Pondelok, 1. marec, 2021 | Meniny má AlbínKrížovkyKrížovky

STOLNÝ TENIS

EXTRALIGA MUŽOV
UKF Nitra - Ružomberok 10:0, Šesták 2,5, Jahoda 2,5, Ištokovič 2,5, Benč 2,5. Topoľčany - Lok. Košice 8:5, Chudý 3,5, Balážová 2, Michalka 2, Gašparík 0,5. Malacky - Holíč 1:9, Čadca - Rača 6:8, Žilina - ŠKST Ba 0:10. UKF Nitra - Lok. Košice 9:1, Benč 2,5, Ištokovič 2,5, Jahoda 2,5, Šesták 1,5. Topoľčany - Ružomberok 8:3, Balážová 2,5, Poluch 2, Chudý 1,5, Slovák 1, Michalka a Gašparík 0,5. Žilina - Rača 3:8, Čadca - ŠKST Ba 1:9.
1. ŠKST Bratislava 11 10 0 1 98:20 31
2. UKF Nitra 11 9 1 1 94:28 30
3. Čadca 11 7 1 3 72:56 26
4. Rača 11 7 1 3 81:49 26
5. Holíč 10 7 1 2 79:37 25
6. Topoľčany 11 4 1 6 47:80 20
7. Lok. Košice 11 4 0 7 54:70 19
8. Ružomberok 11 1 2 8 38:86 15
9. Žilina 11 1 0 10 22:96 13
10. Malacky 10 0 1 9 24:87 11
EXTRALIGA ŽIEN
Valaliky - ŠOG Nitra 6:4, Suletyová 2,5, Kasanová 1, Kokavcová 0,5. Miňovce - Dun. Streda 2:8, Fekete 3,5, Kreškócziová 2,5, Andelová 2 Malacky - Ružomberok 1:9, Trnava - Zvolen 2:8. Topoľčany B - Topoľčany A 1:9 (predohrali pred začiatkom súťaže). Miňovce - ŠOG Nitra 5:5, Suletyová 3, Kokavcová 1,5, Selická 0,5. Valaliky - Dun. Streda 1:9, Fekete a Kreškócziová 3,5, Andelová 2. Trnava - Ružomberok 1:9, Malacky - Zvolen 3:7.
1. Ružomberok 11 10 0 1 84:26 31
2. Topoľčany A 10 10 0 0 84:16 30
3. Dun. Streda 11 8 1 2 72:38 28
4. Zvolen 11 6 2 3 64:46 25
5. Miňovce 11 4 1 6 46:64 20
6. Trnava 11 3 1 7 38:72 18
7. Malacky 11 3 1 7 44:66 18
8. ŠOG Nitra 11 2 2 7 43:67 17
9. Valaliky 11 2 0 9 32:78 15
10. Topoľčany B 10 2 0 8 33:67 14
I. LIGA MUŽOV
Galanta - UKF Nitra B 5:9, Csejtey a Néveri 1,5, Šmida 1, Vími a Szemes 0,5 - M. Gajdoš a Bezúr 3, Žoldoš 2, Červeň 1. Sládkovičovo - UKF Nitra C 10:4, Horváth a Somogyi 3,5, Barinka a Németh 1,5 - Kevický 2, Kováč a Gajdoschik 1. Trnovec - Komárno/Šahy 7:7, Šabík a Škuril 2, Polcík a Slováčik 1,5 - Gáspár a Uherčík 3,5. Domino Nitra - STK N. Zámky 7:7, Joanidis a Urban 2, Ľ. Ježo a L. Billich 1,5 - Filaga a D. Karas 3,5. Senec - Tovarníky 9:5, Török 2,5, Ľ. Goga 1,5, Gogora 1. Ivanka p/D. - Tr. Teplá 7:7. Sládkovičovo - UKF Nitra B 4:10, Barinka a Somogyi 2 - Žoldoš, Bezúr a Červeň 2,5, M. Gajdoš 1,5, Čukan 1. Galanta - UKF Nitra C 13:1, Vími, Csejtey a Szemes 3,5, Šmida 2,5 - Kováč 1. Domino Nitra - Komárno/Šahy 7:7, Joanidis a Urban 2, Ľ. Ježo a L. Billich 1,5 - Gáspár a Uherčík 3,5. Trnovec - STK N. Zámky 4:10, Šabík 2, Slováčik 1,5, Polcík 0,5 - D. Karas 3,5, Haluška 3, Filaga 2,5, R. Gajdoš 1. Ivanka p/D. - Tovarníky 9:5, Török 2,5, M. Michalka 2, Ľ. Goga 0,5. Senec - Tr. Teplá 10:4.
1. UKF Nitra B 14 14 0 0 159:37 42
2. Domino Nitra 14 9 3 2 110:86 35
3. STK N. Zámky 14 9 1 4 113:83 33
4. Galanta 14 7 3 4 109:87 31
5. UKF Nitra C 14 5 4 5 88:108 28
6. Senec 14 5 2 7 94:102 26
7. Ivanka p/D. 14 5 2 7 89:107 26
8. Komárno/Šahy 14 3 5 6 95:101 25
9. Sládkovičovo 14 5 1 8 90:106 25
