Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

51 - Helena Folajtárová, Nitra; 50 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany

Správne tipy 9. kola
FC Nitra - B. Bystrica 1:2 2
Lučenec - Šaľa 0:0 X
ČFK Nitra - Nové Zámky 0:2 2
Gabčíkovo - Myjava 2:1 1
Pata - Palárikovo 1:3 2
Chrenová - Janíkovce 2:1 1
Mojmírovce - Lužianky 2:4 2
Jelenec - Golianovo 2:1 1
Šurianky - Nové Sady 0:3 2
D. Saliby - Sereď B 3:1 1

Poradie po 9. kole
51 - Helena Folajtárová, Nitra
50 - Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Oľga Račková, D. Krškany
49 - Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Penzeš, Nitra, Miloš Remenár, Sereď
48 - Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Lyžičiar, Nitra
47 - Ivan Kupec, Čakajovce, Ivan Magdolen, Karol Ryba, Nitra, Marián Zlatňanský, Z. Moravce
46 - Marcel Pánis, Nitra, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ivan Bielik, Topoľčianky
45 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Miroslav Javor, Milan Kubala, Sereď, Anton Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Labuda, Solčany
44 - František Imre, Roman Sýkora, Peter Bezák, Marián Červenka, Miroslav Račko, Tibor Horváth, Milan Nagy, Mário Šándor, Andrej Bednárik, Nitra, Jozef Kubáň, Alekšince, Dominik Lenghard, Čakajovce, Milan Plánka, M. Lapáš, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Štefan Fabián, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Marián Herceg, Pata, Vincent Káčer, Mária Kunkelová, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Árgyusi, Neded
43 - Štefan Zabák, Jozef Petrovič, Eva Svitačová, Imrich Hrdlica, Vladimír Papp, Ľubka Tasáryová, Norbert Bordáš, Miloš Sýkora, Marián Grman, Ladislav Pintér, Deniska Révayová, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Gál, Žirany, Peter Hipp, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Eduard Balážik, Behynce, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Kováč, D. Štitáre, Július Bíro, V. Zálužie, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Viliam Matejov, Z. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Boris Boďo, Tajná, Ľubor Kajaba, Ivanka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Margita Pavelková, Golianovo, Imrich Valent, Hosťovce, František Kausek, Klasov, Jozef Joniak, Vráble, Milan Mišák, V. Dolina, Ján Hraška, Nové Sady, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Gabriel Danko, Žitavany, Ľubomír Bobok, Volkovce
42 - Barbora Mináriková, Vladimír Kuchta, Katarína Spišáková, Ján Kmeťo, Eugen Németh, Milan Hrnko, Milan Ružička, Peter Michalka, Ľudovít Laca ml., Miroslav Šimala, Igor Kotora, Igor Galovič, Nitra, Ondrej Kovács, Janíkovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ivan Tóth, Martin Jurík, Čakajovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Ivančík, Koniarovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Stanislav Rebo, Peter Frajka, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Gabriel Fazekaš, Neded, Ivan Remeň, N. Streda, Emil Dubec, Žikava, Ferko Valent, T. Mlyňany, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Vlado Matušica, Šaľa, Ivan Mareček, Čab, Jozef Škvaril, D. Krškany, Milan Augustín, Topoľčianky
41 - Anton Lieskovský, Ľudovít Kováč, Ján Ehrenhold, Anton Dano, Ľuboš Lacina, Daniel Tasáry, Július Petrík, Ľubomír Kiesel, Nitra, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Alexandra Gálová, Žirany, Marián Kopáčik, Jana Jašiková, Šaľa, Marek Eiselle, Štefan Bako, Močenok, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ján Dekan, Velčice, Miroslav Jančovič, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Patrik Pacher, Z. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Matejov, Skýcov, Miroslav Kucharovič, Sereď, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Paulis, M. Vozokany, Ivan Bakyta, Jarok, Ľubomír Martišovič, Oľga Pintérová, Mário Pánis, D. Krškany, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Richard Buday, Ladice, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Peter Frančík, Vojtech Szöke, V. Cetín, Imrich Struhár, Ľuboš Modzga „Šuker“, Ladislav Szöke, Vráble, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Repa, Prílepy, Tibor Karácsony, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Pavol Kozma, Branč
