Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

19 - Ivan Kupec, Čakajovce, Ladislav Pintér, Nitra

Správne tipy 3. kola
FC Nitra - Prešov 1:0 1
Domaniža - ČFK Nitra 1:0 1
Tešedíkovo - Demandice 4:1 1
Čierny Brod - Palárikovo 3:2 1
Močenok - Trstice 2:0 1
Čechynce - Janíkovce 2:1 1
Rumanová - Horný Ohaj 1:1 X
D. Krškany - N. Ves n/Ž. 5:1 1
Lapáš - Jelenec 2:2 X
V. Úľany B - Šintava 1:7 2

Poradie po 3. kole

18 - František Imre, Roman Sýkora, Eva Svitačová, Vladimír Kompas, Ľubka Tasáryová, Tibor Horváth, Vladimír Lyžičiar, Nitra, Miloš Gál st., Žirany, Roman Ražný, Čeľadice, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Góra, Tešedíkovo, Jakub Kunkel, Z. Moravce, Milan Mišák, V. Dolina, Štefan Kúsek, Hostie
17 - Peter Hodúr, Váhovce, Ján Laca, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Martin Jurík, Čakajovce, Ján Slíž, Beladice, Alexandra Gálová, Jana Gálová, Žirany, Jana Jašiková, Štefan Fabián, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Alexander Špánik, Šoporňa, Peter Bezák, Katarína Spišáková, Peter Mateička, Anton Dano, Ľuboš Lacina, Peter Michalka, Norbert Bordáš, Miloš Sýkora, Vlastimil Ábela, Juraj Hrnčár, Július Petrík, Milan Nagy, Martin Lyžičiar, Nitra, Peter Palka, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Ivanka, Eduard Balážik, Behynce, Peter Kováč, D. Štitáre, Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Török, Pata, Mário Slezák, Lukáčovce, Margita Pavelková, Golianovo, Imrich Valent, Hosťovce, Stanislav Packa, Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Róber Bačinský, Hruboňovo
16 - Filip Guzmický, Terka Tasáryová, Ivanka, Jozef Kóša, Šárka Dillhoffová, Helena Folajtárová, Peter Koška, Eugen Németh, Milan Ružička, Marián Červenka, Ľudovít Laca ml., Miroslav Račko, Ivan Magdolen, Bohumil Labuda, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Dominik Lenghard, Lukáš Bíro, Ondrej Hupka, Čakajovce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Sklenár, Jozef Kučera, Milan Lazan, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Debnár, Zbehy, Ladislav Bene, D. Obdokovce, Július Bíro, V. Zálužie, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Škvaril, Mário Pánis, Oľga Račková, D. Krškany, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Matejov, Skýcov, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Ivan Bakyta, Jarok, Csaba Sándor, Kolíňany, Marián Herceg, Pata, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Borbély st., V. Cetín, Emília Malá, Ľuboš Modzga, Vráble, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Štefan Dubnička, Váhovce, Irena Peťková, Lenka Kunkelová, Z. Moravce, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Bako, Močenok, Ján Hraška, Nové Sady, Vladimír Malý, Čierne Kľačany, Jozef Labuda, Solčany, Ľubomír Števanka, Preseľany
15 - František Hrnčiar st., František Tomek, Dušan Danko, Ľudovít Kováč, Peter Bíro, Vladimír Kuchta, Ľudovít Laca st., Ján Ehrenhold, Vladimír Papp, Miroslav Šimala, Michal Korytko, Pavol Ťapušík, Igor Kotora, Janka Tomeková, Andrea Šándorová, Mário Šándor, Nitra, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Filip Dobiáš, Čeľadice, Alexander Repta, Anton Berecz, Kristína Líšková, Branč, Marek Szabó, Ladislav Čekey, Pohranice, Karol Čurgali ml., Marek Mikulášik, Mojmírovce, Peter Mako, Milan Bíro, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Juraj Bárek, Žirany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Tatiana Sklenárová, Martina Hippová, Peter Hipp, Jozef Baláž, Karol Meszáros, František