10. Tr. Teplá 14 4 3 7 77:119 25
11. Trnovec 14 3 2 9 84:112 22
12. Tovarníky 14 1 2 11 68:128 18
II. LIGA
Bošany - ŠOG Nitra 4:14, Mego 4,5, Tomáš 4, Šimunek 3,5, Medřík 2. V. Uherce - Vráble 12:6, Kobolka 4,5, Trávnik, Špleha a Candrák 0,5. Lazany - Bánov 8:10, Mrkvica 4, Mikulec 2,5, M. Remiáš 2, V. Šimunek 1,5. P. Bystrica - Levice 11:7, Hlošek 3, Mičjan a Gabaš 2. N. Dubnica - N. Mesto 10:8, Dubnica - Drietoma 18:0. V. Uherce - ŠOG Nitra 10:8, Mego 4, Šimunek a Tomáš 1,5, Medřík 1. Bošany - Vráble 3:15, Kobolka a Trávnik 4,5, Špleha 3,5, Candrák 2,5. Lazany - Levice 9:9, Hlošek, Székely a Gabaš 2,5, Mičjan 1,5. P. Bystrica - Bánov 9:9, Mrkvica 3,5, V. Šimunek a Mikulec 2, M. Remiáš 1,5. N. Dubnica - Drietoma 16:2, Dubnica - N. Mesto 15:3.
1. ŠOG Nitra 14 12 1 1 184:68 39
2. Dubnica 14 12 0 2 170:82 38
3. V. Uherce 14 11 1 2 151:101 37
4. Levice 14 9 2 3 152:100 34
5. Vráble 14 7 0 7 127:125 28
6. Pov. Bystrica 14 4 4 6 128:124 26
7. N. Mesto 14 5 1 8 125:127 25
8. N. Dubnica 14 5 1 8 114:138 25
9. Bánov 14 4 2 8 109:143 24
10. Lazany 14 3 2 9 106:146 22
11. Drietoma 14 2 3 9 83:169 21
12. Bošany 14 1 1 12 63:189 17
III. LIGA
Volkovce - Bánov B 12:6, Ján Červený a Joz. Červený 3,5, F. Mášik a Frajka 2, bez boja 1 - M. Šimunek 3,5, B. Šimunek 1,5, Petrášová 1. H. Trsťany - N. Baňa/Podl. 15:3, Cibulya a Petráš 4, Tuhý a Mikle 3,5 - Lamper 2,5, Harmady 0,5. Domino Nitra B - STK N. Zámky B 13:5, Grigel ml., L. Billich a F. Ježo 3,5, Horečný 2,5 - A. Karas 3, R. Karas 2. Topoľčany B - Tovarníky B 9:9, I. Gašparík ml. a Čerman 3, M. Gašparík 2, Kopecký 1 - Mikuš 4,5, Slovák st., Bajzík a Dubný 1,5. Komárno/Šahy B - Vráble B 14:4, Varga a Moravec 4,5, Olláry st. 3,5, Vankó 0,5, bez boja 1 - Botka 2, Závody a Vojtek 1. Šurany - Levice B 15:3, Ozorák a Barci 4,5, Kozár 3,5, Bóla 2,5 - Beničiak a Jančo 1, bez boja 1.
1. Šurany 13 12 0 1 186:48 37
2. H. Trsťany 13 11 1 1 163:71 36
3. Domino Nitra B 13 11 0 2 143:91 35
4. N. Baňa/Podl. 13 6 2 5 115:119 27
5. STK N. Zámky B 13 6 2 5 113:121 27
6. Topoľčany B 13 6 2 5 130:104 27
7. Komárno/Šahy B 13 4 4 5 113:121 25
8. Levice B 13 5 0 8 98:136 23
9. Vráble B 13 3 1 9 85:149 20
10. Volkovce 13 3 1 9 100:134 20
11. Tovarníky B 13 2 2 9 82:152 19
12. Bánov B 13 1 1 11 76:158 16
IV. LIGA SEVER
Mojmírovce - Trnovec B 7:11, D. Rumanovský 4,5, Košecký 1,5, Koscelník 1 - Bízik 3,5, Machálik 3, Ševčík 2,5, Kriško 2. ŠOG Nitra C - Šaľa 4:14, Lidik 2, Vajda a Jurdová 1 - Kĺbik a Kostka 3,5, Lužica st. a Rusznák 1, bez boja 5. Vráble C - Domino C 5:13, Friedl 2, Horváth a Vodrážka 1,5 - Halás 4, T. Billich 3,5, Slávik 3, Beňačka 1,5, Ivaničová 1. Volkovce B - Čab 10:8, Laca 4,5, Lackovič 2,5, Kováč st. a Komárek 1,5 - P. Horňák 3, E. Šimanský a Tomko 2, bez boja 1. Topoľčany C - Č. Kľačany 10:8, M. Maňák a Žatko 3,5, R. Bučko 2,5, M. Gašparík 0,5 - Herc 4, S. Páleník 2, I. Páleník a Varga 1. Zl. Moravce - Ludanice 9:9, Magušin a Zuzula 3, Valkovič 2, Grzyb 1 - M. Smutný 4,5, Janošťák, Malina a R. Smutný 1,5. Dlhá n/V. - ŠOG Nitra B 8:10, A. Andódi 4,5, Mészároš 1,5, Lazor a Sarka 1 - Komorovský a Kokavec 3,5, Selický 3. Lehota - Žitavany 12:6, Ment 4, Studený 3,5, Holka 3, Križan 1,5 - Kováč a Herda 2,5, Kramár 1.
