Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

30 - Ladislav Pintér, Nitra; 29 - Tibor Horváth, Nitra; 28 - Ivan Kupec, Čakajovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová

Správne tipy 5. kola
Topoľníky - Neded 4:1 1
Štúrovo - Dubnica B 3:1 1
Hurbanovo - Sereď 1:3 2
Komárno - Demandice 4:1 1
Alekšince - Janíkovce 1:3 2
H. Lefantovce - Selice 1:2 2
Pohranice - Golianovo 0:0 X
Štefanovičová - Čakajovce 0:1 2
Lúčnica - N. Hrnčiarovce 6:0 1
Prešov - FC Nitra 19 - (odložili)
D. Vestenice - Nové Zámky 2:2 X

Poradie po 5. kole
30 - Ladislav Pintér, Nitra
29 - Tibor Horváth, Nitra
28 - Ivan Kupec, Čakajovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
27 - Miloš Gál st., Žirany, Eva Svitačová, Nitra, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Marián Herceg, Pata, Oľga Račková, D. Krškany, Ján Hraška, Nové Sady
26 - Helena Folajtárová, František Imre, Peter Bezák, Marián Červenka, Norbert Bordáš, Milan Nagy, Ivan Magdolen, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Kováč, D. Štitáre, Miroslav Javor, Sereď, Ján Sikoriak, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Jakub Kunkel, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce
25 - Ján Laca, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Ondrej Hupka, Čakajovce, Roman Sýkora, Katarína Spišáková, Eugen Németh, Vladimír Kompas, Ľubka Tasáryová, Miroslav Račko, Marián Grman, Štefan Penzeš, Deniska Révayová, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Jana Jašiková, Peter Hipp, Štefan Fabián, Pavel Mihálik, Vlado Matušica, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jozef Rehuš, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Sabo, Rumanová, Patrik Pacher, Z. Moravce, Jozef Török, Pata, Csaba Sándor, Kolíňany, Marián Balko, Klasov, Štefan Račko, Ivanka, Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Mišák, V. Dolina, Štefan Kúsek, Hostie
24 - Peter Hodúr, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Kóša, Anton Dano, Imrich Hrdlica, Vladimír Papp, Ľudovít Konečný, Miloš Sýkora, Karol Ryba, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Karol Meszáros, Martin Kormoši, Šaľa, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Zuzana Pechová, Beladice, Eduard Balážik, Behynce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Stanislav Rebo, Lenka Kunkelová, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Július Bíro, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Škvaril, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, Július Galo, Martin Račko, D. Krškany, Boris Boďo, Tajná, Anton Berecz, Branč, Pavel Babiak, Žitavany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Richard Buday, Ladice, Jozef Horňák, Rišňovce, Imrich Struhár, Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Repa, Prílepy, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Jozef Labuda, Solčany
23 - František Tomek, Vladimír Kuchta, Ján Kmeťo, Peter Koška, Milan Ružička, Ľuboš Lacina, Daniel Tasáry, Ľudovít Laca ml., Michal Korytko, Juraj Hrnčár, Július Petrík, Andrea Šándorová, Andrej Bednárik, Martin Lyžičiar, Nitra, Ondrej Kovács, Stanislav Nemček, Janíkovce, Filip Guzmický, Ivanka, Ľubomír Rakovský, Štefan Hudec, Lužianky, Marek Szabó, Pohranice, Peter Kluka, V. Lapáš, Marián Piterka, Svätoplukovo, Ivan Tóth, Peter Mako, Čakajovce, Juraj Bárek, Jana Gálová, Žirany, Margita Kališová, Patrik Boroš, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Lešš, H. Kráľová, Peter Debnár, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, René Scheer, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Ján Hotový, Nové Sady, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Sabo, Rumanová, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Gabriel Fazekaš, Neded, Michal Bene, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Ivan Bakyta, Jarok, Mário Slezák, Lukáčovce, Marek Kalúz, Rudolf Bíro, V. Zálužie, František Andraško, Jelenec, Jozef Bajnek, Emília Malá, Vráble, Ľudovít Čelinák, Margita Pavelková, Golianovo, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Vašek, Pavol Kozma, Natália Kozmová, Branč, Valér Kulich, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Irena Peťková, Z. Moravce, Adam Liptai, Vlčany, Milan Kubala, Sereď
