Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole

8 - Alexander Kelecsényi, Č. Brod; 7 - Edo Tomek, Jozef Paulík, Peter Solčianský, Ján Hnilica, Miloslav Paluš, Nitra, Miroslav Kalužák, D. Krškany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Miroslav Slovák, D. Streda, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Dušan Švehla, Sereď, Libo


Správne tipy 1. kola

Banská Bystrica - FC Nitra 2:1 1
FC ViOn - Prešov 1:1 X
Rača - Vráble -
Topoľčany - Nitra B 1:1 X
ČFK Nitra - Ludanice 0:1 2
H. Kráľová - Demandice 2:0 1
Pata - Komárno 3:1 1
Váhovce - Or. Potôň 1:1 X
Topoľčianky - Chrenová 1:3 2
Rumanová - V.-Opatovce 1:1 X
Sereď - Čierny Brod 0:1 2

Poradie po 1. kole

8 - Alexander Kelecsényi, Č. Brod
7 - Edo Tomek, Jozef Paulík, Peter Solčianský, Ján Hnilica, Miloslav Paluš, Nitra, Miroslav Kalužák, D. Krškany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Miroslav Slovák, D. Streda, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Dušan Švehla, Sereď, Libor Vinkler, Slavo Kališ, Šaľa, Jaroslav Dvorský, Pata, Radoslav Bajnek, Vráble
6 - Vladimír Lyžičiar, Richard Magušín, Štefan Kollárik, Erik Schober, Vladimír Kompas, Jarmila Saidová, Ján Ehrenhold, Jozef Senneš, Miroslav Fábry, Ivan Chlebák, Milan Lacina, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Miro Senneš, Močenok, Lubor Kajaba, Ivanka, Ladislav Vašek, Branč, Anna Jasanová, Vojtech Mládek, Podhorany, Viera Pavelková, Golianovo, Juraj Német, D. Lefantovce, Ján Jacsa, Žihárec, Samko Dubnička, Váhovce, Erik Kukučka, Jelšovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Juraj Števík, V. Zálužie, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Volčko, Štefan Žárnocay, Marek Sklenár, Peter Lehocký, Milan Lazan, Ján Martinek, Peter Hipp, Šaľa, Ján Frajtík, Viliam Félis, Vráble, Ivan Mareček, Čab, Imrich Gregor, Jelenec, Ivan Berec, Lužianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ladislav Kéry, Volkovce, Imrich Sklenár, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Kollárovič, Galanta, Zuzana Pellerová, V. Úľany, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Barát, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Norbert Zsigmond, N. Život, Peter Paulis, M. Vozokany
5 - Deniska Révayová, Ľuboš Fúska, Peter Krajanec, Táňa Tomeková, Norbert Bordáš, Jozef Chudý, Róbert Rumančík, František Imre, Jozef Kóša, Marián Grman, Ľuboš Mičík, Peter Mateička, Július Arpáš, Jozef Nosian, Zuzana Vencelová, Imrich Ručkay, Ján Doboš, Marek Horváth, František Benc, Katarína Magušínová, Andrej Klenko, Milan Borovský, Jozef Bernáth, Andrej Švihorík, Marián Červenka, Dušan Tóth, Ľubomír Pintér, Vladimír Depeš, Ernest Szombath, František Filo, Daniel Tasáry, Peter Tasáry, Belo Gombich, Miroslav Račko, Jozef Tonka, Erik Viskup, Vladimír Ťapušík, Tatiana Kuchárová, Ľuboš Lacina, Eduard Szabo, Jaroslav Andrášik, Zdenko Senneš, Antonia Laktušinová, Ľubomír Kiesel, Igor Galovič, Nitra, Vladimír Tasáry, Ivanka, Viliam Candrák, Alekšince, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Daniel Antal, Čechynce, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jana Gálová, Marián Cifra, Miloš Gál st., Ladislav Szórád ml., Žirany, Mikuláš Pintér, Ladislav Lörincz, Kristína Líšková, Celestín Berecz, Branč, Jozef Borbély, V. Cetín, Tibor Šebök, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Július Vodný, Babindol, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Štefan Dubnička, Tibor Karacsóny, Váhovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Juraj Segíň, Štefan Deák, Sľažany, Boris Boďo, Tajná, Gabika Fikselová, Výč.-Opatovce, Tibor Lencsés, Jozef Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Paukov, Igor Tárnoky, Peter Rajnoha, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Tomáš Vencel, H. Lefantovce, Jana Teplanská, Zbehy, Alexander Špánik, Šoporňa, Mária Lacová, Attila Drozdák, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Štefan Peťovský, Zuzana Labdíková, Lužianky, Vojtech Mládek st., Podhorany, Ľubomír Rybár, Andrej Baláž, Daniel Ballay, Peter Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Hotový, Nové Sady, Miloslava Fintová, Jarok, Ladislav Babóti, Dávid Jancsó, Vlčany, Jozef Sklenár, Tomáš Bleho, Anton Uher, Jozef Kučera, Róbert Ščepka, Gabriel Odráška, Marián Titka, Jana Jašiková, Martina Hippová, René Vincze, Marián Móri, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Július Galo, D. Krškany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Anton Ďuriš, Jozef Malý, Samko Malý, Jozef Andel, Juraj Vojtek, Vráble, Tibor Berec, Lapáš, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Filip Bíro, V. Zálužie, Marián Holý, Levice, František Kausek, Klasov, Pavel Babiak, Peter Ondriaš, Štefan Mravík, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Martin Földeši, Miroslav Javor, Sereď, Gabriel Molnár, Vladimír Kurila, Galanta, Jaroslav Slamka, Báb, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hamerlík, Jelka, František Balogh, Selice, Lórant Horváth, D. Streda, Rudolf Matušica, Marek Franko, Pata, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Mišák, V. Dolina, Tibor Tóth, Žihárec, Juraj Káčer, Čaradice, Juraj Minárik, Obyce, Jozef Labuda, Solčany, Lubov Kaplánová, Č. Hrádok
