Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

54 - Oľga Račková, D. Krškany; 53 - Štefan Penzeš, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Miloš Remenár, Sereď; 52 - Helena Folajtárová, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Roman Margetin, Rišňovce

Správne tipy 10. kola
Dubnica - FC Nitra 1:2 2
FC ViOn - Petržalka 0:5 2
Šaľa - Rim. Sobota 3:0 1
FC Nitra B - SFM Senec 2:1 1
J. Bohunice - Vráble 0:1 2
Galanta - Nové Zámky 0:0 X
Šurany - Sereď 1:2 2
Alekšince - Výč.-Opatovce 2:2 X
Selice - Kráľová n/V. 1:1 X
D. Krškany - Jelenec 0:0 X

Poradie po 10. kole:
54 - Oľga Račková, D. Krškany
53 - Štefan Penzeš, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Miloš Remenár, Sereď
52 - Helena Folajtárová, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Roman Margetin, Rišňovce
51 - Marcel Pánis, Karol Ryba, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Pavel Babiak, Žitavany, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Vladimír Majerčík, Sľažany
50 - Štefan Fabián, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Stanislav Packa, Močenok, Andrej Bednárik, Nitra
49 - František Imre, Milan Nagy, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Martin Račko, D. Krškany
48 - Milan Ružička, Imrich Hrdlica, Tibor Horváth, Ivan Magdolen, Nitra, Jozef Kubáň, Alekšince, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Ondrej Hupka, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Milan Lazan, Šaľa, Miroslav Javor, Sereď, Anton Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Csaba Sándor, Kolíňany, Vincent Káčer, Z. Moravce, František Kausek, Klasov, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Bielik, Topoľčianky
47 - Jozef Petrovič, Roman Sýkora, Peter Bezák, Ján Kmeťo, Eva Svitačová, Norbert Bordáš, Miroslav Račko, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Ivančík, Koniarovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Peter Frajka, Z. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubor Kajaba, Štefan Račko, Ivanka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ivan Remeň, N. Streda, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Bobok, Volkovce
46 - Štefan Zabák, Katarína Spišáková, Milan Hrnko, Ľuboš Lacina, Marián Červenka, Vladimír Papp, Ľubka Tasáryová, Ľubomír Turňa, Mário Šándor, Nitra, Jozef Kuzmický, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Milan Plánka, M. Lapáš, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Jančovič, Milan Mišák, V. Dolina, Vojtech Mládek, Podhorany, Július Bíro, V. Zálužie, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Marián Herceg, Pata, Peter Frančík, V. Cetín, Imrich Valent, Hosťovce, Peter Góra, Tešedíkovo, Gabriel Danko, Žitavany, Milan Augustín, Topoľčianky
45 - Vladimír Kuchta, Anton Dano, Rastislav Švec, Marián Grman, Ladislav Pintér, Deniska Révayová, Nitra, Ľubomír Rakovský, Viktor Balko, Lužianky, Milan Molnár, P. Kesov, Ivan Tóth, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Kopáčik, Jana Jašiková, Vlado Matušica, Šaľa, Marek Eiselle, Močenok, Eduard Balážik, Behynce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Sabo, Rumanová, Gašpar Gál, Žirany, Stanislav Rebo, Z. Moravce, Boris Boďo, Tajná, Jozef Török, Pata, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Richard Buday, Ladice, Jozef Bajnek, Jozef Joniak, Vráble, Ľudovít Čelinák, Margita Pavelková, Golianovo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Zubčák, Hruboňovo, Emil Dubec, Žikava, Jozef Repa, Prílepy, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Ján Hraška, Nové Sady, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Norbert Zsigmond, Nový Život, Milan Kubala, Sereď, Pavol Kozma, Branč
44 - Barbora Mináriková, Ľudovít Kováč, Július Kolník, Eugen Németh, Daniel Tasáry, Peter Michalka, Ľudovít Laca ml., Miroslav Šimala, Laco Ištokovič, Miloš Sýkora, Ivan Bobuš, Igor Kotora, Jozef Havetta, Nitra, Miroslav Močol, Alekšince, Filip Dobiáš, Čeľadice, Alexandra Gálová, Žirany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Baláž, František Szolík, Milan Bekéni, Šaľa, Rudolf Lauko, Zbehy, Miro Senneš, Močenok, Vincent Komačka, Topoľčany, Michal Bene, D. Obdokovce, Marek Kalúz, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Fáber, M. Vozokany, František Andraško, Jelenec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ferko Valent, T. Mlyňany, Oľga Pintérová, D. Krškany, Marián Mateička, Behynce, Mária Kunkelová, Jakub Kunkel, Janka Studená, Z. Moravce, Natália Kozmová, Branč, Ivan Mareček, Čab