22 - Jozef Čentéš, Lukáš Bíro, Milan Bíro, Čakajovce, Miroslav Zverka, Barbora Mináriková, Ľudovít Kováč, Jozef Petrovič, Ľudovít Laca st., Eduard Szabo, Peter Mateička, Jozef Svitač, Jozef Pružinec, Milan Hrnko, Peter Michalka, Ľuboš Baranec, Vlastimil Ábela, František Trnka, Pavol Ťapušík, Igor Kotora, Juraj Rosinský, Maroš Karas, František Hrnčiar st., Mário Šándor, Bohumil Labuda, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Galbavý, H. Kráľová, Jozef Kučera, Milan Lazan, František Szolík, Tibor Odráška, Milan Bekéni, Šaľa, Rudolf Lauko, Zbehy, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Ján Rigler, Bratislava, Ladislav Čekey, Pohranice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Roman Ražný, Čeľadice, Alojz Rajtár, Sľažany, Viliam Matejov, Tibor Széker, Vincent Káčer, Z. Moravce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Imrich Gregor, Jelenec, Ivan Remeň, N. Streda, Kristína Líšková, Ivan Ďurický, Branč, Emil Dubec, Žikava, Stanislav Babocký, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Dubnička, Váhovce, František Kausek, Klasov, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Peter Góra, Tešedíkovo, Jozef Joniak, Vráble, Štefan Bako, Močenok, Juraj Minárik, Obyce, Gabriel Danko, Žitavany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany, Janka Studená, Zlaté Moravce
21 - Peter Solčianský, Milan Gráf, Dušan Danko, Anton Lieskovský, Blažena Sennešová, Milan Lacina, Marcel Pánis, Pavol Hrnčár, Ján Barát, Laco Ištokovič, Richard Magušín, Jozef Nosian, Rastislav Švec, František Bojda, Pius Hajdák, Ľubomír Turňa, Milan Borovský, Ivan Hrachovický, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Miroslav Močol, Alekšince, Filip Dobiáš, Jozef Štefek, Čeľadice, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Norbert Együd, Pohranice, Jozef Kuzmický, Peter König, Peter Vašek, Vladimír Gregor, Ivanka, Tibor Berec, V. Lapáš, Katarína Pálková, Jarok, Imrich Maťo, Vlastimil Záhon, Golianovo, Tatiana Sklenárová, Martina Hippová, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Ďuriš, Sereď, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Peťovský, Lužianky, Daniel Varga, Pata, Štefan Pupák, Hurbanovo, Dušan Gál, Klasov, František Finta, Jelenec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Ivan Bielik, Topoľčianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Peter Fáber, M. Vozokany, Attila Sonlajtner, Emanuel Maňúch, Žirany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Jozef Borbély st., V. Cetín, František Belica, Hostie, Ľubomír Novota, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľuboš Modzga "Šuker", Ladislav Szöke, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Mravík, Žitavany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ivan Mareček, Čab
20 - Anton Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Bohuš Baják, Lužianky, Pavol Ďurina, Šárka Dillhoffová, Jaroslav Andrášik, Róbert Maťo, Štefan Zabák, Anton Lacuška, Ivan Dominka, Štefan Kollárik, Ján Ehrenhold, Zuzana Gurinová, Miroslav Šimala, Erik Viskup, Mária Sýkorová, Erik Schober, Anna Peniašková, Štefan Bede, Ivan Eliáš, Zuzana Lacová, Dodo Ťapušík, Juraj Vencel, Michal Lichtner, Igor Galovič, Ľubomír Ballay, Ľubomír Kiesel, Jozef Paulík, Nitra, Jozef Kubáň, Alekšince, Milan Plánka, M. Lapáš, Marián Kopáčik, Jozef Sklenár, Jozef Baláž, Peter Visolajský, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Odráška, Ronald Frkala, H. Kráľová, Jozef Andel, Ján Antalík, Viliam Félis, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Jozef Kutak, Andrej Maťo, Miloslava Fintová, Jarok, Štefan Varga, Topoľnica, Miro Senneš, Močenok, Jozef Švihorík, Rudolf Krajinčák, Báb, Katarína Farkašová, N. Zámky, Gašpar Gál, Žirany, Dušan Kováč, Ľudovítová, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Anna Pacherová, Sľažany, Rudolf Matejov, Skýcov, Peter Frajka, František Kunkel, Jozef Paukov, Z. Moravce, Marián Strečka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ladislav Kéry, Volkovce, Dávid Slíž, Sereď, Roman Hruboň, Nové Sady, Marek Áč, Golianovo, Martin Gyulai, Trnovec n/V., Jaroslav Valo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Patrik Čepček, Alojz Jenis, Žitavany, Juraj Šranko, Babindol, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Boris Mesároš, Lehota, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Oľga Pintérová, Štefan Račko, D. Krškany, György Jakubecz, Michal Borovský, H. Saliby, Ján Bogyo, V. Vozokany, Tibor Tóth, Žihárec, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Juraj Sádovský, Žitavce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce
19 - Jozef Hudec st., Marián Barta, Juraj Chudiak, Eva Krajancová, Jozef Nedelka, Ján Doboš, Pavol Krajčo, Katarína Magušínová, Miroslav Mada, Róbert Baláži, Anton Černý, Vladimír Nemšovský, Ladislav Skalický, Eva Pappová, Janka Tomeková, Ján Hnilica, Jozef Havetta, Dionýz Pecháček, Nitra, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Mikuláš Pintér, Branč, Tibor Šmitala, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Gabriel Bíro, Alekšince, Robert Ščepka, Slavo Kališ, Ján Szöcs, Marián Móri, Peter Lehocký, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marek Eiselle, Močenok, Ján Kozla, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Peter Strieška, Volkovce, Stanislav Pacher, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Čepček, Anton Valo, Roman Danáč, Jozef Školník, Z. Moravce, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Jaroslav Dvorský, Pata, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Baťala, Žitavany, Peter Behúl, Lužianky, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Zubčák, Hruboňovo, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Jozef Malý, Ladislav Nagy, Vráble, Ján Hegyi, Jelka, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Samko Dubnička, Váhovce, Marián Mateička, Behynce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Nagy, Jelenec, Zoltán Köböl, V. Mača
18 - Eduard Minárik, Ernest Szombath, Peter Bíro, Martin Ševčík, Lukáč Karlubík, Lukáš Barát, Miroslav Fábry, Andrej Kušnír, Ivan Škorica, Martin Peniaško, Lenka Vöröšová, Štefan Matesko, František Filo, František Hrnčiar ml., Lukáč Tomiš, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, Roman Fuska, Čab, Vladimír Tasáry, Ivanka, Stanislav Chrenko, Ján Török, V. Dolina, Marián Titka, Marián Tirol, Ján Martinek, Jozef Vrba, Jozef Danada, René Vincze, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Peter Baláži, Juraj Barantal, V. Zálužie, Soňa Eššeová, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Anna Čerenková, Milan Augustín, Topoľčianky, Peter Ambrózy, Selice, Tomáš Nagy, Ladice, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Roman Kutak, Galanta, Peter Frančík, V. Cetín, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž., Roman Kohút, Emil Šatan, Vozokany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Sako, Kolíňany
17 - Olga Tomeková, Ľubomír Bartakovič, Petr Fuska, Miroslav Balla, Jozef Viskup, Jozef Senneš, Juraj Lacina, Jarmila Saidová, René Daniš, Jozef Moder, Michal Garay, Ivan Bobuš, Ivan Kozár, Andrej Šlosár, Marek Korytko, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Dušan Beder, V. Lapáš, Jozef Hoppan, Vráble, Peter Zeleňák, Juraj Csirik, Jana Sklenárová, Gabriel Odráška, Anton Uher, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Štefák, Rišňovce, Marianna Barátová, Dražovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Július Vodný, Babindol, Pavol Holták, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Agátka Adamčová, Jana Dudonová, Sereď, Martina Segíňová, Sľažany, Viliam Čulík, Machulince, Vincent Tóth, Močenok, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Sorad, Pohranice, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Milan Ďurkovič, D. Saliby, František Balogh, Selice, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ondrej Kozolka, Volkovce, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Ľudovít Desat, Podhorany, Tibor Glovenský, Galanta
16 - Boris Grežo, Jozef Lenghart, Július Kolník, Ladislav Drahoš, Jozef Prešinský, Marek Ťapušík, Dušan Letko, Marek Vrábel, Mariana Letková, Róbert Rumančík, Nitra, Michal Mladý, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Alexander Lauko, Lenka Lahučká, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Katarína Pálinkášová, Marián Holý, Levice, Martin Vicena, Trnovec n/V., Libor Vinkler, Andrej Petro, Štefan Novák, Šaľa, Ivan Berec, Lužianky, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Anna Duczová, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Pavel Períček, František Margetin, Rišňovce, Ján Školník, Ivana Kunkelová, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Anna Jasanová, Podhorany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Rastislav Borčin, Hostie, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Vratko Candrák, Topoľčany, Ladislav Kiss, Nový Život
15 - Jozef Pacher, František Grom, Ladislav Pindeš, Michal Bíro, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Miriama Zborovanová, Golianovo, Marek Bíro, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Gabriel Lešš, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Patrik Balogh, Selice, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Emil Valkovič, Topoľčianky, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Milan Roman, Čab, Andrej Repta, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Slavomír Hunka, Alekšince
