Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

26 - Marián Mateička, Behynce; 24 - Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany

Správne tipy 4. kola
Senec - FC Nitra 1:0 1
FC ViOn – Slovan 0:1 2
Pata – Vieska 2:1 1
Tr. Stankovce – Ludanice 0:3 2
Žitavany – Janíkovce 3:1 1
Trnovec – Alekšince 1:1 X
N. Hrnčiarovce - V. Cetín 2:0 1
Beladice – Hosťovce 8:1 1
Štefanovičová – Kynek 1:0 1
Kráľov Brod – Šintava 0:1 2

Poradie po 4. kole:
26 - Marián Mateička, Behynce
24 - Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Sľažany
23 - Marek Fábry st., Šurianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Dubnička, Váhovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Jana Jašiková, Šaľa
22 - Alojz Rajtár, Sľažany, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Juraj Sojka, Jozef Joniak, Vráble, Roman Kohút, Vozokany, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Eugen Németh, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Titka, Šaľa, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ivan Tabaček, T. Nemce
21 - Maroš Karas, Igor Kotora, Laco Ištokovič, Jozef Kóša, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Viliam Félis, Vráble, Jozef Horváth, H. Potôň, Patrik Čepček, Žitavany, Rudolf Macho, Kolíňany, Juraj Bárek, Žirany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Jakub Kunkel, Zl. Moravce, Rastislav Borčin, Hostie
20 - Juraj Rosinský, František Hrnčiar ml., Juraj Hrnčár, Michal Bíro, Vlastimil Ábela, Štefan Pénzeš, Milan Nagy, Ivan Ševčík, Juraj Chovanec, Pavol Krajčo, Michal Korytko, Lukáš Tomiš, Štefan Sýkora, Jozef Lenghart, Ľuboš Lacina, Nitra, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter Vašek, Ivanka, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Peter Kluka, V. Lapáš, Attila Kürti, Vlčany, Jozef Horňák, Rišňovce, Lukáš Bíro, Čakajovce, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Filip Dobiaš, Roman Ražný, Čeľadice, Ján Dekan, Velčice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Milan Lazan, Ján Szöcs, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ladislav Kiss, N. Život, Jozef Hrebenár, Žitavany, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Blažena Kozolková, Volkovce, Emil Dubec, Žikava
19 - Ľuboš Baranec, Šimon Horváth, Marián Grman, Katarína Magušínová, Štefan Matesko, Marek Hrachovický, Stanislav Billik, Ivan Eliaš, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Imrich Hrdlica, Martin Lyžičiar, Nitra, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Gabriel Lešš, Ľubomír Kollár, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Imrich Gregor, Jelenec, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Huňady, Lúčnica, Peter Kollárovič, Galanta, Michal Kulik, Vlčany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Peter Záhorský, N. Ves n/Ž., Agátka Adamčová, Sereď, Jozef Bajnek, Rado Bajnek, Vráble, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Varga, Topoľnica, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marek Sabo, Rumanová, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jana Gálová, Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ján Török, V. Dolina, René Scheer, Kolíňany, Zoltán Mojzeš, Jozef Sklenár, Marián Kopáčik, Šaľa, Gabriela Sádovská, Žitavce, Vratko Candrák, Topoľčany, Juraj Minárik, Obyce
18 - Natália Kozmová, Ladislav Lörincz, Branč, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Katarína Karcolová, Tibor Horváth, Jožo Ťapušík, Jarmila Saidová, Erik Viskup, Zuzana Lacová, Július Petrík, Ladislav Pintér, Štefan Bede, Dionýz Pecháček, Norbert Bordáš, Ľubomír Kiesel, Roman Sýkora, Jozef Nemeš st., Nitra, Ivan Mrázik, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubor Kajaba, Roman Guzmický, Peter König, Ivanka, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Gustáv Štefkovič, Juraj Csirik, Margita Kališová, René Vincze, Ľubor Goldbecher, Štefan Mrllák, Štefan Fabian, Martina Hippová, Šaľa, Pavol Čerenka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Malý, Vráble, Milan Strapko, Peter Pecho, Beladice, Pavel Babiak, Žitavany, Marián Herceg, Marek Franko, Pata, Pavel Períček, Roman Margetin, Rišňovce, Maroš Gál st., Valent Vaňo, Žirany, Miroslav Ďuriš, Jozef Javor, Sereď, Dušan Beder, V. Lapáš, Miroslav Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Lívia Čekeyová, Pohranice, Martin Jurík, Čakajovce, Ivan Mareček, Čab, Anton Molnár, P. Kesov, Ján Rigler, Bratislava, Róbert Darázs, Tešedíkovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce
17 - Radoslav Ollík, Ivan Magdolen, Peter Mateička, Ľudovít Laca ml., Lukáš Barát, Mário Šándor, Štefan Zabák, Ľubica Tasáryová, Lenka Königová, Mário Varga, Ľudovít Kováč, Miroslav Zverka, Juraj Chudiak, Anton Dano, Jozef Lacena, Jaroslav Andrášik, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Karásek, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Péteri, Vinodol, Radoslav Dičér, Močenok, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Pavel Mihálik, Jozef Danada, Jozef Odráška, Ján Petráš, Šaľa, Jozef Galbavý, Gabriel Tóth, Peter Odráška, H. Kráľová, Štefan Račko, Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Škvaril, D. Krškany, Marta Izsáková, Selice, Marek Kováč, Čifáre, Gabriel Fazekaš, Neded, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Mário Slezák, Lukáčovce, Peter Zachar, Radošina, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Milan Bíro, Čakajovce, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Martin Ďuriš, Čeľadice, Július Vodný, Babindol, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Bohuš Konopásek, Rumanová, Tibor Križovič, Levice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Štefan Kúsek, Hostie, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Roman Danáč, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