43 - František Hrnčiar st., Jaroslav Andrášik, Anton Lieskovský, Anton Lacuška, Ján Ehrenhold, Martin Ševčík, Jozef Svitač, Jozef Pružinec, Zuzana Gurinová, Eva Krajancová, Ján Barát, Róbert Baláži, Pius Hajdák, Pavol Ťapušík, Július Petrík, Andrea Šándorová, Igor Galovič, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Henrich Richter, Bratislava, Patrik Boroš, Šaľa, Peter Debnár, Zbehy, Peter Palka, Daniel Ballay ml., Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Zuzana Pechová, Beladice, Terka Tasáryová, Vladimír Gregor, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Peter Kováč, D. Štitáre, Pavol Holták, Jozef Škvaril, Július Galo, D. Krškany, František Margetin, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Patrik Pacher, Viliam Matejov, Peter Čepček, Z. Moravce, Štefan Hudec, Lužianky, Ivan Bakyta, Jarok, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Gabriel Molnár, Galanta, Imrich Struhár, Ľuboš Modzga "Šuker", Ladislav Szöke, Vráble, Kristína Líšková, Branč, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Gabriel Chrenko, Ján Török, V. Dolina, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Jozef Nagy, Jelenec, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Páleník, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Zdenko Ďurček, Mankovce, Slavomír Hunka, Alekšince
42 - František Tomek, Jozef Kóša, Dušan Danko, Juraj Chudiak, Vladimír Kompas, Pavol Hrnčár, Lukáš Barát, Ján Doboš, Juraj Hrnčár, Vladimír Nemšovský, František Trnka, Milan Borovský, Štefan Matesko, Maroš Karas, Martin Lyžičiar, Marek Vrábel, Nitra, Ondrej Kovács, Janíkovce, Bohuš Baják, Lužianky, Matej Kuzmický, Peter Vašek, Ivanka, Lukáš Bíro, Čakajovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Katarína Pálková, Miloslava Fintová, Jarok, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Slavo Kališ, Ján Martinek, Martin Kormoši, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Alexander Špánik, Šoporňa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Michal Čery, Jelenec, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Dekan, Velčice, René Scheer, Kolíňany, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Ladislav Székelyi, Ivan Ďurický, Branč, Anna Čerenková, Topoľčianky, Miroslav Kucharovič, Sereď, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jozef Štefek, Čeľadice, Tibor Szekér, Ľubomír Novota, Roman Danáč, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Horňák, Rišňovce, Marek Áč, Golianovo, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Emília Malá, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Vráble, Patrik Čepček, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Tibor Tóth, Žihárec, Tibor Karácsony, Váhovce, Michal Borovský, H. Saliby
41 - Milan Gráf, Ivan Dominka, Ľudovít Laca st., Lukáč Karlubík, Peter Koška, Blažena Sennešová, Igor Drotár, Ľudovít Konečný, Richard Magušín, Erik Viskup, Mária Sýkorová, František Bojda, Eva Pappová, Ingrid Lyžičiarová, Ľubomír Kiesel, Nitra, Filip Guzmický, Ivanka, Roman Fuska, Tibor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Miloš Gál st., Jana Gálová, Žirany, Milan Bíro, Čakajovce, Tibor Križovič, Levice, Margita Kališová, Martina Hippová, Marián Móri, Jana Sklenárová, Karol Mészáros, Jozef Kučera, Peter Lehocký, René Vincze, Šaľa, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Sabo, Rumanová, Vladimír Varga, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Matejov, Skýcov, Štefan Straňák, H. Kráľová, Vincent Tóth, Močenok, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jozef Baťala, Žitavany, Ján Antalík, Vráble, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Dubnička, Samko Dubnička, Váhovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Tibor Glovenský, Galanta
40 - Eduard Minárik, Eduard Szabo, Peter Mateička, Marián Barta, Milan Lacina, Miroslav Kalužák, Vlastimil Ábela, Ivan Škorica, Martin Peniaško, Ivan Hrachovický, Juraj Vencel, František Filo, Michal Lichtner, Ľubomír Ballay, Bohumil Labuda, Lukáč Tomiš, Nitra, Anton Molnár, P. Kesov, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Dušan Beder, Tibor Berec, V. Lapáš, Juraj Bárek, Žirany, Robert Ščepka, Šaľa, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Milan Minarovič, Behynce, Peter König, Ivanka, Ján Hotový, Nové Sady, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Hamerlík, Jelka, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Jana Dudonová, Sereď, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Borbély st., V. Cetín, Emil Valkovič, Topoľčianky, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ján Jacsa, Žihárec, Roman Kohút, Vozokany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Marián Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce
39 - Šárka Dillhoffová, Jozef Senneš, Miroslav Mada, Anton Černý, Michal Korytko, Anna Peniašková, Štefan Bede, Juraj Rosinský, Ján Hnilica, Jozef Paulík, Nitra, Peter Hodúr, Váhovce, Alexander Repta, Branč, Adrián Kupeček, Čechynce, Vladimír Móri, Peter Zeleňák, Tatiana Sklenárová, Marián Titka, Ján Szöcs, Marián Tirol, Šaľa, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Ivan Berec, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Jozef Kutak, Andrej Maťo, Jarok, Daniel Varga, Jaroslav Dvorský, Pata, Július Vodný, Babindol, František Finta, Jelenec, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Ambrózy, Selice, Ján Sorad, Pohranice, Martin Gyulai, Trnovec n/V., Ľubor Drgoň, Štefan Račko, D. Krškany, Ján Hegyi, Jelka, György Jakubecz, H. Saliby, Irena Peťková, Z. Moravce, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Milan Roman, Čab
