Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

37 - Juraj Segíň, Sľažany; 36 - Samko Dubnička, Váhovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj; 35 - Juraj Német, D. Lefantovce, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Roman Kutak, Tomášikovo, Vladimír Lyžičiar, Nitra

Správne tipy 6. kola
FC Nitra - Artmedia 1:1 X
Gabčíkovo - Nové Zámky 0:0 X
ViOn B/Volkovce - Palárikovo 0:2 2
Klasov - Janíkovce 2:2 X
Mojmírovce - Kráľová n/V. 1:0 1
Dyčka - Golianovo 2:4 2
Hosťová - D. Krškany 0:1 2
Č. Kľačany - Beladice 2:0 1
Dlhá n/V. - Čakajovce 2:2 X
Ladice - N. Hrnčiarovce 0:4 2

Poradie po 6. kole

37 - Juraj Segíň, Sľažany
36 - Samko Dubnička, Váhovce, Ladislav Bogyo, H. Ohaj
35 - Juraj Német, D. Lefantovce, Alexander Kelecsényi, Č. Brod, Roman Kutak, Tomášikovo, Vladimír Lyžičiar, Nitra
34 - František Imre, Vladimír Mada, Jozef Senneš, Nitra, Zuzana Labdíková, Lužianky, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Juraj Káčer, Čaradice
33 - Daniel Antal, Čechynce, Peter Debnár, Zbehy, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Paulík, Ernest Szombath, Miroslav Fábry, Ivan Chlebák, Nitra, Juraj Dubeň, Lehota, Ivana Kunkelová, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Mária Lacová, D. Obdokovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Oľga Račková, Marcel Pánis, D. Krškany, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Juraj Csirik, Ján Martinek, Šaľa, Miroslav Javor, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
32 - Vladimír Tasáry, Ivanka, František Grom, Zuzana Vencelová, Ľubomír Pintér, Nitra, Peter Strieška, Volkovce, Marek Sklenár, Peter Lehocký, Gabriel Odráška, René Vincze, Martin Kormoši, Milan Bekéni, Šaľa, Martin Tesár, Margita Pánisová, Oľga Pintérová, D. Krškany, Michal Čery, Jelenec, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, František Šabo, Obyce, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Norbert Zsigmond, N. Život
31 - Peter Krajanec, Edo Tomek, Marek Horváth, Martin Krajčír, Nitra, Mikuláš Pintér, Celestín Berecz, Branč, Marián Cifra, Ladislav Szórád ml., Žirany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Boris Boďo, Tajná, Jozef Repa, Prílepy, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Laca, Attila Drozdák, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Vojtech Szöke, V. Cetín, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Kopáčik, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Viliam Matejov, Z. Moravce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Katarína Kepková, N. Zámky, Mário Slezák, Lukáčovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Matulník, Nové Sady
30 - Ľubomír Bartakovič, Peter Mateička, Tibor Horváth, Štefan Zabák, Imrich Hrdlica, Ľubomír Turňa, Štefan Matesko, Marek Varga, Vlado Sásik, Milan Lacina, Nitra, Marián Hörik st., D. Štitáre, Jana Gálová, Žirany, Pavol Kozma, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Štefan Račko, Ivanka, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Rudolf Matejov, Skýcov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Filip Bíro, V. Zálužie, Imrich Gregor, Jelenec, Maroš Papp, Martin Földeši, Miloš Remenár, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata, Vincent Komačka, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Štefan Popelka, Hájske, Štefan Tóth, Klasov, Marek Šulák, Šintava
29 - Norbert Bordáš, Deniska Révayová, Táňa Tomeková, Roman Trnkus, Marcel Čerman, Milan Gráf, Jozef Nosian, Imrich Ručkay, Erik Schober, Milan Borovský, Miloslav Paluš, Belo Gombík, Miroslav Račko, Jozef Tvrdoň, Anton Lieskovský, Nitra, Miroslav Kalužák, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Gál, Žirany, Ladislav Szombath, N. Hrnčiarovce, Ladislav Vašek, Ivan Ďurický, Otto Benc, Branč, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľubomír Mikula, Lehota, Anton Molnár, P. Kesov, Peter Zubčák, Hruboňovo, Anna Kubalová, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Odráška, Slavo Kališ, Jozef Baláž, Šaľa, Ľudovít Fábik, Močenok, Alexander Kusý, Trnovec, Tibor Križovič, Levice, Marián Strečka, Topoľčianky, Rastislav Borčin, Hostie, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Ivan Berec, Lužianky, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Gabriel Molnár, Galanta, Emil Dubec, Žikava, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Juraj Sádovský, Žitavce, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Fáber, M. Vozokany, Roman Marhevszki, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce
28 - Boris Grežo, Július Arpáš, Ľuboš Baranec, Adriana Šišková, Ján Doboš, Igor Drotár, Jozef Boďo, Marián Červenka, Karol Ryba, Peter Tasáry, Erik Viskup, Marek Ťapušík, Štefan Pénzeš, Dionýz Pecháček, Roman Sýkora, Zdenko Senneš, Ladislav Skalický, František Tomek, Nitra, Marek Bíro, V. Zálužie, Milan Fúska, Branč, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Šebök, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Tibor Šmitala, Čab, Stanislav Babocký, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Peter Čepček, Z. Moravce, Štefan Kočiš, Trnovec, Ronald Frkala, H. Kráľová, Juraj Barčák, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Dušan Kováč, Ľudovítová, Juraj Volčko, Róbert Ščepka, Július Benkö st., Šaľa, Ivan Mrázik, Jozef Štefek, Čeľadice, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Kubáň, Alekšince, Juraj Melišek, Vinodol, Jozef Kutak, Jarok, Ladislav Kéry, Volkovce, Adam Liptai, Vlčany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Mateička, Behynce, Jaroslav Slamka, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Balogh, Selice, Boris Mesároš, Lehota, Emanuel Maňúch, Žirany, Milan Augustín, Topoľčianky, Ladislav Szöke, Juraj Vojtek, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Stanislav Packa, Močenok
27 - Gabriel Lencsés, Štefan Straňák, H. Kráľová, Filip Dobiáš, Čeľadice, Michal Lauko, Anton Dano, Jozef Nedelka, Jozef Chudý, Marek Candrák, Vladimír Papp, František Benc, Katarína Magušínová, Igor Dubeň, Miroslav Balla, Ladislav Pintér, Martin Peniaško, Daniel Tasáry, Ladislav Csuthy, Pavel Puobiš, Janka Račková, Ľuboš Lacina, Ivan Bobuš, Jaroslav Andrášik, Michal Lichtner, Radoslav Solník, Nitra, Jozef Vývodík, Jozef Horňák, Rišňovce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Štefan Finta, Miloslava Fintová, Jarok, Jozef Borbély, V. Cetín, Gustáv Molnár, P. Kesov, Kristína Líšková, Branč, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Juraj Meliška, Sľažany, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Martin Jurík, Čakajovce, Renáta Gálová, Žirany, Dušan Beder, Lapáš, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Libor Vinkler, Peter Zeleňák, Ľubor Goldbecher, Peter Hipp, Otto Vincze, Šaľa, Július Kolenčík, Močenok, Mário Pánis, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Janka Tichá, Palárikovo, Július Bíro, V. Zálužie, Vojtech Mládek, Podhorany, Alojz Jenis, Jozef Pecho, Jozef Šabo, Žitavany, Anton Čurgali, Mojmírovce, Igor Tkáč, Sereď, Vladimír Kurila, Galanta, Milan Mišák, V. Dolina, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Karácsonyi, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Labuda, Solčany, Viliam Félis, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, František Andraško, Jelenec, Hanka Gregorová, Ivanka
26 - Alexander Repta, Branč, Terka Tasáryová, Ivanka, Eva Pappová, Jozef Kóša, Richard Magušín, Štefan Kollárik, Jozef Moder, Juraj Vencel, Dušan Tirol, Ivan Kozár, Jozef Hudec ml., Dušan Tóth, Vladimír Kompas, Juraj Rosinský, František Filo, Ivan Ševčík, Martin Račko, Milan Nagy, Lukáč Karlubík, Oľga Tomeková, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Tibor Hamara, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Milan Šlosár, Čab, Bohuš Baják, Štefan Peťovský, Lužianky, Janka Gálová, Žirany, Dušan Švehla, Jana Plaštiaková, Jana Dudonová, Miroslav Kucharovič, Zdeno Zbojek, Sereď, František Kunkel, Jakub Kunkel, Lenka Kunkelová, Ľubomír Novota, Juraj Minár, Z. Moravce, Peter Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jana Teplanská, Zbehy, Vojtech Mládek st., Podhorany, Daniel Mako, Čakajovce, Ján Hotový, Nové Sady, Jozef Brieška, T. Nemce, Viliam Takács, Tešedíkovo, Štefan Žárnocay, Martina Hippová, Marián Móri, Jozef Danada, Šaľa, Marián Hörik ml., D. Štitáre, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Peter Bajla, Nová Ves, Peter Kollárovič, Galanta, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Kluka, Lapáš, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Nagy, Jozef Malý, Samko Malý, Jozef Hoppan, Vráble, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Tóth, Žihárec, Viliam Čulík st., Machulince, Katarína Palinkášová, Levice
