I. LIGA MUŽI
HK Rondis Šaľa - Bojnice 29:37 (17:22). HK: Šidlík, Bíro - Toman 6, Galbavý, Berec 2, Karlík, Mladý, Gregúrek 6, Reicher, Krajčovič 4, Stanislavský 1, Minárik 1, Benko 3, Žgančík 6.
l Ostatné výsledky: Pezinok - P. Bystrica B 34:30, Martin - Dubnica 30:18, Modra - Topoľčany 29:28, Piešťany - Levoča 21:28, Trebišov - Prešov B 35:32, Levice mali voľno.
1. Trebišov 17 15 0 2 557:427 30
2. Topoľčany 18 14 1 3 587:449 29
3. Modra 18 12 1 5 477:474 25
4. Martin 18 8 5 5 491:460 21
5. Pov. Bystrica B 17 10 0 7 554:453 20
6. Levoča 16 10 0 6 476:397 20
7. Bojnice 17 9 1 7 489:455 19
8. Prešov B 17 9 1 7 461:440 19
9. Dubnica 18 6 1 11 428:507 13
10. Pezinok 18 5 0 13 474:519 10
11. Šaľa 18 4 0 14 447:589 8
12. Piešťany 18 3 0 15 391:502 6
13. Levice 16 3 0 13 369:539 6
l 20. kolo - 21. 3. o 18.00 h Topoľčany - Šaľa.
II. LIGA MUŽI
Cífer - Duslo Šaľa 30:33 (11:16), Vereš 10, Chripák 8, A. Boťanský 6, Horváth 5.
II. LIGA ŽENY
10. kolo: Dun. Streda - Uhrovec 27:15 (14:4), Szabóová a Faragová 5. Senec - Lehnice 33:12 (15:4), Lehota p/V. - Kolárovo 20:22 (11:12), Bánovce B - Púchov 30:19, Senica mala voľno.
1. Senica 8 8 0 0 301:165 16
2. Senec 9 7 0 2 252:157 14
3. Bánovce B 9 6 0 3 242:215 12
4. Kolárovo 9 5 0 4 223:224 10
5. Lehota p/V. 9 3 1 5 177:222 7
6. Dun. Streda 9 3 0 6 175:218 6
7. Lehnice 9 3 0 6 217:262 6
8. Uhrovec 9 2 1 6 174:233 5
9. Púchov 9 2 0 7 201:266 4
I. LIGA ST. DORKY
Trenčín -
UDHK Nitra 24:24 (12:11). UDHK: Medveďová - Lenčéšová 5, Vargová 5, Tulipánová 4, Pagáčová 3, Kisová 3, Danišová 2, Červenová 1, Demajová, Svitková, Königová. Šaľa - Sereď 35:28 (19:15), Belovičová a Hučková po 6, Veselková 5, Bennárová a Egriová po 4 - Gašparovičová 7, Šottníková a Tóthová po 6. Senec - HK Nitra 25:23 (13:10), Štefanková 6, Tvrdoňová 5. Bytča - ŠKP Ba 33:25, B. Bystrica - Michalovce 14:27, Vranov - Partizánske 20:41. Šurany a Senica mali voľno.
1. Partizánske 20 19 0 1 716:463 38
2. Bytča 19 15 1 3 625:534 31
3. Michalovce 20 15 0 5 593:445 30
4. Trenčín 19 14 1 4 590:489 29
5. UDHK Nitra 19 14 1 4 584:491 29
6. ŠKP Bratislava 20 10 2 8 540:544 22
7. Senica 20 10 0 10 703:635 20
8. Šurany 19 9 1 9 471:502 19
9. Senec 20 9 1 10 396:467 19
10. Šaľa 19 6 1 12 506:572 13
11. B. Bystrica 20 5 0 15 406:528 10
12. Vranov 19 4 1 14 474:582 9
13. HK Nitra 20 1 1 18 437:588 3
14. Sereď 20 1 0 19 497:698 2
I. LIGA ML. DORKY
Trenčín - UDHK Nitra 31:22 (12:10), Sláviková 8, Lenčéšová 6, Krajčovičová 4, Kisová 4. Inter - Púchov 30:34, Bytča - ŠKP Ba 35:20, B. Bystrica - Michalovce 12:33, Senica - Brezová p/B. 25:17, Vranov - Partizánske 24:23. Šaľa a Košice mali voľno.