38 - Peter Solčianský, Ernest Szombath, Peter Bíro, Miroslav Balla, Štefan Kollárik, Ľuboš Baranec, Nitra, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Peter Mako, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Miroslav Szlamka, Váhovce, Andrej Petro, Jozef Vrba, Šaľa, Marianna Barátová, Dražovce, Ján Rigler, Bratislava, Roman Ražný, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dušan Kováč, Ľudovítová, Ján Školník, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Holý, Levice, Peter Behúl, Lužianky, Boris Mesároš, Lehota, Ján Kóssi, Čifáre, Ladislav Kiss, Nový Život, Anton Bapčány, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
37 - Jozef Hudec st., Petr Fuska, František Grom, Vlado Sásik, Jozef Nedelka, Juraj Lacina, Marek Ťapušík, Pavol Krajčo, Jarmila Saidová, Erik Schober, Michal Garay, Dušan Letko, Janka Tomeková, Nitra, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Jozef Hoppan, Jozef Malý, Vráble, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Sklenár, Gabriel Odráška, Tibor Odráška, Jozef Danada, Šaľa, Martin Vicena, Trnovec n/V., Dušan Gál, Klasov, Anna Pacherová, Alojz Rajtár, Martina Segíňová, Sľažany, Mikuláš Pintér, Branč, Marián Strečka, Topoľčianky, Ronald Frkala, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Roman Kutak, Galanta, Dávid Slíž, Sereď, František Balogh, Selice, Juraj Šranko, Babindol, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Adam Liptai, Vlčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Lenka Lahučká, Čakajovce, Jozef Školník, Z. Moravce
36 - Boris Grežo, Oľga Tomeková, Katarína Magušínová, Jozef Nosian, Ladislav Skalický, Michal Bíro, Nitra, Miriama Zborovanová, Golianovo, Štefan Žarnócay, Šaľa, Jozef Švihorík, Báb, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Anna Jasanová, Podhorany, Mário Slezák, Lukáčovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Anton Valo, Z. Moravce, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Juraj Barantal, V. Zálužie, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Jozef Šabo, Žitavany, Samko Malý, Vráble
35 - Roman Trnkus, Ladislav Drahoš, Jozef Viskup, Jozef Prešinský, Ivan Kozár, Dodo Ťapušík, Stanislav Billik, Juraj Bihari, Róbert Rumančík, Nitra, Libor Vinkler, Peter Visolajský, Štefan Novák, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Michal Ďuriš, Sereď, Štefan Pupák, Hurbanovo, Pavol Štefek, V. Dolina, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Bosák, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Viliam Čulík, Machulince, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Roman Hruboň, Nové Sady, Vratko Candrák, Topoľčany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Štefan Pálenik, Prílepy
34 - Jozef Hudec ml., Ladislav Pindeš, Zuzana Lacová, Dionýz Pecháček, Mariana Letková, Nitra, Imrich Guzmický, Ivanka, Juraj Csirik, Šaľa, Gabriel Lešš, Anna Duczová, H. Kráľová, Štefan Varga, Topoľnica, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Rastislav Borčin, Hostie, František Kunkel, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Marián Kováč, Cabaj-Čápor, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Alexandra Maková, Nové Sady, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Dalibor Špirk, Podhorany
33 - František Hrnčiar ml., Miroslav Fábry, René Daniš, Lenka Vöröšová, Andrej Šlosár, Lukáš Bartakovič, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Kozla, Žirany, Štefan Peťovský, Lužianky, Aneta Čuláková, Koniarovce, Agátka Adamčová, Sereď, Pavel Períček, Rišňovce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Juraj Sádovský, Žitavce, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
32 - Ľubomír Bartakovič, Jozef Moder, Boris Kašuba, Nitra, Katarína Pálinkášová, Levice, Anton Uher, Šaľa, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ivana Kunkelová, Z. Moravce
31 - Jozef Lámoš, Jarok, Miroslav Ölvecký, Nitra, Jaroslav Markovič, Jozef Infner, Rišňovce, Miroslav Slovák, D. Streda, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Martin Hraška, Nové Sady
30 - Jozef Štefák, Rišňovce, Katarína Farkašová, N. Zámky, Tomáš Nagy, Ladice, Patrik Balogh, Selice, Jozef Paukov, Emília Káčerová, Z. Moravce, Andrej Repta, Branč
29 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marek Korytko, Nitra
28 - Roman Guzmický, Ivanka, Marek Szabó, Pohranice
27 - Pavol Ďurina, Elena Kreškócziová, Monika Raüfsteinová, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Milan Ďurkovič, D. Saliby
