Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

38 - Oľga Račková, D. Krškany; 37 - Ivan Magdolen, Helena Folajtárová, Nitra

Správne tipy 7. kola
FC Nitra - Košice 2:1 1
FC ViOn - Dubnica 0:0 X
Šamorín - Galanta 1:0 1
Topoľníky - Nové Zámky 0:1 2
Žitavany - Janíkovce 1:1 X
Branč - Golianovo 0:4 2
D. Štitáre - D. Krškany 0:5 2
Velčice - Beladice 2:0 1
Báb - Čakajovce 0:3 2
Kráľov Brod - Sereď B 0:5 2

Poradie po 7. kole
38 - Oľga Račková, D. Krškany
37 - Ivan Magdolen, Helena Folajtárová, Nitra
36 - Ivan Kupec, Čakajovce, Eugen Németh, Tibor Horváth, Štefan Penzeš, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Margita Pavelková, Golianovo, Miloš Remenár, Sereď, Vladimír Majerčík, Sľažany
35 - Slavomír Bene, D. Obdokovce, František Imre, Eva Svitačová, Ľubka Tasáryová, Ladislav Pintér, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Ján Vaško, Ivanka, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Marián Herceg, Pata, Vincent Káčer, Jakub Kunkel, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Ján Hraška, Nové Sady
34 - Ján Laca, D. Obdokovce, Ondrej Hupka, Čakajovce, Vladimír Kuchta, Imrich Hrdlica, Norbert Bordáš, Milan Nagy, Nitra, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Kováč, D. Štitáre, Július Bíro, V. Zálužie, Boris Boďo, Tajná, Pavel Babiak, Žitavany, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Vašek, Branč, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Štefan Kúsek, Hostie, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ivan Bielik, Topoľčianky
33 - Dominik Lenghard, Čakajovce, Barbora Mináriková, Peter Bezák, Katarína Spišáková, Marián Červenka, Marcel Pánis, Vladimír Papp, Miroslav Račko, Karol Ryba, Andrej Bednárik, Deniska Révayová, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Zuzana Pechová, Beladice, Imrich Drozdák, Babindol, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Miroslav Javor, Sereď, Anton Berecz, Branč, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Imrich Struhár, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Minárik, Obyce, Ján Árgyusi, Neded, Ľubor Goldbecher, Šaľa
32 - Martin Jurík, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Ján Slíž, Beladice, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Peter Hipp, Štefan Fabián, Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Kmeťo, Vladimír Kompas, Milan Ružička, Anton Dano, Miloš Sýkora, Igor Kotora, Martin Lyžičiar, Nitra, Stanislav Rebo, Mária Kunkelová, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany, Ivan Remeň, N. Streda, Imrich Valent, Hosťovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ferko Valent, T. Mlyňany, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kubala, Sereď, Natália Kozmová, Branč
31 - Ondrej Kovács, Janíkovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Petrovič, Roman Sýkora, Július Kolník, Jozef Svitač, Milan Hrnko, Daniel Tasáry, Peter Michalka, Ľudovít Konečný, Rastislav Švec, Juraj Hrnčár, Pius Hajdák, Pavol Ťapušík, Július Petrík, Marián Grman, Mário Šándor, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Margita Kališová, Tatiana Sklenárová, Jana Jašiková, Jozef Kučera, Milan Lazan, Vlado Matušica, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Eiselle, Močenok, Peter Ivančík, Koniarovce, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Čekey, Pohranice, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Miroslav Kucharovič, Sereď, Peter Paulis, M. Vozokany, Ivan Bakyta, Jarok, Ľubomír Martišovič, Oľga Pintérová, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Richard Buday, Ladice, Imrich Gregor, Jelenec, Emília Malá, Ľuboš Modzga "Šuker", Jozef Joniak, Vráble, František Kausek, Klasov, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Irena Peťková, Z. Moravce, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Gabriel Danko, Žitavany, Pavol Kozma, Branč
