Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky

STOLNÝ TENIS

EXTRALIGA ŽIEN
Valaliky - Topoľčany A 4:6, Klačanská 3,5, Balážová 2,5. Miňovce - Topoľčany B 2:8, Belianská 3,5, Bútorová 3, Hippíková 1,5. Bziny - Dun. Streda 0:10, Marčeková a Feketová 3,5, Andelová 3. Zvolen - Trnava 3:7, Ružomberok - Malacky 2:8. Valaliky - Topoľčany B 3:7, Belianská a Bútorová 3, Hippíková 1. Miňovce - Topoľčany A 3:7, Balážová a Klačanská 3,5. Ružomberok - D. Streda 2:8, Marčeková 3,5, Andelová 3, Feketová 1,5. Bziny - Malacky 0:10.
l Poradie: 1. Dun. Streda 12, 2. Malacky 11, 3. Topoľčany 9, 4. Ružomberok 8, 5. Topoľčany B 7, 6. Valaliky 6, 7. Trnava 6, 8. Miňovce 6, 9. Bziny 4, 10. Zvolen 3.
I. LIGA ŽIEN
Topoľčany C - P. Bystrica 3:7, Jančovičová 2, Piterková 1. Malacky B - Nitra A 6:4, Kasanová 2, Kokavcová a Selická 1. Trnávka - Nitra B 6:4, Jurdová 2,5, Vožďarová 1,5. N. Baňa/P. - T. Teplá 4:6, Mi. Kršiaková 3,5, Ma. Kršiaková 0,5. T. Jastrabie - Mlynky 0:10. Topoľčany C - T. Teplá 10:0, Piterková a Jančovičová 3,5, Lenčešová 3. Malacky B - Nitra B 7:3, Jurdová 2, Vožďarová 1. Trnávka - Nitra A 6:4, Selická 2,5, Kokavcová 1,5. N. Baňa/P. - P. Bystrica 1:9, Mi. Kršiaková 1. T. Jastrabie - Valaliky B 2:8.
l Poradie: 1. P. Bystrica 14, 2. Malacky B 12, 3. Nitra 11, 4. Mlynky 10, 5. Trnávka 10, 6. Topoľčany C 9, 7. Nitra B 9, 8. Tr. Teplá 9, 9. Valaliky B 7, 10. N. Baňa/P. 5, 11. Tr. Jastrabie 4.
I. LIGA MUŽOV
Nitra A - H. Trsťany 11:3, Joanidis a Mego 3,5, Grigel st. 2,5, Urban 1,5 - Cibulya 2, wo 1. Nitra B - Komárno/Šahy 7:7, Šimunek 2,5, L. Billich a Pavolka 2, Tomáš 0,5 - Gáspár 3,5, Uherčík 2,5, Hrabský 1. N. Zámky - Sládkovičovo 5:9, Filaga 1,5, Gajdoš ml., A. Karas a Slovák 1, Kevický 0,5 - Németh 3,5, Laczo 3, Stehlík 2,5. Trnovec - Galanta 7:7, Óváry 3,5, Škuril 1,5, Šabík a Bízik 1 - Csejtey 3,5, Szemes 2, Šmida 1,5. Ivanka p/D. - Malacky 1:13, Senec - Holíč B 0:14. Nitra A - Komárno/Šahy 8:6, Mego a Grigel st. 2,5, Joanidis 2, Urban 1 - Gáspár 3,5, Uherčík 2,5. Nitra B - H. Trsťany 9:5, Tomáš 3,5, L. Billich 2, Šimunek 1,5, Grigel ml. a Pavolka 1 - Červeň a Cibulya 1,5, Petráš 1, wo 1. N. Zámky - Galanta 5:9, Kevický 3, Filaga a Slovák 1 - Szemes 2,5, Šmida 3,5, Póda 0,5, Csejtey 2,5. Trnovec - Sládkovičovo 9:5, Óváry, Šabík a Škuril 2,5, Bízik 1,5 - Laczo 3, Barinka 1, wo 1. Ivanka p/D. - Holíč B 1:13, Senec - Malacky 0:14.
l Poradie: 1. Nitra 15, 2. Malacky 14, 3. Holíč 14, 4. Trnovec 14, 5. Nitra 12, 6. Galanta 9, 7. N. Zámky 9, 8. Kom./Šahy 8, 9. Sládkovičovo 8, 10. Senec 6, 11. Ivanka p/D. 6, 12. H. Trsťany 5.
II. LIGA