26 - Miroslav Zverka, Jozef Bernáth, Peter Kardoš, Nitra
25 - Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Zdeno Zbojek, Sereď, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky
24 - Jozef Pacher, Nitra, Juraj Minár, Z. Moravce
23 - Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Baláži, V. Zálužie, Ivan Eliáš, Daniel Čerman, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
22 - Juraj Barčák, Jozef Benčík, Cabaj-Čápor, František Belica, Hostie, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Dávid Jancsó, Vlčany, Tomáš Drgoňa, Nitra, Marián Gdula, Z. Moravce
21 - Norbert Együd, Pohranice, Zoltán Köböl, V. Mača, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Dajana Borovská, Nitra
20 - Róbert Maťo, František Cupák, Nitra, Alexander Lauko, Čakajovce, Eva Gregorová, Jelenec
19 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľubomír Moravčík, Jozef Gutai, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, František Molnár, Pohranice, Filip Marinov, Rumanová, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce
18 - Andrej Kušnír, Nitra, Arpád Piroška, Jelenec, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž., Róbert Sedlák, Šaľa
17 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Mrllák, Šaľa, Karol Kuruc, Mojmírovce, Miroslav Vojtek, Vráble
16 - Jozef Lenghart, Nitra, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce
15 - Valent Vaňo, Žirany, Marek Bíro, V. Zálužie, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Horný, Z. Moravce, Anna Matejová, Skýcov, Zoltán Mésáros, Mostová, Ladislav Varga, Topoľnica
14 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tomáš Stoklas, Patrik Palka, Mária Kóšová, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Milan Roško, Dyčka
13 - Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Július Čerenka, Ivanka, Lenka Malovcová, Trnava, Jozef Lapacík, Nevidzany, Adam Baláž, Cabaj-Čápor
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Tomáš Krajčovič, Nitra, Martin Antl, V. Zálužie, Jozef Masár, Zl. Moravce
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce
10 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Milan Kollárik, Nitra, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Lenka Reptová, Branč, Michal Papp, Nitra
8 - Iveta Dubeňová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Judita Buzíková, Branč, Michal Paška, H. Krškany
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Kristián Nagy, Selice
6 - Martin Földeši, Sereď, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Roland Szórád, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Marián Muzika, Ivan Slíška, Nitra, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Monika Chrenková, V. Dolina
5 - Oľga Eliášová, František Bajtoš, Jozef Minárik, Margita Letková, Nitra, Jozef Pavlovič, Michal Malý, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble, Zdenka Hippová, Šaľa
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Peter Zaťko, Z. Moravce, Marián Malý, Levice
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Katka Sýkorová, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Jozef Molnár, Vráble, Judita Kozmová , Branč
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Mária Sásiková, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Peter Pecho, Beladice, Jozef Révay, Sľažany, Tomáš Grman, Čeľadice, Darina Sabová, Lukáčovce
1 - Dušan Takács, Šaľa
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

Desiate kolo bolo ťažké. Mnohí z vás trafili iba 1 či 2 zápasy, výnimkou neboli ani lídri.
Najlepším zásahom bolo 7 bodov. Dokázali to: Jaroslav Andrášik, Nitra, Laco Ištokovič, Nitra, Tibor Szekér, Z. Moravce, Ján Hnilica, Nitra, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Samko Malý, Vráble, Slavomír Hunka, Alekšince.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.

Upozornenie! Ak vám chýbajú body, ozvite sa nám hneď na 0905 550 775, alebo napíšte na martin.kilian@petitpress.sk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Zelená Bratislava
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 089
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 692
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 301
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 12 804
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 580
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 107
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 568
  8. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 550
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 081
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 037
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.
Jozef Blaško (9. 4. 1945 - 25. 10. 2020)

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Pacientov pribúda, nemocnica v Čadci prosí zdravotníkov o pomoc

Situácia v nemocnici je podľa riaditeľa vážna.

Už ste čítali?