Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 14. kole

69 - René Scheer, Kolíňany; 68 - Marián Mateička, Behynce, Juraj Csirik, Šaľa; 67 - Pavol Krajčo, Nitra, atď.

Správne tipy 14. kola
Holandsko - Francúzsko 4:1 1
Švajčiarsko - Portugalsko 2:0 1
Turecko - Česko 3:2 1
Poľsko - Chorvátsko 0:1 2
H. Kráľová - Topoľníky 2:2 X
Vinodol - Rumanová 2:0 1
Č. Kľačany - Janíkovce 2:3 2
Pohranice - Branč 2:3 2
Lapáš - Golianovo 3:2 1
Inter - FC Nitra 19 3:2 1

Konečné poradie po 14. kole:
69 - René Scheer, Kolíňany
68 - Marián Mateička, Behynce, Juraj Csirik, Šaľa
67 - Pavol Krajčo, Nitra
66 - Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Maroš Karas, Nitra, Marcel Pánis, D. Krškany, Marta Izsáková, Selice, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok
65 - Ľubor Kajaba, Ivanka, Mário Šándor, Laco Ištokovič, Ľuboš Lacina, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Juraj Bárek, Žirany
64 - Ivan Tóth, Čakajovce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Marián Červenka, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Patrik Čepček, Žitavany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
63 - Marián Grman, Nitra, Alojz Rajtár, Sľažany, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Bajnek, Vráble, Alexandra Gálová, Žirany
62 - Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ivan Ďurický, Branč, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Malý, Vráble, Peter Kluka, V. Lapáš, Peter Baják, Zbehy, Ján Kozla, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Jana Jašiková, René Vincze, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Emil Dubec, Žikava, Rastislav Borčin, Hostie
61 - František Hrnčiar ml., Katarína Magušínová, Štefan Penzeš, Roman Sýkora, Jozef Lenghart, Nitra, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Štefan Račko, Ivanka, Margita Pánisová, D. Krškany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Joniak, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce
60 - Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ľubomír Turňa, Daniel Tasáry, Eduard Szabo, Eugen Németh, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Michal Kulík, Vlčany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Horňák, Rišňovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Hipp, Šaľa, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
59 - Ivan Bakyta, Jarok, Vlastimil Ábela, Michal Korytko, Igor Kotora, Mário Varga, Nitra, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Viliam Félis, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Marián Herceg, Pata, Peter Paulis, M. Vozokany, Viktor Balko, Lužianky, Matej Kuzmický, Ivanka, Milan Bíro, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Martin Vicena, Trnovec, Ladislav Kiss, N. Život, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Kukliš, Topoľčianky
58 - Jarmila Saidová, Dionýz Pecháček, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Kristína Líšková, Branč, Anna Pacherová, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Gabriel Fazekas, Neded, Agátka Adamčová, Sereď, Peter König, Ivanka, Lívia Čekeyová, Pohranice, Milan Lazan, Ján Szöcs, Šaľa, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emília Káčerová, Zl. Moravce
57 - Zuzana Lacová, Karol Ryba, Ľubomír Kiesel, Ľubica Tasáryová, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Jozef Nemeš st., Ľudovít Konečný, Boris Grežo, Nitra, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Milan Bekéni, Zoltán Mojzeš, Marián Titka, Martina Hippová, Šaľa, Patrik Drgoň, D. Krškany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Horváth, H. Potôň, Miroslav Javor, Sereď, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ján Dekan, Velčice, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Debnár, Zbehy, Vladimír Guláš, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Tibor Križovič, Levice, Ivan Tabaček, T. Nemce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
56 - Ivan Magdolen, František Trnka, Erik Viskup, Július Petrík, Štefan Matesko, Ivan Labuda, Barbora Mináriková, Nitra, Gabriel Lešš, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Vašek, Ivanka, Peter Hamerlík, Jelka, Juraj Sojka, Vráble, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Attila Szolnoki, Dyčka, Attila Kürti, Vlčany, Ivan Mareček, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Ján Rigler, Bratislava, Peter Lehocký, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Viliam Matejov, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