1. Trnovec B 13 13 0 0 202:32 39
2. Mojmírovce 13 10 2 1 164:70 35
3. ŠOG Nitra B 13 8 4 1 153:81 33
4. Topoľčany C 13 7 3 3 143:91 30
5. Ludanice 13 6 3 4 117:117 28
6. Šaľa 13 7 1 5 129:105 28
7. Č. Kľačany 13 7 1 5 118:116 28
8. Domino Nitra C 13 7 1 5 122:112 28
9. Čab 13 7 0 6 122:112 27
10. Lehota 13 6 2 5 116:118 27
11. Volkovce B 13 5 2 6 115:119 25
12. Zl. Moravce 13 4 3 6 122:112 24
13. ŠOG Nitra C 13 3 0 10 82:152 19
14. Žitavany 13 1 1 11 42:192 16
15. Dlhá n/V. 13 1 1 11 74:160 16
16. Vráble C 13 0 0 13 51:183 13
IV. LIGA JUH
Bešeňov - Levice C 8:10, Rausch 3, Hajdú a Timoranský 2, Varga 1 - Székely 4,5, Štúň 3,5, Jalakša 1,5, Daniš 0,5. Strekov - N. Baňa/Podl. B 6:12, Š. Izsák 4, Téglás 1, bez boja 1 - Katina a Ditte 3,5, Šedivec a Pastier 2,5. Bánov C - Zem. Olča 1:17, Kucsara 1 - Hodál a Lacko 4,5, Kevický 3,5, Machalík 2,5, Ledeczký st. 2. SPŠ Komárno - Bát. Kosihy 12:6, Tóth, R. Lichtblau a Bozsaky 3, G. Ibolya 2,5, Ľ. Ibolya 0,5 - Berkes 4,5, V. Jozefík 1, Száraz 0,5. Kolárovo - Lok. N. Zámky 7:11, Polák 4, Csütörtöki 2, bez boja 1 - Gróf 3,5, Podbehlý 2,5, Röman a Vanek 1,5, bez boja 2. Jur n/Hr. - Nána 15:3, Juhász a Garaj 4,5, Braun 3,5, Tóth 2,5 - Tóth, Matuska a Ölvecký 1. Šurany B - Hronovce 6:12, Botka 4, Regás 2 - Csillág a Csernák 3,5, Velčický a Ferda 2,5. Levice D - H. Trsťany B 4:14, Jančo ml. a Modrovičová 2 - Solmoši 4,5, Gálus a Hanuliak 3,5, Teren 2,5.
1. Zem. Olča 13 13 0 0 186:48 39
2. SPŠ Komárno 13 10 2 1 161:73 35
3. Hronovce 13 7 4 2 138:96 31
4. Bešeňov 13 8 1 4 136:98 30
5. Levice C 13 7 2 4 130:104 29
6. H. Trsťany B 13 6 3 4 120:114 28
7. Kolárovo 13 5 4 4 135:99 27
8. Šurany B 13 6 2 5 118:116 27
9. Bát. Kosihy 13 5 2 6 120:114 25
10. Lok. N. Zámky 13 5 2 6 126:108 25
11. Jur n/Hr. 13 5 1 7 114:120 24
12. N. Baňa/Podl. B 13 4 3 6 114:120 24
13. Bánov C 13 4 1 8 90:144 22
14. Strekov 13 3 2 8 100:134 21
15. Levice D 13 1 0 12 44:190 15
16. Nána 13 0 1 12 40:194 14
MLÁDEŽ
Tretí bodovací turnaj NR+TN kraja najml. žiactva v N. Bani - chlapci: 1. Kopányi (N. Zámky), 2. Mišík (N. Baňa/Podl.), 3. Mikuš, 4. P. Bučko (Topoľčany), 8. Čagala (ŠOG Nitra), dievčatá: 1. Mi. Kršiaková, 2. Ma. Kršiaková (N. Baňa/Podl.), 3. M. Vlčková, 4. Caránková (Topoľčany), 7. Le. Mesárošová (N. Zámky), 8. A. Vlčková (Topoľčany).
I. TRIEDA NITRA
12. kolo: Alekšince - Žirany A 0:18, J. Zsebi, Raffay, Cvetanov a Vanyo 4,5. Vráble E - Mojmírovce B 4:14, Ma. Jankovič a Halandová 2 - D. Rumanovský st. 4,5, R. Andris a Bosák 3,5, Daniš 2,5. Výčapy-Opatovce A - Vráble D 15:3, R. Čulák a I. Kuna 4,5, Hupka 3,5, Mikuš st. 2,5 - Horváth 2, Dulay 1. Domino sv. Marka D - Čab B 12:6, Varga 4,5, Kazlov 3, Vetrík 2, Hochel 1,5, Černák 1 - M. Vranka a Mareček 2,5, Varaga 1. ZŠ Tulipánová old boys - Kynek 8:10, Látečka 3,5, Gyulai 2,5, Ivančík a Magdina 1 - Vereš 4, T. Čeri 2,5, Šimek 2, Kopček 1,5. Kolíňany - Veľký Cetín odložili.