Bánov - Tovarníky 6:12, Mrkvica 4,5, Mikulec 1, M. Remiáš 0,5 - Török a M.Michalka 3,5, Gogora 3, Čukan 2. Šurany - N. Mesto 13:5, Kozár a Barci 3,5, Ozorák a M. Veis 2,5, wo 1. Levice - V. Uherce 13:5, Gabaš a Mičjan 3,5, Hlošek a Miko 3. Vráble - Prievidza 8:10, Trávnik 3,5, Meszároš 2, Candrák 1,5, Špleha 1. Tr. Teplá - P. Bystrica 12:6, N. Dubnica - Dubnica 7:11. Šurany - Tovarníky 11:7, Ozorák a Barci 3,5, M. Veis 2,5, Kozár 1,5 - Čukan 3, Gogora 2, Török a M. Michalka 1. Bánov - N. Mesto 5:13, Mrkvica 2, V. Šimunek, Ján Šimunek a Mikulec 1. Levice - Prievidza 11:7, Mičjan 4,5, Gabaš 3,5, Miko 2, Hlošek 1. Vráble - V. Uherce 9:9, Meszároš, Candrák a Špleha 2,5, Trávnik 1,5. Tr. Teplá - Dubnica 5:13, N. Dubnica - P. Bystrica 6:12.
l Poradie: 1. Dubnica 15, 2. Šurany 14, 3. Tovarniky 13, 4. Levice 13, 5. T. Teplá 12, 6. V. Uherce 10, 7. P. Bystrica 9, 8. N. Mesto 9, 9. N. Dubnica 7, 10. Prievidza 7, 11. Vráble 6, 12. Bánov 5.
III. LIGA
N. Zámky B - Trnovec B 11:7, Božik 2,5, Šumský 2,5, A. Karas 3,5, Vlačuška 2,5 - Machálik 3, R. Karas a Ševčík 2. N. Baňa/Podl. - Levice B 11:7, Harmady 4,5, Hlaváč 3,5, Lamper 2,5, Ditte 0,5 - Macko, Székely a Štúň 2, Beničiak 1. Komárno/Šahy B - Vráble B 10:8, Varga 3,5 Moravec a Olláry st. 2,5, Vankó 1,5 - Závody a Botka 3, Vojtek 2. Nitra C - Zem. Olča 12:6, Mego 4,5, Šimunek 3,5, Grigel ml. 2,5, Pavolka 1,5 - Machalík 2, Hodál 1, wo 3. Volkovce - Topoľčany B 5:13, F. Mášik a Laca 2, Frajka 1 - M. Maňák a Žatko 4,5, I. Gašparík ml. 2,5, R. Bučko 1,5. H. Trsťany B - Bánov B 6:12, Mikle 2, Garaj a Juhász 1,5, Kanta 1 - M. Šimunek a B. Šimunek 4, Klučka 2,5, M. Remiáš 1,5.
l Poradie: 1. Nitra C 15, 2. Z. Olča 13, 3. Trnovec B 12, 4. N. Baňa/P. 12, 5. Levice B 11, 6. N. Zámky B 10, 7. Topoľčany B 10, 8. Bánov B 9, 9. Vráble B 9, 10. Kom./Šahy B 9, 11. H. Trsťany B 5, 12. Volkovce 5.
IV. LIGA SEVER
Mojmírovce - V. Cetín 16:2, D. Rumanovský ml. 4,5, Čanaky 4, Ľ. Rumanovský 3,5, D. Rumanovský st. 2,5, Daniš 1,5 - Krajčo a Kováč 1. Žitavany - Žirany 4:14, V. Herda 1, Kováč a M. Herda 1, I. Maduda 0,5 - Raffay a Macho 3,5, Zsebi a Vanyo 3, Cvetanov 1. Nitra D - Ludanice 3:15, F. Ježo 2, Regás 1 - A. Uhlárik 4,5, M. Smutný, R. Smutný a Malina 3,5. Č. Kľačany - Dlhá n/V. 10:8, Barta 3,5, Herc a S. Páleník 2,5, Nagy 1,5 - A. Andódi a Gálik 3, Čičmiš 2. Zl. Moravce - Čab 11:7, Valkovič 4, Krčmárik a Magušin 2,5, Pacalaj 2 - Rác 3,5, Uhrák 3, P. Horňák 0,5. Tovarníky B - Trnovec C 10:8, Mikuš 4, Slovák 3, I. Goga 2, Dubný 1 - Jaroš 3,5, P. Žilinský 2,5, Gašpierik 1,5, Slamka 0,5. Topoľčany C - Nitra E 10:8, Kopecký a Vass 3,5, M. Gašparík 2, Fábik 1 - Novák 4,5, Kyseľ 2, Ment 1,5. Lehota - Šaľa 8:10, Holka 3,5, Studený 2,5, Pavelek 2 - Kĺbik 4,5, Lužica st. a Kostka 2, Szitáš 1, Molnár 0,5. Dohrávka: Žirany - Mojmírovce 12:6.
l Poradie: 1. Ludanice 14, 2. Tovarníky B 14, 3. Topoľčany C 13, 4. Zl. M. 12, 5. Mojmír. 11, 6. Nitra D 11, 7. Žirany 11, 8. Čab 10, 9. Dlhá 10, 10. Nitra E 10, 11. Šaľa 10, 12. Č. Kľačany 10, 13. V. Cetín 8, 14. Lehota 6, 15. Trnovec C 5, 16. Žitavany 5.
IV. LIGA JUH
