Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Stolný tenis

EXTRALIGA MUŽOV
UKF Nitra - Rača 7:7, Šesták a Jahoda 2, Benč 1,5, M. Gajdoš 1, Ištokovič 0,5. Topoľčany - ŠKST Bratislava 0:10. Čadca - Holíč 7:7, Žilina - Malacky 8:5, Ružomberok - Lok. Košice 6:8. UKF Nitra - ŠKST Bratislava 8:3, Jahoda, Benč a Šesták 2,5, Ištokovič 0,5. Topoľčany - Rača 2:8, D. Michalka a Slovák 1. Čadca - Malacky 8:2, Žilina - Holíč 1:9.
1. ŠKST Ba 9 8 0 1 79:19 25
2. Čadca 9 7 1 1 65:39 24
3. UKF Nitra 9 7 1 1 75:27 24
4. Holíč 9 6 1 2 70:36 22
5. Rača 9 5 1 3 65:40 20
6. Lok. Košice 9 4 0 5 48:53 17
7. Topoľčany 9 2 1 6 31:72 14
8. Ružomberok 9 1 2 6 35:68 13
9. Žilina 9 1 0 8 19:78 11
10. Malacky 9 0 1 8 23:78 10
EXTRALIGA ŽIEN
Valaliky - Topoľčany A 0:10, Balážová a Kúdelová 3,5, Belianská 3. Miňovce - Topoľčany B 4:6, Sako 3,5, Hippíková 2, Bútorová 0,5. Malacky - ŠOG Nitra 6:4, Suletyová 2,5, Kokavcová 1,5. Trnava - Dun. Streda 0:10, Fekete a Kreškócziová 3,5, Andelová 3. Ružomberok - Zvolen 7:3. Miňovce - Topoľčany A 0:10, Balážová a Kúdelová 3,5, Belianská 3. Valaliky - Topoľčany B 2:8, Sako 3,5, Bútorová 2,5, Hippíková 2. Trnava - ŠOG Nitra 5:5, Suletyová 3, Kokavcová 2. Malacky - Dun. Streda 3:7, Fekete 3,5, Kreškócziová 2,5, Andelová 1.
1. Topoľčany A 9 9 0 0 75:15 27
2. Ružomberok 9 8 0 1 66:24 25
3. D. Streda 9 6 1 2 55:35 22
4. Zvolen 9 4 2 3 49:41 19
5. Miňovce 9 4 0 5 39:51 17
6. Trnava 9 3 1 5 35:55 16
7. Malacky 9 3 1 5 40:50 16
8. ŠOG Nitra 9 2 1 6 34:56 14
9. Topoľčany B 9 2 0 7 32:58 13
10. Valaliky 9 1 0 8 25:65 11
I. LIGA MUŽOV
Trnovec - UKF Nitra B 1:13, Bízik 1 - M. Gajdoš, Čukan a Červeň 3,5, Bezúr 2,5. Domino Nitra - UKF Nitra C 7:7, Joanidis 3,5, Grigel st. 2,5, Urban a Ľ. Ježo 0,5 - Kováč 3, Mucha 2, Laník a Kevický 1. Ivanka p/D. - Komárno/Šahy 7:7, Gáspár 3,5, Uherčík 2,5, Póda 1. Senec - STK N. Zámky 6:8, Filaga 3,5, D. Karas 2,5, Haluška 1,5, R. Gajdoš 0,5. Tovarníky - Sládkovičovo 6:8, Török a Ľ. Goga 2,5, M. Michalka 1 - Laczo 3, Somogyi 2,5, Barinka 1,5, Németh 1. Tr. Teplá - Galanta 7:7, .Vími 3,5, Csejtey 2, Szemes 1. Trnovec - UKF Nitra C 7:7, Óváry 3, Šabík 2, Škuril a Bízik 1 - Kevický a Kováč 2,5, Laník 1,5, Gajdoschik 0,5. Domino Nitra - UKF Nitra B 4:10, Grigel st. 2,5, Joanidis 1, Ľ. Ježo 0,5 - Čukan 3, Červeň a Bezúr 2,5, M. Gajdoš 2. Ivanka p/D. - STK N. Zámky 4:10, Filaga a D. Karas 3,5, Haluška 2, R. Gajdoš 1. Senec - Komárno/Šahy 8:6, Uherčík 3,5, Gáspár 2,5. Tovarníky - Galanta 4:10, Török a I. Goga 2 - Vími 3,5, Szemes a Csejtey 2,5, Blažo 1,5. Tr. Teplá - Sládkovičovo 8:6, Somogyi 2,5, Laczo 2, Németh 1, Barinka 0,5.
