Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Správne tipy 12. kola
Dun. Streda - FC Nitra 1:0 1
FC ViOn - Žilina 0:2 2
Dubnica B - Nové Zámky 1:1 X
Kolárovo - Sereď 2:2 X
Horná Kráľová - Šahy 2:5 2
Čierna Voda - Nový Život 2:1 1
Čechynce - Klasov 4:2 1
Svätoplukovo - Ivanka 3:2 1
Dyčka - Jelenec 2:3 2
ViOn C/Hostie - Nevidzany 5:2 1

Porade po 12. kole

66 - Oľga Račková, D. Krškany
65 - Helena Folajtárová, Nitra
64 - Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Miloš Remenár, Sereď
63 - Jozef Rehuš, Rišňovce, Štefan Penzeš, Nitra
62 - Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Milan Kubala, Sereď
61 - Jozef Kubáň, Alekšince, Ivan Kupec, Čakajovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marcel Pánis, Karol Ryba, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľubor Goldbecher, Šaľa
60 - Ján Laca, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Štefan Fabián, Milan Lazan, Šaľa, Miroslav Javor, Sereď, Pavel Babiak, Žitavany, Stanislav Packa, Močenok, Andrej Bednárik, Nitra, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Jozef Labuda, Solčany
59 - Dominik Lenghard, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Imrich Hrdlica, Norbert Bordáš, Milan Nagy, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Štefan Račko, Ivanka, Milan Mišák, V. Dolina
58 - Jozef Petrovič, Milan Hrnko, Ľuboš Lacina, Rastislav Švec, Ivan Bobuš, Nitra, Jozef Gál, Žirany, Milan Plánka, M. Lapáš, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Peter Hipp, Šaľa, Peter Ivančík, Koniarovce, Július Bíro, V. Zálužie, Juraj Segíň, Sľažany, Viliam Matejov, Z. Moravce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Frančík, V. Cetín
57 - Peter Kluka, V. Lapáš, Ivan Tóth, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kuchta, Peter Bezák, Eva Svitačová, Marián Červenka, Nitra, Eduard Balážik, Behynce, Peter Kováč, D. Štitáre, Peter Fáber, M. Vozokany, Attila Sonlajtner, Žirany, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Zubčák, Hruboňovo, Pavel Mihálik, Vlado Matušica, Šaľa, Vincent Káčer, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., František Kausek, Klasov, Ladislav Vašek, Branč, Martin Račko, D. Krškany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Juraj Minárik, Obyce
56 - František Imre, Vladimír Kompas, Ľubka Tasáryová, Daniel Tasáry, Peter Michalka, Ľubomír Turňa, Ivan Magdolen, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Zuzana Pechová, Beladice, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Frajka, Z. Moravce, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marek Kalúz, V. Zálužie, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Góra, Tešedíkovo, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Repa, Prílepy, Ľubomír Bobok, Volkovce
55 - Jozef Kuzmický, Ján Vaško, Vladimír Gregor, Ivanka, Barbora Mináriková, Roman Sýkora, Ján Kmeťo, Jozef Pružinec, Zuzana Gurinová, Milan Ružička, Vladimír Papp, Tibor Horváth, Pavol Ťapušík, Jozef Havetta, Mário Šándor, Deniska Révayová, Ľubomír Kiesel, Nitra, Jana Jašíková, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Michal Čery, František Andraško, Jelenec, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Ivan Bakyta, Jarok, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Richard Buday, Ladice, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ivan Remeň, N. Streda, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Török, V. Dolina, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Jozef Joniak, Vráble, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Gabriel Danko, Žitavany, Pavol Kozma, Branč, Ivan Bielik, Milan Augustín, Topoľčianky
