Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

STOLNÝ TENIS

Stolný tenis


EXTRALIGA ŽIEN
Topoľčany A - Valaliky 7:3, Kúdelová a Klačanská 3,5. Topoľčany B - Miňovce 9:1, Belianská 3,5, Hippíková 3, Bútorová 2,5. Dun. Streda - Bziny 10:0, Marčeková a Fekete 2,5, Szabóová 2, w.o. 3. Malacky - Ružomberok 10:0. Topoľčany A - Miňovce 10:0, Kúdelová a Klačanská 3,5, Balážová 3. Topoľčany B - Valaliky 6:4, Belianská a Bútorová 2,5, Hippíková 1. Dun. Streda - Ružomberok 6:4, Marčeková 3, Andelová 2, Szabóová 1. Trnava - Zvolen 7:3, Malacky - Bziny 9:1.
1. Dun. Streda 13 12 0 1 96:34 37
2. Topoľčany 12 12 0 0 96:24 36
3. Malacky 13 7 2 4 81:49 29
4. Topoľčany B 12 8 0 4 69:51 28
5. Trnava 12 6 2 4 68:52 26
6. Miňovce 13 3 4 6 59:71 23
7. Valaliky 13 4 1 8 65:65 22
8. Ružomberok 13 3 1 9 40:90 20
9. Zvolen 12 2 2 8 43:77 18
10. Bziny 13 0 0 13 13:117 13
I. LIGA ŽIEN
Nitra A - Malacky B 6:4, Kokavcová, Kasanová a Selická 2. Nitra B - Trnávka 6:4, Vožďarová, Jurdová a Ivaničová 2. Pov. Bystrica - Topoľčany C 5:5, Piterková a Jančovičová 2, Lenčešová 1. Tr. Teplá - N. Baňa/Podl. 3:7, Mi. Kršiaková 3,5, Ma. Kršiaková 2,5, Vatrtová 1. Mlynky - T. Jastrabie 10:0. Nitra A - Trnávka 8:2, Kokavcová 3,5, Selická 2,5, Kasanová 2. Nitra B - Malacky B 3:7, Jurdová 2, Vožďarová 1. Tr. Teplá - Topoľčany C 1:9, Piterková a Jančovičová 3,5, Lenčešová 2. Pov. Bystrica - N. Baňa/Podl. 8:2, Mi. Kršiaková a Ma. Kršiaková 1. Valaliky - T. Jastrabie 10:0.
1. Malacky B 14 12 1 1 111:29 39
2. ŠOG Nitra A 15 11 2 2 114:36 39
3. P. Bystrica 15 9 3 3 92:58 36
4. Mlynky 14 7 4 3 85:55 32
5. Valaliky B 14 6 5 3 79:61 31
6. Trnávka 14 7 2 5 79:61 30
7. Topoľčany C 15 5 5 5 88:62 30
8. ŠOG Nitra B 15 6 2 7 74:76 29
9. Tr. Teplá 15 3 0 12 37:113 21
10. N. Baňa/Podl. 15 2 0 13 37:113 19
11. Tr. Jastrabie 14 0 0 14 4:136 14
I. LIGA MUŽOV
H. Trsťany - Nitra A 4:10, Červeň, Cibulya a Petráš 1, w.o.1 - Mego 3,5, Grigel st. a Joanidis 2,5, Urban 1,5. Komárno/Šahy - Nitra B 8:6, Gáspár 3,5, Hrabský 0,5, w.o. 4 - Šimunek a Grigel ml. 2, Tomáš 1, w.o. 1. Sládkovičovo - N. Zámky 5:9, Laczo 2,5, Barinka 1,5, Stehlík 1 - Filaga 3,5, Kevický 3, Šumský 1,5, Gajdoš 1. Galanta - Trnovec 9:5, Csejtey 3,5, Szemes 3, Šmida 1,5, Póda 1 - Šabík 2,5, Polcík 2, Škuril 0,5. Malacky - Ivanka p/D. 10:4, Holíč B - Senec 13:1. Komárno/Šahy - Nitra A 3:11, Gáspár 3 - Mego 3,5, Grigel st. a Urban 2,5, Joanidis 1,5, w.o. 1. H. Trsťany - Nitra B 7:7, Cibulya a Červeň 2,5, Tuhý 1,5, Petráš 0,5 - Tomáš 3, Šimunek 2, L. Billich a Grigel ml. 1. Galanta - N. Zámky 7:7, Šmida, Póda a Szemes 2, Csejtey 1 - Filaga 3,5, Kevický a Gajdoš 1,5, Karas 0,5. Sládkovičovo - Trnovec 9:5, Stehlík 3,5, Laczo a Barinka 2, Németh 1,5 - Polcík 2,5, Šabík 1,5, Bízik 1. Malacky - Senec 13:1, Holíč B - Ivanka p/D. 13:1.