1. UKF Nitra B 11 11 0 0 127:27 33
2. Domino Nitra 11 8 1 2 88:66 28
3. UKF Nitra C 11 5 4 2 82:72 25
4. Galanta 11 6 2 3 84:70 25
5. STK N. Zámky 11 7 0 4 87:67 25
6. Tr. Teplá 11 4 2 5 60:94 21
7. Komárno/Šahy 11 3 3 5 76:78 20
8. Ivanka p/D. 11 4 1 6 70:84 20
9. Sládkovičovo 11 4 0 7 69:85 19
10. Trnovec 11 3 1 7 67:87 18
11. Senec 11 2 2 7 64:90 17
12. Tovarníky 11 0 2 9 50:104 13
II. LIGA
N. Dubnica - ŠOG Nitra 2:16, Šimunek a Mego 4,5, Tomáš 4, Medřík 3. Dubnica - Vráble 12:6, Kobolka 3, Trávnik 2, Špleha 1. V. Uherce - Levice 8:10, Gabaš 3,5, Mičjan 2,5, Hlošek a Miko 2. Bošany - Bánov 4:14, Mikulec a M. Remiáš 4,5, V. Šimunek a Mrkvica 2,5. Drietoma - Lazany 6:12, N. Mesto - P. Bystrica 13:5.
Dubnica - ŠOG Nitra 4:14, Tomáš a Mego 4,5, Medřík 3,5, Šimunek 1,5. N. Dubnica - Vráble 8:10, Trávnik 3,5, Kobolka a Špleha 2,5, Candrák 1,5. Bošany - Levice 6:12, Gabaš a Mičjan 3,5, Hlošek 3, Miko 2. V. Uherce - Bánov 14:4, Mikulec 2, V. Šimunek a M. Remiáš 1. Drietoma - P. Bystrica 9:9, N. Mesto - Lazany 12:6.
1. ŠOG Nitra 11 10 1 0 146:52 32
2. Levice 11 9 1 1 128:70 30
3. Dubnica 11 9 0 2 122:76 29
4. V. Uherce 11 8 1 2 116:82 28
5. Vráble 11 6 0 5 104:94 23
6. N. Mesto 11 5 0 6 105:93 21
7. Pov. Bystrica 11 3 2 6 99:99 19
8. N. Dubnica 11 3 1 7 85:113 18
9. Lazany 11 3 0 8 80:118 17
10. Drietoma 11 2 2 7 72:126 17
11. Bánov 11 2 1 8 80:118 16
12. Bošany 11 1 1 9 51:147 14
III. LIGA
Bánov B - Tovarníky B 8:10, M. Šimunek a B. Šimunek 2,5, Ján Šimunek 2, Petrášová 1 - Ľ. Goga a Mikuš 4,5, Slovák st. 1. Levice B - Vráble B 11:7, Székely 3,5 Macko 3, Štúň 2,5, Jalakša 1,5, Páleník 0,5 - Botka, Závody a Vojtek 2, Mészároš 1. Šurany - STK N. Zámky B 14:4, Ozorák 4,5, Barci 3,5, Kozár 3, Bóla 2, bez boja 1 - R. Karas 2, A. Karas 1,5, Slovák 0,5. Topoľčany B - N. Baňa/Podl. 8:10, I. Gašparík ml. 4, I. Gašparík st. 2,5, M. Maňák 1, P. Maňák 0,5 - Lamper 3,5, Harmady 2,5, Hlaváč a Zigo 2. Komárno/Šahy B - Volkovce 9:9, Moravec 4,5, Olláry st. 3, Vankó 1,5 - Ján Červený 3,5, Joz. Červený 2,5, F. Mášik 2, Frajka 1. Domino Nitra B - H. Trsťany 7:11, Ľ. Ježo 3, Grigel ml. a Danová 2 - Cibulya a Tuhý 3,5, Petráš 2,5, Ambrózai 1,5.