40 - František Tomek, Július Kolník, Jozef Svitač, Lukáš Barát, Mária Sýkorová, Rastislav Švec, František Trnka, Pius Hajdák, Ľubomír Turňa, Maroš Karas, Martin Lyžičiar, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Henrich Richter, Bratislava, Bohuš Baják, Lužianky, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Martina Hippová, Jozef Baláž, Karol Mészáros, František Szolík, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Róbert Darázs, Peter Góra, Tešedíkovo, Peter Debnár, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Zuzana Pechová, Beladice, Terka Tasáryová, Peter Vašek, Vladimír Gregor, Ivanka, Tibor Rakoncza, Michal Borovský, H. Saliby, Marek Sabo, Rumanová, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Török, Pata, Gabriel Molnár, Galanta, František Andraško, Jozef Nagy, Jelenec, Jozef Bajnek, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Marián Mateička, Behynce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ladislav Páleník, Jozef Barát, Topoľčany, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Natália Kozmová, Branč
39 - Anton Lacuška, Eduard Szabo, Peter Koška, Jozef Pružinec, Juraj Chudiak, Ján Barát, Ján Doboš, Richard Magušín, Róbert Baláži, Juraj Hrnčár, Pavol Ťapušík, Ivan Bobuš, Eva Pappová, Jozef Havetta, Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka, Tibor Berec, V. Lapáš, Tibor Šmitala, Čab, Lukáš Bíro, Čakajovce, Miloš Gál st., Jana Gálová, Žirany, Jozef Kučera, Patrik Boroš, Martin Kormoši, Šaľa, Juraj Németh, D. Lefantovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Holták, D. Krškany, František Margetin, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Vincent Tóth, Močenok, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Peter Fáber, M. Vozokany, Ján Antalík, Emília Malá, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Vráble, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Vlastimil Záhon, Golianovo, Ivan Ďurický, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Török, V. Dolina, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Roman Danáč, Irena Peťková, Janka Studená, Z. Moravce, Samko Dubnička, Váhovce, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Tóth, Žihárec, Miloslava Fintová, Jarok, Ľubomír Sako, Kolíňany
38 - František Hrnčiar st., Jozef Kóša, Milan Gráf, Ľudovít Laca st., Martin Ševčík, Peter Mateička, Zuzana Gurinová, Eva Krajancová, Blažena Sennešová, Milan Lacina, Ľudovít Konečný, Ľuboš Baranec, František Bojda, Juraj Vencel, Andrea Šándorová, Ľubomír Ballay, Marek Vrábel, Nitra, Filip Guzmický, Peter König, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Jarok, Milan Bíro, Čakajovce, Slavo Kališ, Tatiana Sklenárová, Marián Móri, Ján Martinek, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Čery, Imrich Gregor, Jelenec, Ján Hotový, Nové Sady, Miro Senneš, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Székelyi, Branč, Juraj Sabo, Rumanová, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Čepček, Z. Moravce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Hegyi, Jelka, Patrik Čepček, Žitavany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Tibor Glovenský, Galanta, Zdenko Ďurček, Mankovce
37 - Štefan Kollárik, Lukáč Karlubík, Marián Barta, Vladimír Kompas, Jozef Senneš, Igor Drotár, Pavol Hrnčár, Laco Ištokovič, Vlastimil Ábela, Michal Korytko, Vladimír Nemšovský, Milan Borovský, Štefan Matesko, Ivan Hrachovický, Ingrid Lyžičiarová, Bohumil Labuda, Jozef Paulík, Lukáč Tomiš, Nitra, Anton Molnár, P. Kesov, Roman Fuska, Čab, Peter Mako, Čakajovce, Jozef Hoppan, Vráble, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Tibor Križovič, Levice, Margita Kališová, Jana Sklenárová, Peter Lehocký, Jozef Danada, René Vincze, Šaľa, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Milan Minarovič, Behynce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Daniel Varga, Jaroslav Dvorský, Pata, Ján Rigler, Bratislava, Jozef Záhorský, Vladimír Varga, Rišňovce, Martina Segíňová, Sľažany, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Baťala, Žitavany, František Balogh, Selice, Jana Dudonová, Sereď, Marek Áč, Golianovo, Martin Gyulai, Trnovec n/V., Jozef Borbély st., V. Cetín, Štefan Dubnička, Váhovce, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Račko, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Roman Kohút, Emil Šatan, Vozokany, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ľudovít Desat, Podhorany
36 - Šárka Dillhoffová, Jaroslav Andrášik, Ivan Dominka, Miroslav Kalužák, Pavol Krajčo, Jozef Nosian, Erik Viskup, Anton Černý, Ivan Škorica, Martin Peniaško, Juraj Rosinský, František Filo, Michal Lichtner, Nitra, Peter Hodúr, Váhovce, Alexander Repta, Kristína Líšková, Branč, Adrián Kupeček, Čechynce, Dušan Beder, V. Lapáš, Juraj Bárek, Žirany, Robert Ščepka, Andrej Petro, Milan Bekéni, Šaľa, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Švihorík, Báb, František Finta, Jelenec, Dušan Kováč, Ľudovítová, Alojz Rajtár, Sľažany, Ján Školník, Z. Moravce, Peter Ambrózy, Selice, Peter Hamerlík, Jelka, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Emil Valkovič, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Boris Mesároš, Lehota, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Ladislav Kiss, Nový Život, Ladislav Babóti, Vlčany, Slavomír Hunka, Alekšince