Bešeňov - Levice C 8:10, Rausch 3, Timoranský a Hajdú 2, Varga 1 - Páleník 4,5, Jalakša 3,5, Jančo 1,5, Daniš 0,5. Nána - N. Zámky C 8:10, Csenger 2,5, Ölvecký a Bota 2, Kostanko 1,5 - Federič 4,5, T. Kopányi 2,5, Gajdoš st. 2, Ando 1. Hronovce - H. Trsťany C 14:4, Csillág 4,5, Csernák 3,5, Ferda 3, Velčický 2,5, Molnár 0,5 - Solmoši 3, Hanuliak 1. Šurany B - Bánov C 7:11, Bóla 3, Botka 2, P. Veis a Černák 1 - Ján Šimunek 3,5, Mráz, Zajíček a Petrášová 2,5. B. Kosihy - N. Baňa/Podl. B 8:10, Berkes 3,5, Csongrády 2,5, Száraz 1, wo 1 - Hlaváč 3,5, Šedivec 2,5, Katina a Pastier 2. Lok. N. Zámky - Šahy 18:0, Gróf, Vanek a Podbehlý 4,5 Röman 4, Bötcher 0,5. Strekov - Komárno/Šahy C 11:7, Polák 4,5, O. Popellár a Š. Izsák 2,5 Kántor 1,5 - Banfalvy 3, Gálik 2, Zákaly a Le cuong 1. Kolárovo - SPŠ Komárno 6:12, Csütörtöki 3, Baláži 2, Varga 1 - Tóth 4,5, Ľ. Ibolya 3,5, Bozsaky 2,5, G. Ibolya 1,5.
l Poradie: 1. Lok. N.Z. 14, 2. Bánov C 14, 3. Hronovce 13, 4. SPŠ Komárno 13, 5. Šurany B 12, 6. N. Baňa/P. B 12, 7. H. Trsťany C 11, 8. Levice C 11, 9. Strekov 10, 10. Bešeňov 10, 11. Bát. Kosihy 9, 12. N. Zámky C 9, 13. Kom./Šahy C 7, 14. Nána 5, 15. Šahy 5, 16. Kolárovo 5.
I. TRIEDA NITRA
5. kolo: ŠOG Domino F - Kolíňany 12:6, Ment 4,5, Jurdová 3,5, Ivaničová 3, Kazlov 1 - T. Balkó 3, Vu Minh 1,5, Bencz 1, Molnár 0,5. YMCA Nitra - Vráble C 11:7, Babic 4,5, Magušín 3,5, Gyulai 2, Rehák 1 - Horváth 3,5, Vodrážka 1,5, Ma. Jankovič a Nagy 1. Kynek - Žirany B 11:7, Vereš 4,5, T. Čeri 2,5, Šimek a Kopček 1,5, Látečka 1 - Macho a Mihok 3, F. Zsebi 1. Čab B - Lehota B 15:3, M. Vranka a Mareček 4, Vaxmanský a Uhrák 3,5 - Pavelek 2,5, Stieranka 0,5. Výčapy-Opatovce - Mojmírovce B 2:16, M. Arpáš a I. Kuna 1 - D. Rumanovský st., Daniš a Čanaky 4,5, R. Andris 2,5. Vráble D - ŠOG Domino G 8:10, Kunkela, Halandová, Záruba a Dulay 2 - Varga 4,5, Vetrík a Hochel 2,5, Černák 0,5.
l Poradie: 1. ŠOG Domino F 15, 2. YMCA 14, 3. ŠOG Domino G 13, 4. Mojmír. B 12, 5. Čab B 11, 6. Kynek 11, 7. Vráble C 11, 8. Kolíňany 7, 9. Žirany B 7, 10. Vráble D 7, 11. V.-Opatov. 7, 12. Lehota B 5.
II. TRIEDA NITRA
6. kolo: Veľký Cetín B - Vráble G 16:2, M. Gúgh a Fejes 4,5, Šafár ml. 3,5, Kóňa 2,5, Bridiš 1 - Furková a Ježkovský 1. Čeľadice - Čab D 14:4, Krivošíková a Minár 4,5, Holeš 2,5, Žiak 2, Laca 0,5 - Štefanka a Šunderlík 2. ŠOG Domino H - Čab C 8:10, Vožďárová 4,5, Oreško 3,5 - Mikuška 3,5, Mažár a Bóri 2, Jobek 1,5, Krieger 1. Výčapy-Opatovce B - Alekšince 1:17, Krnčan 1 - Valko, Mesároš a Janeček 4,5, Mihálik 3,5. Klasov - YMCA Nitra B odložili na 28. 10. Mojmírovce C - Vráble F odložili na 29. 10. Vráble E mali voľno.
l Poradie: 1. Alekšince 16, 2. Čeľadice 15, 3. V. Cetín B 15, 4. Čab D 15, 5. Čab C 14, 6. Vráble E 13, 7. YMCA B 11, 8. Klasov 11, 9. Vráble F 7, 10. ŠOG Domino H 5, 11. V.-Opatovce B 5, 12. Vráble G 5, 13. Mojmírovce C 4.