54 - Jozef Čentéš, Čakajovce, Filip Dobiáš, Čeľadice, Štefan Zabák, Ján Ehrenhold, Katarína Spišáková, Anton Dano, Lukáš Barát, Róbert Baláži, Július Petrík, Nitra, Milan Molnár, P. Kesov, Marek Eiselle, Miro Senneš, Močenok, Viktor Balko, Lužianky, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Miroslav Jančovič, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Attila Drozdák, Michal Bene, D. Obdokovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Gašpar Gál, Žirany, Stanislav Rebo, Janka Studená, Z. Moravce, Boris Boďo, Tajná, Jozef Bajnek, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Vráble, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Martin Kormoši, Šaľa, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Imrich Valent, Hosťovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marián Mateička, Behynce, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Norbert Zsigmond, Nový Život, Ivan Mareček, Čab, Zdenko Ďurček, Mankovce
53 - František Hrnčiar st., Anton Lieskovský, Eva Krajancová, Igor Drotár, Ján Barát, Miloš Sýkora, Pius Hajdák, Igor Kotora, Marián Grman, Milan Borovský, Ladislav Pintér, Igor Galovič, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Miroslav Močol, Slavomír Hunka, Alekšince, Milan Šlosár, Čab, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Kopáčik, Martina Hippová, Patrik Boroš, Šaľa, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, René Scheer, Kolíňany, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Škvaril, D. Krškany, Gabriel Molnár, Galanta, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Viliam Félis, Vráble, Tibor Tóth, Žihárec, Ján Hraška, Nové Sady, Štefan Mravík, Žitavany
52 - František Tomek, Milan Gráf, Ľudovít Kováč, Július Kolník, Eduard Szabo, Eugen Németh, Pavol Hrnčár, Miroslav Šimala, František Bojda, František Trnka, Andrea Šándorová, Nitra, Ondrej Kovács, Janíkovce, Henrich Richter, Bratislava, Roman Fuska, Čab, Ondrej Hupka, Čakajovce, Katarína Pálková, Miloslava Fintová, Jarok, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Tibor Križovič, Levice, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Baláž, Karol Mészáros, Ján Martinek, René Vincze, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter König, Ivanka, František Margetin, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Štefan Hudec, Lužianky, Anton Berecz, Natália Kozmová, Branč, Ľubomír Martišovič, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Baťala, Žitavany, Marián Herceg, Pata, Imrich Struhár, Emília Malá, Vráble, Martin Gyulai, Trnovec n/V., Vojtech Szöke, V. Cetín, Imrich Gregor, Jelenec, Ľubomír Novota, Roman Danáč, Z. Moravce, Stanislav Babocký, Marián Šlagor, T. Mlyňany , Emil Šatan, Vozokany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Michal Borovský, H. Saliby, Tibor Glovenský, Galanta
51 - Anton Molnár, P. Kesov, Peter Bíro, Peter Koška, Jozef Svitač, Juraj Chudiak, Ján Doboš, Pavol Krajčo, Ľudovít Konečný, Ľudovít Laca ml., Nitra, Miloš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Milan Bíro, Čakajovce, Margita Kališová, Peter Lehocký, Milan Bekéni, Šaľa, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ladislav Székelyi, Ivan Ďurický, Branč, Juraj Sabo, Rumanová, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Patrik Pacher, Peter Čepček, Z. Moravce, Peter Ambrózy, Selice, Vincent Tóth, Vladimír Gombáš ml., Štefan Bako, Močenok, Ladislav Kéry, Volkovce, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Július Galo, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, György Jakubecz, H. Saliby, Ladislav Páleník, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Karácsony, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Babóti, Vlčany, Anton Bapčány, D. Obdokovce
50 - Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Peter Solčianský, Jaroslav Andrášik, Martin Ševčík, Lukáč Karlubík, Marián Barta, Laco Ištokovič, Richard Magušín, Erik Viskup, Mária Sýkorová, Vlastimil Ábela, Michal Korytko, Juraj Hrnčár, Miroslav Račko, Martin Peniaško, Štefan Matesko, Eva Pappová, Juraj Vencel, Ingrid Lyžičiarová, Martin Lyžičiar, Marek Vrábel, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, Slavo Kališ, Marián Titka, Jana Sklenárová, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Kutak, Jarok, Ján Rigler, Bratislava, Vladimír Varga, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Rudolf Matejov, Skýcov, Jozef Török, Pata, Jozef Štefek, Čeľadice, Tibor Szekér, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Roman Kutak, Galanta, Jana Dudonová, Sereď, Peter Behúl, Lužianky, Marek Áč, Golianovo, Alojz Jenis, Žitavany, Samko Dubnička, Váhovce, Jozef Nagy, Jelenec