1. Holíč B 16 15 1 0 185:39 47
2. Malacky 16 14 1 1 180:44 45
3. ŠOG Nitra 16 14 0 2 149:75 44
4. ŠOG Nitra B 16 8 2 6 113:111 34
5. Galanta 16 6 3 7 106:118 31
6. N. Zámky 16 7 1 8 105:119 31
7. Trnovec 16 5 2 9 97:127 28
8. Komárno/Šahy 16 4 3 9 91:133 27
9. Ivanka p/D. 16 4 1 11 78:146 25
10. H. Trsťany 16 4 1 11 78:146 25
11. Sládkovičovo 16 3 2 11 83:141 24
12. Senec 16 2 3 11 79:145 23
II. LIGA
Levice - Tovarníky 14:4, Hlošek 4,5, Miko 3,5, Gabaš 3,5, Mičjan 2,5 - Török 2, Čukan a Gogora 1. Vráble - N. Mesto 10:8, Trávnik 3,5, Kobolka a Špleha 2,5, Meszároš 1,5. Bánov - N. Dubnica 6:12, Mrkvica 3, Mikulec 2, Zajíček 1. Šurany - Tr. Teplá odložené. Prievidza - P. Bystrica 8:10, V. Uherce - Dubnica 10:8. Vráble - Tovarníky 7:11, Trávnik 3, Meszároš 2, Kobolka a Špleha 1 - Čukan 3,5, Török a Slovák ml. 2,5, Michalka 2, Gogora 0,5. Levice - N. Mesto 12:6, Miko 3,5, Hlošek 3,5, Mičjan 3,5, Gabaš 1,5. Šurany - N. Dubnica 13:5, Kozár 4, Ozorák 3,5, M. Veis 3, Barci 2,5. Bánov - Tr. Teplá odložené. Prievidza - Dubnica 10:8, V. Uherce - P. Bystrica 12:6.
1. Levice 14 13 0 1 179:73 40
2. Šurany 13 11 1 1 162:72 36
3. Tovarniky 14 10 1 3 154:98 35
4. Dubnica n/V 14 8 0 6 138:114 30
5. V. Uherce 14 7 1 6 128:124 29
6. Nové Mesto 14 7 0 7 133:119 28
7. Tr. Teplá 12 6 3 3 106:110 27
8. P. Bystrica 14 5 0 9 113:139 24
9. N. Dubnica 14 3 2 9 109:143 22
10. Prievidza 14 3 0 11 91:161 20
11. Vráble 14 2 2 10 92:160 20
12. Bánov 13 2 0 11 71:163 17
III. LIGA
Bánov B - H. Trsťany B 9:9, M. Šimunek a B. Šimunek 3,5, Klučka 2 - Tuhý a Ambrózai 3, Kanta a Juhász 1,5. Trnovec B - N. Zámky B 15:3, Slováčik a Ševčík 4,5, Machálik 2,5, Kriško 2, Karas 1,5 - Federič a Struhár 1, w.o. 1. Levice B - N. Baňa/Podl. 3:15, Székely, Jalakša a Štúň 1 - Kováč ml., Harmady a Lamper 4,5, Ditte 1. Vráble B - Komárno/Šahy B 10:8, Vojtek 4,5, Závody 3,5, Horváth 1,5, Botka 0,5 - Struhár 3, Varga a Olláry st. 2, Vankó 1. Zem. Olča - Nitra C 12:6, Machalík a Hodál 4,5, Lacko 2,5, Kevický 0,5 - Kokavec a Selický 2, Regás a Kasanová 1. Topoľčany B - Volkovce 10:8, M. Maňák 3,5, Žatko 2,5, Vass a Bútorová 2 - F. Mášik a Laca 3,5, Frajka 1.
1. Zem. Olča 16 15 0 1 197:91 46
2. Nitra C 16 15 0 1 221:67 46