25 - Ľuboš Fúska, František Hrnčiar ml., Róbert Baláži, Vlastimil Ábela, František Trnka, Juraj Náhlovský, Ľudovít Horváth, Michal Garay, Jozef Bernáth, Július Kolník, Peter Michalka, Vladimír Depeš, Pavol Krajčo, Ľudovít Kováč, Ľubomír Ballay, Nitra, Lukáš Takáč, Báb, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Alexandra Gálová, Žirany, Ladislav Lörincz, Daniel Lörincz, Ladislav Szekelyi, Branč, Anna Jasanová, Podhorany, Peter Ivančík, Koniarovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Jozef Paukov, Igor Tárnoky, Z. Moravce, Marián Balko, František Kausek, Klasov, René Scheer, Kolíňany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Vaško, Peter König, Roman Guzmický, Ivanka, Marek Behúl, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Anton Uher, Marián Titka, Jana Jašiková, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Ivan Mareček, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Stanislav Németh, Čechynce, Nina Zaujecová, Jarok, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Gabriel Chrenko, Ján Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Tibor Glovenský, Košúty, Július Švec, Č. Kľačany, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Borovský, H. Saliby, Jozef Bajnek, Radoslav Bajnek, Jakub Vojtek, Vráble, Stanislav Vojtila, Jelenec, Andrej Židík, Výč.-Opatovce
24 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Elena Kreškócziová, Pius Hajdák, František Bojda, René Daniš, Rastislav Švec, Katarína Karcolová, Stanislav Billík, Dušan Letko, Lukáš Bartakovič, Andrej Švihorík, Ľudovít Laca ml., Tomáš Drgoňa, Eugen Németh, Július Petrík, Tatiana Kuchárová, Juraj Holták, Ľudovít Konečný, Eduard Szabo, Ján Ehrenhold, Anton Lacuška, Ľubomír Kiesel, Nitra, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Milan Strapko, Beladice, Štefan Hudec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Juraj Bujko, Žihárec, Alžbeta Dobiášová, Valent Vaňo, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Peter Ambrózy, Selice, Ján Hegyi, Jelka, Anton Ďuriš, Jozef Joniak, Radek Kováčik, Vráble, Eva Gregorová, Jelenec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marián Holý, Levice, Ladislav Marcinko, Kajal, Tibor Szekér, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Zoltán Múčka, V. Úľany, Attila Kürti, Vlčany, Lukáš Mesároš, Lehota, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Záhorský, Nová Ves, Pavel Mihálik, Šaľa, Marek Adamča, Sereď, Igor Tábi, N. Hrnčiarovce
23 - Roman Ražný, Čeľadice, Ivan Dominka, Oľga Tomeková, Marián Grman, Michal Bíro, Peter Solčianský, Barbora Mináriková, Jozef Hudec st., Peter Koška, Andrej Bednárik, Jarmila Saidová, Jozef Viskup, Jozef Tonka, Dáša Pecháčková, Katarína Dobiášová, Marcela Holtáková, Vladimír Nemšovský, Miloš Sýkora, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Ján Lipovský, Elena Hozáková, Báb, Milan Molnár, P. Kesov, Viera Pavelková, Golianovo, Miroslav Močol, Alekšince, Soňa Eššeová, Výč.-Opatovce, Norbert Pánik, Skýcov, Jozef Švec, Irena Peťková, Z. Moravce, Alexander Špánik, Šoporňa, Milan Bíro, Jozef Čentéš, Čakajovce, Ladislav Kuna, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Marek Kostoláni, Ivanka, Jozef Kučera, Timea Mészárosová, Šaľa, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Frajtík, Ján Antalík, Jozef Andel, Vráble, Norbert Adamča, Sereď, Anna Duczová, H. Kráľová, Ľudovít Fazekaš, Neded, Filip Marinov, Rumanová, Radoslav Hunka, Bratislava, Dušan Gál, Klasov, Erik Evetke, Dyčka, Lukáš Valent, Hosťovce