49 - Eduard Minárik, Jozef Kóša, Ernest Szombath, Anton Lacuška, Ivan Dominka, Vlado Sásik, Peter Mateička, Blažena Sennešová, Milan Lacina, Marek Ťapušík, Miroslav Mada, Vladimír Nemšovský, Anna Peniašková, Jozef Paulík, Nitra, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Vladimír Móri, Marián Móri, Jozef Kučera, Andrej Petro, Jozef Danada, Šaľa, Milan Minarovič, Behynce, Ján Hotový, Nové Sady, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jaroslav Dvorský, Pata, Peter Hamerlík, Jelka, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Patrik Čepček, Žitavany, Boris Mesároš, Lehota, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Ľubomír Sako, Kolíňany
48 - Boris Grežo, Jozef Senneš, Ľuboš Baranec, Anton Černý, Erik Schober, Ivan Hrachovický, František Filo, Michal Lichtner, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Dušan Beder, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Hoppan, Ľuboš Modzga "Šuker", Vráble, Peter Odráška, H. Kráľová, František Szolík, Tibor Odráška, Šaľa, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, Jozef Švihorík, Báb, Pavol Holták, D. Krškany, Dušan Gál, Klasov, Dušan Kováč, Ľudovítová, Stanislav Pacher, Sľažany, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Jozef Borbély st., V. Cetín, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Kristína Líšková, Branč, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Ján Kóssi, Čifáre, Ladislav Kiss, Nový Život, Milan Roman, Čab
47 - Oľga Tomeková, Šárka Dillhoffová, Ľubomír Bartakovič, Miroslav Balla, Štefan Kollárik, Ľudovít Laca st., František Grom, Jozef Prešinský, Jarmila Saidová, Ivan Škorica, Štefan Bede, Dušan Letko, Janka Tomeková, Nitra, Michal Mladý, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Robert Ščepka, Peter Zeleňák, Ján Szöcs, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anna Pacherová, Sľažany, Viliam Čulík, Machulince, Ján Antalík, Vráble, Emil Valkovič, Topoľčianky, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Račko, D. Krškany, Adam Liptai, Vlčany, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Dezider Lenčéš, Imrich Sklenár, H. Kráľová
46 - Peter Hodúr, Váhovce, Alexander Repta, Mikuláš Pintér, Branč, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Sklenár, Jozef Vrba, Šaľa, Jozef Andel, Vráble, Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Marianna Barátová, Dražovce, Štefan Varga, Topoľnica, Ladislav Čekey, Ján Sorad, Pohranice, Miroslav Fábry, Katarína Magušínová, Mariana Letková, Nitra, Ivan Mrázik, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Mário Slezák, Lukáčovce, Dávid Slíž, Sereď, František Balogh, Selice, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ján Jacsa, Žihárec, Irena Peťková, Z. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
45 - Ľubomír Rakovský, Lužianky, Daniel Varga, Pata, Jozef Viskup, Juraj Lacina, Miroslav Kalužák, Michal Garay, Ladislav Skalický, Juraj Rosinský, Lukáč Tomiš, Nitra, Štefan Pupák, Hurbanovo, Attila Szolnoki, Dyčka, Anna Jasanová, Podhorany, Marián Holý, Levice, Štefan Dubnička, Váhovce, František Kunkel, Jozef Školník, Z. Moravce, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Štefan Pálenik, Prílepy, Alexandra Maková, Nové Sady, Jozef Šabo, Žitavany
44 - Imrich Guzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová, Imrich Maťo, Golianovo, Juraj Csirik, Gabriel Odráška, Libor Vinkler, Šaľa, Pavol Štefek, V. Dolina, Július Vodný, Babindol, Aneta Čuláková, Koniarovce, Anna Duczová, Ronald Frkala, H. Kráľová, Tibor Stupčuk, Marta Záhorská, Rišňovce, Alojz Rajtár, Sľažany, Ján Školník, Anton Valo, Z. Moravce, Jozef Lámoš, Jarok, Ivan Kozár, Michal Bíro, Stanislav Billik, Róbert Rumančík, Nitra, Jozef Malý, Samko Malý, Vráble, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
