Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 14. kole

76 - Oľga Račková, D. Krškany; 75 - Roman Margetin, Rišňovce; 74 - Jozef Rehuš, Rišňovce

Správne tipy 14. kola
FC ViOn - Trnava 0:1 2
Košice B - Šaľa 1:0 1
FC Nitra B - Púchov 0:1 2
Štúrovo - Gabčíkovo 3:3 X
Horná Kráľová - Šurany 2:1 1
Vieska - Sereď 1:2 2
Zbehy - Výčapy-Opatovce 5:0 1
Cabaj-Čápor - Ivanka 6:1 1
Podhorany - Báb 3:5 2
V. Úľany B/Jánovce - V. Mača 2:8 2



Poradie po 14. kole


76 - Oľga Račková, D. Krškany
75 - Roman Margetin, Rišňovce
74 - Jozef Rehuš, Rišňovce
73 - Helena Folajtárová, Štefan Penzeš, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Ivan Kupec, Čakajovce, Miloš Remenár, Sereď
72 - Milan Kubala, Sereď, Ľubor Goldbecher, Šaľa
71 - Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Babiak, Žitavany, Stanislav Packa, Močenok
70 - Ján Laca, D. Obdokovce, Peter Hipp, Šaľa, Ľuboš Lacina, Andrej Bednárik, Nitra
69 - Marcel Pánis, Norbert Bordáš, Nitra, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Viliam Matejov, Z. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Miroslav Javor, Sereď
68 - Jozef Kubáň, Alekšince, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Jozef Gál, Žirany, Milan Lazan, Šaľa, Peter Bezák, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Milan Mišák, V. Dolina
67 - Peter Kluka, V. Lapáš, Dominik Lenghard, Čakajovce, Štefan Fabián, Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Ivančík, Koniarovce, Eduard Balážik, Behynce, Juraj Segíň, Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Nagy, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo
66 - Anton Lieskovský, Karol Ryba, Deniska Révayová, Ľubomír Kiesel, Nitra, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Marek Sabo, Rumanová, Július Bíro, V. Zálužie, Margita Pavelková, Golianovo, Emil Dubec, Žikava, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Vašek, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Vladimír Gregor, Ivanka
65 - Jozef Petrovič, Eva Svitačová, Imrich Hrdlica, Daniel Tasáry, Ivan Bobuš, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Milan Plánka, M. Lapáš, Michal Čery, František Andraško, Jelenec, Zuzana Pechová, Beladice, Peter Kováč, D. Štitáre, Boris Boďo, Tajná, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Bakyta, Jarok, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Peter Frančík, V. Cetín, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Mária Kunkelová, Z. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Repa, Prílepy, Ladislav Szöke, Vráble
64 - Barbora Mináriková, Ľudovít Kováč, Roman Sýkora, Vladimír Kuchta, Milan Hrnko, Vladimír Kompas, Marián Červenka, Ľubka Tasáryová, Peter Michalka, Tibor Horváth, Ladislav Pintér, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ivan Tóth, Martin Jurík, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Jana Jašíková, Šaľa, Viktor Balko, Lužianky, Ján Vaško, Ivanka, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Kalúz, V. Zálužie, Richard Buday, Ladice, Peter Fáber, M. Vozokany, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Bajnek, Vráble, Mário Pánis, Martin Račko, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Pavol Kozma, Branč
63 - František Imre, Katarína Spišáková, Jozef Pružinec, Eva Krajancová, Miloš Sýkora, Róbert Baláži, Ľubomír Turňa, Igor Galovič, Nitra, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Tibor Rakoncza, György Jakubecz, H. Saliby, Vojtech Mládek, Podhorany, Stanislav Rebo, Vincent Káčer, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ivan Remeň, N. Streda, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., František Kausek, Klasov, Peter Góra, Tešedíkovo, Viliam Félis, Jozef Joniak, Vráble, Natália Kozmová, Branč
62 - František Tomek, Štefan Zabák, Ján Kmeťo, Eduard Szabo, Vladimír Papp, Ján Doboš, Miroslav Šimala, Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Martina Hippová, Karol Mészáros, Vlado Matušica, Šaľa, Patrik Pacher, Z. Moravce, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Ján Hraška, Nové Sady, Štefan Mravík, Žitavany, Ivan Mareček, Čab, Tibor Glovenský, Galanta
61 - František Hrnčiar st., Peter Koška, Zuzana Gurinová, Milan Ružička, Ján Barát, Július Petrík, Jozef Havetta, Nitra, Anton Molnár, P. Kesov, Roman Fuska, Milan Šlosár, Čab, Miloš Gál st., Žirany, Katarína Pálková, Jarok, Stanislav Chrenko, Ján Török, V. Dolina, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Baláž, Martin Kormoši, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Novota, Z. Moravce, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Samko Dubnička, Váhovce, Gabriel Danko, Žitavany, Milan Augustín, Topoľčianky
