Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

43 - Helena Folajtárová, Štefan Penzeš, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany; 42 - Roman Margetin, Rišňovce, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Vladimír Majerčík, Sľažany

Správne tipy 8. kola
Šaľa - Inter 1:1 X
FC Nitra B - Vráble 0:1 2
Šamorín - Ludanice 2:1 1
P. Bystrica - Topoľníky 3:1 1
Kolárovo - Sládkovičovo 0:1 2
Žitavany - Chrenová 2:1 1
Vinodol - Výčapy-Opatovce 2:2 X
Cabaj-Čápor - Kráľová n/V. 1:4 2
Žirany - Jelenec 0:8 2
Martin n/Ž. - Nevidzany odložili
Palárikovo - Sereď 2:1 1

Poradie po 8. kole
43 - Helena Folajtárová, Štefan Penzeš, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany
42 - Roman Margetin, Rišňovce, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Miloš Remenár, Sereď, Vladimír Majerčík, Sľažany
41 - Marcel Pánis, Ivan Magdolen, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Jakub Kunkel, Z. Moravce
40 - Eugen Németh, Tibor Horváth, Karol Ryba, Nitra, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Margita Pavelková, Golianovo, Ladislav Vašek, Branč, Štefan Račko, Ivanka, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie, Ivan Bielik, Topoľčianky
39 - František Imre, Peter Bezák, Eva Svitačová, Imrich Hrdlica, Marián Červenka, Ľubka Tasáryová, Miroslav Račko, Andrej Bednárik, Nitra, Jozef Kubáň, Alekšince, Ján Laca, D. Obdokovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Július Bíro, V. Zálužie, Miroslav Javor, Sereď, Anton Berecz, Branč, Ján Sikoriak, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marián Herceg, Pata, Ján Wesolowski, Hlohovec, Vincent Káčer, Mária Kunkelová, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Stanislav Packa, Močenok, Martin Račko, D. Krškany, Juraj Minárik, Obyce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ľubor Goldbecher, Šaľa
38 - Roman Sýkora, Vladimír Papp, Norbert Bordáš, Milan Nagy, Mário Šándor, Deniska Révayová, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Dominik Lenghard, Ondrej Hupka, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Milan Plánka, M. Lapáš, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Kováč, D. Štitáre, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Boris Boďo, Tajná, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Ján Hraška, Nové Sady, Jozef Labuda, Solčany, Milan Kubala, Sereď
37 - Barbora Mináriková, Jozef Petrovič, Vladimír Kompas, Peter Michalka, Miloš Sýkora, Marián Grman, Ladislav Pintér, Nitra, Jozef Gál, Žirany, Štefan Fabián, Pavel Mihálik, Šaľa, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Frajka, Z. Moravce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Richard Buday, Ladice, Ivan Remeň, N. Streda, Imrich Valent, Hosťovce, František Kausek, Klasov, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ľuboš Modzga "Šuker", Vráble, Vladimír Malý, Čierne Kľačany
36 - Štefan Zabák, Ľudovít Kováč, Vladimír Kuchta, Katarína Spišáková, Ján Kmeťo, Milan Hrnko, Milan Ružička, Ľudovít Laca ml., Pius Hajdák, Igor Kotora, Martin Lyžičiar, Igor Galovič, Nitra, Ondrej Kovács, Janíkovce, Martin Jurík, Čakajovce, Miloš Gál st., Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Jana Jašiková, Peter Hipp, Milan Lazan, Milan Bekéni, Vlado Matušica, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Eiselle, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Viktor Balko, Lužianky, Juraj Dubeň, Lehota, Zuzana Pechová, Beladice, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Stanislav Rebo, Patrik Pacher, Viliam Matejov, Z. Moravce, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Jozef Škvaril, Július Galo, Oľga Pintérová, D. Krškany, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Csaba Sándor, Kolíňany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Imrich Struhár, Jozef Joniak, Ladislav Szöke, Vráble, Vojtech Szöke, V. Cetín, Kristína Líšková, Pavol Kozma, Branč, Stanislav Babocký, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alojz Jenis, Gabriel Danko, Žitavany, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Barát, Topoľčany, Ivan Mareček, Čab
