TRNAVSKÝ KRAJ
II. LIGA
l 1. kolo - 27. 9. Gabčíkovo - Piešťany, Špačince - Veľká Mača, Maco Trnava - T. Hradská, Padáň - Trstice.
l 2. kolo - 4. 10. Piešťany - Trstice, T. Hradská - Padáň, Veľká Mača - Hlohovec, Gabčíkovo - Kúty.
l 3. kolo - 11. 10. Špačince - Gabčíkovo, Maco Trnava - Veľká Mača, Trstice - T. Hradská, Padáň - H. Orešany.
l 4. kolo - 18. 10. Piešťany - T. Hradská, H. Orešany - Trstice, Veľká Mača - Padáň, Gabčíkovo - Hlohovec.
l 5. kolo - 25. 10. Maco Trnava - Gabčíkovo, Trstice - Veľká Mača, T. Hradská - H. Orešany, Padáň - Holíč C.
l 6. kolo - 8. 11. Veľká Mača - T. Hradská, Holíč C - Trstice, Gabčíkovo - Padáň.
l 7. kolo - 15. 11. Trstice - Gabčíkovo, T. Hradská - Holíč C, H. Orešany - Veľká Mača, Padáň - Kúty.
l 8. kolo - 22. 11. Piešťany - Veľká Mača, Gabčíkovo - T. Hradská, Kúty - Trstice, Špačince - Padáň.
l 9. kolo - 29. 11. Trstice - Špačince, T. Hradská - Kúty, H. Orešany - Gabčíkovo, Veľká Mača - Holíč C, Padáň - Hlohovec.
l 10. kolo - 6. 12. Gabčíkovo - Veľká Mača, Špačince - T. Hradská, Hlohovec - Trstice, Maco Trnava - Padáň.
l 11. kolo - 13. 12. Trstice - Maco Trnava, T. Hradská - Hlohovec, Veľká Mača - Kúty, Holíč C - Gabčíkovo, Padáň - Piešťany.
l 12. kolo - 10. 1. Piešťany - Gabčíkovo, Veľká Mača - Špačince, T. Hradská - Maco Trnava, Trstice - Padáň.
l 13. kolo - 17. 1. Trstice - Piešťany, Padáň - T. Hradská, Hlohovec - Veľká Mača, Kúty - Gabčíkovo.
l 14. kolo - 24. 1. Gabčíkovo - Špačince, Veľká Mača - Maco Trnava, T. Hradská - Trstice, H. Orešany - Padáň.
l 15. kolo - 31. 1. T. Hradská - Piešťany, Trstice - H. Orešany, Padáň - Veľká Mača, Hlohovec - Gabčíkovo.
l 16. kolo - 14. 2. Gabčíkovo - Maco Trnava, Veľká Mača - Trstice, H. Orešany - T. Hradská, Holíč C - Padáň.
l 17. kolo - 21. 2. T. Hradská - Veľká Mača, Trstice - Holíč C, Padáň - Gabčíkovo.
l 18. kolo - 28. 2. Gabčíkovo - Trstice, Holíč C - T. Hradská, Veľká Mača - H. Orešany, Kúty - Padáň.
l 19. kolo - 7. 3. Veľká Mača - Piešťany, T. Hradská - Gabčíkovo, Trstice - Kúty, Padáň - Špačince.
l 20. kolo - 14. 3. Špačince - Trstice, Kúty - T. Hradská, Gabčíkovo - H. Orešany, Holíč C - Veľká Mača, Hlohovec - Padáň.
l 21. kolo - 21. 3. Veľká Mača - Gabčíkovo, T. Hradská - Špačince, Trstice - Hlohovec, Padáň - Maco Trnava.
l 22. kolo - 28. 3. Maco Trnava - Trstice, Hlohovec - T. Hradská, Kúty - Veľká Mača, Gabčíkovo - Holíč C, Piešťany - Padáň.
III. LIGA
l 1. kolo - 27. 9. Galanta B - Dobrá Voda, Sládkovičovo B - Skalica, Bricon Trnava - Gabčíkovo B.
l 2. kolo - 4. 10. Dobrá Voda - Gabčíkovo B, Senica - Sládkovičovo B, Galanta B - Kúty B.
l 3. kolo - 11. 10. Špačince B - Galanta B, Sládkovičovo B - Majcichov, Gabčíkovo B - Petrova Ves.
l 4. kolo - 18. 10. Skalica - Gabčíkovo B, Galanta B - Sládkovičovo B.
l 5. kolo - 25. 10. Sládkovičovo B - Kúty B, Maco B - Galanta B, Gabčíkovo B - Senica.
l 6. kolo - 8. 11. Majcichov - Gabčíkovo B, Galanta B - Bricon Trnava, Špačince B - Sládkovičovo B.
l 7. kolo - 15. 11. Sládkovičovo B - Dobrá Voda, Gabčíkovo B - Galanta B.
l 8. kolo - 22. 11. Galanta B - Petrova Ves, Kúty B - Gabčíkovo B, Sládkovičovo B - Maco Trnava B.
l 9. kolo - 29. 11. Bricon Trnava - Sládkovičovo B, Gabčíkovo B Špačince B, Skalica - Galanta B.
l 10. kolo - 6. 12. Galanta B - Senica, Sládkovičovo B - Gabčíkovo B.
l 11. kolo - 13. 12. Gabčíkovo B - Maco Trnava B, Petrova Ves - Sládkovičovo B, Majcichov - Galanta B.
l 12. kolo - 10. 1. Dobrá Voda - Galanta B, Skalica - Sládkovičovo B, Gabčíkovo B - Bricon Trnava.
l 13. kolo - 17. 1. Gabčíkovo B - Dobrá Voda, Sládkovičovo B - Senica, Kúty B - Galanta B.
l 14. kolo - 24. 1. Galanta B - Špačince B, Majcichov - Sládkovičovo B, Petrova Ves - Gabčíkovo B.
l 15. kolo - 31. 1. Gabčíkovo B - Skalica, Sládkovičovo B - Galanta B.
l 16. kolo - 14. 2. Kúty B - Sládkovičovo B, Galanta B - Maco B, Senica - Gabčíkovo B.
l 17. kolo - 21. 2. Gabčíkovo B - Majcichov, Bricon Trnava - Galanta B, Sládkovičovo B - Špačince B.
l 18. kolo - 28. 2. Dobrá Voda - Sládkovičovo B, Galanta B - Gabčíkovo B.
l 19. kolo - 7. 3. Petrova Ves - Galanta B, Gabčíkovo B - Kúty B, Maco Trnava B - Sládkovičovo B.
l 20. kolo - 14. 3. Sládkovičovo B - Bricon Trnava, Špačince B - Gabčíkovo B, Galanta B - Skalica.
l 21. kolo - 21. 3. Senica - Galanta B, Gabčíkovo B - Sládkovičovo B.
l 22. kolo - 28. 3. Maco Trnava B - Gabčíkovo B, Sládkovičovo B - Petrova Ves, Galanta B -Majcichov.