60 - Ernest Szombath, Peter Bíro, Jozef Svitač, Anton Dano, Lukáš Barát, Ľudovít Laca ml., Martin Peniaško, Milan Borovský, Nitra, Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Tibor Križovič, Levice, Slavo Kališ, Marián Kopáčik, Milan Bekéni, René Vincze, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Debnár, Zbehy, Ladislav Székelyi, Branč, Juraj Sabo, Rumanová, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Peter Frajka, Z. Moravce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Hudec, Lužianky, Gabriel Molnár, Galanta, Ľudovít Čelinák, Vlastimil Záhon, Golianovo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Emília Malá, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Dubnička, Váhovce, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Štefan Bako, Močenok, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Michal Borovský, H. Saliby
59 - Ján Ehrenhold, Eugen Németh, Milan Lacina, Marek Ťapušík, Ľudovít Konečný, Laco Ištokovič, Richard Magušín, Štefan Bede, Ivan Magdolen, Mário Šándor, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Milan Bíro, Čakajovce, Jana Sklenárová, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter König, Štefan Račko, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok, Ján Hotový, Nové Sady, Gašpar Gál, Žirany, František Margetin, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Viliam Čulík, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Miroslav Kucharovič, Sereď, Jozef Török, Pata, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Baťala, Žitavany, Roman Kutak, Galanta, Július Galo, Margita Pánisová, D. Krškany, Roman Danáč, Z. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ľubomír Števanka, Preseľany, Anton Bapčány, D. Obdokovce
58 - Jaroslav Andrášik, Július Kolník, Lukáč Karlubík, Juraj Chudiak, Blažena Sennešová, Pavol Hrnčár, Pavol Krajčo, Ľuboš Baranec, Rastislav Švec, Vladimír Nemšovský, Pius Hajdák, Štefan Matesko, Andrea Šándorová, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, Jozef Hoppan, Vráble, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Marián Titka, Patrik Boroš, Andrej Petro, Šaľa, Marek Eiselle, Miro Senneš, Vincent Tóth, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Vladimír Varga, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Anna Pacherová, Sľažany, Peter Hamerlík, Jelka, Michal Bene, D. Obdokovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jana Dudonová, Sereď, Marek Áč, Golianovo, Juraj Barantal, V. Zálužie, Patrik Čepček, Alojz Jenis, Žitavany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ivan Ďurický, Branč, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Roman, Čab
57 - Peter Solčianský, Šárka Dillhoffová, Ľubomír Bartakovič, Martin Ševčík, Marián Barta, Igor Drotár, Erik Viskup, Vlastimil Ábela, Juraj Hrnčár, Erik Schober, Martin Lyžičiar, Nitra, Margita Kališová, Peter Zeleňák, Ján Martinek, Šaľa, Ján Rigler, Bratislava, Dušan Gál, Klasov, Jozef Škvaril, D. Krškany, Rudolf Matejov, Skýcov, Ján Školník, Tibor Szekér, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ján Kóssi, Čifáre, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Kiss , Nový Život, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
56 - Eduard Minárik, Jozef Kóša, Vlado Sásik, Peter Mateička, Jozef Senneš, Anton Černý, Michal Korytko, František Trnka, Anna Peniašková, Marián Grman, Eva Pappová, Juraj Vencel, Nitra, Ondrej Kovács, Janíkovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Dušan Beder, V. Lapáš, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Odráška, Jozef Danada, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Peter Čepček, Janka Studená, Z. Moravce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Jaroslav D vorský, Pata, Ján Antalík, Imrich Struhár, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Slavomír Hunka, Alekšince
55 - Milan Gráf, Anton Lacuška, František Grom, Miroslav Fábry, Miroslav Mada, Pavol Ťapušík, Ivan Hrachovický, Juraj Rosinský, František Filo, Jozef Paulík, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Šmitala, Čab, Robert Ščepka, Marián Móri, Jozef Kučera, František Szolík, Peter Visolajský, Šaľa, Gabriel Galbavý, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Irena Peťková, Z. Moravce, Adam Liptai, Vlčany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Kukliš, Ivan Bielik, Topoľčianky, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce
54 - Oľga Tomeková, Ivan Dominka, Miroslav Balla, Katarína Magušínová, Miroslav Račko, Ivan Kozár, Dušan Letko, Marek Vrábel, Mariana Letková, Nitra, Miroslav Močol, Alekšince, Alexander Repta, Branč, Imrich Guzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, Jozef Sklenár, Juraj Csirik, Šaľa, Peter Odráška, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Igor Kováč ml., Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ján Dekan, Velčice, Daniel Varga, Pata, Július Vodný, Babindol, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Mário Slezák, Lukáčovce, Martin Gyulai, Trnovec n/V., Ján Hegyi, Jelka, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ján Jacsa, Žihárec, Štefan Račko, D. Krškany, František Kunkel, Z. Moravce, Zdenko Ďurček, Mankovce
53 - Boris Grežo, Ľudovít Laca st., Jozef Prešinský, Mária Sýkorová, Ladislav Skalický, Igor Kotora, Lukáč Tomiš, Nitra, Libor Vinkler, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Mikuláš Pintér, Branč, Anna Jasanová, Podhorany, Peter Behúl, Lužianky, Emil Valkovič, Topoľčianky, Boris Mesároš, Lehota, Ján Bogyo, V. Vozokany, Roman Rajnoha, Jozef Školník, Z. Moravce, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Lenka Lahučká, Čakajovce
52 - Jarmila Saidová, František Bojda, Dodo Ťapušík, Nitra, Ondrej Hupka, Čakajovce, Vladimír Móri, Gabriel Odráška, Jozef Vrba, Šaľa, Martin Vicena, Trnovec n/V., Ivan Berec, Lužianky, Marianna Barátová, Dražovce, Ladislav Čekey, Ján Sorad, Pohranice, Aneta Čuláková, Koniarovce, Pavol Holták, D. Krškany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anton Berecz, Branč, Marián Holý, Levice, Marián Herceg, Pata, František Balogh, Selice, Imrich Gregor, Jelenec, Vratko Candrák, Topoľčany, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Mi loslava Fintová, Jarok
51 - Miroslav Kalužák, Ivan Škorica, Ján Hnilica, Nitra, Peter Hodúr, Váhovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Tibor Berec, V. Lapáš, Štefan Peťovský, Lužianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Ambrózy, Selice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Juraj Šranko, Babindol, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Andrej Repta, Branč, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
50 - Jozef Hudec st., Michal Bíro, Michal Lichtner, Nitra, Imrich Maťo, Golianovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dušan Kováč, Ľudovítová, Andrej Maťo, Jarok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Nagy, Jelenec, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Dalibor Špirk, Podhorany
49 - František Hrnčiar ml., Jozef Viskup, Michal Garay, Zuzana Lacová, Janka Tomeková, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ján Szöcs, Šaľa, Jozef Štefák, Rišňovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ľuboš Modzga "Šuker", Vráble, Miroslav Slovák, D. Streda, Jozef Šabo, Žitavany
48 - Juraj Bihari, Róbert Rumančík, Marek Korytko, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Anton Uher, Štefan Novák, Šaľa, Jozef Švihorík, Báb, Anna Duczová, H. Kráľová, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Kristína Líšková, Branč
47 - Štefan Kollárik, Ladislav Drahoš, Jozef Moder, Nitra, Katarína Pálinkášová, Levice, Rastislav Borčin, Hostie, Alexandra Maková, Nové Sady
46 - Tibor Stupčuk, Rišňovce, Ronald Frkala, H. Kráľová, Dávid Slíž, Sereď, Jozef Malý, Vráble, Bohumil Labuda, Nitra, Emília Káčerová, Z. Moravce
45 - Roman Trnkus, Juraj Lacina, Lenka Vöröšová, Stanislav Billik, Peter Kardoš, Nitra, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Ján Kozla, Žirany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Kováč, Cabaj-Čápor
44 - Roman Guzmický, Ivanka, Katarína Farkašová, N. Zámky, Anton Valo, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Lámoš, Jarok, Patrik Balogh, Selice, Andrej Šlosár, Nitra, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Samko Malý, Vráble, Zdeno Zbojek, Sereď
43 - Jozef Hudec ml., Petr Fuska, Monika Raüfsteinová, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Jozef Infner, Rišňovce
42 - Dušan Danko, Maroš Karas, Lukáš Bartakovič, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Roman Hruboň, Nové Sady, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Peter Vašek, Ivanka
41 - Jozef Nedelka, Dionýz Pecháček, Boris Kašuba, Nitra, Tatiana Sklenárová, Róbert Sedlák, Šaľa, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Katarína Vlčeková, Lužianky, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Jozef Lapacík, Nevidzany
40 - Stano Čapkovič, Nové Sady, Roman Kohút, Vozokany, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Ľubomír Ballay, Nitra
39 - Marián Tirol, Šaľa, Miroslav Lešš, H. Kráľová, František Finta, Jelenec, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Hraška, Nové Sady
