Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

24 - Tibor Horváth, Nitra; 23 - Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ladislav Pintér, Nitra

Správne tipy 4. kola
FC Nitra - Trnava 1:5 2
FC ViOn - Ružomberok 1:1 X
Dun. Streda B - Šaľa 1:2 2
Topoľčany - Vráble 0:1 2
Čeľadice - Chrenová 1:2 2
Topoľčianky - V.-Opatovce 5:0 1
Sľažany - Lehota 2:0 1
Kynek - Ivanka 4:4 X
Kolíňany - Branč 1:2 2
Machulince - Nevidzany 0:1 2

Poradie po 4. kole
24 - Tibor Horváth, Nitra
23 - Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ladislav Pintér, Nitra
22 - Slavomír Bene, D. Obdokovce, František Imre, Marián Červenka, Milan Nagy, Nitra, Daniel Ballay, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Török, Pata, Jakub Kunkel, Z. Moravce
21 - Jozef Kóša, Helena Folajtárová, Roman Sýkora, Peter Bezák, Eva Svitačová, Vladimír Kompas, Ivan Magdolen, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Ivan Kupec, Martin Jurík, Čakajovce, Eduard Balážik, Behynce, Peter Kováč, D. Štitáre, Miroslav Javor, Miloš Remenár, Sereď, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Marián Herceg, Pata, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Milan Mišák, V. Dolina, Ján Hraška, Nové Sady
20 - Peter Hodúr, Váhovce, Filip Guzmický, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Ján Laca, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Ondrej Hupka, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Jana Jašiková, Štefan Fabián, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Zuzana Pechová, Beladice, Peter Koška, Anton Dano, Ľubka Tasáryová, Ľudovít Konečný, Ľudovít Laca ml., Miroslav Račko, Marián Grman, Nitra, Roman Ražný, Čeľadice, Marek Sabo, Rumanová, Július Bíro, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Patrik Pacher, Irena Peťková, Z. Moravce, Ivan Baky ta, Jarok, Anton Berecz, Branč, Imrich Gregor, Jelenec, Stanislav Packa, Močenok, Oľga Račková, D. Krškany, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Bobok, Volkovce
19 - František Hrnčiar st., Šárka Dillhoffová, Ľudovít Kováč, Ľudovít Laca st., Katarína Spišáková, Eugen Németh, Ľuboš Lacina, Vladimír Papp, Peter Michalka, Norbert Bordáš, Miloš Sýkora, Vlastimil Ábela, Rastislav Švec, Michal Korytko, Juraj Hrnčár, Július Petrík, Juraj Rosinský, Andrea Šándorová, Mário Šándor, Martin Lyžičiar, Bohumil Labuda, Nitra, Alexander Repta, Pavol Kozma, Branč, Marek Szabó, Pohranice, Ivan Tóth, Peter Mako, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Juraj Bárek, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Patrik Boroš, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Vlado Matušica, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Jozef Škvaril, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, Július Galo, Martin Račko, D. Krškany, Juraj Segíň, Vladimír Majerčík, Sľažany, Rudolf Matejov, Skýcov, Boris Boďo, Tajná, Tibor Šebök, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Sikoriak, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Ľudovít Čelinák, Margita Pavelková, Golianovo, Imrich Struhár, Emília Malá, Ľuboš Modzga "Šuker", Vráble, Ivan Remeň, N. Streda, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany
18 - Anton Molnár, P. Kesov, Jozef Čentéš, Milan Bíro, Čakajovce, Miroslav Močol, Alekšince, Dušan Danko, Barbora Mináriková, Peter Bíro, Vladimír Kuchta, Ján Kmeťo, Peter Mateička, Jozef Svitač, Milan Ružička, Blažena Sennešová, Imrich Hrdlica, Laco Ištokovič, Andrej Kušnír, Pavol Ťapušík, Igor Kotora, Ľubomír Turňa, Štefan Penzeš, Karol Ryba, Deniska Révayová, Nitra, Imrich Maťo, Golianovo, Margita Kališová, Marián Kopáčik, Peter Hipp, Karol Meszáros, Jozef Kučera, Martin Kormoši, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Miroslav Lešš, H. Kráľová, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, René Scheer, Kolíňany, Peter Ivančík, Koniarovce, Marek Mikulášik, Mojmírovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Attila Drozdák, Michal Bene, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ján Rigler, Bratislava, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Sabo, Rumanová, Stanislav Rebo, Viliam Matejov, Tibor Szekér, Roman Danáč, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Miroslav Kucharovič, Sereď, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Vladimír Gombáš ml., Štefan Bako, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, František Andraško, Jelenec, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Bajnek, Vráble, Jozef Borbély st., V. Cetín, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Imrich Valent, Hosťovce, Štefan Dubnička, Váhovce, František Kausek, Marián Balko, Klasov, Ivan Ďurický, Ladislav Vašek, Branč, Peter Góra, Tešedíkovo, Peter Vašek, Ivanka, Adam Liptai, Vlčany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Norbert Zsigmond, Nový Život