43 - Jozef Hudec st., Petr Fuska, Ján Hnilica, Juraj Bihari, Marek Korytko, Nitra, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Bosák, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Simona Szolnokiová, Dyčka, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Visolajský, Štefan Novák, Šaľa, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Vratko Candrák, Topoľčany, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce
42 - Dušan Danko, Jozef Hudec ml., Roman Trnkus, Maroš Karas, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ivan Berec, Lužianky, Roman Hruboň, Nové Sady, Andrej Maťo, Jarok, Juraj Šranko, Babindol, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Peter Vašek, Ivanka, Miroslav Slovák, D. Streda, Dalibor Špirk, Podhorany
41 - František Hrnčiar ml., Ladislav Drahoš, Jozef Nedelka, Andrej Šlosár, Dionýz Pecháček, Nitra, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Martin Vicena, Trnovec n/V., Jozef Štefák, Rišňovce, Rastislav Borčin, Hostie, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Andrej Repta, Branč, Emília Káčerová, Z. Moravce
40 - Stano Čapkovič, Nové Sady, Ján Kozla, Žirany, Katarína Farkašová, N. Zámky, Roman Kohút, Vozokany, Ľubomír Ballay, Bohumil Labuda, Nitra, Marián Kováč, Cabaj-Čápor
39 - Marián Tirol, Šaľa, Miroslav Lešš, H. Kráľová, František Finta, Jelenec, Jozef Moder, Lenka Vöröšová, Zuzana Lacová, Boris Kašuba, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Hraška, Nové Sady
38 - Peter Mako, Čakajovce, Milan Greguš, Zbehy, Katarína Pálinkášová, Levice, Anton Uher, Šaľa, Michal Ďuriš, Sereď, Roman Ražný, Čeľadice, Tomáš Nagy, Ladice, René Daniš, Nitra, Jozef Infner, Rišňovce
37 - Roman Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany
36 - Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Vlčeková, Lužianky, Jozef Nosian, Lukáš Bartakovič, Elena Kreškócziová, Monika Raüfsteinová, Peter Kardoš, Nitra
35 - Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Dodo Ťapušík, Nitra, Vojtech Nagy, V. Blahovo
34 - Ladislav Pindeš, Nitra, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Zdeno Zbojek, Sereď, Róbert Sedlák, Šaľa
33 - Agátka Adamčová, Sereď, Pavel Períček, Rišňovce, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Juraj Sádovský, Žitavce, Jozef Bernáth, Nitra, Jozef Benčík, Cabaj-Čápor
32 - Vladimír Bielik, Topoľčianky, Jozef Lapacík, Nevidzany
31 - Miroslav Ölvecký, Nitra
30 - Jozef Paukov, Z. Moravce, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce
29 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Ladislav Kuna, Topoľčianky
28 - Marek Szabó, Pohranice, Gabika Fikselová, Výčapy-Opatovce
27 - Pavol Ďurina, Nitra, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Miroslav Vojtek, Vráble
26 - Miroslav Zverka, Nitra
25 - Marián Balko, Klasov, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Filip Marinov, Rumanová
24 - Jozef Pacher, Nitra, Juraj Minár, Marián Gdula, Z. Moravce
23 - Marián Piterka, Svätoplukovo, Peter Baláži, V. Zálužie, Ivan Eliáš, Daniel Čerman, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Anna Matejová, Skýcov, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Michal Paška, H. Krškany
22 - Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, František Belica, Hostie, Tomáš Drgoňa, Nitra, Milan Roško, Dyčka
21 - Norbert Együd, Pohranice, Zoltán Köböl, V. Mača, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Adam Baláž, Cabaj-Čápor, Michal Malý, Z. Moravce
20 - Róbert Maťo, František Cupák, Margita Letková, Nitra, Alexander Lauko, Čakajovce, Eva Gregorová, Jelenec, Lenka Reptová, Branč, Štefan Valovič, Rišňovce
19 - Gabriel Bíro, Alekšince, Ľubomír Moravčík, Jozef Gutai, Mária Kóšová, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, František Molnár, Pohranice
18 - Andrej Kušnír, Nitra, Arpád Piroška, Jelenec, Rado Cigáň, Nová Ves n/Ž.