16 - Pavol Kozma, Kristína Líšková, Andrej Repta, Ladislav Székelyi, Branč, František Trnka, Štefan Kollárik, Ján Hnilica, Jozef Nosian, Jozef Viskup, Vladimír Nemšovský, Miroslav Mada, Milan Borovský, Ivan Labuda, Ľubomír Turňa, Karol Ryba, Marián Červenka, František Tomek, Daniel Tasáry, Eduard Szabo, Ivana Lieskovská, Anton Lieskovský, Jozef Svitač, Ivan Dominka, Deniska Révayová, Július Kolník, Katarína Dobiašová, Nitra, Ján Jacsa, Juraj Bujko, Žihárec, Ľubomír Martišovič, Milan Florek, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Ivan Bakyta, Jozef Kutak, Jarok, Peter Ivančík, Koniarovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Ballek, Marek Ballek, Hlohovec, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Frajtík, Vráble, Jana Teplanská, Peter Debnár, Zbehy, Boris Boďo, Tajná, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Visolajský, Jozef Vrba, Peter Lehocký, Tatiana Sklenárová, Marek Sklenár, Šaľa, Miroslav Javor, Sereď, Štefan Straňák, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Gajdoš, Štefan Mravík, Žitavany, Maroš Baláž, Jaroslav Baláž, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jozef Lukáč, Jozef Filo, Mojmírovce, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Baláži, V. Zálužie, Patrik Brath, Hosťová, Ladislav Babóti, Vlčany, Alojz Vician, Beladice, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Kossi, Čifáre, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Labuda, Solčany, Michal Borovský, H. Saliby, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľubomír Mikula, Lehota
15 - Andrej Baláž, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Paulík, Janka Tomeková, Richard Magušín, Ľudmila Šimalová, Michal Garay, Jozef Senneš, Milan Vöröš, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Ján Kuchtiak, Ladislav Skalický, Jozef Pacher, Jozef Prešinský, Ján Ehrenhold, Vladimír Kompas, Ľudovít Konečný, Boris Grežo, Nitra, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ivan Tóth, Čakajovce, Margita Pavelková, Golianovo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Rudolf Kozma, Štitáre, Mário Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jarmila Pirošková, František Andrasko, Jelenec, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Mikuláš Pintér, Branč, Boris Lacina, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Török, Pata, Ladislav Kéry, Volkovce, Gabriel Molnár, Galanta, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vladimír Gregor, Vladimír Tasáry, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Milan Šlosár, Čab, Slavo Kališ, Jozef Kučera, Jozef Baláž ml., Jozef Baláž, Šaľa, Peter Bodi, Milan Greguš, Zbehy, Lenka Malovcová, Trnava, Marta Záhorská, Rišňovce, Martin Vicena, Trnovec n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Miloš Remenár, Martin Hindák, Sereď, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Bako, Močenok, Ján Školník, Zl. Moravce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Alojz Jenis, Žitavany
14 - Milan Gráf, Pius Hajdák, Dušan Letko, Peter Solčianský, Ján Doboš, Robert Rumančík, Vladimír Kuchta, Alexej Cserman, Dalibor Lenický, Šárka Dillhoffová, Elena Kreškócziová, Ľubomír Bartakovič, Roman Trnkus, Nitra, Vlado Bennár, Hájske, Andrej Maťo, Jozef Lámoš, Jarok, Ján Hotový, Nové Sady, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Michal Vígh, Tibor Odráška, Šaľa, Stanislav Packa, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Oľga Račková, D. Krškany, Emília Malá, Jozef Andel, Vráble, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Boris Mesároš, Jozef Bédi, Lehota, Jozef Horný, Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Peter Hamerlík, Ján Hegyi, Jelka, Gašpar Gál, Žirany, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Šranko, Babindol, František Kausek, Klasov, Jana Dudonová, Sereď, Edina Izsáková, František Balogh, Patrik Balogh, Selice, Otto Benc, Jozef Lörincz, Alexander Repta, Branč, Matej Kuzmický, Terézia Tasáryová, Katarína Tasáryová, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miroslav Fúska, Zbehy, Milan Roman, Čab, Gustav Molnár, P. Kesov, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Adrián Kupeček, Čechynce, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ľudovít Mravík, Žitavany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Tibor Bedecs, Galanta
13 - Martina Magdolenová, Marián Muzika, René Daniš, Rastislav Švec, Zuzana Gurinová, Vladimír Mada, Ján Barát, Igor Drotár, Boris Kašuba, Miroslav Balla, Vlado Sásik, Matúš Palka, Peter Bíro, Igor Galovič, Vlado Lyžičiar, Ingrid Lyžičiarová, Vladimír Papp, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Hoppan, Ján Antalík, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Vráble, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Račko, D. Krškany, Dávid Bežuch, Galanta, Dávid Jancsó, Vlčany, Peter Náhlik, Nové Sady, Ladislav Vašek, Branč, Denis Marcinkech, Vinodol, Ivan Remeň, N. Streda, Jozef Kubáň, Alekšince, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Pavel König, Ivanka, Peter Baják, Marek Ťapušík, Zbehy, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Tibor Šmitala, Andrej Fábry, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Pavol Kazán, Hosťová, Viera Pavelková, Golianovo, Bohuš Baják, Lužianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Barát, Topoľčany, Michal Čery, Jelenec, Vincent Káčer, František Mášik, Zl. Moravce, Peter Fáber, M. Vozokany, Anton Valo, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Viliam Čulík, Machulince
