Nedeľa, 6. december, 2020 | Meniny má MikulášKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

33 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tibor Horváth, Nitra; 32 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Marián Herceg, Pata, Ladislav Pintér, Ivan Magdolen, Nitra, Jakub Kunkel, Z. Moravce

Správne tipy 6. kola
Moravany - Vráble 0:0 X
ČFK Nitra - Topoľníky 2:1 1
Galanta - Neded 4:1 1
H. Kráľová - Sereď 2:2 X
Topoľčianky - Horný Ohaj 4:2 1
Čeľadice - Zbehy 1:0 1
Čechynce - Chrenová 0:2 2
Poľný Kesov - Ivanka 2:4 2
Kolíňany - Jelenec 1:0 1
Galanta B/Hody - Vinohrady 3:1 1

Poradie po 6. kole
33 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tibor Horváth, Nitra
32 - Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Marián Herceg, Pata, Ladislav Pintér, Ivan Magdolen, Nitra, Jakub Kunkel, Z. Moravce
31 - Helena Folajtárová, Ľubka Tasáryová, Štefan Penzeš, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Peter Kováč, D. Štitáre, Jozef Rehuš, Rišňovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Oľga Račková, D. Krškany, Ján Hraška, Nové Sady
30 - Ján Laca, Slavomír Bene, D. Obdokovce, František Imre, Vladimír Kuchta, Peter Bezák, Katarína Spišáková, Eva Svitačová, Eugen Németh, Imrich Hrdlica, Marián Červenka, Vladimír Papp, Miroslav Račko, Milan Nagy, Deniska Révayová, Nitra, Martin Jurík, Ondrej Hupka, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Roman Margetin, Rišňovce, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Anton Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Imrich Struhár, Vráble, Margita Pavelková, Golianovo, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Miloš Remenár, Sereď, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Malý, Čierne Kľačany
29 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Miloš Gál st., Žirany, Margita Kališová, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ján Vaško, Ivanka, Zuzana Pechová, Beladice, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Stanislav Rebo, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Anton Dano, Martin Lyžičiar, Nitra, Miroslav Javor, Sereď, Boris Boďo, Tajná, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Richard Buday, Ladice, Mário Pánis, Martin Račko, D. Krškany, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ivan Bielik, Topoľčianky
28 - Jozef Kóša, Barbora Mináriková, Ján Kmeťo, Peter Koška, Jozef Svitač, Milan Ružička, Norbert Bordáš, Ľudovít Konečný, Miloš Sýkora, Juraj Hrnčár, Marián Grman, Karol Ryba, Nitra, Marek Szabó, Pohranice, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Jozef Gál, Žirany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jana Jašiková, Štefan Fabián, Jozef Kučera, Vlado Matušica, Šaľa, Miroslav Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Terka Tasáryová, Štefan Račko, Ivanka, Eduard Balážik, Behynce, Imrich Drozdák, Babindol, Július Bíro, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Juraj Segíň, Sľažany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Martišovič, Július Galo, D. Krškany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Natália Kozmová, Branč
27 - Ondrej Kovács, Janíkovce, Ľubomír Rakovský, Štefan Hudec, Lužianky, Matej Kuzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Petrovič, Milan Hrnko, Vladimír Kompas, Marcel Pánis, Daniel Tasáry, Ľudovít Laca ml., Michal Korytko, Július Petrík, Nitra, Karol Meszáros, Šaľa, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Ján Hotový, Nové Sady, Attila Drozdák, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Sabo, Rumanová, Vojtech Mládek, Podhorany, Patrik Pacher, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Török, Pata, Peter Paulis, M. Vozokany, Ivan Bakyta, Jarok, Mário Slezák, Lukáčovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Imrich Gregor, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ivan Remeň, N. Streda, Imrich Valent, Hosťovce, František Kausek, Klasov, Juraj Šranko, Babindol, Alojz Jenis, Gabriel Danko, Žitavany, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Ľuboš Modzga "Šuker", Jozef Joniak, Vráble, Milan Kubala, Sereď