35 - Boris Grežo, Eduard Minárik, Peter Solčianský, Ernest Szombath, Jozef Hudec st., Peter Bíro, Miroslav Balla, Miroslav Mada, Jarmila Saidová, Anna Peniašková, Dodo Ťapušík, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Imrich Maťo, Golianovo, Peter Zeleňák, Marián Titka, Ján Szöcs, Gabriel Odráška, Marián Tirol, Šaľa, Ivan Berec, Lužianky, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ladislav Bene, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Július Vodný, Juraj Šranko, Babindol, Attila Szolnoki, Dyčka, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Mikuláš Pintér, Branč, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Ronald Frkala, H. Kráľová, Tibor Szekér, Z. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany, Adam Liptai, Vlčany, Ondrej Kozolka, Volkovce
34 - Oľga Tomeková, Petr Fuska, František Grom, Vlado Sásik, Štefan Bede, Dušan Letko, Janka Tomeková, Nitra, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Vladimír Móri, Jozef Sklenár, Jozef Vrba, Šaľa, Gabriel Galbavý, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Dušan Gál, Klasov, Marián Strečka, Topoľčianky, Anna Jasanová, Podhorany, Marián Holý, Levice, Roman Kutak, Galanta, Dávid Slíž, Sereď, Jozef Malý, Vráble, Tibor Wesolowski, Hlohovec, František Kunkel, Jozef Školník, Z. Moravce, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Milan Roman, Čab
33 - Ladislav Drahoš, Jozef Prešinský, Juraj Lacina, Marek Ťapušík, Katarína Magušínová, Erik Schober, Michal Garay, Ladislav Skalický, Ivan Kozár, Michal Bíro, Zuzana Lacová, Dionýz Pecháček, Nitra, Stano Čapkovič, Roman Hruboň, Nové Sady, Miriama Zborovanová, Golianovo, Vladimír Tasáry, Ivanka, Martin Vicena, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Viliam Čulík, Machulince, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Anton Valo, Z. Moravce, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Peter Visolajský, Šaľa, Juraj Barantal, V. Zálužie, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Vratko Candrák, Topoľčany, Juraj Sádovský, Žitavce, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Jozef Šabo, Žitavany
32 - Roman Trnkus, Jozef Viskup, Ján Hnilica, Stanislav Billik, Mariana Letková, Róbert Rumančík, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Jozef Bosák, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Anna Pacherová, Sľažany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ivana Kunkelová, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Alexandra Maková, Nové Sady, Matej Kuzmický, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Csirik, Štefan Žarnócay, Štefan Novák, Šaľa, Peter Odráška, Anna Duczová, H. Kráľová, Jozef Andel, Vráble, Michal Ďuriš, Sereď, Ján Kozla, Emanuel Maňúch, Žirany, Marianna Barátová, Dražovce
31 - Jozef Hudec ml., Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Miroslav Ölvecký, Nitra, Libor Vinkler, Tibor Odráška, Šaľa, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Aneta Čuláková, Koniarovce, Pavel Períček, Marta Záhorská, Rišňovce, Mário Slezák, Lukáčovce, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Peter Behúl, Lužianky, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Dalibor Špirk, Podhorany
30 - Ľubomír Bartakovič, Jozef Nedelka, René Daniš, Nitra, Katarína Pálinkášová, Levice, Miroslav Lešš, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Agátka Adamčová, Sereď, Tomáš Nagy, Ladice, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Paukov, Z. Moravce, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
29 - Jozef Moder, Andrej Šlosár, Juraj Bihari, Marek Korytko, Nitra, Stanislav Nemček, Janíkovce, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Peťovský, Lužianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Lámoš, Jarok, Samko Malý, Vráble
28 - Lenka Vöröšová, Lukáš Bartakovič, Boris Kašuba, Nitra, Marek Szabó, Pohranice, Anton Uher, Šaľa, Jozef Štefák, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Miroslav Slovák, D. Streda
27 - Pavol Ďurina, Dušan Danko, Nitra, Imrich Guzmický, Ivanka, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Emília Káčerová, Z. Moravce
26 - František Hrnčiar ml., Miroslav Zverka, Jozef Bernáth, Nitra, Andrej Repta, Branč, Martin Hraška, Nové Sady
