Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

15 - Stanislav Pacher, Sľažany; 14 - Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Lenghart, Nitra

Správne tipy 2. kola
Trenčín - FC Nitra 1:2 2
Partizánske - Galanta 1:0 1
Šamorín - Neded 0:0 X
Šaľa B/Veča - Jarok 1:1 X
Lehota - Janíkovce 3:1 1
Vinodol - Čechynce 1:1 X
Poľný Kesov - Alekšince 2:1 1
Golianovo - Horný Ohaj 1:1 X
ViOn C/Hostie - Skýcov 1:2 2
Šoporňa - Šintava 2:4 2

Poradie po 2. kole:
15 - Stanislav Pacher, Sľažany
14 - Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Lenghart, Nitra
13 - Pavol Kozma, Branč, Alojz Rajtár, Sľažany, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Marek Fábry st., Šurianky, Jozef Odráška, Jozef Sklenár, Šaľa, Gabriel Molnár, Galanta, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Kóša, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Hrebenár , Žitavany, Ivan Tabaček , T. Nemce
12 - Šimon Horváth, Vladimír Nemšovský, Vlastimil Ábela, Milan Nagy, Pavol Krajčo, Maroš Karas, Stanislav Billik, Laco Ištokovič, Štefan Zabák, Lukáš Tomiš, Deniska Révayová , Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jarmila Pirošková, Jelenec, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Viliam Félis, Vráble, Marek Kováč, Čifáre, Jana Teplanská, Zbehy, Pavel Períček, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Visolajský, Jana Jašiková, František Szolík, Ján Szöcs, Šaľa, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Peter Kluka, V. Lapáš, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Agátka Adamčová, Sereď, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Mário Slezák, Lukáčovce, Michal Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Škorvánek, Ochodnica, Štefan Dubnička, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Ján Török, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zoltán Mojzeš, Šaľa-Veča, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Kiss, N. Život, Milan Brisuda , Zuzana Brisudová, Č. Hrádok, Jozef Brieška , T. Nemce
11 - František Trnka, Marián Grman, Jožo Ťapušík, Jarmila Saidová, Michal Bíro, Štefan Penzeš, Michal Korytko, Igor Kotora, František Tomek, Eduard Szabó, Šárka Dillhoffová, Roman Sýkora, Štefan Sýkora, Jozef Nemeš st., Ľudovít Kováč, Miroslav Zverka, Nitra, Tibor Hamara, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Ivančík, Koniarovce, Kristína Líšková, Ivan Ďurický, Branč, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavel Mihálik, Gustáv Štefkovič, Juraj Volčko, Juraj Csirik, Marián Titka, Tatiana Sklenárová, Štefan Fabian, Peter Hipp, Martina Hippová, Šaľa, Jozef Galbavý, Ľubomír Straňák, Zuzana Sabová, Dezider Lenčeš, H. Kráľová, Jozef Danada, Šaľa-Veča, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Račko, Peter Vašek, Peter König, Ivanka, Jozef Škvaril, Milan Florek, Margita Pánisová, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Malý, Jozef Bajnek, Jozef Joniak, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Vincent Komačka, Topoľčany, Attila Kürti, Vlčany, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Zachar, Radošina, Maroš Gál st., Juraj Bárek, Žirany, Miroslav Ďuriš, Sereď, Dušan Beder, V. Lapáš, Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Fúska, Zbehy, Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Pecho, Beladice, René Scheer, Kolíňany, Martin Bíro, V. Zálužie, Ján Rigler, Bratislava, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Juraj Minárik, Obyce, Ondrej Kozolka, Blažena Kozolková , Volkovce, Michal Kaplán , Č. Hrádok , Emília Káčerová , Zl. Moravce , Emil Dubec , Žikava, Roman Danáč, Zl. Moravce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy
10 - Ivan Magdolen, Juraj Rosinský, František Hrnčiar ml., Katarína Karcolová, Katarína Magušínová, Jozef Viskup, Erik Viskup, Zuzana Lacová, Július Petrík, Ladislav Pintér, Štefan Bede, Štefan Matesko, Ivan Labuda, Ivan Ševčík, Ľubomír Turňa, Milan Lacina, Anton Bulla, Martin Gajdoš, Lenka Königová, Iveta Dubeňová, Ľubomír Bartakovič, Mário Varga, Matúš Palka, Eugen Németh, Ivana Lieskovská, Ľuboš Lacina, Imrich Hrdlica, Július Kolník, Nitra, Anton Berecz, Ladislav Lörincz, Otto Benc, Ladislav Székelyi, Branč, Štefan Ivanič st., Filip Dobiaš, Roman Ražný, Čeľadice, Ľubor Kajaba, Imrich Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Hoppan, Emília Malá, Juraj Sojka, Boris Boďo, Vráble, Marek Ballek, Hlohovec, Gabriel Lešš, Gabriel Tóth, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Anna Čerenková, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Arpád Piroška, Jelenec, Jozef Huňady, Lúčnica, Pavel Babiak, Patrik Čepček, Žitavany, Boris Lacina, Lužianky, Peter Kollárovič, Galanta, Marián Herceg, Pata, Jozef Horváth, H. Potôň, Roman Margetin, Rišňovce, Michal Kulik, Vlčany, Peter Paulis, M. Vozokany, Roman Kohút, Vozokany, Maroš Baláž, V.-Opatovce, Karol Čurgali st., Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Štefan Varga, Topoľnica, Ľubomír Rybár, Vladimír Guláš, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Anton Molnár, P. Kesov, Peter Baláži, V. Zálužie, Marek Ťapušík, Zbehy, Patrik Brath, Hosťová, Adrián Kupeček, Čechynce, Bohuš Konopásek, Rumanová, Ľubor Goldbecher, Milan Lazan, Peter Lehocký, Štefan Mrllák, Jozef Baláž, Marek Sklenár, Ján Petráš, Marián Kopáčik, Šaľa, Tibor Križovič, Levice, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Róbert Darázs, Tešedíkovo, František Balogh, Selice, Alojz Vician, Beladice, Jozef Virág, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Martin Hindák, Sereď, Štefan Kúsek, Rastislav Borčin, Hostie, Tibor Karácsony, Váhovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Peter Strieška , Volkovce, Peter Fáber , M. Vozokany , Ľubomír Mikula, Lehota
9 - Milan Gráf, Ľuboš Baranec, Peter Mateička, Tibor Horváth, Juraj Hrnčár, Milan Čulák, Rastislav Švec, František Bojda, Ľudmila Šimalová, Michal Garay, Milan Borovský, Dušan Letko, Blažena Sennešová, Milan Vöröš, Miroslav Fábry, Ivan Eliaš, Ján Doboš, Ján Kuchtiak, Dušan Tirol, Ladislav Skalický, Ľubomír Kiesel, Alexej Cserman, Daniel Tasáry, Milan Ružička, Dalibor Lenický, Jozef Hudec st., Miroslav Balla, Elena Kreškócziová, Juraj Chudiak, Anton Dano, Jozef Lacena, Ľudovít Konečný, Jaroslav Andrásik, Nitra, Rudolf Lauko, Peter Baják, Peter Bodi, Peter Debnár, Zbehy, Andrej Maťo, Jozef Kutak, Jarok, Ján Jacsa, Juraj Bujko, Žihárec, Štefan Péteri, Vinodol, Ivan Mrázik, Juraj Hamada, Martin Ďuriš, Čeľadice, Štefan Hudec, Štefan Peťovský, Viktor Balko, Lužianky, Margita Pavelková, Imrich Maťo, Golianovo, Radoslav Dičér, Štefan Bako, Močenok, Gabriel Galbavý, Štefan Straňák, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Marián Balko, František Kausek, Klasov, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Michal Vígh, Slavo Kališ, René Vincze, Jozef Kučera, Jozef Baláž ml., Štefan Žarnócay, Tibor Odráška, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Ján Frajtík, Jozef Andel, Ladislav Szöke, Vráble, Marta Izsáková, Selice, Juraj Segíň, Sľažany, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Jozef Repa, Prílepy, Peter Hamerlík, Jelka, Dávid Bežuch, Tibor Bedecs, Galanta, Jozef Štefák, Vladimír Varga, Rišňovce, Gašpar Gál, Jozef Gál, Valent Vaňo, Žirany, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Lukáš Bíro, Martin Jurík, Čakajovce, Jaroslav Baláž, V.-Opatovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Gregor, Matej Kuzmický, Terézia Tasáryová, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, Karol Čurgali ml., Jozef Filo, Mojmírovce, František Andrasko, Jelenec, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Lívia Čekeyová, Pohranice, Milan Roman, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Andrej Fábry, Čab, Gustav Molnár, P. Kesov, Lenka Malovcová, Trnava, Štefan Pupák, Hurbanovo, Alexander Repta, Branč, Martin Vicena, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Marek Franko, Pata, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Roman Rajnoha, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Miloš Remenár, Sereď, Gabriela Sádovská, Žitavce, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Kossi, Čifáre, Jozef Labuda, Solčany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Kukliš , Topoľčianky, Marek Rajtár , Martin n/Ž. , Viliam Matejov , Zl. Moravce , Dodo Augustín , Topoľčianky , Vladimír Malý, Č. Kľačany