35 - František Tomek, Milan Gráf, Július Kolník, Ján Ehrenhold, Jozef Svitač, Jozef Pružinec, Anton Dano, Ľuboš Lacina, Daniel Tasáry, Miroslav Šimala, Rastislav Švec, Michal Korytko, Juraj Hrnčár, František Trnka, Július Petrík, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Filip Dobiáš, Čeľadice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Margita Kališová, Martina Hippová, Jozef Kučera, František Szolík, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Ján Vaško, Terka Tasáryová, Ivanka, Eduard Balážik, Behynce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Rudolf Krajinčák, Báb, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Michal Bene, D. Obdokovce, Jozef Török, Pata, Ivan Bakyta, Jarok, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Horňák, Rišňovce, Imrich Gregor, Jelenec, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mário Pánis, D. Krškany, Ľubomír Novota, Irena Peťková, Janka Studená, Z. Moravce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Emília Malá, Vráble, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Štefan Bako, Močenok, Tibor Karácsony, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Natália Kozmová, Branč
34 - Anton Lieskovský, Eduard Szabo, Peter Koška, Blažena Sennešová, Pavol Hrnčár, Lukáš Barát, Ľudovít Konečný, Mária Sýkorová, Vladimír Nemšovský, Pavol Ťapušík, Ľubomír Turňa, Milan Borovský, Maroš Karas, Andrea Šándorová, Bohumil Labuda, Ľubomír Kiesel, Nitra, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Čentéš, Lukáš Bíro, Ivan Tóth, Čakajovce, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Šmitala, Čab, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tatiana Sklenárová, Jozef Baláž, Karol Mészáros, Martin Kormoši, Šaľa, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marek Sabo, Rumanová, Gašpar Gál, Žirany, František Margetin, Rišňovce, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Matejov, Skýcov, Miroslav Kucharovič, Sereď, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Fáber, M. Vozokany, František Andraško, Jozef Nagy, Jelenec, Jozef Bajnek, Vráble, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Patrik Čepček, Štefan Mravík, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Török, V. Dolina, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Miloslava Fintová, Jarok
33 - František Hrnčiar st., Jozef Kóša, Jozef Hudec st., Anton Lacuška, Štefan Kollárik, Martin Ševčík, Peter Mateička, Zuzana Gurinová, Juraj Chudiak, Eva Krajancová, Ján Doboš, Pavol Krajčo, Ľuboš Baranec, Erik Viskup, Vlastimil Ábela, Róbert Baláži, Ivan Bobuš, Eva Pappová, Ivan Hrachovický, Jozef Havetta, František Filo, Marek Vrábel, Lukáč Tomiš, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Mako, Milan Bíro, Čakajovce, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marián Kopáčik, Jana Sklenárová, Patrik Boroš, Šaľa, Róbert Darázs, Peter Góra, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Štefan Dubnička, Samko Dubnička, Váhovce, Michal Čery, Jelenec, Ján Dekan, Velčice, Ján Hotový, Nové Sady, Tibor Rakoncza, György Jakubecz, Michal Borovský, H. Saliby, Ladislav Székelyi, Branč, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Strieška, Volkovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Vincent Tóth, Močenok, Ján Antalík, Viliam Félis, Vráble, Peter Frančík, V. Cetín, Roman Danáč, Z. Moravce, Štefan Račko, D. Krškany, Marián Mateička , Behynce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Tibor Tóth, Žihárec, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Ľudovít Desat, Podhorany, Vladimír Gregor, Ivanka, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Milan Augustín, Topoľčianky
32 - Eduard Minárik, Jaroslav Andrášik, Ľudovít Laca st., Vlado Sásik, Marián Barta, Milan Lacina, Igor Drotár, Miroslav Kalužák, Ján Barát, Laco Ištokovič, Richard Magušín, František Bojda, Ivan Škorica, Štefan Matesko, Juraj Vencel, Juraj Rosinský, Michal Lichtner, Ingrid Lyžičiarová, Ľubomír Ballay, Nitra, Peter Hodúr, Váhovce, Adrián Kupeček, Čechynce, Matej Kuzmický, Ivanka, Tibor Berec, V. Lapáš, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Hoppan, Ladislav Nagy, Vráble, Imrich Maťo, Golianovo, Tibor Križovič, Levice, Slavo Kališ, Ján Martinek, Andrej Petro, Peter Lehocký, René Vincze, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Juraj Németh, D. Lefantovce, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marianna Barátová, Dražovce, Ján Rigler, Bratislava, Miro Senneš, Močenok, Pavol Holták, D. Krškany, Peter Čepček, František Kunkel, Z. Moravce, Jaroslav Dvorský, Pata, Gabriel Molnár, Tibor Glovenský, Galanta, Ladislav Kéry, Volkovce, František Balogh, Selice, Martin Gyulai, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ivan Ďurický, Branč, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Roman Kohút, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Repa, Prílepy, Ladislav Babóti, Vlčany, Zdenko Ďurček, Mankovce
