Sobota, 6. marec, 2021 | Meniny má Radoslav, RadoslavaKrížovkyKrížovky

Víkend bez víťazstva

FC Nitra B -
Slovan Nemšová 0:2 (0:2)
Považania išli do vedenia, keď z uhla presne mieril Bahno. Hra dostávala potrebný náboj, hostia ohrozovali Nitru po krajoch, béčko zahadzovalo nepresné centre. Nemšová si náskok pred prestávkou poistila v 36. min., keď v dobrej pozícii zvyšoval Schlesinger. V samom závere prvej časti ešte Boszorád v snahe prihrávať Bratskému prekopol Kvasnicovu bránu. Druhý polčas začali tlakom futbalisti FC, v 51. min. hlavičkoval nedôrazne Košút a nepochodil ani Boszorád. Behavým hosťom sa podarilo hru vyrovnať, Nitranom chýbalo presnejšie zakončenie na kontaktný gól. Ten do konca neprišiel, a tak hosťujúci Slovan, ktorý vyťažil z minima maximum, si odviezol všetky body.
l Góly: 19. Bahno, 36. Schlesinger. R Knopp, ŽK: Gajdoš - Bahno, Krasánek, 80 divákov. FC B: Chudý - Gajdoš, Švrček, Hunák, Kotora - Bratský, Jakubjak (46. Liluašvili), Škrováň (77. Fiala), Boszorád - Zelenický - Košút. Tréner R. Barborík.

Spartak Vráble
- FK Púchov 1:1 (1:0)
V šlágri kola prevládala bojovnosť nad futbalovou krásou. Herne však boli na tom po celý zápas o niečo lepšie hostia. Už v 2. min. Chovancov priamy kop Straka ledva vytlačil nad bránu. V polovici prvého polčasu pohrozili opäť Púchovčania, ale Novisedlák ani Brezničan neuspeli. Vráble sa dostali k šanci až po polhodine, ale hneď gólovo. Michalík si šikovne obhodil hráča, prihral a Benca bol v správny čas na správnom mieste - 1:0. O desäť minút opäť Benca obtrel svoju strelu o tyč. Po zmene strán po nevinne vyzerajúcom rohu najvyššie vyskočil Švec a vyrovnal. Po hodine hry trafil Púchovčan Ondrička brvno. V 71. min. Mrázekovu strelu vyrazil Straka. A keďže onedlho sa pri nájazde troch na jedného zaskvel opäť Straka, body sa najmä vďaka nemu delili.
l Góly: 31. Benca - 57. Švec. R Páchnik, ŽK: Ťuťuris, Michalík, Nozdrovický - Mrázek, Novosedlík. 720 divákov. SPARTAK: Straka - Ťuťuris (76. Balko), Šándor, Kermiet, Husár - Nozdrovický, Turčan, Gonda, Tužinský (76. Kupec) - Benca, Michalík (55. Hagara). Tréner D. Liba.

MFK Vrbové - MFK
Topvar Topoľčany 2:0 (2:0)
Domáci sa ujali vedenia už v úvodnej minúte zásluhou Kubiša, ktorý si výborne naskočil na Piršelov center z pravej strany - 1:0. V 39. minúte zahral rohový kop Kubiš, loptu posadil na hlavu výborne hrajúceho debutanta Hercega, ktorý loptu priťukol Jelšicovi a hosťujúci brankár bol bezmocný. V 45. minúte rozhodca vylúčil Nádaského, bez predošlého napomínania. Po polčase domáci aj o desiatich hráčoch útočili. Hostia sa snažili zmeniť skóre, ale Hodulík chytal výborne.
l Góly: 1. Kubiš, 39. Jelšic. TOPVAR: Mikuláš - Korma (75. Ondrka), Varga, Schwartz, Bačík, Rian, Bousad, Khalir, Balážik, Vermeš (61. Sesay), Ribeiro (64. Geleta).

Ostatné výsledky 17. kola
Slovan jun. - Rača 2:0 (0:0), 71. Gaúcho, 89. Beňačka. SFM Senec - Artmedia B 1:0 (0:0), 90.+ P. Brezík. Trnava B - Nové Mesto 1:0 (1:0), 20. Šajbidor. J. Bohunice - Iskra Petržalka 2:1 (1:1), 10. P. Strečanský, 51. Ilič - 21. B. Volej. Dúbravka - Moravany 0:0.
15. Topoľčany 17 3 3 11 15:33 12 (-12)
16. Iskra Petrž. 17 2 1 14 10:40 7 (-14)

Program 17. kola
28. 3. o 10.30 h Iskra Petržalka - Vráble (Černek), o 15.00 h Moravany - Nitra B (Šimon), Topoľčany - J. Bohunice (A. Somoláni).
Dohrávka: 25. 3. o 16.00 h Rača -Vráble.

1. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  2. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  3. Nové číslo Historickej revue
  4. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  7. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  8. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  9. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  2. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  7. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  8. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  9. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  10. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 120

Na snímke zo súboja vedúcich Kozároviec so Štúrovom sú dvaja kapitáni - vľavo hosťujúci Peter Molnár, vpravo domáci Miloš Ďurovič (chrbtom, č. 10).

V seriáli Futbalový bonzáčik sme nahliadli do kuchýň všetkých účastníkov IV. ligy Juhovýchod.