MO ŠAĽA
4. kolo: Trnovec D - Neded 9:9, Mix Šaľa D - Vlčany B 16:2, Šaľa C - Dlhá B 10:8, Močenok A - Močenok B 9:9, Vlčany - Šaľa B 5:13.
l Poradie: 1. Šaľa B 12, 2. Močenok B 11, 3. Neded 9, 4. Močenok 9, 5. Mix 8, 6. Vlčany 8, 7. Trnovec D 7, 8. Dlhá B 6, 9. Šaľa C 6, 10. Vlčany B 4.
MO ZLATÉ MORAVCE
5. kolo: Zl. Moravce B - J. Kostoľany 11:7, F. Borčin a L. Borčin 3, Grzyb 2, Haspra 1, w.o. 2 - Beliansky 4,5, Beňo 2,5. Žitavany B - Topoľčianky 11:7, M. Herda 3,5, P. Maduda 3, Sámel 2,5, Petrovič 2 - Kapusník 3,5, Valkovič 3, Šusták 0,5. Č. Kľačany C - Neverice 8:10, M. Páleník 3,5, Horný 2,5, Malý 1,5, Švec 0,5 - Bugár 4, G. Danóczi 3, Dibala 2, M. Danóczi 1. Zl. Moravce D - Č. Kľačany D 3:15, Kudrej 2, Širuček 1 - P. Švec a Barta 4,5, Mihalka 3,5, Chren 2,5. Č. Kľačany B - Zl. Moravce C 10:8, Varga 4,5, D. Páleník a M. Šútor 2, Ivan 1,5 - Černák a Jakub Valkovič 2,5, Lenárt 2, Gubov 1. Volkovce B - Žitavany C odložili na 29. 10.
l Poradie: 1. Z. Moravce B 15, 2. Volkovce B 12, 3. Č. Kľačany C 12, 4. Žitavany B 11, 5. Topoľčianky 10, 6. J. Kostoľany 10, 7. Z. Moravce C 9, 8. Č. Kľačany B 9, 9. Neverice 9, 10. Žitavany C 7, 11. Č. Kľačany D 7, 12. Z. Moravce D 5.
II. TRIEDA ZLATÉ MORAVCE
T. Mlyňany - Skýcov 8:10, Ladice - Volkovce C 9:9, Hosťovce - Ladice B 17:1, Hosťovce B - Vozokany 8:10, Nemčiňany - Velčice 15:3, Č. Hrádok - Č. Kľačany E 0:18 kont.
l Poradie: 1. Hosťovce 15, 2. Skýcov 15, 3. Ladice 12, 4. Č. Kľač. E 12, 5. T. Mlyň. 11, 6. Velčice 11, 7. Volkovce C 9, 8. V. Vozok. 9, 9. Nemčiň. 9, 10. Ladice B 7, 11. Hosťovce B 5, 12. Č. Hrádok 2.
III. TRIEDA ZLATÉ MORAVCE
T. Mlyňany B - Zl. Moravce E 5:13, Č. Kľačany G - Topoľčianky B 5:13, Sľažany - Martin 11:7, Mankovce - Ladice C 18:0, Č. Kľačany F - Velčice B 10:8, Žitavany D mali voľno.
l Poradie: 1. T. Mlyňany B 13, 2. Z. Mor. E 12, 3. Mankovce 11, 4. Topoľč. B 11, 5. Č. Kľačany G 9, 6. Č. Kľačany F 9, 7. Sľažany 9, 8. Žitavany D 8, 9. Velčice B 8, 10. Ladice C 5, 11. Martin n/Ž. 5.
II. LIGA DORASTENCI
Turnaj v Zl. Moravciach: Zl. Moravce - Č. Kľačany 9:1, N. Baňa/Podl. - Č. Kľačany 3:7, Zl. Moravce - N. Baňa/Podl. 10:0. Turnaj v Tr. Teplej: N. Mesto - Vráble 9:1, T. Teplá - Topoľčany B 5:5, Partizánske - Čab 7:3, N. Mesto - Topoľčany B 3:7, T. Teplá - Čab 7:3, Parizánske - Vráble 10:0, N. Mesto - Čab 6:4, T. Teplá - Vráble 8:2, Partizánske - Topoľčany B 4:6.
l Poradie: 1. Topoľč. B 17, 2. Tr. Teplá 14, 3. Čab 12, 4. Zl. Mor. 11, 5. N. Mesto 11, 6. Vráble 10, 7. Partizánske 9, 8. Č. Kľačany 7, 9. N. Baňa/P. 5.
III. LIGA DORASTENCI
Turnaj vo Vrábľoch: Vráble dievč. - Č. Kľačany B 1:9, H. Trsťany A - Volkovce 8:2, H. Trsťany B - Nadlice 0:10 kont., Vráble dievč. - Volkovce 3:7, H. Trsťany A - Nadlice 8:2, H. Trsťany B - Č. Kľačany B 0:10 k., Vráble dievč. - Nadlice 6:4, H. Trsťany A - Č. Kľačany B 6:4, H. Trsťany B - Volkovce 0:10 k.
l Poradie: 1. H. Trsťany 15, 2. Č. Kľačany B 13, 3. Volkovce 11, 4. Vráble dievč. 7, 5. Nadlice 5, 6. H. Trsťany B 4.
SLOVENSKÝ POHÁR
Druhý turnaj najmladšieho žiactva - chlapci v Kežmarku (56 hráčov): 7. P. Bučko, 8. Mikuš (obaja Topoľčany), dievčatá v Košiciach (11 hráčok): 2. Le. Mesárošová (N. Zámky), 5. Caránková, 8. Sikelová (obe Topoľčany).