Szolik, Pavel Mihálik, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Milan Minarovič, Marián Mateička, Behynce, Peter König, Štefan Račko, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Zuzana Pechová, Beladice, Peter Ivančík, Koniarovce, Ján Hotový, Nové Sady, Jozef Rehuš, Roman Margetin, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Rišňovce, Vojtech Mládek, Ľudovít Desat, Podhorany, Dušan Gál, František Kausek, Marián Balko, Klasov, Patrik Pacher, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Martina Segíňová, Sľažany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Miroslav Kucharovič, Sereď, Michal Bene, D. Obdokovce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Paulis, M. Vozokany, Ľubomír Martišovič, Július Galo, Margita Pánisová, D. Krškany, Tibor Šebök, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ladislav Kéry, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Sikoriak, Jozef Brieška, Tek. Nemce, František Andraško, Jelenec, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ivan Remeň, N. Streda, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Marek Kuna, Výčapy-Opatovce, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Joniak, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Juraj Sádovský, Žitavce, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Tibor Karácsony, Váhovce, Norbert Zsigmond, Nový Život, Ján Barát, Topoľčany
14 - Anton Molnár, P. Kesov, Jozef Čentéš, Čakajovce, Miroslav Močol, Jozef Kubáň, Alekšince, Ľubomír Rakovský, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Peter Vašek, Ivanka, Michal Mladý, Nová Ves n/Ž., Marián Piterka, Svätoplukovo, Štefan Zabák, Barbora Mináriková, Ivan Dominka, Jozef Petrovič, Štefan Kollárik, Jozef Svitač, Juraj Chudiak, Jozef Prešinský, Imrich Hrdlica, Milan Lacina, Ján Barát, Pavol Krajčo, Ľudovít Konečný, Ľuboš Baranec, Jozef Nosian, Tomáš Stoklas, Rastislav Švec, Andrej Kušnír, František Trnka, Pius Hajdák, Marián Grman, Ľubomír Turňa, Štefan Penzeš, Juraj Rosinský, Ján Hnilica, Maroš Karas, Andrej Bednárik, Michal Lichtner, Ľubomír Ballay, Nitra, Tibor Šmitala, Čab, Imrich Maťo, Ľudovít Čelinák, Golianovo, Milan Plánka, M. Lapáš, Robert Ščepka, Margita Kališová, Marián Titka, Tibor Odráška, Peter Lehocký, Milan Bekéni, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Jozef Galbavý, Miroslav Lešš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Samko Dubnička, Váhovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Baláži, Marek Kalúz, V. Zálužie, Rudolf Macho, Kolíňany, Marianna Barátová, Dražovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Imrich Drozdák, Babindol, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ján Rigler, Bratislava, Anton Pánis st., Kostoľany p/Tr., Dušan Kováč, Ľudovítová, Rudolf Krajinčák, Báb, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Vladimír Majerčík, Sľažany, Peter Čepček, Ľubomír Novota, Mária Kunkelová, Jozef Paukov, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Boris Boďo, Tajná, Jaroslav Dvorský, Pata, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Jozef Bajnek, Ján Antalík, Ladislav Szöke, Vráble, Ján Wesolowski, Tibor Wesolowski, Hlohovec, Arpád Piroška, Jelenec, Vojtech Szöke, V. Cetín, František Belica, Hostie, Štefan Špleha, Telince, Emil Dubec, Žikava, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Boris Mesároš, Lehota, Martin Račko, D. Krškany, Milan Brisuda, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Juraj Minárik, Obyce, Natália Kozmová, Branč, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce
13 - Ondrej Kovács, Stanislav Nemček, Janíkovce, Henrich Richter, Bratislava, Peter Solčianský, Jaroslav Andrášik, Jozef Lenghart, Miroslav Zverka, Anton Lieskovský, Ernest Szombath, Anton Lacuška, Július Kolník, Ján Kmeťo, Eduard Szabo, Jozef Pružinec, Milan Hrnko, Jozef Nedelka, Blažena Sennešová, Daniel Tasáry, Laco Ištokovič, Mária Sýkorová, František Bojda, Vladimír Nemšovský, Karol Ryba, Eva Pappová, Ivan Hrachovický, Juraj Vencel, Dionýz Pecháček, František Filo, Deniska Révayová, Jozef Paulík, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Matej Kuzmický, Ivanka, Milan Greguš, Zbehy, Katarína Pálková, Jozef Kutak, Jarok, Marián Kopáčik, Jana Sklenárová, Patrik Boroš, Jozef Vrba, Jozef Danada, Vlado Matušica, Šaľa, Marek Eiselle, Miro Senneš, Močenok, Igor Kováč ml., Soňa Eššeová, Výčapy-Opatovce, Jozef Andel, Imrich Struhár, Viliam Félis, Vráble, Ján Kozla, Gašpar Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Michal Čery, Jelenec, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Dekan, Velčice, Gabriel Lešš, Ronald Frkala, H. Kráľová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ladislav Székelyi, Ivan Ďurický, Ladislav Vašek, Pavol Kozma, Branč, Juraj Sabo, Rumanová, Stanislav Rebo, Peter Frajka, Tibor Szekér, Roman Danáč, Z. Moravce, Jozef Štefek, Ivan Mrázik, Čeľadice, Pavel Babiak, Alojz Jenis, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Bajla, Nová Ves n/Ž., Richard Buday, Ladice, Dávid Slíž, Sereď, Roman Hruboň, Nové Sady, Marek Áč, Golianovo, Martin Gyulai, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Zoltán Jancsó, Adam Liptai, Ladislav Babóti, Vlčany, Juraj Šranko, Babindol, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Račko, D. Krškany, Tibor Tóth, Žihárec
12 - Milan Gráf, Martin Ševčík, Lukáč Karlubík, Zuzana Gurinová, Jozef Viskup, Marcel Pánis, Pavol Hrnčár, Ján Doboš, Richard Magušín, Erik Viskup, Róbert Baláži, Michal Garay, Ivan Bobuš, Anna Peniašková, Lenka Vöröšová, Ľubomír Moravčík, Ivan Eliáš, Dodo Ťapušík, Jozef Havetta, Ľubomír Kiesel, Nitra, Stano Čapkovič, Nové Sady, Alexander Lauko, Ivan Tóth, Čakajovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Gabriel Bíro, Alekšince, Peter Zeleňák, Ján Szöcs, Ján Martinek, Eleonóra Udvarosová, Martin Kormoši, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gabriel Galbavý, Anna Duczová, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Martin Vicena, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Marek Bíro, Miroslav Očadlík, V. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Viktor Balko, Ivan Berec, Peter Behúl, Lužianky, Juraj Németh, D. Lefantovce, Daniel Varga, Pata, Július Čerenka, Ivanka, Katarína Farkašová, N. Zámky, Pavol Holták, Oľga Pintérová, D. Krškany, Agátka Adamčová, Milan Kubala, Sereď, Peter Strieška, Volkovce, Viliam Matejov, Anton Valo, František Kunkel, Jozef Školník, Z. Moravce, Peter Ambrózy, František Balogh, Selice, Vincent Tóth, Močenok, Marián Strečka, Vladimír Bielik, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Anna Jasanová, Podhorany, Jozef Baťala, Patrik Čepček, Gabriel Danko, Žitavany, Ján Hegyi, Jelka, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Török, V. Dolina, György Jakubecz, H. Saliby, Ján Bogyo, V. Vozokany, Jozef Nagy, Jelenec, Marián Šlagor, T. Mlyňany, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