1. Žirany 12 12 0 0 177:39 36
2. Kynek 12 9 0 3 135:81 30
3. Mojmírovce B 12 8 2 2 122:94 30
4. V. Cetín A 11 9 0 2 137:61 29
5. Domino Nr D 12 8 1 3 117:99 29
6. Tulip. old boys 12 5 2 5 114:102 24
7. V.-Opatovce 12 3 3 6 101:115 21
8. Vráble D 12 4 0 8 92:124 20
Čab B 12 3 2 7 92:124 20
10. Kolíňany 11 4 0 7 95:103 19
11. Alekšince 12 1 0 11 60:156 14
12. Vráble E 12 0 0 12 36:180 12
II. TRIEDA NITRA
12. kolo: Klasov B - Čeľadice 2:16, R. Gyepes a Marci 1 - Holeš a Krivošíková 4,5, Žiak a Bumbala 3,5. Čab C - Lehota B 6:12, Gála, Mikuška, Bóri a Krieger 1,5 - Mi. Holka, Mesároš a Pavelek 4. ŠOG Nitra D - YMCA Nitra 0:18, Š. Haringa, Rehák, Runák a Antalík 4,5. Výčapy-Opatovce B - Vráble F 14:4, M. Arpáš 4,5, J. Arpáš a M. Kuna 3,5, Krnčan 2,5 - Horňák 3, D. Petrincová 1. Veľký Cetín B - Čab D 17:1, Fejes a Mikušík 4,5, M. Gúgh a Kóňa 4 - P. Vranka a Mažár 0,5. Žirany B - Klasov A 18:0, F. Zsebi, Kováč, Szonlajtner a Mihok 4,5. Dohrávka: Čab C - Čeľadice 6:12, Gála 2,5, Jur. Brezniak 1,5, Krieger 1, Ján Brezniak a Bóri 0,5 - Krivošíková 4, Žiak a Holeš 3, Laca 2. Klasov A - Klasov B 17:1, J. Šranko st. a Z. Gyepes 4,5, Mikle 4, Novotný 3,5, Szabó 0,5 - R. Gyepes 1.
1. Žirany B 12 11 0 1 185:31 34
2. Lehota B 12 11 0 1 170:46 34
3. Veľký Cetín B 12 10 0 2 151:65 32
4. YMCA Nitra 12 9 0 3 145:71 30
5. Čeľadice 12 7 1 4 140:76 27
6. V.-Opatovce B 12 7 0 5 113:103 26
7. Klasov A 12 4 1 7 100:116 21
8. Čab C 12 4 0 8 87:129 20
9. Čab D 12 3 2 7 78:138 20
10. Vráble F 12 2 1 9 59:157 17
11. ŠOG Nitra D 12 1 0 11 40:176 14
12. Klasov B 12 0 1 11 28:188 13
MO ŠAĽA
11. kolo: Močenok B - Neded 14:4, Vlčany - Šaľa B 5:13, Trnovec C - Močenok A 10:8, Lipama Šaľa - Mix Šaľa 9:9. Dohrávky: Lipama Šaľa - Neded 16:2, Šaľa B - Mix Šaľa 13:5.
1. Trnovec C 11 11 0 0 151:47 33
2. Šaľa B 11 9 0 2 134:64 29
3. Mix Šaľa 10 6 1 3 93:87 23
4. Lipama Šaľa 11 5 1 5 109:89 22
5. Močenok B 10 6 0 4 98:82 22
6. Močenok A 11 2 1 8 80:118 16
7. Vlčany 11 2 0 9 66:132 15
8. Neded 11 0 1 10 43:155 12
MO ZLATÉ MORAVCE
Č. Kľačany C - Zl. Moravce B 0:18, Zlatňanský ml., Krčmárik, Pacalaj a L. Borčin 4,5. Zl. Moravce C - Č. Kľačany D 17:1, F. Borčin a Jakub Valkovič 4,5, Lenart 4, Černák 3, Drgoňa 0,5, Jozef Valkovič 0,5 - M. Šútor 1. Č. Kľačany B - Hosťovce 14:4, Varga 4,5, Horný a P. Švec 3,5, J. Ivan 2,5 - Chovan 3, Remiš 1. Volkovce C - Neverice 12:6, Kováč st. 4,5, Komárek 3,5, Bobok 3, Magušin st. 1 - Dibala a Mihálik 2,5, Danóci 1. Topoľčianky - Žitavany B 8:10, Kapusník 3,5, Beňo 3, Šusták 1,5 - P. Maduda 3,5, M. Herda 3, Sámel 2, Kusek 1,5. Skýcov - J. Kostoľany 5:13, Žíkavský ml. 3, Ondrejka 2 - Belianský 4,5, Mašír 3,5, Beňo 2,5, Ďatko 1,5, Hochreiter 1.
