Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 15. kole

83 - Oľga Račková, D. Krškany; 82 - Roman Margetin, Rišňovce; 80 - Ivan Kupec, Čakajovce; 79 - Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Penzeš, Nitra, Ľubor Goldbecher, Šaľa


Správne tipy 15. kola


FC Nitra - Žilina 0:2 2
Artmedia B - Vráble 0:1 2
Iskra Petržalka - FC Nitra B 0:3 2
Neded - Ludanice 3:1 1
ViOn B - Sládkovičovo 2:3 2
Hurbanovo - Čierny Brod 0:3 2
Váhovce - Tomášikovo 0:4 2
Rumanová - Zbehy 3:1 1
Klasov - Chrenová 1:2 2
Dlhá n/V. - Nové Sady 1:1 X



Konečné poradie po 15. kole


83 - Oľga Račková, D. Krškany
82 - Roman Margetin, Rišňovce
80 - Ivan Kupec, Čakajovce
79 - Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Penzeš, Nitra, Ľubor Goldbecher, Šaľa
78 - Ján Laca, D. Obdokovce, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Lyžičiar, Nitra
77 - Helena Folajtárová, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded
76 - Miloš Remenár, Sereď, Ľuboš Lacina, Nitra
75 - Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Milan Kubala, Sereď
74 - Ján Slíž, Beladice, Jozef Gál, Žirany, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Šaľa, Viliam Matejov, Z. Moravce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Norbert Bordáš, Andrej Bednárik, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo
73 - Jozef Kubáň, Alekšince, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Milan Lazan, Šaľa, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Labuda, Solčany
72 - Peter Bezák, Eva Svitačová, Milan Nagy, Deniska Révayová, Nitra, Juraj Dubeň, Lehota, Július Bíro, V. Zálužie, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Miroslav Javor, Sereď, Peter Frančík, V. Cetín, Ladislav Vašek, Branč, Štefan Račko, Ivanka, Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Mišák, V. Dolina
71 - Peter Kluka, V. Lapáš, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Viktor Balko, Lužianky, Eduard Balážik, Behynce, Imrich Hrdlica, Ľubka Tasáryová, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Boris Boďo, Tajná, Ivan Bakyta, Jarok, Margita Pavelková, Golianovo, Emil Dubec, Žikava, Oľga Pintérová, D. Krškany, Juraj Minárik, Obyce
70 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Anton Lieskovský, František Imre, Jozef Petrovič, Milan Hrnko, Daniel Tasáry, Peter Michalka, Karol Ryba, Ľubomír Kiesel, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Štefan Fabián, Šaľa, Marek Sabo, Rumanová, Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Fáber, M. Vozokany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľubomír Bobok, Volkovce, Vladimír Gregor, Ivanka
69 - Ivan Tóth, Čakajovce, Roman Sýkora, Jozef Pružinec, Eva Krajancová, Tibor Horváth, Ivan Bobuš, Ladislav Pintér, Nitra, Jana Jašíková, Šaľa, Imrich Drozdák, Babindol, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Martin Račko, D. Krškany, György Jakubecz, H. Saliby, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Tibor Tóth, Žihárec, Ladislav Szöke, Vráble, Ján Hraška, Nové Sady, Pavol Kozma, Branč
68 - Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Barbora Mináriková, Ľudovít Kováč, Peter Koška, Marián Červenka, Miloš Sýkora, Róbert Baláži, Ľubomír Turňa, Nitra, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Plánka, M. Lapáš, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, D. Krškany, František Andraško, Jelenec, Jozef Bajnek, Viliam Félis, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Martin Kormoši, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ján Török, V. Dolina, Samko Dubnička, Váhovce, Marián Mateička, Behynce, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Natália Kozmová, Branč, Slavomír Hunka, Alekšince
67 - František Tomek, Ernest Szombath, Štefan Zabák, Eduard Szabo, Jozef Svitač, Ján Barát, Ján Doboš, Štefan Bede, Igor Galovič, Nitra, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Katarína Pálková, Jarok, Stanislav Chrenko, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Martina Hippová, Jozef Baláž, Šaľa, Ján Vaško, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Patrik Pacher, Vincent Káčer, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Tibor Glovenský, Galanta
66 - František Hrnčiar st., Vladimír Kuchta, Zuzana Gurinová, Miroslav Šimala, Miroslav Mada, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Anton Molnár, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Filip Guzmický, Ivanka, Slavo Kališ, Marián Kopáčik, Milan Bekéni, Šaľa, Milan Minarovič, Behynce, Ľubomír Novota, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Ivan Remeň, N. Streda, František Kausek, Klasov, Peter Góra, Tešedíkovo, Gabriel Danko, Štefan Mravík, Žitavany, Emil Šatan, Vozokany, Michal Borovský, H. Saliby