3. Trnovec B 16 11 1 4 180:108 39
4. N. Baňa/Podl. 16 10 2 4 156:132 38
5. Topoľčany B 16 9 1 6 147:141 35
6. N. Zámky B 16 6 3 7 137:151 31
7. Levice B 16 4 4 8 120:168 28
8. Bánov B 16 4 4 8 132:156 28
9. Vráble B 16 4 1 11 113:175 25
10. Komár./Šahy B 16 3 2 11 108:180 24
11. Volkovce 16 3 0 13 103:185 22
12. H. Trsťany B 16 2 2 12 114:174 22
IV. LIGA SEVER
V. Cetín - Ludanice 7:11, Krajčo 4,5, Mikle 1,5, Šafár 1 - M. Smutný a R. Smutný 3,5, Malina 3, P. Uhlárik 1. Dlhá n/V. - Žirany 9:9, Gálik 3, A. Andódi 2,5, Čičmiš 2, Gútai 1, Benko 0,5 - Macho 4, Zsebi 3,5, Vanyo 1,5. Č. Kľačany - Mojmírovce 13:5, Herc a S. Páleník 3,5, Nagy 3, Varga 2, I. Páleník 1 - D. Rumanovský ml. 4,5, D. Rumanovský st. 0,5. Nitra D - Žitavany 9:9, Vajda, Barčiaková a Jurdová 3 - V. Herda, Kováč a I. Maduda 2,5, M. Herda 1,5. Čab - Nitra E 10:8, Uhrák 3,5, Rác a Vaxmanský 2,5, Tomko 1, Varaga 0,5 - Novák 3, Ment a Beňačka 2, Slávik 1. Šaľa - Trnovec C 16:2, Kĺbik a Molnár 4,5, Rusznák 3,5, Szitáš 2, Lužica ml. 1,5 - Gašpierik 2. Lehota - Zl. Moravce 7:11, Studený 4, Kokavec a Holka 1,5 - Magušin 3,5, Krčmárik a Pacalaj 3, Valkovič 1,5. Topoľčany C - Tovarníky B 12:6, M. Maňák, Žatko a M. Gašparík 3,5, R. Bučko 1,5 - Ľ. Goga 4, Slovák st. a Dubný 1.
1. Topoľčany C 16 13 2 1 176:112 44
2. Tovarníky B 16 13 1 2 181:107 43
3. Ludanice 16 11 2 3 174:114 40
4. Nitra E 16 11 1 4 177:111 39
5. Čab 16 9 3 4 168:120 37
6. Nitra D 16 8 3 5 156:132 35
7. Č. Kľačany 16 8 2 6 155:133 34
8. Dlhá n/V. 16 7 3 6 154:134 33
9. Zl. Moravce 16 7 2 7 148:140 32
10. Šaľa 16 7 1 8 148:140 31
11. Žirany 16 6 1 9 145:143 29
12. Lehota 16 4 1 11 109:179 25
13. V. Cetín 16 3 2 11 111:177 24
14. Trnovec C 16 3 2 11 108:180 24
15. Mojmírovce 16 3 2 10 121:167 23
16. Žitavany 16 0 2 14 73:215 18
Mojmírovce majú 1 kontumačnú prehru.
IV. LIGA JUH
Levice C - H. Trsťany C 11:7, Jalakša 3,5 Dudášik, Páleník a Jančo ml. 2,5 - Kanta 3, Solmoši a Juhász 2. N. Baňa/Podl. B - N. Zámky C 9:9, Katina a Šedivec 3,5, Pastier 2 - Federič 3,5, Struhár 2,5, T. Kopányi 2, Haulik 1. Bát. Kosihy - Bešeňov 9:9, Berkes 4,5, Csongrády 3,5, V. Jozefík 1 - Rausch 3,5, Hajdú a Timoranský 2, Varga 1,5. Hronovce - Nána 15:3, Csillág a Csernák 4,5, Velčický 3,5, Rotík 1,5, Ferda 1 - Csenger 2, Palička 1. SPŠ Komárno - Šahy 15:3, Tóth a G. Ibolya 4,5, Ľ. Ibolya 4, Nagy a Synovec 1 - Gáspár 1,5, Meszáros 1, Kürthy 0,5. Bánov C - Komárno/Šahy C 13:5, Ján Šimunek 4,5, Zajíček 4, Petrášová 3, P. Mrkvica 1,5 - Banfalvy 2,5, Gálik 1,5, Le cuong 1. Kolárovo - Šurany B 4:14, Varga a Sladky 1, w.o. 2 - Botka 4,5, Bóla a Nagy 3,5, P. Veis 2,5. Strekov - Lok. N. Zámky 10:8, Polák 4,5, O. Popellár 3,5, Téglás a T. Ižák 1 - Gróf 3,5, Röman 2,5, Vanek a Podbehlý 1.
l Poradie: 1. Strekov 41, 2. Lok. N. Zámky 41, 3. Bánov C 41, 4. Levice C 37, 5. Hronovce 37, 6. Šurany B 36, 7. H. Trsťany C 35, 8. Bešeňov 34, 9. N. Baňa/Podl. B 32, 10. SPŠ Komárno 31, 11. N. Zámky C 30, 12. B. Kosihy 29, 13. Komárno/Šahy C 28, 14. Nána 22, 15. Kolárovo 22, 16. Šahy 16.
I. TRIEDA NITRA
15. kolo: Vráble D - Kolíňany 6:12, Halandová 2,5, Kunkela 2, Dulay 1,5 - Vu Minh 4,5, Papp 3, Molnár 2,5, T. Balkó 2. Výčapy-Opatovce - ŠOG Domino G 6:12, Hupka 2,5, Mikuš st. 1,5, I. Kuna a J. Arpáš 1 - Regas a Varga 4,5, Vetrík 2, Hochel 1. Čab B - Mojmírovce B 17:1, Uhrák a Vaxmanský 4,5, M. Vranka a Mareček 3,5, Varaga 1 - D. Rumanovský st. 1. Kynek - Lehota B 16:2, Kopček 4,5, Vereš 4, T. Čeri 3,5, Šimek 3, G. Čeri 1 - Trubíni 1,5, Koprda 0,5. YMCA Nitra - Žirany B 12:6, Magušín 4, Magdina 3,5, Gyulai 2,5, Babic 2 - Mihok 2,5, Kováč 2, F. Zsebi 1, Macho 0,5. ŠOG Domino F - Vráble C 13:5, Ment 3,5, Jurdová 3, Slávik a Beňačka 2,5, Ivaničová 1,5 - Horváth 4, Friedl 1.
l Poradie: 1. ŠOG Domino F 42, 2. Čab B 38, 3. YMCA Nitra 38, 4. Kynek 36, 5. ŠOG Domino G 36, 6. Vráble C 31, 7. Mojmírovce B 29, 8. Žirany B 28, 9. Kolíňany 24, 10. Vráble D 21, 11. Lehota B 20, 12. V.-Opatovce 17.
II. TRIEDA NITRA
18. kolo: Veľký Cetín B - Klasov 10:8, N. Gúgh 3,5, M. Gúgh a Fejes 2,5, Kóňa 1,5 - Z. Gyepes 4, Ivančík 2, Szabó a Novotný 1. Vráble E - YMCA Nitra B 14:4, Ma. Jankovič 4,5, Mi. Jankovič a Horňák 3,5, Toman 2,5 - Runák, Kupec, Antalík a Stračár 1. Čab C - Čeľadice 3:15, Bóri 2, Krieger 1 - Minár 4,5, Žiak 4, Pirščová 3,5, Holeš 2,5, A. Laca 0,5. Mojmírovce C - Čab D 6:12, R. Andris 3, Gardian 2,5, S. Andris 0,5 - Mareček 3,5, Šimanský a Štefanka 3, P. Vranka 2, Šunderlík 0,5. Vráble G - Vráble F 6:12, Ježkovský 3, Furková, Ács a Poljovka 1 - D. Petrincová, V. Petrincová a Vontorčíková 3,5, Mészároš 1,5. ŠOG Domino H - Alekšince odložili. Výčapy-Opatovce B mali voľno. Dohrávka: Čab D - Vráble G 14:4, P. Vranka a Mareček 4,5, Báleš 3,5, Šimanský 1,5 - Ježkovský 1, 3x bez boja.
l Poradie: 1. Čeľadice 48, 2. Čab D 48, 3. V. Cetín B 44, 4. Vráble E 41, 5. Klasov 40, 6. Alekšince 36, 7. YMCA B 32, 8. Čab C 31, 9. Mojmírovce C 29, 10. Vráble F 24, 11. V.-Opatovce B 19, 12. ŠOG Domino H 19, 13. Vráble G 17.