17 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Štefan Mrllák, Šaľa, Katka Sýkorová, Nitra, Karol Kuruc, Mojmírovce
16 - Jozef Lenghart, Nitra, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Ľuboš Galo, Janíkovce
15 - Valent Vaňo, Žirany, Marek Bíro, V. Zálužie, Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Horný, Z. Moravce, Zoltán Mésáros, Mostová, Ladislav Varga, Topoľnica, Miloš Lukniš, Hosťovce
14 - Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Tomáš Stoklas, Patrik Palka, Ivan Slíška, Nitra, Štefan Špleha, Telince, Celestín Berecz, Branč, Peter Bodi, Zbehy
13 - Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Július Čerenka, Ivanka, Lenka Malovcová, Trnava, Jakub Vojtek, Vráble
12 - Zoltán Múčka, V. Úľany, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Štefan Karvay, Čakajovce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Tomáš Krajčovič, Nitra, Martin Antl, V. Zálužie, Jozef Masár, Zl. Moravce
11 - Edina Izsáková, Selice, Ľuboš Fuska, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce
10 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Milan Kollárik, Nitra, Peter Zaťko, Z. Moravce
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Michal Papp, Nitra
8 - Iveta Dubeňová, Nitra, Ladislav Viskup, Báb, Marek Szabó, D. Obdokovce, Peter Pecho, Beladice, Judita Buzíková, Branč, Peter Ťuťuris, Vráble
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Mária Sásiková, Nitra, Kristián Nagy, Selice
6 - Martin Földeši, Sereď, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Roland Szórád, Žirany, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Rado Hudec, Cabaj-Čápor, Marián Muzika, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Monika Chrenková, V. Dolina, Peter Volár, Lužianky
5 - Oľga Eliášová, František Bajtoš, Jozef Minárik, Martina Magdolenová, Denisa Červenková, Nitra, Jozef Pavlovič, Z. Moravce, Róbert Bečka, Ivanka, Zdenka Hippová, Šaľa, Belo Gombík, D. Krškany, Iveta Proksová, M. Zálužie, Radovan Bilik, Mýtna N. Ves, Ladislav Sivák, Žirany
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce, Salo Berecz, Branč, Frederik Domasta, Cabaj-Čápor, Marián Malý, Levice, Ernest Odráška, Rastislavice
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Nitra, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Jozef Molnár, Vráble, Judita Kozmová , Branč, Viera Javorová, Sereď, Andrej Švihorík, Báb
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Lenka Sýkorová, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Jozef Révay, Sľažany, Tomáš Grman, Čeľadice, Darina Sabová, Lukáčovce, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor
1 - Dušan Takács, Šaľa
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazom 12. kola je Mário Slezák z Lukáčoviec, ktorý trafil 9 zápasov!
Tipérovzdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  6. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  7. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 23 757
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 23 522
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 633
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 174
  5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 605
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 602
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 180
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 938
  9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 869
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 736
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Polícia pátra po mužovi z Topoľčianok, rodine sa neozval od júna

Podľa informácií sa prechodne zdržiava v Bratislave.

Polícia v Nitre žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 53-ročnom Tiborovi Chudom z Topoľčianok.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne

Inscenácia vznikla na motívy jednej z najúspešnejších kníh slávneho talianskeho rozprávkara.

Nové divadlo uvedie premiéru hry Rozprávky po telefóne.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Už ste čítali?