38 - Peter Mako, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Michal Ďuriš, Sereď, Roman Ražný, Čeľadice, Tomáš Nagy, Ladice, René Daniš, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Filip Marinov, Rumanová
36 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Jozef Nosian, Elena Kreškócziová, Dajana Borovská, Nitra
35 - Ladislav Bene, D. Obdokovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce
34 - Ladislav Pindeš, Nitra, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
33 - Agátka Adamčová, Sereď, Pavel Períček, Rišňovce, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Juraj Sádovský, Žitavce, Jozef Bernáth, Nitra, Jozef Benčík, Cabaj-Čápor
32 - Valent Vaňo, Žirany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Vojtek, Vráble
31 - Miroslav Ölvecký, Nitra
30 - Jozef Paukov, Z. Moravce
29 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Michal Malý, Z. Moravce, Štefan Valovič, Rišňovce
28 - Marek Szabó, Pohranice, Milan Roško, Dyčka
27 - Pavol Ďurina, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ladislav Varga, Topoľnica, Adam Baláž, Cabaj-Čápor
26 - Miroslav Zverka, Nitra, Lenka Reptová, Branč
25 - Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce
24 - Jozef Pacher, Nitra, Juraj Minár, Marián Gdula, Z. Moravce
23 - Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Baláži, V. Zálužie, Ivan Eliáš, Daniel Čerman, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Alexander Šindelár, Z. Moravce, Michal Paška, H. Krškany
22 - Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, František Belica, Hostie, Tomáš Drgoňa, Nitra
21 - Norbert Együd, Pohranice, Zoltán Köböl, V. Mača, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Katka Sýkorová, Nitra, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Róbert Maťo, František Cupák, Margita Letková, Nitra, Alexander Lauko, Čakajovce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Masár, Zl. Moravce
19 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľubomír Moravčík, Jozef Gutai, Mária Kóšová, Ivan Slíška, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, František Molnár, Pohranice
18 - Andrej Kušnír, Nitra, Arpád Piroška, Jelenec, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž.
17 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Mrllák, Šaľa, Karol Kuruc, Mojmírovce, Monika Chrenková, V. Dolina
16 - Jozef Lenghart, Nitra, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce
15 - Marek Bíro, V. Zálužie, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Horný, Z. Moravce, Zoltán Mésáros, Mostová, Miloš Lukniš, Hosťovce, Belo Gombík, D. Krškany
14 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tomáš Stoklas, Patrik Palka, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Peter Bodi, Zbehy
13 - Eleonóra Udvarosová, Zdenka Hippová, Šaľa, Július Čerenka, Ivanka, Lenka Malovcová, Trnava
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Tomáš Krajčovič, Nitra, Martin Antl, V. Zálužie
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce
10 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Milan Kollárik, Nitra, Peter Zaťko, Z. Moravce
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Michal Papp, Nitra, Radovan Bilik, Mýtna N. Ves, Peter Volár, Lužianky
8 - Iveta Dubeňová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Judita Buzíková, Branč, Peter Ťuťuris, Vráble
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Mária Sásiková, Nitra, Kristián Nagy, Selice
6 - Martin Földeši, Sereď, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Roland Szórád, Helena Gálová, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Marián Muzika, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany
5 - Oľga Eliášová, František Bajtoš, Jozef Minárik, Martina Magdolenová, Denisa Červenková, Andy Ťapušík, Nitra, Jozef Pavlovič, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka, Iveta Proksová, M. Zálužie, Ladislav Sivák, Žirany
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Marián Malý, Levice, Ernest Odráška, Rastislavice
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Jozef Molnár, Vráble, Judita Kozmová , Branč, Viera Javorová, Sereď, Andrej Švihorík, Báb, Radoslav Hunka, Alekšince, Antónia Szökeová, V. Cetín, Jozef Sabo, Žitavany
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Jozef Révay, Sľažany, Tomáš Grman, Čeľadice, Darina Sabová, Lukáčovce, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor
1 - Dušan Takács, Šaľa, Peter Haver, Nitra
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec



V 14. kole deviati z vás trafili 8 zápasov. Sú to: Bohuš Baják, Peter Bezák, Juraj Dubeň, Ľuboš Lacina, Viliam Čulík, Štefan Bede, Emil Dubec, Viliam Félis, Ľubomír Kiesel. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách. Ale všetci si môžu prísť pre DVD Davida Beckhama. už aj tento týždeň.


Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  2. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  6. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  8. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  9. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  10. Venujte na Vianoce darček plný informácií
  1. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  2. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  3. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  4. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  5. Novinka medzi prefabrikátmi
  6. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  7. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. The future of M&A in Europe
  10. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 650
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 410
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 359
  4. Aká je chémia vôní 11 092
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 332
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 773
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 690
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 250
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 724
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 863
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia zatvárala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Mestský kúpeľ otvoria zajtra ráno, radšej sa objednajte

Dovnútra sa naraz dostane len šesť ľudí.

Poradňa sídli na Kúpeľnej 4, tel. 0948 228 633, objednať sa môžete aj mailom na info@sosspotrebitelov.sk.

Poplatok za odpad plánujú v Šali opäť zvyšovať

Za rozvoj už ľudia platiť nebudú, iné zmeny v poplatkoch radnica momentálne neplánuje.

ilustračné foto

Z bývalého školského internátu chcú spraviť zariadenie sociálnej služby

Podnetom k návrhu bol prieskum, ktorý ukázal, že občanom chýba pobytová sociálna služba.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kamión narazil do reštaurácie a pohostinstva (+VIDEO)

Vodič pravdepodobne za volantom zaspal, havaroval v centre Tvrdošína.

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

Už ste čítali?