8 - František Hrnčiar st., Pius Hajdák, Jozef Paulík, Janka Tomeková, Ján Hnilica, Richard Magušín, Miroslav Mada, Miroslav Šimala, Ladislav Pindeš, Jozef Moder, Ľudovít Laca ml., Peter Solčianský, Jozef Senneš, Lukáš Barát, Mário Šándor, Marek Hrachovický, Erika Hrachovická, Karol Ryba, Igor Drotár, Marián Červenka, Norbert Bordáš, Robert Rumančík, Andrej Bednárik, Vlado Sásik, Roman Trnkus, Barbora Mináriková, Anton Lieskovský, Jozef Svitač, Ingrid Lyžičiarová, Martin Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Natália Kozmová, Mikuláš Pinter, Andrej Repta, Branč, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Valo, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Stanislav Babocký, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Račko, Mário Pánis, D. Krškany, Rudolf Kozma, Štitáre, Imrich Gregor, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Ján Jambor, František Margetin, Rišňovce, Gabriel Fazekaš, Ján Árgyusi, Neded, Peter Jasenec, Jozef Javor, Sereď, Ľuboš Modzga (Šuker), Ladislav Nagy, Rado Bajnek, Vráble, Jozef Lámoš, Jarok, Jaroslav Dvorský, Pata, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Edina Izsáková, Patrik Balogh, Selice, Jozef Gajdoš, Peter Ondriaš, Alojz Jenis, Žitavany, Jozef Kubáň, Alekšince, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Bédi, Lehota, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Vrba, Šaľa-Veča, Juraj Nemček, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Július Vodný, Babindol, Milan Molnár, P. Kesov, Soňa Billiková, V.-Opatovce, Peter Odráška, Gabriel Lencsés , H. Kráľová, Peter Štetina, Lukáčovce, Michael Švihorík, Báb, Michal Borovský, H. Saliby, Peter Kováč , Ján Školník , Peter Rajnoha , Zl. Moravce , Jakub Kunkel, Marta Kunkelová, František Kunkel, Zl. Moravce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľubomír Bobok, Volkovce
7 - Radoslav Ollík, Paľo Ťapušík, Štefan Kollárik, Marián Muzika, Ľudovít Laca st., Jozef Nosian, René Daniš, Zuzana Gurinová, Vladimír Mada, Juraj Chovanec, Ján Barát, Dionýz Pecháček, Jozef Pacher, Ivan Chlebák, František Grom, Jozef Prešinský, Štefan Balko, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Vladimír Kompas, Martin Škorica, Igor Galovič, Nitra, Vlado Bennár, Hájske, Marián Strečka, Topoľčianky, Peter Mikula, Alekšince, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ján Ballek, Hlohovec, Mário Gažo, Rumanová, Stanislav Martinec, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Anna Rumanovská, Miroslav Javor, Jana Dudonová, Sereď, Samuel Malý, Ján Antalík, Vráble, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Török, Pata, Peter Náhlik, Nové Sady, Martin Benčúrik, Tek. Nemce, Denis Marcinkech, Vinodol, Ladislav Kéry, Volkovce, Ivan Remeň, N. Streda, Juraj Šranko, Babindol, Peter Záhorský, Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Roman Guzmický, Katarína Tásaryová, Pavel König, Ivanka, Igor Kováč, V.-Opatovce, Miloš Gál ml., Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Anton Németh, D. Lefantovce, Roman Fuska, Čab, Naďa Zlatňanská, Kynek, Juraj Dubeň, Lehota, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Margita Kališová, Šaľa, Milan Ďuriš, D. Obdokovce, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Viera Pavelková, Miriama Zborovanová, Golianovo, Bohuš Baják, Ivan Berec, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Milan Greguš, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Koloman Györi, Neded, Peter Čepček , František Mášik, Zl. Moravce, Ľudovít Mravík , Žitavany, Anton Valo, Zl. Moravce , Viliam Čulík , Machulince