14 - Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Hudec ml., Tomáš Stoklas, Lukáš Bartakovič, Patrik Palka, Juraj Bihari, Tomáš Drgoňa, Nitra, Vladimír Móri, Sťefan Mrllák, Šaľa, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Arpád Piroška, Jelenec, Štefan Špleha, Telince, Peter Jasenec, Sereď, Jaroslav Markovič, Jozef Infner, Rišňovce, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Celestín Berecz, Branč, Alexandra Maková, Nové Sady, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Dalibor Špirk, Podhorany, Jozef Šabo, Žitavany, Samko Malý, Vráble
13 - Štefan Žarnócay, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Vlado Sásik, Igor Drotár, Miroslav Kalužák, Nitra, Július Čerenka, Ivanka, Vladimír Varga, Rišňovce, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Horný, Z. Moravce, Miroslav Slovák, D. Streda, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Lenka Malovcová, Trnava, Ľuboš Galo, Janíkovce, Zdenko Ďurček, Hankovce
12 - Roman Guzmický, Ivanka, Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Miroslav Ölvecký, Ľubomír Moravčík, Stanislav Billik, Boris Kašuba, Tomáš Krajčovič, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Martin Antl, V. Zálužie, František Molnár, Pohranice, Juraj Minár, Z. Moravce
11 - Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Roman Trnkus, Ľuboš Fuska, Jozef Gutai, Jozef Bernáth, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Edina Izsáková, Selice, Marián Kováč, Diakovce, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ján Jambor, Rišňovce
10 - Aneta Čuláková, Koniarovce, Jozef Lámoš, Jarok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Martin Hraška, Nové Sady, Marián Gdula, Z. Moravce
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Katarína Vlčeková, Lužianky, Elena Kreškócziová, František Cupák, Nitra
8 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Ladislav Viskup, Báb, Eva Gregorová, Jelenec, Marek Szabó, D. Obdokovce, Judita Buzíková, Branč
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Emília Káčerová, Z. Moravce, Zdeno Zbojek, Sereď
6 - Valent Vaňo, Roland Szórád, Žirany, Martin Földeši, Sereď, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Matejová, Skýcov, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Mária Kóšová, Marián Muzika, Nitra, Rado Hudec, Cabaj-Čápor
5 - Oľga Eliášová, Monika Raüfsteinová, Daniel Čerman, František Bajtoš, Nitra, Jozef Pavlovič, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Iveta Dubeňová, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Milan Kollárik, Dajana Borovská, Peter Kardoš, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Solo Berecz, Branč, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Jozef Lapacík, Nevidzany
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Katka Sýkorová, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Filip Marinov, Rumanová, Karol Kuruc, Mojmírovce
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Jozef Minárik, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Peter Pecho, Beladice
1 - Dušan Takács, Šaľa, Kristián Nagy, Selice, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

V 5. kole bolo najlepším výsledkom 7 uhádnutých zápasov. Dokázalo to až 23 tipérov. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  2. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  3. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  4. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  7. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  8. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  9. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  10. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 871
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 14 255
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 862
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 767
  5. Aká je chémia vôní 9 485
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 357
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 723
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 611
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 136
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 7 560
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Nemocnica v Zlatých Moravciach zaznamenala výrazné zlepšenie aktuálneho stavu

Znížil sa počet pozitívnych pacientov aj zamestnancov.

Ilustračné foto.

Staré divadlo pripravuje inscenáciu Doktor Faust

Po takmer 30 rokoch sa na javisko vráti titul Doktor Faust.

Takto vzniká nová inscenácia Doktor Faust.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Už ste čítali?