Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

54 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok; 53 - Marián Mateička, Behynce, Igor Kotora, Ľuboš Lacina, Nitra, Juraj Csirik, Jana Jašiková, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce

Správne tipy 11. kola:
Košice - FC Nitra 1:2 2
Pezinok - Vráble 0:0 X
Močenok - Kolárovo 0:0 X
Vrakúň - Čierny Brod 2:2 X
Zbehy - Janíkovce 3:0 1
Ivanka - Alekšince 3:2 1
Poľný Kesov - Mojmírovce 3:2 1
Kolíňany - Horný Ohaj 2:2 X
Vinohrady - Šintava 0:4 2
Šurianky - Nové Sady 2:2 X

Poradie po 11. kole:
54 - Zuzana Brisudová, Č. Hrádok
53 - Marián Mateička, Behynce, Igor Kotora, Ľuboš Lacina, Nitra, Juraj Csirik, Jana Jašiková, Šaľa, Lukáš Bíro, Čakajovce
52 - Maroš Karas, Laco Ištokovič, Nitra, Štefan Dubnička, Váhovce, Juraj Bárek, Žirany, René Scheer, Kolíňany
51 - Patrik Čepček, Žitavany, Róbert Darázs, Tešedíkovo
50 - Marián Grman, Katarína Magušínová, Pavol Krajčo, Eugen Németh, Nitra, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Malý, Jozef Joniak, Vráble, Peter Baják, Zbehy, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Rastislav Borčin, Hostie
49 - Ľubor Kajaba, Ivanka, Marta Izsáková, Selice, Michal Kulík, Attila Kürti, Vlčany, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Bajnek, Vráble, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Emil Dubec, Žikava
48 - Mário Šándor, Nitra, Margita Pánisová, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Huňady, Lúčnica, Juraj Sojka, Vráble, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Agátka Adamčová, Sereď, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Hipp, Šaľa, Gabriela Sádovská, Žitavce, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
47 - František Hrnčiar ml., Marián Červenka, Ivan Eliaš, Daniel Tasáry, Jozef Hudec st., Roman Sýkora, Jozef Lenghart, Ľudovít Konečný, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Tóth, Čakajovce, Ivan Ďurický, Branč, Oľga Račková, D. Krškany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Marián Herceg, Pata, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Matej Kuzmický, Ivanka, Ján Dekan, Velčice, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ladislav Kiss, N. Život, Vratko Candrák, Topoľčany, Emília Káčerová, Zl. Moravce
46 - Natália Kozmová, Branč, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Stanislav Pacher, Alojz Rajtár, Sľažany, Lucia Lencsésová, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Jozef Danada, René Vincze, Ján Szöcs, Šaľa, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Račko, Ivanka, Michal Korytko, Štefan Zabák, Milan Ružička, Nitra, Miroslav Javor, Sereď, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Vicena, Trnovec, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Hrebenár, Žitavany, Jozef Brieška, T. Nemce, Jakub Kunkel, Zl. Moravce
45 - Štefan Penzeš, Dionýz Pecháček, Eduard Szabo, Mário Varga, Miroslav Zverka, Nitra, Anna Pacherová, Sľažany, Pavel Mihálik, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Milan Strapko, Beladice, György Jakubecz, H. Saliby, Jaroslav Dvorský, Pata, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Roman Guzmický, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Juraj Dubeň, Lehota, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Juraj Minárik, Obyce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ivan Tabaček, T. Nemce
44 - Ivan Magdolen, Tibor Horváth, Jožo Ťapušík, Vlastimil Ábela, Július Petrík, Stanislav Billik, Katarína Dobiašová, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Horváth, H. Potôň, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Jozef Gajdoš, Žitavany, Jozef Horňák, Rišňovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Jozef Bédi, Lehota, Peter Baláži, V. Zálužie, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ján Rigler, Bratislava, Marián Titka, Šaľa, Jozef Virág, Zl. Moravce