30 - Peter Hodúr, Váhovce, Bohuš Baják, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Kóša, Anton Lieskovský, Anton Lacuška, Ľudovít Kováč, Peter Koška, Jozef Pružinec, Zuzana Gurinová, Blažena Sennešová, Ľuboš Lacina, Pavol Hrnčár, Ľudovít Laca ml., Miroslav Šimala, Jozef Nosian, Michal Korytko, František Trnka, Andrea Šándorová, Nitra, Matej Kuzmický, Jozef Kuzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Tibor Šmitala, Ivan Mareček, Čab, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Plánka, M. Lapáš, Martina Hippová, Karol Mészáros, František Szolík, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Miroslav Lešš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Juraj Sabo, Rumanová, Patrik Pacher, Peter Frajka, Z. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Matejov, Skýcov, Gabriel Fazekaš, Neded, Michal Bene, D. Obdokovce, Jozef Török, Pata, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Peter Fáber, M. Vozokany, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Horňák, Rišňovce, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Kristína Líšková, Branč, Emil Dubec, Žikava, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Alojz Jenis, Žitavany, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ladislav Szöke, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany
29 - František Tomek, Milan Gráf, Štefan Zabák, Eduard Szabo, Juraj Chudiak, Ľuboš Baranec, Mária Sýkorová, Vlastimil Ábela, Vladimír Nemšovský, Ľubomír Turňa, Milan Borovský, Bohumil Labuda, Nitra, Filip Guzmický, Ľubor Kajaba, Vladimír Gregor, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Filip Dobiáš, Jozef Štefek, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Ivan Tóth, Peter Mako, Čakajovce, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Hotový, Nové Sady, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miro Senneš, Štefan Bako, Močenok, Marek Sabo, Rumanová, František Margetin, Rišňovce, Jozef Škvaril, D. Krškany, Viliam Matejov, Ľubomír Novota, Janka Studená, Z. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, František Andraško, Jelenec, Jozef Bajnek, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Zubčák, Hruboňovo, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Dubnička, Tibor Karácsony, Váhovce, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Štefan Mravík, Žitavany, Ľudovít Desat, Podhorany
28 - František Hrnčiar st., Jaroslav Andrášik, Ivan Dominka, Ľudovít Laca st., Peter Mateička, Eva Krajancová, Milan Lacina, Ján Barát, Erik Viskup, Zuzana Lacová, Juraj Vencel, Juraj Rosinský, Jozef Havetta, Maroš Karas, Ingrid Lyžičiarová, Igor Galovič, Marek Vrábel, Ľubomír Kiesel, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, Marek Szabó, Pohranice, Milan Šlosár, Čab, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Marián Kopáčik, Patrik Boroš, Andrej Petro, Tibor Odráška, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Čery, Jozef Nagy, Jelenec, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Peter König, Ivanka, Ján Rigler, Bratislava, Tibor Rakoncza, Michal Borovský, H. Saliby, Ladislav Székelyi, Ivan Ďurický, Branč, Dušan Gál, Klasov, Jozef Záhorský, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Anna Čerenková, Topoľčianky, Tibor Széker, Roman Danáč, Z. Moravce, František Balogh, Selice, Peter Frančík, Vojtech Szöke, V. Cetín, Martin Gyulai, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Patrik Čepček, Žitavany, Juraj Šranko, Babindol, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Viliam Félis, Vráble, Adam Liptai, Vlčany, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Miloslava Fintová, Jarok, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
27 - Pavol Ďurina, Dušan Danko, Jozef Hudec st., Štefan Kollárik, Ján Ehrenhold, Vlado Sásik, Martin Ševčík, Lukáč Karlubík, Lukáš Barát, Ján Doboš, Richard Magušín, Miroslav Mada, Róbert Baláži, Ivan Bobuš, Anna Peniašková, Eva Pappová, Ivan Hrachovický, František Filo, Michal Lichtner, Ľubomír Ballay, Lukáč Tomiš, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Milan Greguš, Zbehy, Juraj Bárek, Gašpar Gál, Žirany, Tibor Križovič, Levice, Slavo Kališ, Jana Sklenárová, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Odráška, H. Kráľová, Michal Ďuriš, Dávid Slíž, Sereď, Ján Dekan, Velčice, Štefan Peťovský, Lužianky, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Švihorík, Báb, Pavol Holták, Margita Pánisová, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Alojz Rajtár, Sľažany, Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Baťala, Žitavany, Ján Antalík, Vráble, Jozef Borbély st., V. Cetín, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Török, V. Dolina, Ján Jacsa, Tibor Tóth, Žihárec, Peter Góra, Tešedíkovo, Peter Vašek, Ivanka, Marián Mateička, Behynce, František Kunkel, Z. Moravce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Tibor Magáth, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Sako, Kolíňany