31 - Ivan Dominka, Lukáč Karlubík, Miroslav Mada, Jarmila Saidová, Anton Černý, Anna Peniašková, Nitra, Anton Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rakovský, Peter Behúl, Lužianky, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Marián Tirol, Tibor Odráška, Jozef Vrba, Šaľa, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Jozef Kutak, Andrej Maťo, Jarok, Roman Ražný, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dušan Gál, Klasov, František Finta, Jelenec, Jozef Záhorský, Rišňovce, Alojz Rajtár, Martina Segíňová, Sľažany, Anna Čerenková, Marián Strečka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Peter Ambrózy, Selice, Mikuláš Pintér, Branč, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Baťala, Žitavany, Tibor Szekér, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Marek Áč, Golianovo, Ján Hegyi, Jelka, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Kóssi, Čifáre, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce
30 - Miroslav Balla, František Grom, Ladislav Drahoš, Jozef Nedelka, Jozef Senneš, Jozef Nosian, Erik Schober, Martin Peniaško, Štefan Bede, Zuzana Lacová, Jozef Paulík, Nitra, Alexander Repta, Branč, Roman Fuska, Čab, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Juraj Bárek, Žirany, Robert Ščepka, Marián Móri, Jozef Danada, Šaľa, Martin Vicena, Trnovec n/V., Miroslav Lešš, Ronald Frkala, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Daniel Varga, Pata, Július Vodný, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Švihorík, Báb, Dušan Kováč, Ľudovítová, Pavel Períček, Vladimír Varga, Rišňovce, Ján Školník, Ivana Kunkelová, Jozef Paukov, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Dávid Slíž, Jana Dudonová, Sereď, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Boris Mesároš, Lehota, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Slavomír Hunka, Alekšince
29 - Boris Grežo, Oľga Tomeková, Peter Solčianský, Peter Bíro, Katarína Magušínová, Michal Garay, Ivan Kozár, Janka Tomeková, Dodo Ťapušík, Dionýz Pecháček, Róbert Rumančík, Marek Korytko, Nitra, Miroslav Močol, Alekšince, Stanislav Nemček, Janíkovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Dušan Beder, V. Lapáš, Milan Greguš, Zbehy, Peter Zeleňák, Marián Titka, Gabriel Odráška, Peter Visolajský, Šaľa, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Andel, Jozef Malý, Vráble, Michal Ďuriš, Sereď, Ivan Berec, Štefan Peťovský, Lužianky, Attila Drozdák, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Anna Pacherová, Sľažany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Anna Jasanová, Podhorany, Marián Holý, Levice, Roman Kutak, Galanta, Roman Hruboň, Nové Sady, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emil Valkovič, Topoľčianky, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Ondrej Kozolka, Volkovce, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Milan Roman, Čab, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
28 - Šárka Dillhoffová, Jozef Hudec ml., Ernest Szombath, Petr Fuska, Roman Trnkus, Juraj Lacina, Ladislav Skalický, Miroslav Ölvecký, Michal Bíro, Nitra, Marek Szabó, Pohranice, Vladimír Tasáry, Ivanka, Vladimír Móri, Jozef Sklenár, Ján Szöcs, Šaľa, Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Štefan Varga, Topoľnica, Anna Duczová, Dezider Lenčéš, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Viliam Čulík, Machulince, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Adam Liptai, Vlčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Kiss, Norbert Zsigmond, Nový Život, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Štefan Pálenik, Prílepy, Lenka Lahučká, Čakajovce, Jozef Školník, Z. Moravce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
27 - Pavol Ďurina, Dušan Danko, Jozef Viskup, Jozef Prešinský, Marek Ťapušík, René Daniš, Lenka Vöröšová, Dušan Letko, Stanislav Billik, Nitra, Imrich Guzmický, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Štefan Žarnócay, Libor Vinkler, Štefan Novák, Šaľa, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Rastislav Borčin, Hostie, Marián Kováč, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Jozef Šabo, Žitavany, Samko Malý, Vráble
26 - František Hrnčiar ml., Miroslav Zverka, Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Jozef Moder, Andrej Šlosár, Ján Hnilica, Mariana Letková, Nitra, Stano Čapkovič, Alexandra Maková, Nové Sady, Juraj Csirik, Šaľa, Agátka Adamčová, Sereď, Tibor Stupčuk, Marta Záhorská, Rišňovce, Tomáš Nagy, Ladice, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Roman Rajnoha, Z. Moravce, Vratko Candrák, Topoľčany, Juraj Sádovský, Žitavce, Dalibor Špirk, Podhorany
25 - Ján Kozla, Žirany, Aneta Čuláková, Koniarovce, Anton Valo, Z. Moravce, Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Juraj Bihari, Nitra
24 - Jozef Pacher, Ľubomír Bartakovič, Boris Kašuba, Nitra, Katarína Pálinkášová, Levice, Anton Uher, Šaľa, Jozef Štefák, Jaroslav Markovič, Rišňovce