43 - Ján Jacsa, Žihárec, Ivan Mrázik, Čeľadice, Michal Bíro, Zuzana Lacová, Zuzana Gurinová, Milan Nagy, Ľubomír Turňa, František Tomek, Ľubica Tasáryová, Jozef Nemeš st., Jozef Prešinský, Imrich Hrdlica, Deniska Révayová, Nitra, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Patrik Drgoň, D. Krškany, Anna Rumanovská, Jozef Javor, Sereď, Viliam Félis, Vráble, Boris Boďo, Tajná, Peter Paulis, M. Vozokany, Viktor Balko, Lužianky, Miloš Gál st., Jana Gálová, Žirany, Lívia Čekeyová, Pohranice, Martin Jurík, Čakajovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Milan Lazan, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Šaľa, Roman Rajnoha, Viliam Matejov, Roman Danáč, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Patrik Balogh, Selice
42 - Radoslav Ollík, Jozef Paulík, František Trnka, Katarína Karcolová, Richard Magušín, Jarmila Saidová, Erik Viskup, Štefan Matesko, Ľubomír Kiesel, Barbora Mináriková, Juraj Chudiak, Boris Grežo, Nitra, Ján Hotový, Nové Sady, Kristína Líšková, Branč, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Milan Bekéni, Zoltán Mojzeš, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Marek Fábry st., Šurianky, Gabriel Tóth, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Török, Pata, Gabriel Fazekaš, Neded, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Zachar, Radošina, Dominik Lenghard, Milan Bíro, Čakajovce, Marek Sabo, Rumanová, Rudolf Macho, Kolíňany, Roman Ražný, Čeľadice, Milan Šlosár, Čab, Peter Pecho, Alojz Vician, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Štefan Pupák, Hurbanovo, Tibor Križovič, Levice, Ladislav Szöke, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Emil Šatan, Vozokany, Peter Fáber, M. Vozokany, Blažena Kozolková, Volkovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
41 - Juraj Rosinský, Štefan Kollárik, Juraj Hrnčár, Miroslav Šimala, Dušan Letko, Karol Ryba, Miroslav Balla, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Ľubomír Martišovič, Mário Pánis, D. Krškany, Gabriel Lešš, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Vígh, Gustáv Štefkovič, Margita Kališová, Marek Sklenár, Šaľa, Ján Frajtík, Rado Bajnek, Vráble, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Hamerlík, Jelka, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Attila Szolnoki, Dyčka, Mário Slezák, Lukáčovce, Imrich Guzmický, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Štefan Varga, Topoľnica, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ivan Mareček, Čab, Anton Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Alexander Repta, Branč, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vincent Káčer, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Strieška, Volkovce
40 - Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Vlado Bennár, Hájske, Štefan Péteri, Vinodol, Vladimír Nemšovský, Ladislav Pintér, Ivan Labuda, Jozef Senneš, Ivan Ševčík, Lukáš Barát, Marek Hrachovický, Igor Drotár, Štefan Sýkora, Nitra, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Škvaril, D. Krškany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marek Kováč, Čifáre, Ľubomír Kollár, Peter Odráška, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Peťovský, Ján Tomovič, Lužianky, Ľubomír Sako, Kolíňany, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Imrich Maťo, Viera Pavelková, Golianovo, Slavo Kališ, Štefan Mrllák, Marián Kopáčik, Šaľa, Ján Török, V. Dolina, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Babóti, Vlčany, Ladislav Székelyi, Branč, Ján Školník, Zl. Moravce, Ľubomír Mikula, Lehota
39 - Andrej Baláž, Daniel Ballay, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Rudolf Lauko, Jana Teplanská, Zbehy, Anton Berecz, Branč, Jozef Nosian, Jozef Viskup, Ján Barát, Ivan Chlebák, Lukáč Tomiš, Boris Kašuba, Matúš Palka, Anton Lieskovský, Jozef Svitač, Ivan Dominka, Jaroslav Andrášik, Martin Lyžičiar, Martin Ferenczy, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ján Ballek, Hlohovec, Arpád Piroška, František Andrasko, Jelenec, Jozef Horný, František Kunkel, Zl. Moravce, Peter Visolajský, Tatiana Sklenárová, Štefan Fabian, Šaľa, Ján Antalík, Vráble, Jana Dudonová, Miroslav Ďuriš, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Pavel König, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Gustav Molnár, P. Kesov, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Štefan Mravík, Ľudovít Mravík, Žitavany, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Borovský, H. Saliby