12 - Pavol Hrnčár, František Bojda, Miroslav Šimala, Ladislav Pindeš, Ján Štefek, Erika Hrachovická, Martin Gajdoš, Andrej Bednárik, Ivan Bobuš, Iveta Dubeňová, Barbora Mináriková, Marek Korytko, Nitra, Marián Strečka, Pavel Píš, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Balko, Klasov, Milan Bekéni, František Szolík, Šaľa, Patrik Drgoň, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Arpád Piroška, Jelenec, Ľuboš Motolík, Trnovec, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Szabó, Ladice, Marianna Barátová, Dražovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Igor Kováč, V.-Opatovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Milan Ďuriš, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jaroslav Markovič, Vladimír Varga, Jozef Infner, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Miloš Majdiak, Miro Senneš, Močenok, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Štefan Popelka, Hájske, Dodo Augustín, Topoľčianky
11 - František Hrnčiar st., Paľo Ťapušík, Ľudovít Laca st., Marek Ťapušík, Blažena Sennešová, Zdenko Senneš, Ivan Chlebák, František Grom, Ivan Škorica, Michal Papp, Jozef Hudec ml., Nitra, Anna Rumanovská, Peter Jasenec, Sereď, Ján Jambor, Rišňovce, Diana Čuláková, Koniarovce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Repa, Prílepy, Erik Fábry, V. Cetín, Miloš Gál ml., Žirany, Roman Fuska, Čab, Norbert Borčin, Beladice, Miriama Zborovanová, Golianovo, Dušan Šóš, Zbehy, Anton Uher, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Čepček, Irena Peťková, Zl. Moravce, Filip Horný, Jarok
10 - Jozef Bosák, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Miroslav Račko, Anton Bulla, Štefan Balko, Nitra, Július Benčúrik, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Marek Marcinkech, Vinodol, Juraj Hamada, Čeľadice, Stanislav Vojtila, Jelenec, Anton Németh, D. Lefantovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Ivan Berec, Ján Tomovič, Lužianky, Emil Šatan, Vozokany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kristián Forró, Váhovce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, František Horný, Jarok, Tibor Berec, V. Lapáš, Marko Biely, J. Kostoľany, Jozef Fúska, Zbehy
9 - Milan Čulák, Jozef Moder, Juraj Vencel, Dušan Tirol, Peter Varga, Mária Sásiková, Marta Ďurišová, Nitra, Peter Palka, Martin Švelan, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Samuel Malý, Vráble, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Filip Guzmický, Ivanka, Naďa Zlatňanská, Kynek, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Žarnócay, Šaľa, Peter Ondriaš, Jozef Baťala ml., Štefan Chren, Žitavany, Milan Dudáš, Prílepy, Anna Hudecová, Sľažany, Ján Slíž, Beladice, Peter Baják ml., Zbehy
8 - Mário Gažo, Marián Pauk, Rumanová, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Ján Wesolowski, Hlohovec, Mário Tkáčik, Ivanka, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jakub Vojtek, Vráble, Ľubomír Oškerský, Dyčka
7 - Peter Mikula, Alekšince, Štefan Novák, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Filip Virág, V. Lapáš, Milan Minarovič, Behynce, Martin Škorica, František Sochor, Marián Barta, Daniel Čerman, Erich Schober, Nitra, Koloman Györi, Neded, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Katarína Pálková, Jarok, Ivan Bielik, Topoľčianky, Daniel Varga, Pata, Lukáš Valent, Hosťovce, Martin Račko, D. Krškany
6 - Michal Földesi, Michal Švec, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Marcinkó, Kajal, Štefan Kočiš, Trnovec, Mária Pechová, Beladice, Jozef Gál, V.-Opatovce, Oľga Pintérová, D. Krškany
5 - Štefan Labdík, Lužianky, Ľuboš Fuska, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Martin Ferenczy, Marcela Hallová, Tomáš Stoklas, Táňa Rumančíková, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Ladislav Dvorský, Miroslava Mikulášová, Vráble, Lukáš Takáč, Báb, Mária Kunkelová, Jozef Plesnivý, Zl. Moravce, Adriana Sedláková, Šaľa, Anna Dúczová, H. Kráľová, Ľubica Ballayová, Cabaj - Čápor, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Kristína Kováčová, Lovce
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Ľubomír Očovay, Jaroslav Fehér, Eva Pappová, Robert Baláži, Nitra, Marek Fábry ml., Šurianky, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Gabika Szökeová, Vráble, Mário Guzmický, Ivanka, Martina Segíňová, Sľažany
3 - František Ješko ml., V. Cetín, Jozef Rehuš, Rišňovce, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Attila Illés, Čenkovce, Milan Strapko, Beladice, Dušan Gál, Klasov, Eva Kollárová, Šaľa, Marek Beňo, Peter Bezák, Richard Miškovič, Robko Baláži, Michal Daniš, Mária Sýkorová, Marián Nagy, Nitra, Celestín Berecz, Branč, Ľubica Stránska, Dyčka, Alex Halák, Tešedíkovo, František Oravec, Hajná N. Ves, Marián Holý, Levice, Rudolf Matejov, Skýcov, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor
2 - Dajana Borovská, Pavol Ďurina, Nitra, Miroslav Mandák, Šaľa, Andrea Bereczová, Branč, Peter Turan, Čeľadice, Vladimír Kurila, Galanta, Alenka Vinceová, Vráble, Michal Buranský, Lúčnica, Jozef Čentéš, Čakajovce, Mária Slezáková, Lukáčovce, Pavol Mikeš, J. Kostoľany
1 - Jozef Obložinský, Ivanka, Libor Vinkler, Šaľa, Andrea Šándorová, Nitra, Lucia Gunišová, Choča
0 - Attila Viola, Dun. Streda, Marián Mikoláš, V. Kršteňany