65 - Roman Fuska, Čab, Tibor Križovič, Levice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Peter Debnár, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Zuzana Pechová, Beladice, Peter Kováč, D. Štitáre, Juraj Sabo, Rumanová, Milan Lacina, Vladimír Papp, Ľudovít Konečný, Martin Peniaško, Milan Borovský, Jozef Havetta, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Viliam Čulík, Machulince, Miroslav Kucharovič, Sereď, Peter Hamerlík, Jelka, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Joniak, Ladislav Nagy, Vráble, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Repa, Prílepy, Ján Árgyusi, Neded
64 - Peter Solčianský, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Vladimír Kompas, Milan Ružička, Blažena Sennešová, Anton Dano, Marek Ťapušík, Lukáš Barát, Laco Ištokovič, Anna Peniašková, Nitra, Milan Bíro, Čakajovce, Jana Sklenárová, Patrik Boroš, René Vincze, Šaľa, Jozef Kutak, Jarok, Terka Tasáryová, Ivanka, Ján Hotový, Nové Sady, Miro Senneš, Štefan Bako, Močenok, Jozef Török, Pata, Gabriel Molnár, Roman Kutak, Galanta, Ladislav Kéry, Volkovce, Richard Buday, Ladice, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Galo, D. Krškany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emília Malá, Vráble, Vlastimil Záhon, Golianovo, Patrik Čepček, Žitavany, Ladislav Kiss, Nový Život, Milan Roman, Čab
63 - Ondrej Kovács, Janíkovce, Ľubomír Bartakovič, Katarína Spišáková, Pavol Krajčo, Július Petrík, Štefan Matesko, Nitra, Peter Zeleňák, Marián Titka, Peter Visolajský, Šaľa, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Marek Eiselle, Vincent Tóth, Močenok, René Scheer, Kolíňany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Stanislav Rebo, Roman Danáč, Z. Moravce, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Stanislav Pacher, Sľažany, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľubomír Števanka, Preseľany
62 - Jaroslav Andrášik, Július Kolník, Ján Kmeťo, Peter Mateička, Marián Barta, Jozef Senneš, Igor Drotár, Richard Magušín, Erik Schober, Vladimír Nemšovský, Pavol Ťapušík, Mário Šándor, Nitra, Dušan Beder, V. Lapáš, Jana Gálová, Gašpar Gál, Emanuel Maňúch, Žirany, Karol Mészáros, Andrej Petro, Tibor Odráška, Vlado Matušica, Šaľa, Rudolf Lauko, Zbehy, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ján Rigler, Bratislava, Anna Pacherová, Sľažany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Anton Bapčány, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
61 - Jozef Kóša, Miroslav Balla, Juraj Chudiak, Miroslav Fábry, Ľuboš Baranec, Erik Viskup, Vlastimil Ábela, František Trnka, Pius Hajdák, Andrea Šándorová, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, Tibor Šmitala, Čab, Miloš Gál st., Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Hoppan, Ján Antalík, Vráble, Ján Martinek, Šaľa, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Štefan Varga, Topoľnica, Vladimír Varga, Rišňovce, Ján Školník, Irena Peťková, Z. Moravce, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Alojz Jenis, Žitavany, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Barát, Topoľčany, Lenka Lahučká, Čakajovce, Milan Augustín, Topoľčianky
60 - Eduard Minárik, František Grom, Ľudovít Laca ml., Anton Černý, Ladislav Skalický, Ivan Hrachovický, Juraj Vencel, Juraj Rosinský, Nitra, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Margita Kališová, Jozef Sklenár, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Székelyi, Branč, Dušan Gál, Klasov, Rudolf Krajinčák, Báb, Peter Strieška, Volkovce, Rudolf Matejov, Skýcov, Peter Frajka, František Kunkel, Z. Moravce, Jaroslav Dvorský, Pata, Marek Áč, Golianovo, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová
59 - Boris Grežo, Vlado Sásik, Eugen Németh, Mária Sýkorová, Ivan Magdolen, Martin Lyžičiar, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Alexander Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Imrich Guzmický, Peter König, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, Alexander Špánik, Šoporňa, Jozef Baťala, Žitavany, Imrich Struhár, Vráble, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ladislav Páleník, Topoľčany, Norbert Zsigmond, Nový Život
58 - Oľga Tomeková, Anton Lacuška, Ivan Dominka, Lukáč Karlubík, Pavol Hrnčár, Rastislav Švec, Michal Korytko, Ivan Kozár, Dušan Letko, Lukáč Tomiš, Nitra, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Šaľa, Rudolf Macho, Kolíňany, Michal Bene, D. Obdokovce, Anna Jasanová, Podhorany, Tibor Szekér, Jozef Školník, Z. Moravce, Jana Dudonová, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Račko, D. Krškany, Adam Liptai, Vlčany