26 - Jozef Čentéš, Ivan Tóth, Čakajovce, Henrich Richter, Ján Rigler, Bratislava, Bohuš Baják, Lužianky, Miroslav Zverka, Ľudovít Kováč, Roman Sýkora, Eduard Szabo, Ľuboš Lacina, Peter Michalka, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, Rastislav Švec, František Trnka, Pavol Ťapušík, Andrea Šándorová, Mário Šándor, Bohumil Labuda, Nitra, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Tatiana Sklenárová, Patrik Boroš, Milan Lazan, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Marek Eiselle, Močenok, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Škvaril, Oľga Pintérová, D. Krškany, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Janka Studená, Z. Moravce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., František Andraško, Jelenec, Attila Sonlajtner, Žirany, Ľudovít Čelinák, Vlastimil Záhon, Golianovo, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Emília Malá, Vráble, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Adam Liptai, Vlčany, Jozef Repa, Prílepy, Tibor Karácsony, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany, Pavol Kozma, Branč, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
25 - Filip Guzmický, Peter Vašek, Ivanka, Filip Dobiáš, Čeľadice, Jaroslav Andrášik, Anton Lieskovský, Štefan Zabák, Jozef Hudec st., Štefan Kollárik, Jozef Pružinec, Zuzana Gurinová, Milan Lacina, Pavol Hrnčár, Ján Barát, Miroslav Šimala, Pius Hajdák, Juraj Rosinský, Jozef Havetta, Maroš Karas, Michal Lichtner, Igor Galovič, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Lukáš Bíro, Peter Mako, Milan Bíro, Čakajovce, Imrich Maťo, Golianovo, Tibor Križovič, Levice, Marián Kopáčik, Martina Hippová, František Szolík, Tibor Odráška, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Ďuriš, Sereď, Peter Palka, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Miroslav Očadlík, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Rudolf Matejov, Skýcov, Peter Frajka, Z. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Fáber, M. Vozokany, Jozef Bajnek, Viliam Félis, Vráble, Martin Gyulai, Trnovec n/V., Kristína Líšková, Branč, Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Boris Mesároš, Lehota, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Štefan Bako, Močenok, Ivan Mareček, Čab
24 - Peter Hodúr, Váhovce, František Hrnčiar st., František Tomek, Peter Solčianský, Milan Gráf, Dušan Danko, Anton Lacuška, Ivan Dominka, Peter Bíro, Július Kolník, Ľudovít Laca st., Peter Mateička, Blažena Sennešová, Richard Magušín, Mária Sýkorová, Vlastimil Ábela, Ľubomír Turňa, Milan Borovský, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Juraj Bárek, Žirany, Róbert Darázs, Peter Góra, Tešedíkovo, Peter Odráška, Ronald Frkala, H. Kráľová, Viktor Balko, Lužianky, Michal Čery, Jozef Nagy, Jelenec, Jozef Vrba, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Daniel Varga, Pata, Miro Senneš, Močenok, Štefan Pupák, Hurbanovo, Roman Ražný, Čeľadice, Ladislav Székelyi, Ivan Ďurický, Branč, Dušan Gál, Klasov, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Kucharovič, Dávid Slíž, Sereď, Tibor Széker, Jozef Školník, Z. Moravce, Ján Antalík, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Vráble, Marek Áč, Golianovo, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Patrik Čepček, Štefan Mravík, Žitavany, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Štefan Račko, D. Krškany, Marián Mateička, Behynce, György Jakubecz, Michal Borovský, H. Saliby, Tibor Tóth, Žihárec, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miloslava Fintová, Jarok
23 - Eduard Minárik, Ján Ehrenhold, Vlado Sásik, Lukáč Karlubík, Marián Barta, Juraj Chudiak, Eva Krajancová, Lukáš Barát, Ján Doboš, Pavol Krajčo, Laco Ištokovič, Katarína Magušínová, Miroslav Mada, Anton Černý, František Bojda, Erik Schober, Vladimír Nemšovský, Štefan Bede, Eva Pappová, Ivan Eliáš, Zuzana Lacová, Dodo Ťapušík, Juraj Vencel, Andrej Bednárik, Ingrid Lyžičiarová, Ľubomír Ballay, Ľubomír Kiesel, Róbert Rumančík, Nitra, Miroslav Močol, Alekšince, Marián Piterka, Svätoplukovo, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Plánka, M. Lapáš, Jozef Andel, Vráble, Ján Kozla, Gašpar Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Baláži, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, Štefan Peťovský, Peter Behúl, Lužianky, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Bene, D. Obdokovce, František Finta, Jelenec, Marta Záhorská, Vladimír Varga, Rišňovce, Alojz Rajtár, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Čepček, Irena Peťková, František Kunkel, Jozef Paukov, Z. Moravce, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Vincent Tóth, Močenok, Jozef Štefek, Čeľadice, Mikuláš Pintér, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Baťala, Žitavany, František Balogh, Selice, Jaroslav Valo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Vojtech Szöke, Jozef Borbély st., V. Cetín, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Marek Rajtár, Martin n/Ž., Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Jacsa, Žihárec, Roman Kohút, Vozokany, Ján Bogyo, V. Vozokany, Ján Kóssi, Čifáre, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Norbert Zsigmond, Nový Život, Ladislav Babóti, Vlčany, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Gregor, Ivanka, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Milan Augustín, Topoľčianky