38 - Ľuboš Baranec, Peter Mateička, Ľudmila Šimalová, Ľudovít Laca ml., Peter Solčianský, Lenka Königová, Roman Trnkus, Anton Dano, Vlado Lyžičiar, Nitra, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Vojtech Szöke, V. Cetín, Radoslav Dičér, Močenok, Marek Ballek, Hlohovec, Milan Florek, Vlado Jánošík, D. Krškany, Boris Mesároš, Lehota, Boris Lacina, Lužianky, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Vincent Komačka, Jozef Barát, Topoľčany, Ivan Remeň, N. Streda, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Emanuel Maňúch, Žirany, Tibor Bedecs, Galanta
37 - Pavol Kozma, Andrej Repta, Branč, Paľo Ťapušík, Rastislav Švec, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Robert Rumančík, Jozef Kóša, Ľudovít Kováč, Jozef Lacena, Ingrid Lyžičiarová, Vladimír Papp, Nitra, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jarmila Pirošková, Jelenec, Diana Čuláková, Koniarovce, Juraj Segíň, Sľažany, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Roman Fuska, Čab, Valent Vaňo, Žirany, František Szolík, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Ján Kóssi, Čifáre, Ján Árgyusi, Neded, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce
36 - Janka Tomeková, Ľudovít Laca st., Ján Hnilica, Milan Borovský, Štefan Bede, Milan Vöröš, Ján Doboš, Ján Kuchtiak, Ivana Lieskovská, Nitra, Vlastimil Záhon, Golianovo, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Štefan Račko, D. Krškany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Emília Malá, Jozef Andel, Ladislav Nagy, Vráble, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Odráška, Jozef Vrba, Šaľa, Filip Guzmický, Katarína Tasáryová, Ivanka, Tibor Šmitala, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Július Vodný, Babindol, Irena Peťková, Zl. Moravce
35 - Ladislav Pindeš, Juraj Vencel, Vladimír Mada, Vladimír Kuchta, Ján Ehrenhold, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Volčko, Jozef Kučera, Anton Uher, Šaľa, Mikuláš Pintér, Branč, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Juraj Bujko, Žihárec, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Andrej Fábry, Čab, Imrich Drozdák, Babindol, Filip Horný, Jarok, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Marko Biely, J. Kostoľany
34 - Pius Hajdák, Miroslav Mada, René Daniš, Ladislav Skalický, Jozef Pacher, Ivan Bobuš, Peter Bíro, Jozef Hudec ml., Marián Barta, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Róbert Jánošík, Oľga Pintérová, D. Krškany, Terézia Tasáryová, Ivanka, Milan Roman, Čab, Tibor Rakoncza, H. Saliby, František Balogh, Selice, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Bako, Miloš Majdiak, Močenok, Michal Čery, Jelenec, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ľubomír Bobok, Volkov ce, Alojz Jenis, Žitavany
33 - Pavol Hrnčár, Juraj Chovanec, František Grom, Šárka Dillhoffová, Nitra, Štefan Hudec, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Kollárovič, Galanta, František Margetin, Jaroslav Markovič, Vladimír Varga, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Jozef Kuzmický, Ivanka, Adrián Kupeček, Čechynce, Jozef Baláž, Šaľa, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Čepček, Anton Valo, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Miro Senneš, Močenok
32 - Jozef Moder, Michal Garay, Zdenko Senneš, Erika Hrachovická, Vladimír Kompas, Marek Korytko, Nitra, Rudolf Kozma, Štitáre, Zoltán Jancsó, Dávid Jancsó, Vlčany, Marianna Barátová, Dražovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Ivan Berec, Lužianky, Dušan Šóš, Zbehy, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Viliam Čulík, Machulince, Milan Dudáš, Prílepy