4 - Boris Grežo, Ľubomír Bartakovič, Ján Jankovič, František Hrnčiar ml., František Hrnčiar st., Michal Lauko, Anton Dano, František Grom, Oľga Tomeková, Elena Kreškócziová, Eva Pappová, Peter Debnár, Mário Šuník, Martin Botto, Anton Černý, Róbert Baláži, Vlastimil Ábela, Pius Hajdák, Adriana Šišková, Juraj Vencel, Pavol Ťapušík, Ľudovít Horváth, Dušan Letko, Vladimír Mada, Igor Drotár, Igor Dubeň, Jozef Hudec ml., Ladislav Pintér, Laco Ištokovič, Peter Bezák, Štefan Zabák, Ivan Ševčík, Ľubomír Moravčík, Ľubica Tasáryová, Milan Vöröš, Ľudovít Laca, Pavel Puobiš, Pavol Krajčo, Martin Račko, Jozef Viskup, Marek Ťapušík, Martin Tesár, Milan Nagy, Štefan Matesko, Marek Varga, Dáša Pecháčková, Martin Krajčír, Jozef Tvrdoň, Martin Kuchar, Ľudovít Kováč, Roman Sýkora, Lenka Gažová, Ivan Bobuš, Katarína Dobiášová, František Tomek, Miroslav Zverka, Anton Lieskovský, Ladislav Skalický, Vlado Sásik, Nitra, Peter Baláži, Július Bíro, Anton Andrášik, V. Zálužie, Lukáš Takáč, Ján Lipovský, Báb, Jozef Záhorský, Jozef Vývodík, Jozef Nikodem, Jozef Watter, František Margetin, Rišňovce, Terka Tasáryová, Ján Vaško, Peter König, Peter Vašek, Roman Guzmický, Ivanka, Marián Hörik st., D. Štitáre, Alena Filová, Anton Čurgali, Mojmírovce, Peter Vranský, Rudolf Lauko, Matúš Zentko, Zbehy, Anton Berecz, Milan Fúska, Pavol Kozma, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Otto Benc, Branč, Tibor Hamara, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Janka Gálová, Valent Vaňo, Ján Kozla, Renáta Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Ivan Bakyta, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Milan Strapko, Zuzana Pechová, Beladice, Štefan Hudec, Karol Blažovec, Bohuš Baják, Miroslav Piovarči, Štefan Labdík, Viktor Balko, Lužianky, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Šlosár, Tibor Šmitala, Čab, Anton Bapčány, Ján Laca, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Soňa Eššeová, Marek Kuna, Výč.-Opatovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Strieška, Volkovce, Lubica Kauseková, Ladislav Kausek, Marián Balko, Štefan Tóth, Klasov, Martina Segíňová, Stanislav Pacher, Sľažany, František Kunkel, Lenka Kunkelová, Ľubomír Novota, Jozef Švec, Viliam Matejov, Tibor Szekér, Emília Káčerová, Vincent Káčer, Marek Lahučký, Z. Moravce, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Ronald Frkala, Gabriel Lešš, Anna Duczová, H. Kráľová, Mário Dobiáš, Velčice, René Scheer, Kolíňany, Juraj Barčák, Vladimír Guláš, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Roman Kováč, H. Lefantovce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Oľga Račková, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Peter Zubčák ml., Hruboňovo, Dušan Kováč, Ľudovítová, Jozef Brieška, T. Nemce, Peter Zeleňák, Tatiana Sklenárová, Margita Kališová, Ľubor Goldbecher, Jozef Baláž, Juraj Csirik, Miroslav Mandák, Martin Kormoši, Šaľa, Ľudovít Fábik, Július Kolenčík, Vladimír Guláš ml., Močenok, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Ivanič st., Jozef Štefek, Čeľadice, Rudolf Matejov, Skýcov, Rastislav Borčin, Hostie, Michal Čery, Jelenec, Katarína Kepková, N. Zámky, Jozef Kubáň, Alekšince, Stanislav Németh, Čechynce, Mário Slezák, Lukáčovce, Rasťo Kazík, Milan Augustín, Topoľčianky, Jana Plaštiaková, Norbert Adamča, Maroš Papp, Dávid Slíž, Miroslav Kucharovič, Miloš Remenár, Sereď, František Šabo, Obyce, Ladislav Marcinkó, Kajal, Gabriel Chrenko, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Adam Liptai, Attila Kürti, Zoltán Jancsó, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ivan Remeň, N. Streda, Peter Kluka, Lapáš, Tibor Glovenský, Košúty, Jozef Török, Pata, Jozef Pecho, Žitavany, Peter Sádovský, Melek, Boris Mesároš, Lehota, Roman Kutak, Tomášikovo, Ján Árgyusi, Neded, Vlado Matušica, Hájske, Michal Borovský, H. Saliby, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Sádovský, Žitavce, Radoslav Hunka, Bratislava, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Antalík, Jozef Bajnek, Ľuboš Modzga Šuker, Jozef Hoppan, Jakub Vojtek, Roman Marhevszki, Vráble, Peter Fáber, M. Vozokany, Ladislav Bogyo, H. Ohaj, Július Pavlov, Nová Ves, Attila Szolnoki, Erik Evetke, Dyčka, Michal Kaplán, Č. Hrádok