1. Z. Moravce B 12 12 0 0 184:32 36
2. Z. Moravce C 12 10 0 2 159:57 32
3. Topoľčianky 12 10 0 2 135:81 32
4. Č. Kľačany B 12 9 0 3 144:72 30
5. J. Kostoľany 12 6 1 5 115:101 25
6. Neverice 12 6 0 6 103:113 24
7. Volkovce C 12 5 1 6 103:113 22
8. Č. Kľačany D 12 3 2 7 65:151 20
9. Č. Kľačany C 12 3 1 8 85:131 19
10. Žitavany B 12 3 1 8 83:133 19
11. Hosťovce 12 1 2 9 67:149 16
12. Skýcov 12 0 0 12 53:163 12
Volkovce C majú 1 kont. prehru.
II. TRIEDA ZLATÉ MORAVCE
Volkovce D - Žitavany C 9:9, Hosťovce B - Ladice B 12:6, T. Mlyňany - Ladice 13:5, V. Vozokany - Nemčiňany 6:12, Velčice - Č. Kľačany E 11:7, M. Vozokany - Č. Hrádok 15:3, Z. Moravce D - Choča 12:6.
1. Z. Moravce D 11 11 0 0 148:50 33
2. Č. Kľačany E 11 9 0 2 127:71 29
3. Žitavany C 11 7 2 2 119:79 27
4. T. Mlyňany 11 7 1 3 119:79 26
5. Nemčiňany 11 6 3 2 117:81 26
6. Č. Hrádok 11 6 1 4 89:109 24
7. M. Vozokany 11 5 2 4 116:82 23
8. Hosťovce B 11 4 2 5 98:100 21
9. Volkovce D 11 4 1 6 100:98 20
10. Velčice 11 4 0 7 91:107 19
11. Ladice A 11 4 0 7 86:112 19
12. Choča 11 2 0 9 67:131 14
13. Ladice B 11 1 0 10 65:133 13
14. V. Vozokany 11 1 0 10 44:154 13
Choča má 1 kontumačnú prehru.
MATÚŠ BAJZÍK, vem, ep,vk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Štúdium, ktoré sadne
  2. Získaj náskok pred štartom
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. FIIT – vedomosti, ktoré majú zmysel
  6. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  8. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  9. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  10. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  1. 26 years of providing you with essential information
  2. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  3. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou
  4. Tieto farmy dávajú prácu domácim. A podporujú región
  5. Cirkevné gymnázium v Snine patrí medzi najlepšie v kraji
  6. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  7. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  8. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  9. Dáma s pávím pierkom
  10. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 23 132
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 13 034
  3. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 10 508
  4. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 10 009
  5. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 8 326
  6. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 634
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 7 152
  8. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 6 035
  9. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 537
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 5 081
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponuku na výjazdové MOM obce z okresu Nitra odmietli. Museli by doplácať. Ministerstvo žiadajú, aby upravilo podmienky.