31 - František Hrnčiar st., Marek Ťapušík, Štefan Balko, Nitra, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Juraj Šranko, Babindol, Dušan Szabó, Ladice, Simona Szolnokiová, Dyčka, Roman Kohút, Vozokany, Miroslav Fúska, Zbehy, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Mária Kunkelová, Zl. Moravce
30 - Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Ladislav Lörincz, Jozef Lörincz, Branč, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Andrej Bednárik, Igor Galovič, Július Kolník, Nitra, Martin Ďuriš, Čeľadice, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Miriama Zborovanová, Golianovo, Dodo Augustín, Topoľčianky, Štefan Kočiš, Trnovec, Martin Račko, D. Krškany
29 - Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Náhlik, Nové Sady, Edina Izsáková, Selice, Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Németh, D. Lefantovce, Marek Franko, Pata, Tomáš Karácsony, Váhovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Pavel Píš, Topoľčianky, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Horný, Jarok, Mário Tkáčik, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Školník, Zl. Moravce
28 - Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Katarína Vlčeková, Lužianky, Alexej Cserman, Marta Ďurišová, Michal Papp, Mária Sýkorová, Oľga Tomeková, Nitra, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Infner, Rišňovce, Katarína Pálková, Jarok
27 - Peter Palka, Cabaj-Čápor, Blažena Sennešová, Vlado Sásik, Erich Schober, Robert Baláži, Richard Vnučko, Nitra, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Barczi, Tešedíkovo
26 - Šimon Horváth, František Bojda, Dalibor Lenický, Elena Kreškócziová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ján Jambor, Rišňovce, Juraj Hamada, Čeľadice, Miloš Gál ml., Žirany, Vladimír Gregor, Ivanka, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Milan Greguš, Zbehy, Ján Petráš, Šaľa, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Baťala ml., Žitavany, Lukáš Valent, Hosťovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marián Holý, Levice
25 - Samuel Malý, Vráble, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Škorica, Nitra, Libor Vinkler, Šaľa, Jozef Gál, V.-Opatovce, Alexander Halák, Tešedíkovo, Tibor Glovenský, Košúty
24 - Martina Magdolenová, Norbert Bordáš, Daniel Čerman, Nitra, Peter Jasenec, Sereď, Juraj Minár, Božena Školníková, Zl. Moravce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
23 - Ján Štefek, Nitra, Ivan Bielik, Topoľčianky
22 - Attila Sonlajtner, Žirany, Denis Marcinkech, Vinodol, Otto Benc, Branč, Štefan Chren, Žitavany, Rudolf Matejov, Skýcov
21 - Marián Muzika, Dajana Borovská, Táňa Rumančíková, Nitra, Marián Pauk, Bohuš Konopásek, Rumanová, Marek Ťapušík, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Štefan Popelka, Hájske, Daniel Varga, Pata
20 - Jozef Filo, Mojmírovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Plesnivý, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
19 - Jozef Lámoš, Jarok, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Naďa Zlatňanská, Kynek, Filip Virág, V. Lapáš, Anna Dúczová, H. Kráľová, Ladislav Varga, Topoľnica
18 - Marek Fábry ml., Šurianky, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Miloš Remenár, Miroslav Kucharovič, Sereď, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Lucia Gunišová, Choča, Miloš Lukniš, Hosťovce, Jozef Lapacík, Nevidzany
17 - Martin Hindák, Sereď, Štefan Kárasz, Šaľa, Miloš Sýkora, Nitra
16 - Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Gajdoš, Tomáš Stoklas, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Baláž ml., Šaľa, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Pavol Mikuš, J. Kostoľany
15 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Lenka Malovcová, Trnava, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, František Sochor, František Cupák, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Kristína Kováčová, Lovce
