Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

15 - Alexander Kelecsényi, Č. Brod; 14 - Edo Tomek, Jozef Paulík, Ján Doboš, Miloslav Paluš, Miroslav Fábry, Ivan Chlebák, Nitra, Gustáv Molnár, P. Kesov, Radoslav Bajnek, Vráble

Správne tipy 2. kola
FC Nitra - Dubnica 2:1 1
Artmedia - FC ViOn 5:0 1
Ludanice - Nové Zámky 1:1 X
Štúrovo - ČFK Nitra 1:2 2
Sládkovičovo - Sereď 3:1 1
Rumanová - Janíkovce 2:2 X
Šurianky - Žihárec 1:4 2
Báb - Nové Sady 1:0 1
Šoporňa - Vinohrady 2:0 1
Trenčín - FC Nitra 19 3:1 1

Poradie po 2. kole:
15 - Alexander Kelecsényi, Č. Brod
14 - Edo Tomek, Jozef Paulík, Ján Doboš, Miloslav Paluš, Miroslav Fábry, Ivan Chlebák, Nitra, Gustáv Molnár, P. Kesov, Radoslav Bajnek, Vráble
13 - Jana Gálová, Žirany, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Dušan Švehla, Sereď, Ján Jacsa, Žihárec, Juraj Segíň, Sľažany, Samko Dubnička, Váhovce, Ernest Szombath, Štefan Zabák, Štefan Matesko, Jozef Senneš, Antonia Laktušinová, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Libor Vinkler, Slavo Kališ, Šaľa, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Berec, Lužianky, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Juraj Káčer, Čaradice
12 - Filip Dobiáš, Čeľadice, František Grom, František Imre, Peter Mateička, Richard Magušín, Štefan Kollárik, Marek Horváth, Erik Schober, Ladislav Pintér, Ľubomír Pintér, Nitra, Daniel Antal, Čechynce, Miroslav Kalužák, D. Krškany, Imrich Maťo, Viera Pavelková, Golianovo, Milan Minarovič, Behynce, Peter Debnár, Peter Vranský, Zbehy, Lubor Kajaba, Ivanka, Jozef Gál, Ladislav Szórád ml., Žirany, Pavol Kozma, Mikuláš Pintér, Ladislav Lörincz, Kristína Líšková, Celestín Berecz, Branč, Anna Jasanová, Podhorany, Dominik Lenghard, Milan Bíro, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Német, D. Lefantovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Galbavý, Imrich Sklenár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Peter Palka, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Volčko, Juraj Csirik, Ján Martinek, Peter Hipp, René Vincze, Šaľa, Zuzana Labdíková, Lužianky, Igor Tárnoky, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Katarína Kepková, N. Zámky, Jo zef Štefák, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Filip Bíro, V. Zálužie, Imrich Gregor, Jelenec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Pavel Babiak, Žitavany, Gabriel Molnár, Galanta, Štefan Páleník, Prílepy, Imrich Valent, Hosťovce, František Balogh, Selice, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Samko Malý, Jozef Hoppan, Roman Marhevszki, Vráble, Lubov Kaplánová, Č. Hrádok, Štefan Klimo, Tvrdošovc
11 - Deniska Révayová, Vladimír Lyžičiar, Oľga Tomeková, Eva Pappová, Jozef Kóša, Marián Grman, Jozef Nosian, Tibor Horváth, Adriana Šišková, Zuzana Vencelová, Igor Drotár, Andrej Klenko, Milan Borovský, Igor Dubeň, Ján Barát, Marián Červenka, Vladimír Kompas, Ľudovít Laca st., Belo Gombík, Jarmila Saidová, Marek Ťapušík, Štefan Penzeš, Martin Krajčír, Tatiana Kuchárová, Jozef Tvrdoň, Martin Kuchar, Roman Sýkora, Jaroslav Andrášik, Ján Ehrenhold, František Tomek, Milan Lacina, Nitra, Lukáš Takáč, Jaroslav Slamka, Báb, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Peter König, Ivanka, Marián Hörik st., D. Štitáre, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Alexandra Gálová, Marián Cifra, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany, Karol Blažovec, Štefan Peťovský, Lužianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Strieška, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Boris Boďo, Tajná, Peter Čepček, Jozef Paukov, Marián Zlatňanský, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec, Ronald Frkala, H. Kráľová, Ján Laca, Mária Lacová, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Alexander Špánik, Šoporňa, Anton Molnár, P. Kesov, Vojtech Mládek st., Vojtech Mládek, Podhorany, Vojtech Szöke, V. Cetín, Daniel Mako, Čakajovce, György Jakubecz, H. Saliby, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Ladislav Babóti, Attila Kürti, Zoltán Jancsó, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Peter Zeleňák, Štefan Žárnocay, Jozef Kučera, Marek Sklenár, Ľubor Goldbecher, Peter