23 - Ivan Eliáš, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Baláži, V. Zálužie, Jozef Lámoš, Jarok, Patrik Balogh, Selice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Infner, Rišňovce, Emília Káčerová, Z. Moravce
22 - Jozef Bernáth, Tomáš Drgoňa, Nitra, Juraj Barčák, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Katarína Farkašová, N. Zámky, František Belica, Hostie, Dávid Jancsó, Vlčany, Miroslav Slovák, D. Streda, Martin Hraška, Nové Sady
21 - Norbert Együd, Pohranice, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Zoltán Köböl, V. Mača, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Juraj Minár, Z. Moravce
20 - Roman Guzmický, Ivanka, Róbert Maťo, František Cupák, Nitra, Alexander Lauko, Čakajovce, Eva Gregorová, Jelenec, Andrej Repta, Branč
19 - Gabriel Bíro, Alekšince, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, Lukáš Bartakovič, Jozef Gutai, Nitra, František Molnár, Pohranice
18 - Andrej Kušnír, Peter Kardoš, Nitra, Arpád Piroška, Jelenec, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž., Ladislav Kuna, Topoľčianky
17 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Sťefan Mrllák, Šaľa, Zdeno Zbojek, Sereď, Jozef Lukáč, Mojmírovce
16 - Jozef Lenghart, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce
15 - Valent Vaňo, Žirany, Marek Bíro, V. Zálužie, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Horný, Z. Moravce, Anna Matejová, Skýcov, Elena Kreškócziová, Monika Raüfsteinová, Nitra
14 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tomáš Stoklas, Patrik Palka, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Marián Gdula, Z. Moravce
13 - Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Július Čerenka, Ivanka, Lenka Malovcová, Trnava, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Lapacík, Nevidzany
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Ľubomír Moravčík, Tomáš Krajčovič, Daniel Čerman, Nitra, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Martin Antl, V. Zálužie, Filip Marinov, Rumanová
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Róbert Sedlák, Šaľa
10 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Milan Kollárik, Nitra
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Ladislav Varga, Topoľnica
8 - Iveta Dubeňová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Judita Buzíková, Branč
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Kristián Nagy, Selice, Jozef Benčík, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Miroslav Vojtek, Vráble, Milan Roško, Dyčka
6 - Martin Földeši, Sereď, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Roland Szórád, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Mária Kóšová, Marián Muzika, Nitra, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Karol Kuruc, Mojmírovce
5 - Oľga Eliášová, František Bajtoš, Jozef Minárik, Margita Letková, Nitra, Jozef Pavlovič, Michal Malý, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble, Štefan Valovič, Rišňovce
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Michal Papp, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Peter Zaťko, Z. Moravce, Michal Paška, H. Krškany, Marián Malý, Levice
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Katka Sýkorová, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Zoltán Mésáros, Mostová, Jozef Molnár, Vráble, Jozef Masár, Zl. Moravce
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Ivan Slíška, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Peter Pecho, Beladice, Jozef Révay, Sľažany
1 - Dušan Takács, Šaľa
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

V 8. kole bolo najlepším zásahom až 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich Eva Charizopulosová a Ladislav Páleník. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 861
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 041
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 107
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 12 231
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 057
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 747
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 642
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 842
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 716
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 670
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponitrianska stovka: Keď dobehneš, nechceš uveriť, že tvoje telo toľko zvládlo

Na kopcovitej trase z Handlovej do Nitry dve stovky pretekárov hľadali svoje limity. Inak ako šialenci sa im povedať nedá.

Zľava Tomáš Borčin, Daniel Sitáš a Jaro Bytel.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Už ste čítali?