55 - Juraj Rosinský, Richard Magušín, Vladimír Nemšovský, Stanislav Billik, Ivan Eliaš, František Tomek, Štefan Zabák, Lenka Königová, Vlado Lyžičiar, Nitra, Rudolf Krajinčák, Báb, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Boris Boďo, Tajná, Vincent Komačka, Vratko Candrák, Topoľčany, Roman Guzmický, Imrich Guzmický, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Dušan Beder, V. Lapáš, František Andrasko, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Šlosár, Čab, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Baláži, V. Zálužie, Jozef Záhorský, Rišňovce, Alexander Repta, Branč, Peter Odráška, H. Kráľová, Marek Sklenár, Šaľa, Alojz Vician, Beladice, Jozef Virág, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Fáber, M. Vozokany
54 - Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Paulík, Peter Mateička, Štefan Kollárik, Miroslav Šimala, Michal Bíro, Milan Nagy, Lukáš Barát, Marek Hrachovický, Juraj Chudiak, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Škvaril, D. Krškany, Ján Frajtík, Vráble, Roman Margetin, Rišňovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Juraj Dubeň, Lehota, Margita Kališová, Marián Kopáčik, Šaľa, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan M ravík, Žitavany, Emanuel Maňúch, Žirany, Blažena Kozolková, Volkovce
53 - Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Mrázik, Čeľadice, Dušan Letko, Ladislav Pintér, Jozef Senneš, Ivan Chlebák, Nitra, Michal Vígh, Jozef Sklenár, Štefan Mrllák, Šaľa, Mário Pánis, D. Krškany, Milan Strapko, Beladice, Boris Lacina, Ján Tomovič, Lužianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jozef Török, Pata, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Antalík, Ladislav Szöke, Vráble, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Bédi, Lehota, Pavel König, Ivanka, Imrich Maťo, Golianovo, Anton Molnár, P. Kesov, Miroslav Močol, Alekšince, Ľubomír Števanka, Preseľany, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Emil Šatan, Vozokany, Patrik Balogh, Selice, Roman Danáč, Zl. Moravce
52 - Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Paľo Ťapušík, Rastislav Švec, Zuzana Gurinová, Jozef Kóša, Miroslav Balla, Jozef Prešinský, Imrich Hrdlica, Deniska Révayová, Martin Lyžičiar, Nitra, Gustáv Štefkovič, Tatiana Sklenárová, Štefan Fabian, Tibor Odráška, Šaľa, Diana Čuláková, Koniarovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Štefan Peťovský, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Karol Čurgali st., Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Miloš Gál st., Žirany, Ladislav Babóti, Vlčany, Michal Borovský, H. Saliby, Peter Strieška, Volkovce, Ján Školník, František Kunkel, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota
51 - Jozef Karásek, Hájske, Katarína Karcolová, Tibor Horváth, Juraj Hrnčár, Ján Barát, Matúš Palka, Jaroslav Andrášik, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ján Hotový, Nové Sady, Štefan Račko, D. Krškany, Marek Kováč, Čifáre, Dominik Lenghard, Čakajovce, Slavo Kališ, Šaľa, Marta Záhorská, Rišňovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Štefan Kúsek, Hostie, Vincent Káčer, Zl. Moravce
50 - Natália Kozmová, Branč, Jožo Ťapušík, Jozef Viskup, Ľudovít Laca ml., Milan Lacina, Roman Trnkus, Peter Bíro, Jozef Svitač, Ivan Dominka, Nitra, Štefan Péteri, Vinodol, Marek Ballek, Hlohovec, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Boris Mesároš, Lehota, Pavel Períček, Rišňovce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Gustav Molnár, P. Kesov, Jozef Kutak, Jarok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ondrej Kozolka, Volkovce, Michal Čery, Jelenec, Jozef Hrebenár, Žitavany, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Vlado Jánošík, D. Krškany
49 - Ľuboš Baranec, Juraj Vencel, Peter Solčianský, Milan Vöröš, Miroslav Fábry, Ján Doboš, Ladislav Skalický, Anton Lieskovský, Martin Ferenczy, Marián Barta, Nitra, Anton Berecz, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Margita Pavelková, Golianovo, Radoslav Dičér, Močenok, Ján Ballek, Hlohovec, Emília Malá, Jozef Andel, Ladislav Nagy, Vráble, Peter Visolajský, Jozef Kučera, Šaľa, Mário Slezák, Lukáčovce, Ján Vaško, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Tibor Šmitala, Čab, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Ján Török, V. Dolina, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubomír Bobok, Volkovce
48 - Andrej Baláž, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Vlado Bennár, Hájske, Janka Tomeková, Ľudmila Šimalová, Milan Borovský, Štefan Bede, Lukáč Tomiš, Štefan Sýkora, Vladimír Papp, Nitra, Stanislav Packa, Štefan Bako, Miloš Majdiak, Močenok, Jana Teplanská, Miroslav Fúska, Zbehy, Jozef Štefák, Rišňovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Roman, Andrej Fábry, Čab, Miriama Zborovanová, Golianovo, Alexander Kusý, Trnovec, Ján Árgyusi, Neded, Viliam Čulík, Machulince, Irena Peťková, Zl. Moravce, Oľga Pintérová, D. Krškany