22 - Anton Molnár, P. Kesov, Adrián Kupeček, Čechynce, Roman Fuska, Čab, Vladimír Tasáry, Ivanka, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Andrej Maťo, Jarok, Stanislav Chrenko, Ján Török, V. Dolina, Robert Ščepka, Slavo Kališ, Jana Sklenárová, Jozef Baláž, René Vincze, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Martin Ševčík, Ladislav Drahoš, Jozef Nedelka, Igor Drotár, Erik Viskup, Ladislav Skalický, Ivan Bobuš, Martin Peniaško, Anna Peniašková, Igor Kotora, Štefan Matesko, Ivan Hrachovický, Janka Tomeková, František Filo, Marek Vrábel, Jozef Paulík, Nitra, Jozef Švihorík, Báb, Katarína Farkašová, N. Zámky, Dušan Kováč, Ľudovítová, František Margetin, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Anna Pacherová, Sľažany, Anna Čerenková, Marián Strečka, Topoľčianky, Viliam Čulík, Machulince, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Jaroslav Dvorský, Pata, Peter Ambrózy, Selice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Gabriel Molnár, Galanta, Anton Valo, Vincent Káčer, Ivana Kunkelová, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Roman Hruboň, Nové Sady, Ľubor Drgoň, Margita Pánisová, D. Krškany, František Belica, Hostie, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Sádovský, Žitavce, Emil Šatan, Vozokany
21 - Alexander Repta, Branč, Šárka Dillhoffová, Róbert Baláži, René Daniš, Miroslav Ölvecký, Ján Hnilica, Dionýz Pecháček, Mariana Letková, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Michal Mladý, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Jozef Malý, Samko Malý, Vráble, Peter Zeleňák, Jozef Sklenár, Marián Titka, Ján Szöcs, Marián Móri, Gabriel Odráška, Marián Tirol, Andrej Petro, Peter Lehocký, Peter Visolajský, Šaľa, Milan Minarovič, Behynce, Marianna Barátová, Dražovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Július Vodný, Babindol, Pavol Holták, D. Krškany, Agátka Adamčová, Sereď, Stanislav Pacher, Sľažany, Rastislav Borčin, Hostie, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Roman Kutak, Tibor Glovenský, Galanta, Peter Frančík, V. Cetín, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Ladislav Kiss, Nový Život, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Zoltán Köböl, V. Mača
20 - Boris Grežo, Pavol Ďurina, Róbert Maťo, Ľubomír Bartakovič, Ernest Szombath, Jozef Prešinský, Jozef Senneš, Juraj Lacina, Miroslav Kalužák, Jarmila Saidová, Michal Garay, Lenka Vöröšová, Andrej Šlosár, Marek Korytko, Nitra, Jozef Kubáň, Alekšince, Gabriel Galbavý, Anna Duczová, Dezider Lenčéš, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Ján Martinek, Jozef Danada, Šaľa, Soňa Eššeová, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Pavel Períček, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Attila Szolnoki, Dyčka, Tomáš Nagy, Ladice, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Anna Jasanová, Podhorany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Eva Gregorová, Jelenec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Lenka Lahučká, Čakajovce, Zdenko Ďurček, Hankovce
19 - Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Hudec ml., Petr Fuska, Miroslav Balla, František Grom, Roman Trnkus, Jozef Viskup, Miroslav Fábry, Jozef Moder, Ivan Škorica, Ivan Kozár, Dušan Letko, Juraj Bihari, Nitra, Dušan Beder, V. Lapáš, Gabriel Bíro, Slavomír Hunka, Alekšince, Martin Vicena, Trnovec n/V., Libor Vinkler, Štefan Novák, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Školník, Roman Danáč, Z. Moravce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Sorad, Pohranice, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jana Dudonová, Peter Jasenec, Sereď, Samko Dubnička, Váhovce, Milan Roman, Čab, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Dalibor Špirk, Podhorany
18 - František Hrnčiar ml., Oľga Tomeková, Ladislav Pindeš, Marek Ťapušík, Andrej Kušnír, Michal Bíro, Lukáč Tomiš, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Miriama Zborovanová, Golianovo, Vladimír Móri, Juraj Csirik, Anton Uher, Šaľa, Katarína Pálinkášová, Marián Holý, Levice, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Jozef Infner, Rišňovce, Ivan Berec, Lužianky, Arpád Piroška, Jelenec, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Emil Valkovič, Topoľčianky, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž., Vratko Candrák, Topoľčany, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