22 - Miriama Zborovanová, Golianovo, Miro Senneš, Močenok, Rudolf Macho, Kolíňany, Alena Filová, Mojmírovce, Juraj Mikuš, Zbehy, Ľuboš Mičík, Pavol Hrnčár, Pavol Ťapušík, Jozef Minárik, Ján Barát, Milan Vöröš, Patrik Laca, Matúš Dillhoff, Ingrid Reptíková, Miroslav Mada, Štefan Bede, Igor Daniš, Nitra, Ján Ligač, Adam Baláž, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Miroslav Janíček, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Nikodem, Jozef Watter, Rišňovce, Marek Sabo, Rumanová, Ján Kozla, Gašpar Gál, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Tomáš Bleho, Ernest Piršel, Milan Lazan, Róbert Sedlák, Šaľa, Tibor Berec, Lapáš, Gabriel Fazekaš, Neded, Lórant Horváth, Dun. Streda, Ján Školník, Patrik Pacher, Anton Valo, Z. Moravce, Alojz Rajtár, Vladimír Majerčík, Sľažany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ľubomír Števanka, Preseľany, Július Pavlov, Nová Ves, Jozef Roško, Dyčka
21 - Ľudovít Laca st., Jozef Pružinec, Jozef Svitač, Peter Bezák, Ľubica Tasáryová, Ľudovít Laca st., Vladimír Ťapušík, Martin Kuchar, Bohuslav Bene, Milan Ružička, Lenka Gažová, Lukáč Tomiš, Nitra, Milan Roman, Čab, Július Vodný, Babindol, Gabika Fikselová, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Sklenár, Miroslav Mandák, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany, Emília Káčerová, Michal Malý, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Ivan Remeň, N. Streda, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Pacherová, Sľažany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Kuzmický, Ivanka, Katarína Vlčeková, Lužianky, Emília Malá, Vráble, Jozef Baťala, Žitavany
20 - Ján Jankovič, Richard Miškovič, Anton Černý, Ján Hnilica, Jozef Prešinský, Marián Barta, Bohumil Labuda, Nitra, Ľubica Kauseková, Ladislav Kausek, Klasov, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Mário Dobiáš, Velčice, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Aneta Čuláková, Koniarovce, Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Anton Andrášik, V. Zálužie, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rudolf Krajinčák, Báb, Vincent Káčer, Marek Lahučký, Z. Moravce, Jozef Šebík, Topoľčianky, Juraj Šranko, Babindol, František Oravec, Krtovce, Martin Hraška, Nové Sady, Milan Greguš, Zbehy, Roman Fuska, Čab, Matej Kuzmický, Ivanka, Patrik Lendel, Hruboňovo, Július Oláh, Matúškovo
19 - František Hrnčiar st., Róbert Rumančík, Laco Ištokovič, Jakub Laca, Ján Šiška, Róbert Ťapušík, Monika Petrániová, Ján Kmeťo, Nitra, Natália Kozmová, Branč, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Vincent Tóth, Močenok, Attila Szolnoki, Dyčka, Matúš Vajzer, Báb, Miroslav Hladký, Alekšince, Jozef Lámoš, Jarok, František Pribela, Šintava, Peter Frančík, Veľký Cetín
18 - Marta Záhorská, Štefan Valovič, Rišňovce, Andrej Klenko, Róbert Bačinský, Roman Marci, Eduard Minárik, Lenka Janíčková, Nitra, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Gajdoš, Žitavany, Viliam Čulík ml., Machulince, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavol Macho, Výč.-Opatovce, Mário Černák, Vráble
17 - Ľudovít Desat, Podhorany, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Baňák, Boris Kašuba, Viktor Buday, Jozef Havetta ml, Nitra, Filip Guzmický, Ivanka, Matúš Zentko, Zbehy, Roman Kováč, H. Lefantovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Milan Macho, M. Ripňany, Ľuboš Modzga („Šuker“), Vráble, Peter Frajka, Z. Moravce, Andrej Repta, Branč
16 - Ondrej Hajdu, Trnovec, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Zverka, Antonia Laktušinová, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Sádovský, Melek, Peter Ťuťuris, Levice, Ladislav Viskup, Báb
15 - Michal Solník, Táňa Rumančíková, Gabriela Lacušková, Peter Kardoš, František Bajtoš, Mária Sýkorová, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Milan Kukučka, Žitavany, Jozef Svorad, Hrušovany, Pavel Dojčar, Báb
14 - Ivan Magdolen, Igor Galovič, Nitra, Ján Sorad, Pohranice, Filip Horný, Jarok, Mária Majerská, Cabaj-Pereš
13 - Patrik Palka, Juraj Chudiak, Michal Duchovič, Nitra, Juraj Števík, V. Zálužie, Štefan Deák, Sľažany, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Michal Práznovský, Pata