17 - Ondrej Kovács, Stanislav Nemček, Janíkovce, Bohuš Baják, Ľubomír Rakovský, Štefan Hudec, Lužianky, Filip Dobiáš, Čeľadice, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Matej Kuzmický, Peter König, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marián Piterka, Svätoplukovo, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Petrovič, Ján Ehrenhold, Eduard Szabo, Milan Hrnko, Milan Lacina, Jozef Nosian, František Bojda, František Trnka, Ivan Hrachovický, Janka Tomeková, Dionýz Pecháček, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Katarína Pálková, Jarok, Tatiana Sklenárová, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Jozef Baláž, Tibor Odráška, Milan Bekéni, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Róbert Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Szlamka, Tibor Karácsony, Váhovce, Peter Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Daniel Ballay ml., Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Daniel Varga, Pata, Ján Hotový, Roman Hruboň, Nové Sady, Imrich Drozdák, Babindol, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ladislav Székelyi, Kristína Líšková, Natália Kozmová, Branč, Vojtech Mládek, Ľudovít Desat, Podhorany, Dušan Gál, Klasov, Dušan Kováč, Ľudovítová, Marta Záhorská, Jozef Horňák, Rišňovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Čepček, Ľubomír Novota, Mária Kunkelová, Jozef Paukov, Z. Moravce, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Peter Paulis, M. Vozokany, Pavel Babiak, Gabriel Danko, Štefan Mravík, Žitavany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Richard Buday, Ladice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marek Kuna, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Joniak, Ladislav Szöke, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Sádovský, Žitavce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Milan Kubala, Sereď
16 - Pavol Ďurina, Milan Gráf, Jaroslav Andrášik, Jozef Lenghart, Miroslav Zverka, Anton Lieskovský, Ivan Dominka, Július Kolník, Zuzana Gurinová, Jozef Prešinský, Marcel Pánis, Daniel Tasáry, Pavol Hrnčár, Ján Barát, Pavol Krajčo, Miroslav Šimala, Richard Magušín, Mária Sýkorová, Erik Schober, Zuzana Lacová, Juraj Vencel, Maroš Karas, Michal Lichtner, Ľubomír Ballay, Jozef Paulík, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Norbert Együd, Pohranice, Jozef Kuzmický, Ivanka, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Tibor Šmital a, Čab, Milan Greguš, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Plánka, M. Lapáš, Robert Ščepka, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Andel, Viliam Félis, Vráble, Michal Čery, Jelenec, Juraj Dubeň, Lehota, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Peťovský, Lužianky, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Peter Frajka, Vincent Káčer, Jozef Školník, Z. Moravce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Štefek, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Peter Fáber, M. Vozokany, Ján Wesolowski, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Marek Áč, Vlastimil Záhon, Golianovo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Zubčák, Hruboňovo, Margita Pánisová, Oľga Pintérová, D. Krškany, František Belica, Hostie, Patrik Čepček, Alojz Jenis, Žitavany, Juraj Šranko, Babindol, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Samko Dubnička, Váhovce, Marián Mateička, Behynce, Ján Bogyo, V. Vozokany, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tibor Tóth, Žihárec, Emanuel Maňúch, Žirany, Janka Studená, Zlaté Moravce
15 - František Hrnčiar ml., František Tomek, Peter Solčianský, Jozef Pacher, Štefan Zabák, Jozef Hudec st., Anton Lacuška, Štefan Kollárik, Jozef Pružinec, Juraj Chudiak, Eva Krajancová, Jozef Nedelka, Erik Viskup, Róbert Baláži, Anton Černý, Vladimír Nemšovský, Pius Hajdák, Ivan Škorica, Anna Peniašková, Milan Borovský, Ján Hnilica, František Filo, Igor Galovič, Ľubomír Kiesel, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Tibor Berec, V. Lapáš, Milan Šlosár, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Gabriel Bíro, Alekšince, Tibor Križovič, Levice, Slavo Kališ, Marián Titka, Marián Móri, Marián Tirol, František Szolik, Jozef Vrba, Peter Visolajský, Jozef Danada, Šaľa, Marek Eiselle, Močenok, Marek Bíro, Miroslav Očadlík, Peter Baláži, V. Zálužie, Michal Ďuriš, Dávid Slíž, Sereď, Milan Minarovič, Behynce, Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Juraj Németh, D. Lefantovce, Ján Dekan, Velčice, Marianna Barátová, Dražovce, Jozef Kutak, Jarok, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Švihorík, Báb, Katarína Farkašová, N. Zámky, Anna Duczová, Ronald Frkala, H. Kráľová, František Finta, Jelenec, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Volkovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Tomáš Nagy, Ladice, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Anton Valo, František Kunkel, Z. Moravce, Ján Antalík, Vráble, Peter Frančík, V. Cetín, Peter Behúl, Lužianky, Martin Gyulai, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ján Hegyi, Jelka, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ján Török, V. Dolina, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Račko, D. Krškany, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Kukliš, Ivan Bielik, Topoľčianky, Ladislav Babóti, Vlčany
14 - Eduard Minárik, Róbert Maťo, Ľubomír Bartakovič, Ernest Szombath, Miroslav Balla, Martin Ševčík, Lukáč Karlubík, Marián Barta, Ladislav Pindeš, Juraj Lacina, Lukáš Barát, Ján Doboš, Miroslav Fábry, Ľuboš Baranec, Miroslav Mada, Tomáš Stoklas, René Daniš, Michal Garay, Ladislav Skalický, Štefan Bede, Lenka Vöröšová, Ivan Kozár, Andrej Šlosár, Eva Pappová, Dodo Ťapušík, Jozef Havetta, Andrej Bednárik, Patrik Palka, Nitra, Jozef Kubáň, Alekšince, Stano Čapkovič, Nové Sady, Vladimír Tasáry, Vladimír Gregor, Ivanka, Alexander Lauko, Čakajovce, Peter Zeleňák, Jana Sklenárová, Anton Uher, Šaľa, Jozef Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Viktor Balko, Ivan Berec, Lužianky, Ján Kozla, Gašpar Gál, Žirany, Pavol Holták, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Anna Pacherová, Sľažany, Ján Školník, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Oskar Fórdós, Čierna Voda, Peter Ambrózy, Selice, Ján Sorad, Pohranice, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Baťala, Žitavany, Marek Ďu kovič, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jana Dudonová, Peter Jasenec, Sereď, Arpád Piroška, Jozef Nagy, Jelenec, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Štefan Špleha, Telince, Jozef Malý, Vráble, Andrej Maťo, Miloslava Fintová, Jarok, György Jakubecz, Michal Borovský, H. Saliby, Roman Kohút, Emil Šatan, Vozokany, Zoltán Köböl, V. Mača, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Ivan Mareček, Čab, Milan Augustín, Topoľčianky