Najčítanejšie na My Nitra

Inzercia - Tlačové správy

  1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  2. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  3. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  4. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  5. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  6. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  8. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  9. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  10. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 7 837
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 7 498
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 7 321
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 324
  5. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 212
  6. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 968
  7. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 541
  8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 147
  9. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 1 985
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 826
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Vianočná pešia zóna počas pandémie, december 2020.

Vianočné mestečko v podobe, ako sme naň boli zvyknutí, je minulosťou. Dôvodom sú aj moduly na námestí.


26m
Výstava Zrkadlo umenia je v Nitrianskej galérii k dispozícii do 3. októbra.

O tohtoročné vzdelávacie a tvorivé programy bol väčší záujem ako vlani.


5 h
Starí páni N. Hrnčiaroviec na archívnej fotke z roku 2020.

Liga internacionálov mala tento víkend na programe piate kolo.


17 h
Medzi trojgólovými strelkyňami Šalianok bola aj Olívia Ščípová.

Hádzanárky Šale sa ani v treťom kole nedočkali úspešného výsledku.


19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Obchody si môžu vybrať režim.


18. sep

Ako informoval portál Noviny.sk, osobné auto vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu.


SITA 18. sep

Dievča je vo vážnom stave.


18. sep

Počas tretej etapy cyklistických pretekov Okolo Slovenska sa cyklisti prehnali regiónom Kysúc.


18. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu