Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

64 - René Scheer, Kolíňany; 63 - Marián Mateička, Behynce, Juraj Csirik, Šaľa; 62 - Pavol Krajčo, Maroš Karas, Laco Ištokovič, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok

Správne tipy 13. kola
Švajčiarsko - Česko 0:1 2
Holandsko - Taliansko 3:0 1
Galanta - J. Bohunice 0:0 X
Topoľčianky - Chrenová 0:0 X
Svätoplukovo - Mojmírovce 1:2 2
Diakovce - Alekšince 2:5 2
Veľký Cetín - Horný Ohaj 1:5 2
Beladice - Skýcov 1:1 X
Šurianky - Kynek 2:3 2
Žitavce - D. Štitáre 0:2 2

Poradie po 13. kole:
64 - René Scheer, Kolíňany
63 - Marián Mateička, Behynce, Juraj Csirik, Šaľa
62 - Pavol Krajčo, Maroš Karas, Laco Ištokovič, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Zuzana Brisudová, Č. Hrádok
61 - Marta Izsáková, Selice, Lukáš Bíro, Čakajovce, Juraj Bárek, Žirany
60 - Ľubor Kajaba, Ivanka, Mário Šándor, Nitra, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Malý, Vráble, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Michal Kaplán, Č. Hrádok
59 - Alojz Rajtár, Sľažany, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Bajnek, Vráble, Eugen Németh, Ľuboš Lacina, Nitra, Emil Dubec, Žikava
58 - Ivan Tóth, Čakajovce, Igor Kotora, Daniel Tasáry, Nitra, Michal Kulík, Vlčany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Patrik Čepček, Žitavany, Peter Baják, Zbehy, Ján Kozla, Žirany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jana Jašiková, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Rastislav Borčin, Hostie
57 - Marián Grman, Katarína Magušínová, Marián Červenka, Roman Sýkora, Nitra, Stanislav Pacher, Sľažany, Margita Pánisová, D. Krškany, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, René Vincze, Šaľa, Jozef Joniak, Vráble, Gabriela Sádovská, Žitavce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jakub Kunkel, Zl. Moravce
56 - František Hrnčiar ml., Vlastimil Ábela, Jozef Lenghart, Nitra, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Račko, Ivanka, Juraj Sojka, Vráble, Agátka Adamčová, Sereď, Peter Paulis, M. Vozokany, Attila Kürti, Vlčany, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Hipp, Šaľa, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Emília Káčerová, Zl. Moravce
55 - Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Štefan Penzeš, Dionýz Pecháček, Štefan Zabák, Jozef Hudec st., Mário Varga, Ľudovít Konečný, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Danada, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica, Gabriel Fazekaš, Neded, Boris Boďo, Tajná, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Viktor Balko, Lužianky, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Vicena, Trnovec, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Labuda, Solčany
54 - Jozef Štefek, Čeľadice, Lucia Lencsésová, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Patrik Drgoň, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marián Herceg, Pata, Jozef Horváth, H. Potôň, Jozef Horňák, Rišňovce, Milan Ružička, Eduard Szabo, Nitra, Peter König, Ivanka, Milan Bíro, Čakajovce, Lívia Čekeyová, Pohranice, Milan Lazan, Marián Titka, Ján Szöcs, Šaľa, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Ladislav Kiss, N. Život, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ivan Tabaček, T. Nemce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
53 - Ivan Bakyta, Jarok, Zuzana Lacová, Ľubomír Turňa, Michal Korytko, Ľubomír Kiesel, Jozef Nemeš st., Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Gabriel Lešš, Peter Odráška, H. Kráľová, Pavel Mihálik, Zoltán Mojzeš, Martina Hippová, Šaľa, Milan Strapko, Beladice, György Jakubecz, H. Saliby, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Jana Gálová, Žirany, Ivan Mareček, Čab, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Baláži, V. Zálužie, Jozef Záhorský, Rišňovce, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.
52 - Ivan Magdolen, Michal Bíro, Štefan Matesko, Karol Ryba, Ľubica Tasáryová, Barbora Mináriková, Imrich Hrdlica, Deniska Révayová, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Kristína Líšková, Branč, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Milan Bekéni, Tibor Odráška, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Borbély st., V. Cetín, Peter Hamerlík, Jelka, Miroslav Javor, Sereď, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Debnár, Zbehy, Vratko Candrák, Topoľčany, Alojz Vician, Beladice, Jozef Virág, Zl. Moravce
51 - František Trnka, Katarína Karcolová, Tibor Horváth, Július Petrík, Ivan Labuda, Juraj Chudiak, Boris Grežo, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Török, Pata, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ján Antalík, Vráble, Attila Szolnoki, Dyčka, Roman Guzmický, Pavel König, Ivanka, Dominik Lenghard, Čakajovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Alexander Repta, Branč, Peter Lehocký, Marek Sklenár, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Peter Fáber, M. Vozokany, Viliam Matejov, Ján Školník, Roman Danáč, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
50 - Natália Kozmová, Branč, Rudolf Lauko, Zbehy, Jožo Ťapušík, Richard Magušín, Jarmila Saidová, Erik Viskup, Jozef Senneš, Lukáš Barát, Stanislav Billik, František Tomek, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mário Pánis, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Imrich Guzmický, Ivanka, Štefan Varga, Topoľnica, Miloš Gál st., Žirany, František Andrasko, Jelenec, Imrich Maťo, Golianovo, Milan Šlosár, Čab, Anton Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Ján Rigler, Bratislava, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Mrllák, Šaľa, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Kóssi, Čifáre, Ladislav Szöke, Ján Frajtík, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Hrebenár, Žitavany, Blažena Kozolková, Volkovce, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
49 - Juraj Rosinský, Peter Mateička, Štefan Kollárik, Vladimír Nemšovský, Dušan Letko, Milan Nagy, Marek Hrachovický, Ivan Eliaš, Miroslav Balla, Lenka Königová, Matúš Palka, Martin Lyžičiar, Nitra, Anton Berecz, Branč, Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Mrázik, Roman Ražný, Čeľadice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Gustáv Štefkovič, Margita Kališová, Jozef Sklenár, Marián Kopáčik, Šaľa, Jozef Škvaril, D. Krškany, Vincent Komačka, Topoľčany, Vojtech Mládek, Podhorany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Bédi, Juraj Dubeň, Lehota, Rudolf Macho, Kolíňany, Marta Záhorská, Rišňovce, Ján Tomovič, Lužianky, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Borovský, H. Saliby, Emanuel Maňúch, Žirany, Patrik Balogh, Selice
48 - Jozef Bosák, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ľuboš Baranec, Juraj Hrnčár, Rastislav Švec, Miroslav Šimala, Ladislav Pintér, Zuzana Gurinová, Ivan Chlebák, Jozef Kóša, Štefan Sýkora, Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, Nitra, Vlado Bennár, Hájske, Štefan Péteri, Vinodol, Rudolf Krajinčák, Báb, Michal Vígh, Slavo Kališ, Štefan Fabian, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok, Jana Teplanská, Zbehy, Boris Lacina, Bohuš Baják, Lužianky, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Vincent Káčer, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota
47 - Pavol Kozma, Branč, Jozef Paulík, Paľo Ťapušík, Jozef Viskup, Peter Solčianský, Jozef Svitač, Ivan Dominka, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ján Hotový, Nové Sady, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Rado Bajnek, Vráble, Diana Čuláková, Koniarovce, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Visolajský, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Igor Kováč ml., Soňa Billiková, V.-Opatovce, Miroslav Ďuriš, Sereď, Jozef Gál, Žirany, Viera Pavelková, Golianovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Juraj Minárik, Obyce, Vlado Jánošík, D. Krškany
46 - Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Marián Strečka, Topoľčianky, Ľudovít Laca ml., Milan Vöröš, Ján Barát, Milan Lacina, Igor Drotár, Lukáč Tomiš, Roman Trnkus, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Štefan Račko, D. Krškany, Emília Malá, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany, Marek Kováč, Čifáre, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Bujko, Žihárec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, Gustav Molnár, P. Kesov, Ján Török, V. Dolina, Jozef Kutak, Jarok, Jozef Kučera, Šaľa, Jozef Brieška, T. Nemce
45 - Andrej Maťo, Jarok, Milan Borovský, Ladislav Skalický, Anton Lieskovský, Peter Bíro, Ľudovít Kováč, Miroslav Zverka, Vladimír Papp, Nitra, Margita Pavelková, Golianovo, Radoslav Dičér, Miloš Majdiak, Močenok, Ján Ballek, Hlohovec, Milan Florek, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jarmila Pirošková, Michal Čery, Jelenec, Boris Mesároš, Lehota, Mikuláš Pintér, Branč, Gabriel Molnár, Tibor Bedecs, Galanta, Mário Slezák, Lukáčovce, Marek Sabo, Rumanová, Milan Roman, Tibor Šmitala, Andrej Fábry, Čab, Štefan Pupák, Hurbanovo, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Alexander Kusý, Trnovec, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce
44 - Ľudovít Laca st., Ľudmila Šimalová, Juraj Vencel, Ján Ehrenhold, Martin Ferenczy, Marián Barta, Katarína Dobiašová, Nitra, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Arpád Piroška, Jelenec, Jozef Štefák, Rišňovce, Gašpar Gál, Žirany, Ivan Remeň, N. Streda, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Gajdoš, Žitavany, Filip Guzmický, Terézia Tasáryová, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Andrej Repta, Ladislav Székelyi, Branč, Miriama Zborovanová, Golianovo, František Balogh, Selice, Ladislav Nagy, Vráble, Zlatica Machová, V.-Opatovce
43 - Pius Hajdák, Janka Tomeková, Michal Garay, Miroslav Fábry, Ján Doboš, Jozef Pacher, Boris Kašuba, Jozef Lacena, Nitra, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ľuboš Modzga (Šuker), Jozef Andel, Vráble, František Kausek, Klasov, Katarína Tasáryová, Ivanka, Jozef Vrba, František Szolík, Šaľa, Miroslav Fúska, Zbehy, Roman Fuska, Čab, Július Vodný, Babindol, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Javor, Sereď, Jozef Barát, Topoľčany, Ján Árgyusi, Neded, Viliam Čulík, Machulince, Irena Peťková, Zl. Moravce, Ján Ligač, Cabaj-Čápor
42 - Radoslav Ollík, Pavol Hrnčár, Štefan Bede, Zdenko Senneš, Marek Korytko, Nitra, Marek Fábry st., Šurianky, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Zachar, Radošina, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Peter Pecho, Beladice, Valent Vaňo, Žirany, Adrián Kupeček, Čechynce, Dušan Šóš, Zbehy, Štefan Bako, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
41 - Jozef Nosian, Ivan Bobuš, Šárka Dillhoffová, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Ľuboš Motolík, Trnovec, Pavel Babiak, Žitavany, František Margetin, Rišňovce, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Henrich Richter, Bratislava, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Baláž, Šaľa, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Filip Horný, Jarok
40 - Ján Hnilica, René Daniš, Ivan Ševčík, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Wesolowski, Hlohovec, Milan Dudáš, Prílepy
39 - Vlastimil Záhon, Golianovo, Erika Hrachovická, Vladimír Kuchta, Nitra, Jozef Horný, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Zoltán Jancsó, Dávid Jancsó, Vlčany, Marianna Barátová, Dražovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Vladimír Varga, Rišňovce, Anton Uher, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ľudovít Mravík, Žitavany
38 - František Hrnčiar st., František Grom, Anton Dano, Marta Ďurišová, Jozef Hudec ml., Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Juraj Volčko, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Kočiš, Trnovec
37 - Ladislav Pindeš, Robert Rumančík, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Edina Izsáková, Selice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Dodo Augustín, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Katarína Pálková, Jarok
36 - Jozef Moder, Ján Kuchtiak, Elena Kreškócziová, Ivana Lieskovská, Robert Baláži, Mária Sýkorová, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Odráška, Šaľa, Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Németh, D. Lefantovce, Anton Valo, Zl. Moravce, Alojz Jenis, Jozef Baťala ml., Žitavany
35 - Marek Ťapušík, Vladimír Mada, Vladimír Kompas, Nitra, Juraj Šranko, Babindol, Tibor Berec, V. Lapáš, Mário Tkáčik, Ivanka, Marko Biely, J. Kostoľany, Jozef Školník, Zl. Moravce
34 - Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Miroslav Mada, Blažena Sennešová, Vlado Sásik, Michal Papp, Nitra, Stanislav Babocký, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Samuel Malý, Vráble, Ivan Berec, Lužianky, Vlado Matušica, Hájske, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jozef Čentéš, Čakajovce
33 - Juraj Chovanec, Štefan Balko, Erich Schober, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Gál ml., Žirany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ivan Bielik, Topoľčianky, Martin Račko, D. Krškany, Božena Školníková, Zl. Moravce
32 - Rudolf Kozma, Štitáre, Dušan Szabó, Ladice, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy, Tibor Glovenský, Košúty, Oľga Tomeková, Nitra
31 - Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Roman Kohút, Vozokany, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Dajana Borovská, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Jozef Infner, Rišňovce
30 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Ladislav Lörincz, Jozef Lörincz, Branč, Andrej Bednárik, Igor Galovič, Július Kolník, Nitra, Martin Ďuriš, Čeľadice, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Lukáš Valent, Hosťovce, Rudolf Matejov, Skýcov
29 - Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Denis Marcinkech, Vinodol, Marek Franko, Pata, Tomáš Karácsony, Váhovce, Pavel Píš, Topoľčianky, Libor Vinkler, Šaľa, František Horný, Jarok, Jakub Vojtek, Vráble, Marián Holý, Levice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
28 - Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Alexej Cserman, Nitra, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Lapacík, Nevidzany
27 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Richard Vnučko, Nitra
26 - Šimon Horváth, František Bojda, Dalibor Lenický, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Hamada, Čeľadice, Vladimír Gregor, Ivanka, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Ján Petráš, Šaľa, Ladislav Varga, Topoľnica
25 - Martina Magdolenová, Ivan Škorica, Nitra, Ladislav Vašek, Branč, Alexander Halák, Tešedíkovo
24 - Norbert Bordáš, Daniel Čerman, Nitra, Peter Jasenec, Sereď, Juraj Minár, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Štefan Kárasz, Šaľa
23 - Ján Štefek, Nitra, Miloš Lukniš, Hosťovce
22 - Attila Sonlajtner, Žirany, Otto Benc, Branč, Štefan Chren, Žitavany, Miroslav Kucharovič, Sereď
21 - Marián Muzika, Táňa Rumančíková, Miloš Sýkora, Nitra, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marek Ťapušík, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Varga, Pata
20 - Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jana Sklenárová, Šaľa
19 - Jozef Lámoš, Jarok, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Filip Virág, V. Lapáš, Anna Dúczová, H. Kráľová
18 - Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Miloš Remenár, Sereď, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Lucia Gunišová, Choča, Tibor Stupčuk, Rišňovce
17 - Martin Hindák, Sereď
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Gajdoš, Tomáš Stoklas, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Šaľa, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
15 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Milan Minarovič, Behynce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, František Sochor, František Cupák, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Kristína Kováčová, Lovce, Katarína Pálinkášová, Levice
14 - Milan Gráf, Monika Holtáková, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Marián Nagy, D. Krškany
13 - Štefan Novák, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta, Iveta Dubeňová, Nitra, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, František Mášik, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble
12 - Marián Balko, Klasov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jaroslav Fehér, Ján Kmeťo, Nitra
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Ladislav Dvorský, Vráble, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Peter Sonlajtner, Žirany
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Paulína Letková, Mária Sásiková, Dávid Said, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Dušan Podhorec, Vráble, Ján Sorad, Pohranice
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Miro Dičér, V. Dolina
7 - Peter Mikula, Alekšince, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Miroslav Ölvecký, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Mária Pechová, Beladice, Eva Gregorová, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Roman Kutak, Tomášikovo
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Branč
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Marek Beňo, Rastislav Búgel, Miloš Studený, Vlasta Studená, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Vojto Galaba, Chyzerovce, Peter Góra, Tešedíkovo, Helena Melišková, Topoľčianky, Miroslav Dičér, V. Dolina, Marián Kováč, Cabaj-Čapor, Alexander Šindelár, Z. Moravce
4 - Boris Machalik, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Ladislav Kuna, Zl. Moravce, Jana Kršáková, Lovce
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Evka Grmanová, Michal Burda, Mariana Letková, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď, Róbert Vaňo, Janka Gálová, Žirany
2 - Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Milan Kollárik, Peter Giertl, Nitra, Peter Vnad, Obyce, Helena Krajinčáková, Báb, Ladislav Nagy st., Monika Gregorová, Jelenec
1 - Andrea Šándorová, Peter Krajčo, Nitra, Monika Chrenková, V. Dolina

Tak sa nám to na čele zamiešalo!
V 13. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich Oľga Račková a Peter Čepček. Koho sme vyžrebovali (a vyhrá pivo Steiger), sa dozviete v pondelkových MY novinách. Takisto sa dozviete, kto z vás si pôjde zahrať bowling do PKO.
Už treba zrátať len posledné štrnáste kolo zo zápasov, ktoré sa hrajú cez najbližší víkend.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  3. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  6. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  7. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  9. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  10. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 32 640
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 876
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 370
  4. Aká je chémia vôní 11 596
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 296
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 788
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 636
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 265
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 721
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 859
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia zatvárala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Mestský kúpeľ otvoria zajtra ráno, radšej sa objednajte

Dovnútra sa naraz dostane len šesť ľudí.

Poradňa sídli na Kúpeľnej 4, tel. 0948 228 633, objednať sa môžete aj mailom na info@sosspotrebitelov.sk.

Poplatok za odpad plánujú v Šali opäť zvyšovať

Za rozvoj už ľudia platiť nebudú, iné zmeny v poplatkoch radnica momentálne neplánuje.

ilustračné foto

Z bývalého školského internátu chcú spraviť zariadenie sociálnej služby

Podnetom k návrhu bol prieskum, ktorý ukázal, že občanom chýba pobytová sociálna služba.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Kamión narazil do reštaurácie a pohostinstva (+VIDEO)

Vodič pravdepodobne za volantom zaspal, havaroval v centre Tvrdošína.

V Zámkoch otvorili nové nákupné centrum

Pre návštevníkov je k dispozícii osem obchodných prevádzok.

Už ste čítali?