26 - Eduard Minárik, Miroslav Zverka, Peter Bíro, Marián Barta, Igor Drotár, Pavol Krajčo, Laco Ištokovič, Jarmila Saidová, Anton Černý, Erik Schober, Štefan Bede, Štefan Matesko, Róbert Rumančík, Marek Korytko, Nitra, Anton Molnár, P. Kesov, Henrich Richter, Bratislava, Vladimír Tasáry, Ivanka, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Andrej Maťo, Jarok, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Peter Zeleňák, Jozef Baláž, Peter Lehocký, Jozef Vrba, Peter Visolajský, René Vincze, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Daniel Varga, Pata, Štefan Pupák, Hurbanovo, František Finta, Jelenec, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Peter Čepček, Ivana Kunkelová, Jozef Paukov, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Viliam Čulík, Machulince, Vincent Tóth, Močenok, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mikuláš Pintér, Branč, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Gabriel Molnár, Galanta, Peter Behúl, Lužianky, Marek Áč, Golianovo, Boris Mesároš, Lehota, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Samko Dubnička, Váhovce, György Jakubecz, H. Saliby, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Sádovský, Žitavce, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Augustín, Topoľčianky, Zdenko Ďurček, Mankovce
25 - Peter Solčianský, Šárka Dillhoffová, Jozef Hudec ml., Ladislav Drahoš, Katarína Magušínová, František Bojda, Michal Garay, Ivan Škorica, Ladislav Skalický, Dodo Ťapušík, Nitra, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Vráble, Robert Ščepka, Ján Martinek, Jozef Danada, Šaľa, Ján Kozla, Žirany, Milan Minarovič, Behynce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Štefan Varga, Topoľnica, Pavol Štefek, V. Dolina, Dušan Kováč, Ľudovítová, Marta Záhorská, Vladimír Varga, Rišňovce, Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Školník, Anton Valo, Z. Moravce, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Jaroslav Dvorský, Pata, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Marián Strečka, Topoľčianky, Ronald Frkala, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Tibor Glovenský, Galanta
24 - Alexander Repta, Branč, Jozef Pacher, Ľubomír Bartakovič, Miroslav Balla, František Grom, Roman Trnkus, Jozef Nedelka, Juraj Lacina, Miroslav Kalužák, René Daniš, Martin Peniaško, Miroslav Ölvecký, Ivan Kozár, Michal Bíro, Janka Tomeková, Dionýz Pecháček, Jozef Paulík, Mariana Letková, Nitra, Roman Fuska, Čab, Dušan Beder, V. Lapáš, Marián Titka, Marián Móri, Marián Tirol, Šaľa, Martin Vicena, Trnovec n/V., Július Vodný, Babindol, Agátka Adamčová, Sereď, Anna Duczová, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Ambrózy, Selice, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Jasanová, Podhorany, Roman Kutak, Galanta, Roman Hruboň, Nové Sady, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emil Valkovič, Topoľčianky, Peter Rajnoha, Jozef Školník, Z. Moravce, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Ladislav Bartaloš, Vlčany, Ladislav Kiss, Nový Život, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Lenka Lahučká, Čakajovce, Slavomír Hunka, Alekšince
23 - Boris Grežo, Ernest Szombath, Petr Fuska, Jozef Viskup, Jozef Senneš, Lenka Vöröšová, Dušan Letko, Ivan Eliáš, Ján Hnilica, Nitra, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Miriama Zborovanová, Golianovo, Marián Piterka, Svätoplukovo, Vladimír Móri, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Gabriel Odráška, Šaľa, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Peter Baláži, V. Zálužie, Ivan Berec, Lužianky, Simona Szolnokiová, Dyčka, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Rastislav Borčin, Hostie, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Jozef Malý, Vráble, Roman Kohút, Vozokany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Roman, Čab
22 - Oľga Tomeková, Ladislav Pindeš, Jozef Prešinský, Miroslav Fábry, Jozef Moder, Juraj Bihari, Tomáš Drgoňa, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Imrich Guzmický, Ivanka, Katarína Pálinkášová, Levice, Štefan Žarnócay, Libor Vinkler, Štefan Novák, Šaľa, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Katarína Farkašová, N. Zámky, Tibor Stupčuk, Rišňovce, František Belica, Hostie, Štefan Pálenik, Prílepy, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Dalibor Špirk, Podhorany
21 - František Hrnčiar ml., Marek Ťapušík, Andrej Šlosár, Boris Kašuba, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Štefák, Rišňovce, Marianna Barátová, Dražovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Zoltán Köböl, V. Mača, Alexandra Maková, Nové Sady, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jozef Šabo, Žitavany, Samko Malý, Vráble