Lehocký, Marián Titka, Marián Móri, Pavel Mihálik, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Július Galo, Marcel Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Anton Ďuriš, Viliam Félis, Jozef Malý, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Kutak, Jarok, Mário Slezák, Lukáčovce, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Martin Földeši, Miroslav Javor, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Roman Margetin, Miroslav Fúska, Rišňovce, Vladimír Kurila, Galanta, Jozef Pecho, Žitavany, Roman Kutak, Tomášikovo, Milan Augustín, Topoľčianky, Tibor Karacsóny, Váhovce, Norbert Zsigmond, N. Život, Juraj Sádovský, Žitavce, Jozef Labuda, Solčany, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Paulis, M. Vozokany
10 - Gabriel Lencsés, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Baláži, Marek Bíro, V. Zálužie, Peter Krajanec, Ľubomír Bartakovič, Táňa Tomeková, Michal Lauko, Anton Dano, Jozef Chudý, Elena Kreškócziová, Július Arpáš, Róbert Baláži, Jozef Moder, Juraj Vencel, Pavol Ťapušík, Imrich Ručkay, Peter Solčianský, Katarína Karcolová, Stanislav Billík, Dušan Letko, Vladimír Mada, Katarína Magušínová, Ivan Kozár, Jozef Bernáth, Jozef Hudec ml., Andrej Švihorík, Karol Ryba, Peter Bezák, Ivan Ševčík, Peter Tasáry, Pavel Puobiš, Jozef Viskup, Erik Viskup, Marek Varga, Ľuboš Lacina, Lukáč Karlubík, Ivan Bobuš, Anton Lacuška, Zdenko Senneš, Ladislav Skalický, Vlado Sásik, Nitra, Miro Senneš, Július Kolenčík, Štefan Bako, Močenok, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, František Margetin, Rišňovce, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Alena Filová, Mojmírovce, Tibor Hamara, Tibor Šebök, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ladislav Vašek, Otto Benc, Branč, Milan Strapko, Beladice, Štefan Hudec, Miroslav Piovarči, Viktor Balko, Lužianky, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Juraj Dubeň, Lehota, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Janka Gálová, Renáta Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Peter Ivančík, Koniarovce, Juraj Bujko, Žihárec, Ľubica Kauseková, Marián Balko, František Kausek, Štefan Tóth, Klasov, Marta Kunkelová, Jozef Švec, Viliam Matejov, Tibor Szekér, Juraj Minár, Vincent Káčer, Patrik Pacher, Michal Malý, Z. Moravce, Štefan Kočiš, Trnovec, Rudolf Lauko, Zbehy, Ľubomír Rybár, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ján Hotový, Nové Sady, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Dušan Kováč, Ľudovítová, Tomáš Bleho, Margita Kališová, Milan Lazan, Gabriel Odráška, Jozef Baláž, Martina Hippová, Jozef Danada, Šaľa, Viliam Takács, Tešedíkovo, Tibor Križovič, Marián Holý, Levice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Strečka, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mário Pánis, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Elena Hozáková, Báb, Rudolf Matejov, Skýcov, Michal Čery, Jelenec, Marián Hörik ml., D. Štitáre, Tibor Berec, Lapáš, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, František Šabo, Obyce, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Peter Bajla, Nová Ves, Adam Liptai, Dávid Jancsó, Vlčany, Jana Dudonová, Miroslav Kucharovič, Sereď, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Kollárovič, Galanta, Marián Mateička, Behynce, Tibor Glovenský, Košúty, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Nagy, Jozef Bajnek, Vráble, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vlado Matušica, Hájske, Radoslav Hunka, Bratislava, Štefan Mravík, Žitavany, Pavol Štef ek, V. Dolina