6 - Pavol Hrnčár, Ján Štefek, Miroslav Račko, Zdenko Senneš, Vladimír Kuchta, Ľubica Tasáryová, Michal Földesi, Michal Švec, Ivan Bobuš, Boris Kašuba, Ivan Dominka, Vlado Lyžičiar, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Ján Hotový, Nové Sady, Milan Bekéni, Anton Uher, Šaľa, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Milan Strapko, Beladice, Ľuboš Motolík, Trnovec, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Horný, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Vašek, Branč, Marek Marcinkech, Vinodol , Marianna Barátová , Dražovce, Dušan Šranko, Klasov, Tibor Šmitala, Čab, Pavol Kazán, Hosťová, Jozef Barát, Topoľčany, Miloš Majdiak, Močenok, Štefan Popelka, Hájske, Michal Čery, Jelenec, Ľubov Kaplánová , Č. Hrádok , Pavel Píš , Topoľčianky, Ján Hegyi, Jelka
5 - Martina Magdolenová, Ľuboš Fuska, Marek Ťapušík, Juraj Holták, Peter Turba, Andrej Civáň, Marek Beho, Peter Varga, Ivan Škorica, Michal Papp, Daniel Čerman, Marcela Hallová, Nitra, Andrej Baláž, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Vlastimil Záhon, Golianovo, Štefan Labdík, Katarína Vlčeková, Ján Tomovič, Lužianky, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Dávid Jancsó, Vlčany, Július Benčúrik, Tek. Nemce, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Anton Pánis st., Kostoľany p/T., Dušan Szabó, Ladice, Ladislav Dvorský, Vráble, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Lörincz, Branč, Stanislav Vojtila, Jelenec, Lukáš Takáč, Báb, Milan Bíro, Čakajovce, Marián Pauk, Rumanová, Filip Virág, V. Lapáš, Emil Šatan, Vozokany, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Minár, Zl. Moravce
4 - Boris Machalik, Paulína Letková, Marek Korytko, Mária Sásiková, Marta Ďurišová, Nitra, Patrik Drgoň, D. Krškany, Michal Kubala, Sereď, Marek Fábry ml., Šurianky, Attila Sonlajtner, Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Peter Greguš, Matúš Zentko, Dušan Šóš, Zbehy, Peter Palka, Martin Švelan, Ján Ligač, Cabaj-Čápor, Jozef Chudý, Biskupová, Vladimíra Dobiašová, Šaľa, Gabika Szökeová, Jakub Vojtek, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Milan Dudáš, Prílepy, Štefan Kočiš, Trnovec, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Ján Slíž, Mária Pechová, Beladice, Filip Horný, Jarok, Jozef Infner, Rišňovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Baťala ml., Štefan Chren, Žitavany, Ivan Bielik, Topoľčany
3 - Juraj Vencel, Ľubomír Maczvalda, František Sochov, Vladimír Papp, Marek Beňo, Peter Bezák, Jozef Hudec ml., Richard Miškovič, Nitra, Diana Čuláková, Koniarovce, František Ješko ml., V. Cetín, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ernest Lenický, H. Kráľová, Martin Maglocký, Sládkovičovo, Vladimír Gombáš st., Močenok, Roman Gatyáš, D. Ohaj, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ladislav Marcinkó, Kajal, Milan Strapko, Beladice, Dušan Gál, Klasov, Kristián Forró, Váhovce, Eva Kollárová, Šaľa, Irena Peťková, Zl. Moravce, Celestín Berecz, Branč, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ľubica Stránska, Ľubomír Oškerský, Dyčka, Vlado Jánošík, D. Krškany, Daniel Varga, Pata
2 - Štefan Novák, Miroslav Mandák, Šaľa, Dajana Borovská, Marián Barta, Pavol Ďurina, Nitra, Anna Hudecová, Sľažany, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Miro Senneš, Močenok, Andrea Bereczová, Branč, František Horný, Katarína Pálková, Jarok, Mário Tkáčik, Ivanka, Peter Baják ml., Zbehy, Peter Turan, Čeľadice, Marko Biely, J. Kostoľany
1 - Jozef Obložinský, Ivanka, Attila Illés, Čenkovce, Libor Vinkler, Šaľa

Víťazom kola je 9-bodový Tibor Bedecs z Galanty. Vyhráva kartón piva Steiger.
Kto vyhral bowling, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 699
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 730
  3. Aká je chémia vôní 12 131
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 738
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 625
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 189
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 680
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 447
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 959
  10. Bývanie v meste predlžuje život 7 701
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Nový cintorín v Nitre tak skoro neotvoria. Obradná sieň je prázdna

Vyriešili problém s akustikou, teraz idú súťažiť interiérové vybavenie.

Obradná sieň na novom cintoríne.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Už ste čítali?