20 - Róbert Maťo, Stanislav Billik, Nitra, Alexander Lauko, Čakajovce, Anton Uher, Šaľa, Aneta Čuláková, Koniarovce, Eva Gregorová, Jelenec, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Vratko Candrák, Topoľčany
19 - Gabriel Bíro, Alekšince, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Lámoš, Jarok, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, Lukáš Bartakovič, Jozef Gutai, Nitra, Andrej Repta, Branč, František Molnár, Pohranice
18 - Andrej Kušnír, Jozef Bernáth, Nitra, Marián Holý, Levice, Arpád Piroška, Jelenec, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž., Jozef Infner, Rišňovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
17 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Patrik Balogh, Selice, Dávid Jancsó, Vlčany, Sťefan Mrllák, Šaľa, Miroslav Slovák, D. Streda
16 - Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Lenghart, Nitra, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Katarína Vlčeková, Lužianky, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce, Emília Káčerová, Z. Moravce
15 - Marek Bíro, V. Zálužie, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Horný, Juraj Minár, Z. Moravce, Elena Kreškócziová, Nitra
14 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tomáš Stoklas, Patrik Palka, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Marián Gdula, Z. Moravce
13 - Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Július Čerenka, Ivanka, Lenka Malovcová, Trnava, Martin Hraška, Nové Sady, Peter Kardoš, Nitra
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Ľubomír Moravčík, Tomáš Krajčovič, Daniel Čerman, Nitra, Vladimír Bielik, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Anna Matejová, Skýcov, Martin Antl, V. Zálužie, Jozef Lapacík, Nevidzany
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce
10 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Zdeno Zbojek, Sereď, Jozef Lukáč, Mojmírovce
9 - Marek Sklenár, Šaľa, František Cupák, Monika Raufsteinová, Nitra
8 - Iveta Dubeňová, Dajana Borovská, Nitra, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Judita Buzíková, Branč, Filip Marinov, Rumanová
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Kristián Nagy, Selice, Jozef Benčík, Cabaj-Čápor
6 - Valent Vaňo, Roland Szórád, Žirany, Martin Földeši, Sereď, Miroslava Grznárová, Šaľa, Milan Kollárik, Mária Kóšová, Marián Muzika, Nitra, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Karol Kuruc, Mojmírovce
5 - Oľga Eliášová, František Bajtoš, Jozef Minárik, Nitra, Jozef Pavlovič, Michal Malý, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka, Ladislav Varga, Topoľnica, Róbert Sedlák, Šaľa
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Miroslav Vojtek, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Peter Zaťko, Z. Moravce, Michal Paška, H. Krškany, Marián Malý, Levice, Milan Roško, Dyčka
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Katka Sýkorová, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Zoltán Mésáros, Mostová, Jozef Molnár, Vráble, Jozef Masár, Zl. Moravce, Adam Baláž, Cabaj-Čápor
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Peter Pecho, Beladice, Jozef Révay, Sľažany
1 - Dušan Takács, Šaľa
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

V 7. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Dokázali to deviati z vás: Július Kolník, Milan Plánka, Andrej Petro, Daniel Ballay, František Margetin, Miroslav Kucharovič, Peter Frančík, Oľga Račková, Tibor Magáth.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  3. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  4. Päť chýb pri zateplení strechy
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  8. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  9. Bezbariérové vozidlo
  10. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 845
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 816
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 14 871
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 547
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 670
  6. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 11 559
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 580
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 524
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 360
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 133
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?