13 - Boris Grežo, Vlado Sásik, Jozef Viskup, Jozef Senneš, Igor Drotár, Marek Ťapušík, Miroslav Kalužák, Katarína Magušínová, Jarmila Saidová, Jozef Moder, Ivan Bobuš, Štefan Matesko, Nitra, Roman Fuska, Čab, Dušan Beder, V. Lapáš, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Martin Vicena, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Libor Vinkler, Ján Martinek, Eleonóra Udvarosová, Štefan Novák, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Čerenka, Ivanka, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Agátka Adamčová, Sereď, Pavel Períček, Vladimír Varga, Rišňovce, Viliam Čulík, Machulince, Vincent Komačka, Topoľčany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Marián Holý, Levice, Rastislav Borčin, Hostie, Roman Kutak, Tibor Glovenský, Galanta, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emil Valkovič, Topoľčianky, Ján Jacsa, Žihárec, Rado Cigáň, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Nagy, Vráble, Vojtech Nagy, V. Blahovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Pálenik, Prílepy
12 - Adrián Kupeček, Čechynce, Jozef Hoppan, Vráble, Vladimír Móri, Juraj Csirik, René Vincze, Šaľa, Gabriel Galbavý, Gabriel Tóth, H. Kráľová, František Grom, Martin Peniaško, Miroslav Ölvecký, Dušan Letko, Ľubomír Moravčík, Ivan Eliáš, Marek Vrábel, Mariana Letková, Lukáč Tomiš, Marek Korytko, Nitra, Július Vodný, Babindol, Tibor Stupčuk, František Margetin, Jaroslav Markovič, Jozef Infner, Rišňovce, Vincent Tóth, Močenok, Peter Hamerlík, Jelka, Anna Jasanová, Podhorany, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Jozef Valkovič, M. Vozokany, Zoltán Múčka, V. Úľany, Vladimír Bielik, Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Vratko Candrák, Topoľčany, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Ladislav Kiss, Nový Život, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Lenka Lahučká, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Martin Antl, V. Zálužie, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
11 - Olga Tomeková, Jozef Hudec ml., Roman Trnkus, Ladislav Drahoš, Ľuboš Fuska, Lukáš Bartakovič, Nitra, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Gabriel Odráška, Andrej Petro, Sťefan Mrllák, Šaľa, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Simona Szolnokiová, Dyčka, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Edina Izsáková, Selice, Peter Rajnoha, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Marián Kováč, Diakovce, Alexandra Maková, Nové Sady, Andrej Repta, Branč, Ján Jambor, Rišňovce, Samko Malý, Vráble
10 - Imrich Guzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, Katarína Pálinkášová, Levice, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Kollárovič, Galanta, Michal Bíro, Stanislav Billik, Tomáš Drgoňa, Nitra, Jozef Horný, Z. Moravce, Martin Kriššák, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor
9 - Marek Sklenár, Šaľa, Katarína Vlčeková, Lužianky, Aneta Čuláková, Koniarovce, Jozef Gutai, Tomáš Krajčovič, Elena Kreškócziová, František Cupák, Nitra, Miroslav Slovák, D. Streda, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Ľuboš Galo, Janíkovce, Zdenko Ďurček, Hankovce, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Jozef Šabo, Žitavany, Slavomír Hunka, Alekšince
8 - Roman Guzmický, Ivanka, Michal Ďuriš, Cabaj-Čápor, Ladislav Viskup, Báb, Eva Gregorová, Jelenec, Marek Szabó, D. Obdokovce, Celestín Berecz, Branč, Boris Kašuba, Juraj Bihari, Jozef Bernáth, Nitra, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Dalibor Špirk, Podhorany
7 - Marek Greguš, Štefan Karvay, Čakajovce, Petr Fuska, Igor Dubeň, Marek Ševčík, Róbert Rumančík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Minár, Z. Moravce
6 - Valent Vaňo, Roland Szórád, Žirany, Martin Földeši, Sereď, Dávid Jancsó, Vlčany, Anna Matejová, Skýcov, Miroslava Grznárová, Šaľa, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Kristián Szolnoki, Dyčka, Lenka Malovcová, Trnava, František Molnár, Pohranice, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Mária Kóšová, Nitra, Rado Hudec, Cabaj-Čápor
5 - Oľga Eliášová, Daniel Čerman, František Bajtoš, Nitra, Judita Buzíková, Branč, Emília Káčerová, Jozef Pavlovič, Z. Moravce, Martin Hraška, Nové Sady
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Iveta Dubeňová, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Milan Kollárik, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Ľubica Kajabová, Ivanka, Žaneta Galová, Janíkovce
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Peter Pucher, Monika Raüfsteinová, Nitra, Jozef Lámoš, Jarok, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Alexander Šindelár, Z. Moravce, Lenka Reptová, Branč
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Jozef Minárik, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Peter Pecho, Beladice, Zdeno Zbojek, Sereď
1 - Dušan Takács, Šaľa, Kristián Nagy, Selice, Dajana Borovská, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