57 - Šárka Dillhoffová, Martin Ševčík, Jarmila Saidová, Juraj Hrnčár, František Filo, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Gabriel Odráška, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Soňa Eššeová, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Ján Dekan, Velčice, Pavol Štefek, V. Dolina, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Škvaril, D. Krškany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Emil Valkovič, Topoľčianky, Vratko Candrák, Topoľčany
56 - Peter Hodúr, Váhovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Kučera, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Berec, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Aneta Čuláková, Koniarovce, Peter Čepček, Roman Rajnoha, Janka Studená, Z. Moravce, Katarína Magušínová, Marián Grman, Eva Pappová, Michal Bíro, Nitra, Ivan Mrázik, Čeľadice, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Jozef Valkovič, M. Vozokany, Juraj Šranko, Babindol, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Andrej Repta, Branč, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Samko Malý, Vráble
55 - Milan Gráf, Jozef Prešinský, Miroslav Kalužák, Bohumil Labuda, Jozef Paulík, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Robert Ščepka, Marián Móri, Libor Vinkler, František Szolík, Šaľa, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, Ronald Frkala, H. Kráľová, Martin Vicena, Trnovec n/V., Peter Palka, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marianna Barátová, Dražovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Marián Strečka, Ivan Bielik, Topoľčianky, Marián Holý, Levice, Ján Jacsa, Žihárec, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Miroslav Slovák, D. Streda, Dalibor Špirk, Podhorany
54 - Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Hudec st., Jozef Viskup, Miroslav Račko, Ján Hnilica, Marek Vrábel, Mariana Letková, Nitra, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Jozef Vrba, Šaľa, Daniel Varga, Pata, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Vodný, Babindol, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ján Sorad, Pohranice, František Balogh, Selice, Martin Gyulai, Trnovec n/V., Ondrej Kozolka, Volkovce, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Zdenko Ďurček, Mankovce
53 - Jozef Hudec ml., Ľudovít Laca st., Igor Kotora, Nitra, Imrich Maťo, Golianovo, Anna Duczová, H. Kráľová, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Behúl, Lužianky, Andrej Maťo, Jarok, Boris Mesároš, Lehota, Ján Bogyo, V. Vozokany, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Jozef Šabo, Žitavany
52 - Ondrej Hupka, Čakajovce, Vladimír Móri, Šaľa, Pavol Holták, D. Krškany, Anton Berecz, Branč, František Bojda, Michal Garay, Dodo Ťapušík, Nitra, Marián Herceg, Pata, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Malý, Vráble, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Miloslava Fintová, Jarok
51 - Anton Uher, Šaľa, Alojz Rajtár, Sľažany, Peter Ambrózy, Selice, Ivan Škorica, Róbert Rumančík, Nitra, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Ľuboš Modzga "Šuker", Vráble, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Pálenik, Prílepy, Zdeno Zbojek, Sereď
50 - Katarína Pálinkášová, Levice, Ján Kozla, Žirany, Dušan Kováč, Ľudovítová, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Jozef Moder, Lenka Vöröšová, Michal Lichtner, Nitra, Jozef Nagy, Jelenec
49 - František Hrnčiar ml., Ladislav Drahoš, Zuzana Lacová, Janka Tomeková, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ján Szöcs, Šaľa, Emília Káčerová, Z. Moravce
48 - Matej Kuzmický, Ivanka, Roman Trnkus, Juraj Bihari, Marek Korytko, Nitra, Jozef Švihorík, Báb, Rastislav Borčin, Hostie, Štefan Novák, Šaľa, Kristína Líšková, Branč
47 - Štefan Kollárik, Peter Kardoš, Nitra, Katarína Farkašová, N. Zámky, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Alexandra Maková, Nové Sady
46 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Dávid Slíž, Sereď, Filip Marinov, Rumanová, Róbert Sedlák, Šaľa
45 - Ľubomír Rakovský, Lužianky, Štefan Pupák, Hurbanovo, Juraj Lacina, Stanislav Billik, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Kováč, Cabaj-Čápor
44 - Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Anton Valo, Z. Moravce, Jozef Lámoš, Jarok, Patrik Balogh, Selice, Andrej Šlosár, Nitra, Tibor Wesolowski, Hlohovec
43 - Petr Fuska, Boris Kašuba, Monika Raüfsteinová, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Jozef Infner, Rišňovce
42 - Dušan Danko, Maroš Karas, Lukáš Bartakovič, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Martina Segíňová, Sľažany, Roman Hruboň, Nové Sady, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Peter Vašek, Ivanka, Miroslav Vojtek, Vráble
41 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Jozef Nedelka, Dionýz Pecháček, Nitra, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Jozef Lapacík, Nevidzany