3 - Ľudovít Laca st., Ivan Dominka, Jozef Nedelka, Táňa Rumančíková, Marek Candrák, Vladimír Papp, Roman Trnkus, Patrik Palka, Marcel Čerman, Michal Bíro, Milan Gráf, Pavol Hrnčár, František Trnka, Ivan Magdolen, Tibor Horváth, Duran Tirol, Juraj Náhlovský, Katarína Karcolová, Stanislav Billík, Jozef Prešinský, Jozef Minárik, Jozef Boďo, Michal Garay, Ivan Kozár, Jozef Pružinec, Jozef Hudec st., Lukáš Bartakovič, Boris Kašuba, Ján Barát, Karol Ryba, Ľudovít Laca ml., Tomáš Krajčovič, Tomáš Drgoňa, Ivan Eliáš, Jakub Laca, Eugen Németh, Imrich Hrdlica, Ľubomír Turňa, Ján Šiška, Janka Račková, Viktor Buday, Štefan Penzeš, Juraj Holták, Ľudovít Konečný, Bohuslav Bene, Lukáč Karlubík, Matúš Dillhoff, Gabriela Lacušková, Anton Lacuška, Michal Lichtner, Milan Kollárik, Nitra, Gabriel Lencsés, Štefan Straňák, Gabriel Tóth, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Roman Ražný, Čeľadice, Alexander Repta, Natália Kozmová, Branč, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Patrícia Boszorádová, V. Cetín, Marek Bíro, Marek Kalúz, V. Zálužie, Soňa Galová, Janíkovce, Vlasto Pokorný, Jozef Bosák, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Ladislav Szombath, Eva Gregorová, Jelenec, Milan Roman, Čab, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, Igor Horňáčik, Cabaj-Pereš, Miroslav Močol, Alekšince, Stanislav Babocký, Marek Behúl, T. Mlyňany, Marek Fábry, Šurianky, Jozef Gajdoš, Milan Kukučka, Alojz Jenis, Jozef Sabo, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Bujko, Žihárec, Alžbeta Dobiášová, Juraj Bárek, Žirany, Peter Čepček, Jakub Kunkel, Marta Kunkelová, Juraj Minár, Michal Malý, Z. Moravce, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Meliška, Alojz Rajtár, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Štefan Kočiš, Alexander Kusý, Trnovec, Ján Hegyi, Jelka, Milan Bíro, Martin Jurík, Jozef Čentéš, Daniel Mako, Čakajovce, Ladislav Kuna, Marián Strečka, Jozef Šebík, Topoľčianky, Ján Dekan, Velčice, Marek Sabo, Mário Gažo, Rumanová, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Štefan Račko, Imrich Guzmický, Ivanka, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Štefan Finta, Nina Zaujecová, Jarok, Anna Kubalová, Jana Dudonová, Peter Jasenec, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby, Tibor Odráška, Ernest Piršel, Marián Kopáčik, Šaľa, Viliam Takács, Tešedíkovo, Tibor Križovič, Levice, Mário Pánis, Marcel Pánis, Ľubor Drgoň, Margita Pánisová, D. Krškany, Aneta Čuláková, Koniarovce, Michal Lacena, Výč.-Opatovce, Marián Hörik ml., D. Štitáre, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, Rišňovce, Marián Herceg, Pata, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Ján Török, V. Dolina, Peter Bajla, Peter Záhorský, Nová Ves, Vincent Komačka, Topoľčany, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rudolf Krajinčák, Báb, Vincent Tóth, Močenok, Emil Dubec, Žikava, Milan Macho, M. Ripňany, Július Švec, Č. Kľačany, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Radek Kováčik, Vráble, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Štefan Popelka, Hájske
2 - František Rajtár, Richar Miškovič, Ľuboš Baranec, Jozef Moder, František Bojda, René Daniš, Barbora Mináriková, Milan Baňák, Miroslav Balla, Július Kolník, Peter Michalka, Marcel Moravčík, Juraj Rosinský, Martin Peniaško, Róbert Bačinský, Roman Marci, Ladislav Csuthy, Patrik Laca, Andrej Srňánek, Andrej Bednárik, Július Petrík, Dionýz Pecháček, Jozef Čaládi, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Miriama Zborovanová, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Ján Jambor, Štefan Valovič, Rišňovce, Juraj Mikuš, Zbehy, Dávid Hamar, Dušan Gál, Klasov, Patrik Šarközy, František Sabo, Juraj Melišek, Dávid Marcinkech, Vinodol, Ján Ligač, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril ml., Róbert Jánošík, D. Krškany, Henrich Richter, Bratislava, Marek Kyjak, Alekšince, Imrich Drozdák, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Kukliš, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Ambrózy, Selice, Norbert Pánik, Skýcov, Pavol Bojsa, H. Lefantovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Janíček, Marek Kostoláni, Ivanka, Dušan Beder, Lapáš, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Paška, H. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Elena Hozáková, Báb, Viliam Čulík, Machulince, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Ladislav Szekelyi, Branč, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Attila Sonlajtner, Žirany, Zoltán Múčka, V. Úľany, Igor Tkáč, Sereď, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Školník, Patrik Pacher, Z. Moravce, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Anna Pacherová, Sľažany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Štefan Bako, Močenok, Jozef Roško, Dyčka, Jozef Joniak, Juraj Sojka, Vráble
1 - Michal Solník, Rastislav Švec, Jozef Svitač, Peter Koška, Marián Barta, Milan Ružička, Eduard Minárik, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Juraj Barantal, V. Zálužie, Filip Guzmický, Ivanka, Oľga Pintérová, D. Krškany, Janka Tichá, Palárikovo, Ľudovít Fazekaš, Neded, Filip Marinov, Rumanová, Peter Frajka, Z. Moravce, Peter Ťuťuris, Levice
0 - Stanislav Šlagor, T. Mlyňany