47 - Pavol Kozma, Mikuláš Pintér, Andrej Repta, Branč, Pavol Hrnčár, Ľudovít Laca st., Ivan Bobuš, Boris Kašuba, Ján Ehrenhold, Jozef Lacena, Marek Korytko, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Kausek, Klasov, Gabriel Molnár, Galanta, Filip Guzmický, Katarína Tasáryová, Ivanka, Miroslav Ďuriš, Sereď, Roman Fuska, Čab, Július Vodný, Babindol, Viera Pavelková, Golianovo, Pavol Štefek, V. Dolina, František Balogh, Selice, Rado Bajnek, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
46 - Pius Hajdák, Michal Garay, Igor Drotár, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Segíň, Sľažany, Gašpar Gál, Žirany, Juraj Bujko, Žihárec, Dušan Šóš, Zbehy, Peter Čepček, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, Miro Senneš, Močenok
45 - Zdenko Senneš, Jozef Pacher, Vladimír Kuchta, Šárka Dillhoffová, Ľudovít Kováč, Miroslav Zverka, Nitra, Milan Florek, D. Krškany, Jarmila Pirošková, Jelenec, Ľuboš Motolík, Trnovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Marek Sabo, Rumanová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Vladimír Varga, Rišňovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Ladislav Páleník, Topoľčany, Tibor Bedecs, Galanta
44 - René Daniš, Katarína Dobiašová, Nitra, Arpád Piroška, Jelenec, Dávid Jancsó, Vlčany, František Margetin, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Ivan Remeň, N. Streda, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Gajdoš, Žitavany, Valent Vaňo, Žirany, Adrián Kupeček, Čechynce, Ladislav Székelyi, Branč, Jozef Barát, Topoľčany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
43 - Jozef Hoppan, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Vojtech Szöke, V. Cetín, Jozef Vrba, František Szolík, Anton Uher, Šaľa, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Javor, Sereď, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ján Wesolowski, Hlohovec, Milan Dudáš, Prílepy, Mária Kunkelová, Zl. Moravce
42 - Radoslav Ollík, Erika Hrachovická, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Marek Fábry st., Šurianky, Edina Izsáková, Selice, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Zachar, Radošina, Peter Pecho, Beladice, Štefan Kočiš, Trnovec
41 - František Hrnčiar st., Ján Hnilica, Jozef Nosian, Marta Ďurišová, Jozef Hudec ml., Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Simona Szolnokiová, Dyčka, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Baláž, Šaľa, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Filip Horný, Jarok
40 - Jozef Moder, Ivan Ševčík, František Grom, Robert Baláži, Mária Sýkorová, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Tibor Berec, V. Lapáš, Katarína Pálková, Jarok, Jozef Baťala ml., Žitavany
39 - Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Horný, Anton Valo, Zl. Moravce, Marianna Barátová, Dražovce, Robert Rumančík, Michal Papp, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Ľudovít Mravík, Žitavany
38 - Blažena Sennešová, Anton Dano, Nitra, Samuel Malý, Vráble, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Mário Tkáčik, Ivanka, Alojz Jenis, Žitavany, Martin Račko, D. Krškany
37 - Ladislav Pindeš, Erich Schober, Oľga Tomeková, Nitra, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Čentéš, Čakajovce, Tibor Glovenský, Košúty
36 - Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Ján Kuchtiak, Elena Kreškócziová, Ivana Lieskovská, Nitra, Jozef Odráška, Šaľa, Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Németh, D. Lefantovce
35 - Marek Ťapušík, Vladimír Mada, Vladimír Kompas, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Juraj Šranko, Babindol, Jozef Infner, Rišňovce, Marko Biely, J. Kostoľany, Jozef Školník, Zl. Moravce
34 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Miroslav Mada, Vlado Sásik, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Berec, Lužianky, Vlado Matušica, Hájske, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
33 - Juraj Chovanec, Štefan Balko, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Gál ml., Žirany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Libor Vinkler, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ivan Bielik, Topoľčianky, Jozef Gál, V.-Opatovce, Rudolf Matejov, Skýcov, Božena Školníková, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
32 - Rudolf Kozma, Štitáre, Dušan Szabó, Ladice, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy
31 - Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Roman Kohút, Vozokany, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Dajana Borovská, Nitra, Ján Slíž, Beladice