Vo 4. kole bolo najlepším zásahom iba 7 uhádnutých zápasov. Dokázali to traja z vás: Ivan Tóth, Roman Margetin a Stanislav Martinec. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  2. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  3. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  4. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  5. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  8. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  2. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  4. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  7. Budúcnosť M&A v Európe
  8. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  9. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  10. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 28 610
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 136
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 602
  4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 926
  5. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 8 783
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 556
  7. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 513
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 460
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 263
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 249
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Zlaté Moravce majú nového hlavného kontrolóra. Výber kritizovalo viacero obyvateľov

Predošlého kontrolóra zastupiteľstvo odvolalo začiatkom leta za pomerne nezvyčajných okolností.

Novým hlavným kontrolórom Zlatých Moraviec je exprednostka Zita Koprdová.

VII. ročník Kolokvia turistických informačných centier Slovenskej republiky

Kvôli opatreniam súvisiacim s pandémiou COVID-19 sa kolokvium konalo formou moderovaných rozhovorov s odborníkmi z praxe, ktoré sprístupnili na internete.

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Odhalili machinácie, exriaditeľ Agrokomplexu obvinenia odmieta

Kontrolórom sa nepozdávajú, okrem iného, gastroprívesy ani pás zelene za desiatky tisíc eur. Problémy zistili aj v Relax parku.

Zľava Macko, Mičovský a Kanás.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Vianočné trhy v Prievidzi budú, nevyhnú sa však obmedzeniam

Situácia s koronavírusom zasiahla aj do tradičných vianočných trhov v Prievidzi aj do fungovania ľadovej plochy na námestí.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Už ste čítali?