1. Michalovce 21 21 0 0 628:371 42
2. Bytča 18 17 0 1 607:433 34
3. UDHK Nitra 19 16 0 3 523:418 32
4. Trenčín 19 14 0 5 547:429 28
5. Púchov 21 14 0 7 594:481 28
6. ŠKP Bratislava 21 14 0 7 596:571 28
7. Šaľa 18 9 0 9 527:510 18
8. Brezová 19 6 1 12 437:491 13
9. Košice 18 6 0 12 411:408 12
10. Senica 20 5 0 15 518:587 10
11. Inter 22 5 0 17 552:693 10
12. Vranov 20 5 0 15 363:556 10
13. Partizánske 19 3 1 15 444:525 7
14. B. Bystrica 19 1 0 18 311:585 2
II. LIGA DORKY
Topoľníky - Dun. Streda 19:25 (10:12), Rózsaová 10, Udvarosová 4 - Violaová 9, Szabóová a Matusová 4. Nesvady - Spoje Ba nehlásili. Dohrávka: D. Streda - Topoľníky 32:19.
1. Dun. Streda 9 9 0 0 234:149 18
2. Nesvady 7 5 0 2 184:153 10
3. Spoje Ba 7 3 0 4 155:174 6
4. HK Nitra 8 3 0 5 159:188 6
5. Topoľníky 9 0 0 9 186:254 0
MK STARŠIE ŽIAČKY
10. kolo: Močenok - UDHK Nitra 18:30 (7:14), L. Lenčéšová 4, Šuláková a Czuczorová po 3 - Sláviková 9, Krajčovičová 6, Velčická 5. Nesvady - Šaľa 11:26 (6:14), Burešová 5, Kissová 3 - Krokavecová, Tóthová a Gelnická po 6. Topoľčany - Zlatná n/O. 33:29 (18:12), Schwarczová 17, Pavlovičová 5 - Zakálová 10, Csóková 7. Nové Zámky - Šurany 7:32 (3:14), Nagyová 4 - L. Klučková 11, Mohyláková 8. Kolárovo malo voľno.
1. Šurany 9 9 0 0 232:134 18
2. UDHK Nitra 9 8 0 1 258:170 16
3. Šaľa 9 6 0 3 229:155 12
4. Močenok 9 5 1 3 200:189 11
5. Zlatná n/O. 9 3 1 5 186:192 7
6. Topoľčany 9 3 0 6 226:237 6
7. Kolárovo 8 3 0 5 128:162 6
8. N. Zámky 9 2 0 7 146:216 4
9. Nesvady 9 0 0 9 106:256 0
MK MLADŠIE ŽIAČKY
Močenok - UDHK Nitra 17:17 (8:8), Blehová 9/3, Rábeková 3, Dianová 2 - Kónová 10/1, Juríková 3, Svoradová 2. HK Nitra - Šaľa 2:29 (1:14), Odvarková, P. Talárová - Tisajová 7, Lanczová a Bariová po 5. Topoľčany - Zlatná n/O. 15:15 (4:7), Horváthová 7, Vavrdová 5 - Vörösová 7, G. Runa 3. N. Zámky - Šurany 4:26 (1:12), Várhegyi a Bilková po 2 - Sledzová a Rácková po 5. Kolárovo malo voľno.
1. Šaľa 9 8 1 0 239:60 17
2. Šurany 9 7 2 0 207:69 16
3. UDHK Nitra 9 5 2 2 174:105 12
4. Močenok 9 5 1 3 155:125 11
5. Kolárovo 8 5 0 3 166:87 10
6. Zlatná n/O. 9 3 1 5 114:169 7
7. Topoľčany 9 2 1 6 97:180 5
8. HK Nitra 9 1 0 8 75:217 2
9. N. Zámky 9 0 0 9 31:246 0
Autor: JD, KI, JŠ