30 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Ladislav Lörincz, Jozef Lörincz, Branč, Andrej Bednárik, Igor Galovič, Július Kolník, Nitra, Martin Ďuriš, Čeľadice, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce
29 - Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Denis Marcinkech, Vinodol, Marek Franko, Pata, Tomáš Karácsony, Váhovce, Pavel Píš, Topoľčianky, František Horný, Jarok, Jakub Vojtek, Vráble, Marián Holý, Levice, Miloš Lukniš, Hosťovce
28 - Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Alexej Cserman, Nitra, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Jozef Lapacík, Nevidzany
27 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Nitra, Štefan Kárasz, Šaľa
26 - Šimon Horváth, František Bojda, Dalibor Lenický, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Hamada, Čeľadice, Vladimír Gregor, Ivanka, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Ján Petráš, Šaľa, Miroslav Kucharovič, Sereď, Ladislav Varga, Topoľnica
25 - Martina Magdolenová, Ivan Škorica, Nitra, Ladislav Vašek, Branč, Alexander Halák, Tešedíkovo
24 - Norbert Bordáš, Daniel Čerman, Nitra, Peter Jasenec, Sereď, Juraj Minár, Zl. Moravce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
23 - Ján Štefek, Nitra, Jana Sklenárová, Šaľa
22 - Attila Sonlajtner, Žirany, Otto Benc, Branč, Štefan Chren, Žitavany
21 - Marián Muzika, Táňa Rumančíková, Miloš Sýkora, Nitra, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marek Ťapušík, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Varga, Pata
20 - Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce
19 - Jozef Lámoš, Jarok, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Filip Virág, V. Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Anna Dúczová, H. Kráľová, Lenka Reptová, Branč
18 - Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Lucia Gunišová, Choča, Tibor Stupčuk, Rišňovce
17 - Martin Hindák, Sereď
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Gajdoš, Tomáš Stoklas, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Šaľa, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
15 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, František Sochor, František Cupák, Nitra, Kristína Kováčová, Lovce, Katarína Pálinkášová, Levice
14 - Milan Gráf, Monika Holtáková, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marián Nagy, D. Krškany
13 - Štefan Novák, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta, Iveta Dubeňová, Nitra, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, František Mášik, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble
12 - Marián Balko, Klasov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jaroslav Fehér, Ján Kmeťo, Nitra, Ján Sorad, Pohranice
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Ladislav Dvorský, Vráble, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Roman Kutak, Tomášikovo
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Paulína Letková, Mária Sásiková, Dávid Said, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Dušan Podhorec, Vráble
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Miro Dičér, V. Dolina
7 - Peter Mikula, Alekšince, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Miroslav Ölvecký, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Mária Pechová, Beladice, Eva Gregorová, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Karol Čurgali st., Mojmírovce
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Mária Kóšová, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Branč, Juraj Sabo, Rumanová
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Marek Beňo, Rastislav Búgel, Miloš Studený, Vlasta Studená, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Adam Barborík, Alena Šranková, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Vojto Galaba, Chyzerovce, Peter Góra, Tešedíkovo, Helena Melišková, Topoľčianky, Miroslav Dičér, V. Dolina, Marián Kováč, Cabaj-Čapor, Alexander Šindelár, Z. Moravce
4 - Boris Machalik, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Ladislav Kuna, Peter Zaťko, Zl. Moravce, Jana Kršáková, Lovce, Belo Gombík, D. Krškany, Žana Galová, Janíkovce
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Evka Grmanová, Michal Burda, Mariana Letková, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď, Róbert Vaňo, Janka Gálová, Žirany, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce
2 - Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Milan Kollárik, Peter Giertl, Nitra, Peter Vnad, Obyce, Helena Krajinčáková, Báb, Ladislav Nagy st., Monika Gregorová, Jelenec, Peter Mako, Čakajovce
1 - Andrea Šándorová, Peter Krajčo, Nitra, Monika Chrenková, V. Dolina