MO ŠAĽA
15. kolo: Mix Šaľa D - Trnovec D 12:6, Neded - Šaľa C 11:7, Vlčany B - Močenok A 2:16, Dlhá n/V. B - Vlčany A 16:2, Močenok B - Šaľa B 5:13.
l Poradie: 1. Šaľa B 44, 2. Močenok A 37, 3. Močenok B 37, 4. Dlhá n/V. B 31, 5. Vlčany A 31, 6. Mix Šaľa D 30, 7. Šaľa C 27, 8. Neded 26, 9. Trnovec D 22, 10. Vlčany B 15.
MO ZLATÉ MORAVCE
Č. Kľačany B - J. Kostoľany 15:3, Varga 4,5, I. Páleník 4, M. Šútor 3,5, Ivan 3 - Belianský 2,5, Beňo 0,5. Volkovce B - Zl. Moravce C 14:4, Frajka, Bobok a Komárek 4,5, Horňák 0,5 - Valkovič, Černák, Lénart a Gubov 1. Zl. Moravce D - Žitavany C 3:15, Nagyová, Kudrej a Bugár 1 - Konečný, Gál a A. Kramár 4,5, V. Kúsek 1,5. Č. Kľačany C - Č. Kľačany D 4:14, L. Švec 2, Horný a Chren 1 - D. Páleník 4,5, Drobný a P. Švec 3,5, Ľ. Páleník 2,5. Žitavany B - Neverice 7:11, P. Maduda 3, Sámel 2,5, Petrovič 1 - M. Danóci 4, G. Danóci a Bugár 2,5, Dibala 2. Z. Moravce B - Topoľčianky 17:1, L. Borčin a F. Borčin 3,5, Pacalaj 3, Haspra 2, 5x bez boja - Kapusník 1.
l Poradie: 1. Volkovce B 47, 2. Z. Moravce B 46, 3. Neverice 36, 4. Č. Kľačany B 36, 5. Z. Moravce C 34, 6. J. Kostoľany 32, 7. Žitavany B 30, 8. Žitavany C 29, 9. Č. Kľačany C 29, 10. Topoľčianky 27, 11. Č. Kľač. D 22, 12. Z. Moravce D 16.
II. TRIEDA ZLATÉ MORAVCE
Nemčiňany - Skýcov 5:13, Ladice A - Ladice B 18:0, Hosťovce B - Velčice 5:13, T. Mlyňany - Č. Kľačany E 11:7, Hosťovce A - V. Vozokany odložili na piatok.
l Poradie: 1. Skýcov 43, 2. Hosťovce 40, 3. T. Mlyňany 35, 4. Ladice 32, 5. Č. Kľačany E 31, 6. Nemčiňany 28, 7. Velčice 28, 8. V. Vozokany 23, 9. Volk. C 22, 10. Hosťovce B 17, 11. Ladice B 16.
III. TRIEDA ZLATÉ MORAVCE
Č. Kľačany F - Z. Moravce E 11:7, Č. Kľačany G - Martin n/Ž 0:18, T. Mlyňany B - Topoľčianky B 17:1, Mankovce - Žitavany D 11:7, Sľažany - Ladice C 6:12.
l Poradie: 1. Z. Moravce E 40, 2. Č. Kľačany F 39, 3. T. Mlyňany B 36, 4. Velčice B 35, 5. Mankovce 31, 6. Žitavany D 31, 7. Topoľčianky B 25, 8. Ladice C 23, 9. Martin n/Ž. 21, 10. Sľažany 20, 11. Č. Kľačany G 19.
I. LIGA ST. ŽIAČKY
Turnaj v Nitre: Nitra - N. Zámky 7:2 (obe družstvá hrali len s 2 hráčkami), Vráble 7:3, Topoľčany 7:3. Topoľčany - Vráble 10:0, N. Zámky 10:0. N. Zámky - Vráble 4:6. N. Baňa/Podl. mala voľno.
1. Nitra 6 6 0 0 51:8 18