9 - Boris Grežo, Ľuboš Fúska, Ivan Dominka, Ján Jankovič, Norbert Bordáš, Jozef Nedelka, Marek Candrák, Roman Trnkus, Vlastimil Ábela, Pius Hajdák, Pavol Hrnčár, Juraj Náhlovský, Ján Hnilica, Ľudovít Horváth, František Benc, Jozef Minárik, Barbora Mináriková, Jozef Pružinec, Jozef Hudec st., Július Kolník, František Filo, Daniel Tasáry, Imrich Hrdlica, Martin Račko, Ľubomír Turňa, Ján Šiška, Miroslav Račko, Jozef Tonka, Vladimír Ťapušík, Július Petrík, Ľudovít Kováč, Eduard Szabo, Katarína Dobiášová, Matúš Dillhoff, Miroslav Zverka, Ľubomír Kiesel, Michal Lichtner, Vladimír Nemšovský, Nitra, Roman Ražný, Jozef Štefek, Čeľadice, Terka Tasáryová, Štefan Račko, Roman Guzmický, Ivanka, Jozef Vývodík, Jozef Nikodem, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Ligač, Vlasto Pokorný, Juraj Barčák, Adam Baláž, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ladislav Čekey, Pohranice, Milan Fúska, Branč, Andrej Maťo, Štefan Finta, Miloslava Fintová, Jarok, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Borbély, V. Cetín, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Tibor Šmitala, Čab, Bohuš Baják, Lužianky, Jakub Kunkel, Emília Káčerová, Z. Moravce, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Peter Ambrózy, Selice, Ladislav Kausek, Klasov, Jozef Repa, Prílepy, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ján Hegyi, Jelka, Jana Teplanská, Zbehy, Gabriel Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Valent Vaňo, Juraj Bárek, Žirany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marek Behúl, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Jozef Čentéš, Čakajovce, Oľga Račková, Oľga Pintérová, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Brieška, T. Nemce, Tibor Odráška, Anton Uher, Róbert Ščepka, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Šaľa, Ľudovít Fábik, Stanislav Packa, Močenok, Július Bíro, V. Zálužie, Ján Frajtík, Jozef Joniak, Jakub Vojtek, Radek Kováčik, Vráble, Rastislav Borčin, Hostie, Stanislav Németh, Čechynce, Maroš Papp, Miloš Remenár, Sereď, Zoltán Múčka, V. Úľany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Ivan Remeň, N. Streda, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Lórant Horváth, D. Streda, Boris Mesároš, Lehota, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ján Árgyusi, Neded, Michal Borovský, H. Saliby, Viliam Čulík st., Machulince, Peter Matulník, Nové Sady
8 - Alexander Repta, Anton Berecz, Natália Kozmová, Ladislav Szekelyi, Branč, František Hrnčiar ml., František Hrnčiar st., Róbert Rumančík, Vladimír Papp, Patrik Palka, Anton Černý, Michal Bíro, Ľuboš Baranec, František Trnka, František Bojda, René Daniš, Duran Tirol, Jozef Boďo, Michal Garay, Miroslav Balla, Peter Michalka, Laco Ištokovič, Jakub Laca, Vladimír Depeš, Martin Peniaško, Róbert Bačinský, Ľubica Tasáryová, Pavol Krajčo, Viktor Buday, Milan Nagy, Bohuslav Bene, Lenka Gažová, Anton Lieskovský, Ľubomír Ballay, Radoslav Solník, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Lipovský, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Juraj Mikuš, Matúš Zentko, Zbehy, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ladislav Szombath, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ivan Bakyta, Nina Zaujecová, Jarok, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Gajdoš, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Žitavany, Štefan Dubnička, Váhovce, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Lenka Kunkelová, Ľubomír Novota, Marek Lahučký, Anton Valo, Z. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota, Juraj Meliška, Anna Pacherová, Sľažany, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ladislav Kuna, Topoľčianky, Ján Dekan, Velčice, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Roman Kováč, H. Lefantovce, Martin Jurík, Čakajovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Sklenár, Ernest Piršel, Július Benkö st., Šaľa, Janka Tichá, Palárikovo, Štefan Labdík, Lužianky, Peter Černák, Lúčnica, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Juraj Melišek, Vinodol, Imrich Guzmický, Ivanka, Jana Plaštiaková, Norbert Adamča, Sereď, Ladislav Marcinkó, Kajal, Ján Török, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Ľudovít Fazekaš, Neded, Peter Kluka, Lapáš, Peter Sádovský, Melek, Filip Marinov, Rumanová, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Szöke, Ján Antalík, Vráble, Peter Fáber, M. Vozokany, Jozef Roško, Dyčka, Ján Slíž, Beladice, Štefan Račko, D. Krškany, Andrej Židík, Výčapy-Opatovce