25 - Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce
24 - Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Pacher, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Patrik Balogh, Selice, Juraj Minár, Z. Moravce, Ladislav Kuna, Topoľčianky
23 - Ivan Eliáš, Elena Kreškócziová, Daniel Čerman, Nitra, Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Baláži, V. Zálužie, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Infner, Rišňovce
22 - Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Katarína Farkašová, N. Zámky, František Belica, Hostie, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Dávid Jancsó, Vlčany, Zdeno Zbojek, Sereď, Tomáš Drgoňa, Peter Kardoš, Nitra, Marián Gdula, Z. Moravce
21 - Norbert Együd, Pohranice, Zoltán Köböl, V. Mača, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Monika Raüfsteinová, Nitra
20 - Róbert Maťo, František Cupák, Nitra, Alexander Lauko, Čakajovce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Lukáč, Mojmírovce
19 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľubomír Moravčík, Jozef Gutai, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, František Molnár, Pohranice
18 - Andrej Kušnír, Nitra, Arpád Piroška, Jelenec, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž., Róbert Sedlák, Šaľa
17 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Sťefan Mrllák, Šaľa, Filip Marinov, Rumanová, Karol Kuruc, Mojmírovce, Jozef Benčík, Cabaj-Čápor
16 - Jozef Lenghart, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce
15 - Valent Vaňo, Žirany, Marek Bíro, V. Zálužie, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Horný, Z. Moravce, Anna Matejová, Skýcov, Zoltán Mésáros, Mostová, Ladislav Varga, Topoľnica
14 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tomáš Stoklas, Patrik Palka, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce
13 - Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Július Čerenka, Ivanka, Lenka Malovcová, Trnava, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Lapacík, Nevidzany
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Tomáš Krajčovič, Nitra, Martin Antl, V. Zálužie, Jozef Masár, Zl. Moravce, Miroslav Vojtek, Vráble
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Adam Baláž, Cabaj-Čápor
10 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Milan Kollárik, Nitra, Milan Roško, Dyčka
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Michal Papp, Nitra, Štefan Valovič, Rišňovce
8 - Iveta Dubeňová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Michal Paška, H. Krškany, Judita Buzíková, Branč
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Kristián Nagy, Selice
6 - Martin Földeši, Sereď, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Roland Szórád, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Mária Kóšová, Marián Muzika, Ivan Slíška, Nitra, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Jaroslav Polák, V. Ripňany
5 - Oľga Eliášová, František Bajtoš, Jozef Minárik, Margita Letková, Nitra, Jozef Pavlovič, Michal Malý, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble, Monika Chrenková, V. Dolina
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Peter Zaťko, Z. Moravce, Marián Malý, Levice, Miloš Lukniš, Hosťovce
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Katka Sýkorová, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Jozef Molnár, Vráble
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Peter Pecho, Beladice, Jozef Révay, Sľažany, Tomáš Grman, Čeľadice
1 - Dušan Takács, Šaľa
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

V 9. kole pätnásti z vás trafili 8 zápasov. Sú to: Š. Dillhoffová, H. Folajtárová, I. Tóth, M. Kopáčik, M. Móri, M. Lazan, R. Lauko, J. Dekan, E. Balážik, G. Molnár, Cs. Sándor, P. Frančík, Ľ. Motolík, L. Kiss, M. Augustín.
Koho sme vyžrebovali a môže sa tešiť na pivo Steiger, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  4. Bývanie v meste predlžuje život
  5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  6. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 123
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 319
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 713
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 682
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 357
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 111
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 7 965
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 958
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 685
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 457
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?