2. Topoľčany 6 5 0 1 50:10 16
3. N. Baňa/Podl. 6 3 1 2 27:33 13
4. N. Zámky 9 1 2 6 27:62 13
5. Vráble 9 1 1 7 24:66 12
MLÁDEŽ
l Slovenský pohár - 3. turnaje ml. žiactva - chlapci vo V. Uherciach (105 hráčov): 1. P. Vlačuška (N. Zámky), 2. R. Bučko, 5. M. Gašparík (Topoľčany), 8. Kopányi (N. Zámky); dievčatá v Pov. Bystrici (40 hráčok): 2. Mi. Kršiaková (N. Baňa/Podl.), 3. Piterková (Topoľčany), 10. Ma. Kršiaková (N. Baňa/Podl.), 11. Lenčešová (Topoľčany), 12. Le. Mesárošová (N. Zámky).
l Tretí bodovací turnaj NR+TN kraja najmladšieho žiactva v Tr. Teplej - chlapci (34 hráčov): 1. Mikuš, 2. P. Bučko (obaja Topoľčany), 5. Veis (N. Zámky), 8. Špánik (Mojmírovce), 10. Poljovka (Vráble); dievčatá (24 hráčok): 2. Furková (Vráble), 3. Le. Mesárošová (N. Zámky), 4. Caránková, 5. Sikelová (obe Topoľčany), 7. Jánošová (Velčice).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 35 214
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 134
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 12 326
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 580
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 219
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 270
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 767
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 464
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 397
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 366
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Riaditeľa nemocnice Milana Dubaja zaočkovali 26. decembra.

V Nitre zaočkovali viac ako šesťtisíc ľudí.

1 h
Nový tréner FC Nitra Peter Lérant.

Prečo skončil Ščasný?

4 h
Testovanie v kasárňach.

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

5 h
Dôchodkyňu naposledy videli v polovici decembra 2020.

Polícia hľadá nezvestnú dôchodkyňu z Galanty

Polícia pátra po Márii Ribánszkej.

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 66-ročnej Márii Ribánszkej z Galanty. Hľadaná sa mesiac neozvala blízkym.

5 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

10 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

21. jan

Správa Národného parku Nízke Tatry sa obrátila na návštevníkov prírody s výzvou.

20. jan

Už ste čítali?