opačnej strane sa po brejku nemýlil Mankovecký. V druhom polčase mali domáci územnú prevahu, v útoku však boli bezzubí. Keď sa im v poslednej minúte predsa len podarilo vyrovnať, vlastnou nekoncentrovanosťou sa pripravili o vydretý bod.
l Góly: 90. V. Új (11 m) - 32. a 90.+ D. Mankovecký. R Šimon, 250. TIBI: Sahulčík - P. Gyarfás (82. M. Gyarfás), Bobula, Gál, Veľčický, G. Lencsés (36. Bilo), Frkala (69. L. Lencsés), Šípka, Nagy, Új, Kollár. VION B: Novota - Baláž, Frajka, T. Kozolka, Žembera, Bielik, Skladan (55. J. Kozolka), Marták, Mankovecký, Chren, Hajnovič (81. Galamboš).
Palárikovo - Komárno 1:0 (1:0). Vyrovnaný zápas z oboch strán rozhodol rýchly gól zo 14. minúty. Gól nepadol ani po prestávke aj napriek tomu, že hostia ku koncu zápasu otvorili hru a pokúšali sa zmazať jednogólové manko. Domáci sa vďaka otvorenej obrane Komárna dostávali do šancí no svoje nájazdy nepremenili. Palárikovo si tak zapísalo ďalšie dôležité body.
l Gól: 14. K. Bogyai. R Janus, 550. OTJ: Drgoňa - Svýba (70. Kuťka), Procházka, Pánik, Fiala, Matúš, Horáček, Kompas, Maťo, Kovács (84. Chovanec), Bogyai. KFC: Herko - Mačanský, Bazinský, Pint (34. Ág), Nagy, Wilson, Podlucký, Dobrý, Kršteňanský, Kosťukevič, Untermayer.
16. H. Kráľová 2 0 0 2 1:7 0 (-3)
l NAJLEPŠÍ STRELCI: 4 - D. Mankovecký (FC ViOn B), 3 - R. Zima (Demandice), R. Áč(Tešedíkovo).

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?