12 - Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Šarközy, Vinodol, Anton Berecz, Branč, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Ivan Eliáš, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Helena Bartošová, D. Krškany, Anna Matejová, Skýcov, Peter Sárkány, Hrubá Borša
11 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Andrej Srňánek, Martin Lyžičiar, Ladislav Drahoš, Nitra, Ján Slíž, Beladice
10 - Ľubomír Moravčík, Jozef Buday, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Kristína Krajčírová, H. Krškany
9 - Tibor Wesolowski, Hlohovec, Miloš Lukniš, Hosťovce, Margita Pavelková, Golianovo
8 - Peter Černák, Lúčnica
7 - Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Čaládi, Paulína Letková, Nitra, Marek Franko, Pata, Jana Sklenárová, Šaľa, Vladimír Varga, Rišňovce
6 - František Sabo, Vinodol, Erik Kukučka, Jelšovce, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Mária Sásiková, Richard Vnučko, Jaroslav Korytár, Nitra, Salo Berecz, Lenka Reptová, Branč
5 - Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Matušica, Pata, Peter Ondriaš, Žitavany, Monika Holtáková, Eva Blašková, Mária Kóšová, Nitra, Milan Lopaška, Zbehy, Filip Vašíček, Vráble
4 - Mário Šuník, Martin Botto, Michal Papp, Dajana Borovská, Nitra, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dávid Slíž, Miroslav Ďuriš, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Milada Dojčarová, Báb, Ladislav Zuzík ml., Žirany, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
3 - Soňa Galová, Janíkovce, Marek Fábry, Šurianky, Tomáš Krajčovič, Milan Kollárik, Martin Kuchár, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Vladimír Bielik ml., Topoľčianky, Patrik Pecho, Žitavany
2 - František Rajtár, Marcel Moravčík, Dáša Pecháčková, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Juraj Paška, H. Krškany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Dávid Marcinkech, Vinodol, Juraj Sojka, Vráble, Ján Šutka ml., Zl. Moravce
1 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Patrik Balogh, Selice, Andrej Šlosár, Nitra, Patrik Pecko, Žitavany

Skryť Vypnúť reklamu

V 6. kole bolo maximom až 9 uhádnutých zápasov. Trafili ich Juraj Németh z D. Lefantovciec a Gabriel Odráška zo Šale. Koho sme vyžrebovali a vyhrá pivo Steiger, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  3. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  4. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  5. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  6. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  7. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  8. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  9. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 24 910
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 20 262
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 459
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 974
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 697
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 583
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 263
  8. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 048
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 038
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 898
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Polícia pátra po mužovi z Topoľčianok, rodine sa neozval od júna

Podľa informácií sa prechodne zdržiava v Bratislave.

Polícia v Nitre žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 53-ročnom Tiborovi Chudom z Topoľčianok.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne

Inscenácia vznikla na motívy jednej z najúspešnejších kníh slávneho talianskeho rozprávkara.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne.

Z auta ukradol ruksak s peňaženkou. Polícii tvrdil, že peniaze dal chudobným

24-ročného mladíka len nedávno pustili z výkonu trestu.

V Šali prikrmujú mačky, vplýva to aj na výskyt hlodavcov

Potravu možno nájsť pri vchodoch do panelákov či smetných nádobách.

Misky s krmivom na Ulici L. Novomestského v Šali.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Už ste čítali?