7 - Ľudovít Desat, Podhorany, Michal Solník, Richar Miškovič, Ľudovít Laca ml., Tomáš Drgoňa, Eugen Németh, Ľubomír Moravčík, Ladislav Csuthy, Patrik Laca, Janka Račková, Dionýz Pecháček, Dáša Pecháčková, Juraj Holták, Ľudovít Konečný, Jozef Čaládi, Ingrid Reptíková, Bohumil Labuda, Monika Petrániová, Ján Kmeťo, Nitra, Miriama Zborovanová, Golianovo, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Ľubomír Martišovič, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, František Kunkel, Z. Moravce, Pavol Bojsa, H. Le fantovce, Marek Sabo, Rumanová, Zuzana Pechová, Beladice, Marek Kostoláni, Matej Kuzmický, Ivanka, Dušan Beder, Lapáš, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Tatiana Sklenárová, Marián Kopáčik, Jana Jašiková, Otto Vincze, Róbert Sedlák, Timea Mészárosová, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Watter, Rišňovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Anna Duczová, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vincent Tóth, Močenok, Igor Tkáč, Zdeno Zbojek, Sereď, Emil Dubec, Žikava, Milan Macho, M. Ripňany, Gabriel Fazekaš, Neded, Július Švec, Č. Kľačany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Gabriel Danko, Jozef Šabo, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Ľuboš Modzga ("Šuker"), Emília Malá, Vráble, Július Pavlov, Nová Ves, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Juraj Šranko, Babindol, Marek Franko, Pata, František Andraško, Jelenec
6 - Táňa Rumančíková, Milan Gráf, Jozef Prešinský, Lukáš Bartakovič, Roman Marci, Milan Ružička, Eduard Minárik, Mária Sásiková, Marcela Holtáková, Peter Kardoš, Miloš Sýkora, Mária Sýkorová, Nitra, František Sabo, Vinodol, Milan Roman, Čab, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Norbert Pánik, Skýcov, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Erik Kukučka, Jelšovce, Miroslav Janíček, Hanka Gregorová, Ivanka, Ján Kozla, Žirany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Viliam Čulík, Machulince, Aneta Čuláková, Koniarovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Alojz Rajtár, Sľažany, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Ťuťuris, Levice, Matúš Vajzer, Ladislav Viskup, Báb, Marek Adamča, Sereď, Lukáš Valent, Hosťovce, Marek Šulák, Šintava, Mária Kunkelová, Z. Moravce
5 - Marta Záhorská, Štefan Valovič, Rišňovce, Viliam Candrák, Alekšince, Ľuboš Mičík, Rastislav Švec, Jozef Svitač, Dušan Tóth, Juraj Rosinský, Peter Koška, Marián Barta, Gabriela Lacušková, Igor Galovič, Monika Holtáková, Lukáč Tomiš, František Bajtoš, Miroslav Mada, Jozef Havetta ml, Štefan Bede, Michal Duchovič, Nitra, Július Vodný, Babindol, Peter Odráška, H. Kráľová, Filip Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Deák, Sľažany, Anna Kubalová, Sereď, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Hamerlík, Jelka, Ján Školník, Peter Frajka, Irena Peťková, Z. Moravce, Rudolf Matušica, Pata, Jozef Šebík, Topoľčianky, Peter Ondriaš, Žitavany, Juraj Vojtek, Mário Černák, Vráble, Martin Hraška, Nové Sady, Milan Greguš, Zbehy, Pavol Macho, Výčapy-Opatovce, Roman Fuska, Čab, Katarína Vlčeková, Lužianky, Katarína Palinkášová, Levice
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Milan Vöröš, Róbert Ťapušík, Nitra, Mário Dobiáš, Velčice, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Anton Andrášik, V. Zálužie, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Miroslav Mandák, Šaľa, Vladimír Guláš ml., Vladimír Gombáš ml., Močenok, Erik Evetke, Dyčka, František Oravec, Nová Ves , Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Katarína Pálková, Jarok, Andrej Repta, Branč
3 - Ľudovít Laca st., Marcel Čerman, Ivan Magdolen, Boris Kašuba, Tomáš Krajčovič, Ivan Eliáš, Milan Kollárik, Lenka Janíčková, Juraj Chudiak, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Soňa Galová , Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Mário Gažo, Rumanová, Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Jozef Sabo, Žitavany, Peter Jasenec , Sereď, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Záhorský, Nová Ves, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce, Gabriel Kubovič, Matúškovo
2 - František Rajtár, Milan Baňák, Marcel Moravčík, Andrej Srňánek, Andrej Bednárik, Nitra, Patrik Šarközy, Dávid Marcinkech, Vinodol, Marek Kyjak, Alekšince, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Hamar, Dušan Gál, Klasov, Juraj Sojka, Vráble, Ján Sorad, Pohranice
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie


V 2. kole sa vám zadarilo lepšie. Šiesti z vás trafili až 9 zápasov. Sú to: Imrich Drozdák, Babindol, Milan Bíro, Čakajovce, Štefan Zabák, Nitra, Štefan Matesko, Nitra, Štefan Páleník, Prílepy, Imrich Valent, Hosťovce.
Kto z nich vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Kto trafil aspoň 8, môže si prísť pre DVD Davida Beckhama.
Ak ste našli nejakú nezrovnalosť, dajte nám vedieť na 0905 550 775.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Úprava osobného motorového vozidla
  2. Important information for Brazilians living in Slovakia
  3. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. Päť chýb pri zateplení strechy
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 498
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 459
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 228
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 706
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 799
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 676
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 644
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 374
  9. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 356
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 172
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Cyklolávka prepojí brehy Nitry. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.
VRÁBEĽSKÝ FUTBAL POD MIKROSKOPOM

Región hore nohami, tím bez hviezd slávi rekordnú jeseň aj autonómiu

Vrábľania sú šokovaní sami zo seba.

Futbalisti Vrábeľ sa radujú zo skvostnej jesene. Nečakane.

Nitrianska galéria predstaví tvorbu Danice Pištekovej

Jej diela, ktoré sú presahom odevu a architektúry, budú prezentované na výstave s názvom Shirt strih.

Architektka Danica Pišteková tvorí na báze vzájomných presahov odevu a architektúry.

Nitrianske divadlá opäť nemôžu hrať. DAB reaguje na kritickú situáciu

Predstavenia sú síce zrušené, no práce na inscenáciách pokračujú.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Sedemnásťročného chlapca zavalil strom

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes dopoludnia na pomoc 17-ročnému chlapcovi, ktorého v lesnom teréne v katastri obce Zákopčie zavalil strom.

Aktuálne: Dopravná nehoda na Balkáne

Vodič má zrejme ťažké zranenie.

Už ste čítali?