40 - Stano Čapkovič, Nové Sady, Roman Kohút, Vozokany, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Ľubomír Ballay, Nitra, Ladislav Kuna, Topoľčianky
39 - Marián Tirol, Šaľa, Miroslav Lešš, H. Kráľová, František Finta, Jelenec, Dávid Jancsó, Vlčany, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Hraška, Nové Sady
38 - Peter Mako, Čakajovce, Michal Ďuriš, Sereď, Roman Ražný, Čeľadice, Tomáš Nagy, Ladice, René Daniš, Nitra
36 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Jozef Nosian, Elena Kreškócziová, Dajana Borovská, Nitra, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce
35 - Ladislav Bene, D. Obdokovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce
34 - Ladislav Pindeš, Nitra, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
33 - Agátka Adamčová, Sereď, Pavel Períček, Štefan Valovič, Rišňovce, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Juraj Sádovský, Žitavce, Jozef Bernáth, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Jozef Benčík, Cabaj-Čápor
32 - Valent Vaňo, Žirany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Anna Matejová, Skýcov, Milan Roško, Dyčka
31 - Miroslav Ölvecký, Nitra, Michal Malý, Z. Moravce
30 - Jozef Paukov, Z. Moravce
29 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Adam Baláž, Cabaj-Čápor
28 - Marek Szabó, Pohranice
27 - Pavol Ďurina, Katka Sýkorová, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ladislav Varga, Topoľnica
26 - Miroslav Zverka, Nitra
25 - Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce
24 - Jozef Pacher, Nitra, Juraj Minár, Marián Gdula, Z. Moravce
23 - Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Baláži, V. Zálužie, Ivan Eliáš, Daniel Čerman, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Alexander Šindelár, Z. Moravce, Michal Paška, H. Krškany
22 - Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, František Belica, Hostie, Tomáš Drgoňa, Nitra
21 - Norbert Együd, Pohranice, Zoltán Köböl, V. Mača, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Róbert Maťo, František Cupák, Margita Letková, Nitra, Alexander Lauko, Čakajovce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Masár, Zl. Moravce
19 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľubomír Moravčík, Jozef Gutai, Milan Kollárik, Mária Kóšová, Ivan Slíška, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, František Molnár, Pohranice, Belo Gombík, D. Krškany, Radovan Bilik, Mýtna N. Ves
18 - Andrej Kušnír, Nitra, Arpád Piroška, Jelenec, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž.
17 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Mrllák, Šaľa, Karol Kuruc, Mojmírovce, Monika Chrenková, V. Dolina
16 - Jozef Lenghart, Nitra, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce
15 - Marek Bíro, V. Zálužie, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Horný, Z. Moravce, Zoltán Mésáros, Mostová, Miloš Lukniš, Hosťovce
14 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tomáš Stoklas, Patrik Palka, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Peter Bodi, Zbehy
13 - Eleonóra Udvarosová, Zdenka Hippová, Šaľa, Július Čerenka, Ivanka, Lenka Malovcová, Trnava
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Tomáš Krajčovič, Nitra, Martin Antl, V. Zálužie
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce
10 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Peter Zaťko, Z. Moravce
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Michal Papp, Nitra, Peter Volár, Lužianky
8 - Iveta Dubeňová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Judita Buzíková, Branč, Peter Ťuťuris, Vráble
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Mária Sásiková, Nitra, Kristián Nagy, Selice
6 - Martin Földeši, Sereď, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Roland Szórád, Helena Gálová, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Marián Muzika, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany
5 - Oľga Eliášová, František Bajtoš, Jozef Minárik, Martina Magdolenová, Denisa Červenková, Andy Ťapušík, Nitra, Jozef Pavlovič, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka, Iveta Proksová, M. Zálužie, Ladislav Sivák, Žirany, Anton Ďuriš, Vráble
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Marián Malý, Levice, Ernest Odráška, Rastislavice
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Peter Slezák, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Jozef Molnár, Vráble, Judita Kozmová , Branč, Viera Javorová, Sereď, Andrej Švihorík, Báb, Radoslav Hunka, Alekšince, Antónia Szökeová, V. Cetín, Jozef Sabo, Žitavany
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Jozef Révay, Sľažany, Tomáš Grman, Čeľadice, Darina Sabová, Lukáčovce, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor
1 - Dušan Takács, Šaľa, Peter Haver, Nitra
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