11 - František Hrnčiar ml., Olga Tomeková, Jozef Pacher, Róbert Maťo, Ľubomír Bartakovič, Marián Barta, Ladislav Pindeš, Igor Drotár, Juraj Lacina, Miroslav Kalužák, Lukáš Barát, Katarína Magušínová, Jarmila Saidová, René Daniš, Anton Černý, Jozef Moder, Ivan Škorica, Ladislav Skalický, Ivan Kozár, Milan Borovský, Štefan Matesko, Andrej Šlosár, Ľuboš Fuska, Zuzana Lacová, Ingrid Lyžičiarová, Igor Galovič, Nitra, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Hoppan, Jozef Malý, Ladislav Nagy, Vráble, Marián Tirol, Andrej Petro, Peter Visolajský, Štefan Novák, Šaľa, Štefan Varga, Topoľnica, František Finta, Jelenec, Vladimír Varga, Rišňovce, Ján Školník, Vincent Káčer, Z. Moravce, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Dyčka, Oskar Fördós, Čierna Voda, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Mikuláš Pintér, Branč, Peter Fáber, M. Vozokany, Rastislav Borčin, Hostie, Zoltán Múčka, V. Úľany, Jana Dudonová, Sereď, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emil Valkovič, Topoľčianky, Vlastimil Záhon, Golianovo, Ján Jacsa, Žihárec, Rado Cigáň, Pavel Mravík, Nová Ves n/Ž., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Zoltán Köböl, V. Mača, Janka Studená, Zlaté Moravce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Milan Roman, Čab, Vladimír Gregor, Ivanka
10 - Boris Grežo, Eduard Minárik, Jozef Hudec st., Miroslav Balla, Vlado Sásik, Eva Krajancová, Jozef Senneš, Miroslav Fábry, Miroslav Mada, Erik Schober, Štefan Bede, Miroslav Ölvecký, Marek Vrábel, Patrik Palka, Lukáč Tomiš, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Vladimír Móri, Slavo Kališ, Gabriel Odráška, Anton Uher, Šaľa, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Michal Ďuriš, Sereď, Jozef Švihorík, Báb, Pavel Períček, František Margetin, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Anna Pacherová, Sľažany, Tomáš Nagy, Ladice, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Gabriel Molnár, Roman Kutak, Galanta, Július Pavlov, Nová Ves n/Ž., Michal Buranský, Lúčnica n/Ž., Marián Holý, Levice, Marek Ďurkovič, D. Saliby, Peter Frančík, V. Cetín, Štefan Kočiš, Trnovec n/V., Andrej Maťo, Jarok, Roman Kohút, Vozokany, Ivana Kunkelová, Peter Rajnoha, Roman Rajnoha, Z. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Ivan Bielik, Topoľčianky, Michal Borovský, H. Saliby
9 - Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Hudec ml., František Grom, Stanislav Billik, Nitra, Roman Fuska, Čab, Dušan Beder, V. Lapáš, Marek Sklenár, Juraj Csirik, Marián Móri, Šaľa, Jozef Gál, Tibor Magáth, Výčapy-Opatovce, Tibor Stupčuk, Rišňovce, Ján Sorad, Pohranice, Edina Izsáková, Patrik Balogh, Selice, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Peter Kollárovič, Tibor Glovenský, Galanta, Peter Jasenec, Sereď, Ladislav Bartaloš, Vlčany, Ladislav Kiss, Nový Život, Emil Šatan, Vozokany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Martin Chobot, N. Hrnčiarovce, Miloslava Fintová, Jarok, Lenka Lahučká, Čakajovce, Andrej Repta, Branč, Miroslav Slovák, D. Streda, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Milan Augustín, Topoľčianky, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
8 - Pavol Ďurina, Roman Trnkus, Ladislav Drahoš, Martin Peniaško, Dušan Letko, Lukáš Bartakovič, Boris Kašuba, Juraj Bihari, Marek Korytko, Nitra, Miriama Zborovanová, Golianovo, Katarína Pálinkášová, Levice, Libor Vinkler, René Vincze, Šaľa, Michal Ďuriš, Martin Kriššák, Vlasto Pokorný, Cabaj-Čápor, Viliam Čulík, Machulince, Peter Hamerlík, Jelka, Ladislav Viskup, Báb, Eva Charizopulosová, M. Cetín, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Eva Gregorová, Jelenec, Vratko Candrák, Topoľčany, Marek Szabó, D. Obdokovce, Celestín Berecz, Branč, Alexandra Maková, Nové Sady