V 1. kole sa rátal aj rezervný zápas, keď duel Rača - Vráble sa nehral. Zrodili sa až štyri remízy, takže štart mnohých bolel.
Teší nás bohatá účasť - až 679 tipérov.
Víťazný Alexander Kelecsényi vyhráva kartón piva Steiger, všetci sedembodoví si môžu prísť pre DVD Davida Beckhama.
Ak nájdete nejakú nezrovnalosť, ozvite sa na tel. 0905 550 775, alebo na: martin.kilian@petitpress.sk.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  2. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  4. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Úprava osobného motorového vozidla
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 516
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 775
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 312
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 998
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 947
  6. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 10 768
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 175
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje 9 742
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 547
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 450
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Ilustračné

Zákaz vychádzania mení v Šali posledný termín jesenného upratovania

Keď to situácia umožní, radnica plánuje dodatočný zber veľkorozmerného odpadu.

Odvoz veľkoobjemových kontajnerov je drahý. Zdražie však všetko.

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.
AKTUALIZOVANÉ 23.10.

Drogová megakauza: Holanďanov zobrala nitrianska sudkyňa do väzby

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Minúta po minúte: Z viacerých miest Oravy hlásia dlhé rady

Testujú zdravotníci, vojaci a dobrovoľníci.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Už ste čítali?