Skryť Vypnúť reklamu


O aké ceny sa hralo
* 1. cena: značkový notebook v hodnote 15 000 Sk (497,90 eur), venuje spoločnosť Respect SK, Piešťany, poisťovací maklér
* 2. cena: LCD televízor v hodnote 12 000 Sk (398,33 eur), venuje JUMA Nitra, Novozámocká 44, fasádne systémy Revco, farby, predaj a realizácia
* 3. cena: voľný nákup v hodnote 6000 Sk (199,16 eur) v predajni Sportstyle Šaľa na Hollého ul. (pri hypermarkete)
* 4. cena: mobilný telefón Nokia v hodnote 5500 Sk (182,57 eur), venuje Recover.sk, hard- ware - software - renovácia tonerov
* Cena pre víťaza kola každý týždeň: kartón plechovkového piva Steiger (24 ks), venuje Pivovar Steiger, a.s., Vyhne


Čo rozhodlo o poradí na 4.-6. mieste
Platí pravidlo o vyššom počte lepších výsledkov, t.j. porovnajú sa tipéri, kto koľkokrát trafil 10 zápasov, koľkokrát 9 zápasov, 8, atď.
Jozef Rehuš 4 6 5 4 6 6 4 5 5 7 7 4 7 5 – trikrát trafil 7, trikrát 6, štyrikrát 5
Ľubor Goldbecher 4 6 7 4 4 4 4 7 4 6 5 5 6 7 – trikrát 7, trikrát 6, dvakrát 5
Štefan Penzeš 3 4 7 4 7 6 5 6 4 4 6 4 6 6 – dvakrát 7
Takže poradie: 4. Rehuš, 5. Goldbecher, 6. Penzeš.

Skryť Vypnúť reklamu

Ak má niekto zo zainteresovaných výhrady voči nášmu sčítaniu tipov, nech svoju sťažnosť adresuje čo najskôr na tel. č. 0905 550 775. Veríme však, že sme sa nepomýlili.


V 15. kole bolo najviac 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich siedmi z vás: Ján Laca, Mário Slezák, Anna Peniašková, Štefan Bede, Peter Visolajský, Lenka Lahučká, Filip Marinov. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v utorňajších novinách.


Tipérov zdravíme a ďakujeme za účasť v našej spoločnej súťaži. Zostaňte nám verní.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  2. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  4. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  2. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  3. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  4. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  7. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  8. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  9. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  10. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 793
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 14 012
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 790
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 695
  5. Aká je chémia vôní 9 312
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 292
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 648
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 620
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 067
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 7 617
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Nemocnica v Zlatých Moravciach zaznamenala výrazné zlepšenie aktuálneho stavu

Znížil sa počet pozitívnych pacientov aj zamestnancov.

Ilustračné foto.

Staré divadlo pripravuje inscenáciu Doktor Faust

Po takmer 30 rokoch sa na javisko vráti titul Doktor Faust.

Takto vzniká nová inscenácia Doktor Faust.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Už ste čítali?