14 - Milan Gráf, Monika Holtáková, Nitra, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marián Nagy, D. Krškany, Tibor Stupčuk, Rišňovce
13 - Štefan Novák, Jana Sklenárová, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta, Iveta Dubeňová, Nitra, Pavol Kazán, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, František Mášik, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble
12 - Marián Balko, Klasov, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jaroslav Fehér, Ján Kmeťo, Nitra
11 - Mário Gažo, Rumanová, Erik Fábry, V. Cetín, Peter Greguš, Jozef Fúska, Zbehy
10 - Miroslav Račko, Anton Bulla, Martin Kuchár, Nitra, Ladislav Dvorský, Vráble, Marek Marcinkech, Vinodol, Ľubomír Rybár, Ľubica Ballayová, Cabaj-Čápor, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Peter Sonlajtner, Žirany
9 - Milan Čulák, Dušan Tirol, Peter Varga, Mária Sásiková, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Žitavany, Anna Hudecová, Sľažany, Dušan Podhorec, Vráble
8 - Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Marcela Hallová, Nitra, Miro Dičér, V. Dolina, Katarína Pálinkášová, Levice
7 - Peter Mikula, Alekšince, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, Pavol Ďurina, Michal Daniš, Dušan Koszorú, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Obložinský, Dominik Galo, Ivanka, Mária Pechová, Beladice, Eva Gregorová, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Judita Bužíková, Branč
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Marek Beňo, Rastislav Búgel, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Lukáš Takáč, Báb, Adriana Sedláková, Šaľa, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Mikoláš, V. Kršteňany, Vojto Galaba, Chyzerovce, Peter Góra, Tešedíkovo, Helena Melišková, Topoľčianky, Miroslav Dičér, V. Dolina
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Eva Pappová, Mária Kóšová, Nikoleta Bartakovičová, Milan Kollarik, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany, Attila Viola, Dun. Streda, Ladislav Kuna, Zl. Moravce, Jana Kršáková, Lovce, Ján Sorad, Pohranice
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Peter Bezák, Richard Miškovič, Andrej Ťapušík, Ľuboš Bartoš, Evka Grmanová, Michal Burda, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, František Oravec, Hajná N. Ves, Martin Ďuriš, Sereď, Róbert Vaňo, Janka Gálová, Žirany
2 - Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Zoltán Mesáros, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Galová, Janíkovce, Eva Lacenová, Milan Kollárik, Vlasta Studená, Nitra, Peter Vnad, Obyce, Helena Krajinčáková, Báb, Ladislav Nagy st., Monika Gregorová, Jelenec
1 - Andrea Šándorová, Miroslav Ölvecký, Miloš Studený, Peter Krajčo, Nitra

Jedenáste kolo bolo veľmi ťažké. Vyšlo až päť iksov, málokto trafil výhru Nitry v Košiciach, atď.
Na pivo Steiger stačilo 7 zápasov, trafil ich ako jediný Patrik Balogh zo Selíc.
Inak, prví dvanásti tipéri si pripísali priemerne iba 2 body (!), najviac z nich (4) uhádol Lacina.
Kto vyhral bowling v PKO, sa dozviete v pondelňajších MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 019
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 734
  3. Aká je chémia vôní 12 530
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 753
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 641
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 201
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 698
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 434
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 971
  10. Bývanie v meste predlžuje život 7 839
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Nový cintorín v Nitre tak skoro neotvoria. Obradná sieň je prázdna

Vyriešili problém s akustikou, teraz idú súťažiť interiérové vybavenie.

Obradná sieň na novom cintoríne.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Už ste čítali?