7 - Marek Greguš, Čakajovce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Petr Fuska, Igor Dubeň, Michal Bíro, Marek Ševčík, Jozef Gutai, Tomáš Krajčovič, Mariana Letková, Róbert Rumančík, Nitra, Štefan Žarnócay, Šaľa, Katarína Vlčeková, Lužianky, Aneta Čuláková, Koniarovce, Jozef Horný, Z. Moravce, Peter Bodi, Zbehy, Imrich Sklenár, H. Kráľová, Samko Malý, Vráble
6 - Roman Guzmický, Ivanka, Valent Vaňo, Roland Szórád, Žirany, Július Vodný, Babindol, Martin Földeši, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Dávid Jancsó, Vlčany, Sťefan Mrllák, Miroslava Grznárová, Šaľa, Marián Kováč, Diakovce, Anna Matejová, Skýcov, Kristián Szolnoki, Dyčka, Lenka Malovcová, Trnava, Ľuboš Galo, Janíkovce, František Molnár, Pohranice, Zdenko Ďurček, Hankovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Mária Kóšová, Nitra, Jozef Šabo, Žitavany
5 - Marek Ťapušík, Oľga Eliášová, František Cupák, Nitra, Štefan Karvay, Čakajovce, Jozef Infner, Ján Jambor, Rišňovce, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Judita Buzíková, Branč, Juraj Minár, Jozef Pavlovič, Z. Moravce, Slavomír Hunka, Alekšince
4 - Peter Lidik, D. Obdokovce, Mário Varga, Iveta Dubeňová, Samuel Horváth, Jozef Pacher, Milan Šándor, Milan Kollárik, Jozef Bernáth, Nitra, Štefan Karasz, Marek Sokol, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Péteri, Vinodol, Miloš Majdiak, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Peter Zachar, Mária Zacharová, Peter Zachar, Radošina, Rudolf Benko, Skýcov, Martin Antl, V. Zálužie, Adam Kondé, N. Hrnčiarovce, Dalibor Špirk, Podhorany, Ľubica Kajabová, Ivanka
3 - Janka Gálová, Žirany, Matej Brath, D. Štitáre, Silvia Madová, Elena Kreškócziová, Peter Pucher, Nitra, Jozef Lámoš, Jarok, Magdaléna Lampertová, Dun. Streda, Milan Michalko, Miloš Petrovič, Šaľa, Alexander Šindelár, Emília Káčerová, Z. Moravce
2 - Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Peter Kukla, Ján Jankovič, Nitra, Peter Levčík, N. Hrnčiarovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Obložinský, Ivanka, Štefan Bapčan, D. Obdokovce, Anton Brath, Pohranice, Eva Bogyová, T. Mlyňany, Peter Pecho, Beladice
1 - Dušan Takács, Šaľa
0 - Stanislav Vojtila, Jelenec

Tretie kolo mnohým z vás prialo. Až 48 ľudí trafilo 8 zápasov, ale našiel sa jeden, kto dokonca uhádol deväť. Je to Milan Nagy z Nitry. Vyhráva kartón piva Steiger.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Aj matematika sa dá skrotiť
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  4. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  5. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  6. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  7. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  9. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  10. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 304
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 22 102
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 335
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 948
  5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 465
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 393
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 978
  8. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 897
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 715
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 616
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Už ste čítali?