2 h
Antonín Stavjaňa.

Čo povedal tréner po prehre 1:3 na východe?

12 h
Po tomto páde ex-Nitrana Balaja (na zemi) pri Regäselovi (vo výskoku) zapískal rozhodca Očenáš penaltu pre FC ViOn, ktorá v kontexte s ďalšími udalosťami nesedela domácemu trénerovi Petrovi Lérantovi (v čiernom).

Tvrdé slová na tlačovke – trénerovi Nitry sa vonkoncom nepáčila penalta, akou FC ViOn potvrdil historický skok do nadstavby o titul.

27. feb
Snímka z duelu Vrábeľ s Galantou. Celkom vpravo domáci kapitán Dávid Hamar.

MY Nitrianske noviny pokračujú v seriáli Futbalový bonzáčik. Tentoraz sme prevetrali kabíny treťoligistov, presnejšie deviatich mužstiev z regiónu.

26. feb

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Muž, ktorý sa stal maskotom mesta pod Urpínom, mal 63 rokov.

27. feb

Testovanie pokračuje aj v nedeľu.

27. feb

Niektoré obce v okrese Topoľčany nezachytili ani jedného pozitívneho. V meste Topoľčany je miera pozitivity na odberových miestach zriadených mestom 0,527%.

13 h

Osadili dôležitý prvok, cyklomost.

18 h

Už ste čítali?