Víťazom 14. kola je Jarmila Saidová z Nitry, ktorá trafila 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Steiger.

Konečné poradie:
1. René Scheer, Kolíňany
2. Marián Mateička, Behynce
3. Juraj Csirik, Šaľa
4. Pavol Krajčo, Nitra
5.-6. Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica (piatu cenu si rozdelia)

Čo rozhodlo o 2.-3. mieste (pravidlo o vyššom počte lepších zásahov v kolách):
Mateička 94581645371645 – raz trafil 9
Csirik 83343554675465 – raz 8

Čo rozhodlo o 5.-10. mieste (pravidlo o vyššom počte lepších zásahov v kolách):
Michal Bene 93465632452566 – raz trafil 9, štyrikrát 6
Ľuboš Škorvánek 93465632452566 - raz 9, štyrikrát 6 (Bene a Škorvánek majú úplne tie isté tipy, zrejme jeden z nich hral na dva tikety)
Karas 93456345265644 – raz 9, trikrát 6
Zuzana Brisudová – max. uhádla 8 bodov v kole
Marcel Pánis – max. 7
Marta Izsáková – max. 7

Ceny pre víťazov
1. cena: LCD televízor Samsung v hodnote 15 tisíc Sk, venuje spoločnosť Respect SK, s.r.o., Piešťany, poisťovací maklér
2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove na kúpalisku Vadaš Štúrovo v hodnote 14 560 Sk
3. cena: voľný nákup športového oblečenia značky Umbro v predajni Dali Galanta v hodnote 6000 Sk
4. cena: domáce kino v hodnote 5500 Sk, venuje G&G Penzión a Restaurant*** Šaľa
5. cena: voľný nákup za 4000 Sk, venuje predajňa Umbro v ZOC MAX a England Classic na Farskej 32 v Nitre

Toto poradie by malo byť oficiálne. Dúfame, že sme sa nepomýlili. Ak má niekto námietky, nech nám ich adresuje čo najskôr na tel. č. 0905 550 775. Oficiálne poradie bude zverejnené v pondelkových MY novinách.


V posledných novinách mierne zaúradoval škriatok, keď sa nám podarilo prehodiť poradie dvoch stretnutí Eura v rubrike Zápasy 14. kola. Mohlo vás to popliesť, keď ste si porovnávali natipované tipy lídrov so správnymi tipmi. Ospravedlňujeme sa.

Ďakujem za účasť v tipovacej súťaži MY, snáď bola pre vás dobrou zábavou. Ceny odovzdáme v dohľadnom čase. Víťazom blahoželáme, budeme informovať o ich prevzatí.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 904
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 348
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 668
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 458
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 278
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 080
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 022
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 881
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 607
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 456
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?