Vo 4. kole bolo maximom až 9 uhádnutých zápasov. Dokázal to jediný tipér - Dionýz Pecháček z Nitry, ktorý si môže prísť po kartón piva Steiger.
Osem zápasov uhádli M. Mateička (ten sa dostal do čela), M. Strapko, J. Sikoriak, P. Záhorský a R. Kohút. Tí si môžu prísť po DVD Davida Beckhama.
Kto vyhral bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Bývanie v meste predlžuje život
  5. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  8. Slovenská výskumníčka odhaľuje tajomstvá starovekého Egypta
  9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  2. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  3. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Slovenská výskumníčka odhaľuje tajomstvá starovekého Egypta
  8. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  9. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  10. Bývanie v meste predlžuje život
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 687
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 19 215
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 299
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 743
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 334
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 263
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 852
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 596
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 474
  10. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 6 844
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitrianskom kraji evidujú nárast detskej pornografie. Na jej šírení sa podieľajú aj deti

Natáčajú sa chlapci aj dievčatá. Niektoré ponúkajú záujemcom zábery za 3-4 eurá.

Ilustračné foto.

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Zranené dievča prežilo dva dni s vážnymi zraneniami pod holým nebom

Lučeneckí kriminalisti rýchlo vypátrali páchateľa otrasného činu

Už ste čítali?