17 - Alexander Lauko, Čakajovce, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Stanislav Billik, Tomáš Drgoňa, Nitra, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Sťefan Mrllák, Šaľa, Ľudovít Desat, Podhorany, Andrej Repta, Branč, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Jozef Šabo, Žitavany
16 - Jozef Lenghart, Jozef Bernáth, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Barčák, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Štefan Žarnócay, Šaľa, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Peter Kollárovič, Galanta, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce
15 - Jozef Pacher, Jozef Gutai, Boris Kašuba, Nitra, Marek Bíro, V. Zálužie, Aneta Čuláková, Koniarovce, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Patrik Balogh, Selice, Jozef Horný, Juraj Minár, Z. Moravce, Dávid Jancsó, Vlčany
14 - Tomáš Stoklas, Lukáš Bartakovič, Patrik Palka, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Alexandra Maková, Nové Sady, Miroslav Slovák, D. Streda
13 - Roman Guzmický, Július Čerenka, Ivanka, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Vlčeková, Lužianky, Lenka Malovcová, Trnava, Martin Hraška, Nové Sady
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Ľubomír Moravčík, Tomáš Krajčovič, Nitra, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Martin Antl, V. Zálužie, František Molnár, Pohranice, Marián Gdula, Z. Moravce
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Marián Kováč, Diakovce, Ján Jambor, Rišňovce, Emília Káčerová, Z. Moravce
10 - Jozef Lámoš, Jarok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Lukáč, Mojmírovce
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Elena Kreškócziová, František Cupák, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky
8 - Iveta Dubeňová, Dajana Borovská, Peter Kardoš, Nitra, Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Judita Buzíková, Branč, Zdeno Zbojek, Sereď, Jozef Lapacík, Nevidzany
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Kristián Nagy, Selice
6 - Valent Vaňo, Roland Szórád, Žirany, Martin Földeši, Sereď, Anna Matejová, Skýcov, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Mária Kóšová, Monika Raüfsteinová, Marián Muzika, Nitra, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Karol Kuruc, Mojmírovce
5 - Oľga Eliášová, Daniel Čerman, František Bajtoš, Jozef Minárik, Nitra, Jozef Pavlovič, Z. Moravce, Filip Marinov, Rumanová, Róbert Bečka, Ivanka
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Milan Kollárik, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Jozef Benčík, Cabaj-Čápor, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Zaťko, Z. Moravce
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Katka Sýkorová, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Zoltán Mésáros, Mostová, Jozef Molnár, Vráble, Jozef Masár, Zl. Moravce
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Peter Pecho, Beladice
1 - Dušan Takács, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

V 6. kole dvaja z vás trafili 8 zápasov. Sú to Ivan Bielik a Vlado Sásik. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  6. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 866
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 345
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 831
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 639
  5. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 568
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 9 492
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 446
  8. Aká je chémia vôní 9 069
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť 8 887
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 825
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Divadlo Andreja Bagara muselo zrušiť niektoré predstavenia

Dôvodom je prevencia v súvislosti s koronavírusom.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Nitrianski bábkari naspievali vianočnú pesničku

Pretlmočili ju aj do posunkovej reči.

Herci Starého divadla pre divákov pripravili vianočné prekvapenie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia už pozná totožnosť muža, ktorý zaútočil po upozornení, že nemá rúško

Páchateľa a jeho kamaráta spoznali ľudia na videozázname.

Ako vyzerajú covidové pľúca? Zo špongie je tuhá hmota, hovorí patológ

Súdny lekár František Štuller, vykonáva aj pitvy ľudí, ktorí umreli na covid.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Už ste čítali?