1. Šurany A 10 9 0 1 141:39 28
2. H. Trsťany A 10 8 1 1 120:60 27
3. Domino Nr B 10 8 0 2 106:74 26
4. N. Baňa/Podl. A 10 6 1 3 95:85 23
5. Topoľčany B 10 5 1 4 99:81 21
6. STK N. Zámky B 10 4 2 4 86:94 20
7. Komár./Šahy B 10 3 3 4 84:96 19
8. Levice B 10 4 0 6 75:105 18
9. Vráble B 10 3 1 6 75:105 17
10. Volkovce A 10 2 1 7 79:101 15
11. Tovarníky B 10 1 1 8 57:123 13
12. Bánov B 10 1 1 8 63:117 13
IV. LIGA SEVER
Trnovec B - Zl. Moravce 16:2, Machálik, Bízik a Ševčík 4,5, Kriško 2,5 - Valkovič a Magušin 1. Šaľa - Dlhá n/V. 14:4, Kĺbik 4, Lužica ml. 3,5, Rusznák a Kostka 3, Lužica st. 0,5 - A. Andódi 2,5, Mészároš 1,5. Domino Nitra C - Lehota 12:6, Kyseľ 3,5, T. Billich a Slávik 3, Beňačka 2, Halás 0,5 - Studený 3,5, Križan 1,5, Holka 1. Čab - Mojmírovce 4:14, E. Šimanský 2, Uhrák a Vaxmanský 1 - D. Rumanovský a Koscelník 4,5, Ľ. Rumanovský 3,5, Daniš 1,5. Č. Kľačany - ŠOG Nitra C 14:4, S. Páleník a Herc 4, I. Páleník a Varga 3 - Kokavcová 2,5, Vajda, Lidik a Kasanová 0,5. Ludanice - Vráble C 14:4, Malina 4,5, Janošťák 3,5, M. Smutný a R. Smutný 3 - Horváth 1,5, Vodrážka 1, Uhrin 0,5, bez boja 1. ŠOG Nitra B - Volkovce B 9:9, Komorovský a Gálik 3, Kokavec ml. a Selický 1,5 - Kováč st. 3,5, Nagy a Laca 2, Lackovič 1,5. Žitavany - Topoľčany C 0:18, M. Maňák, Žatko, M. Gašparík a R. Bučko 4,5.
1. Trnovec B 10 10 0 0 160:20 30
2. Mojmírovce A 10 9 1 0 138:42 29
3. ŠOG Nitra B 10 7 2 1 125:55 26
4. Topoľčany C 10 6 1 3 115:65 23
5. Šaľa A 10 6 0 4 98:82 22
6. Ludanice A 10 5 1 4 89:91 21
7. Č. Kľačany A 10 5 1 4 85:95 21
8. Domino Nitra C 10 5 1 4 91:89 21
9. Volkovce B 10 4 2 4 92:88 20
10. Lehota A 10 4 2 4 91:89 20
11. Čab A 10 5 0 5 82:98 20
12. Zl. Moravce A 10 3 1 6 89:91 17
13. ŠOG Nitra C 10 3 0 7 67:113 16
14. Dlhá n/V. A 10 1 0 9 55:125 12
15. Žitavany A 10 1 0 9 24:156 12
16. Vráble C 10 0 0 10 39:141 10
IV. LIGA JUH
Levice C - Jur n/Hr. 8:10, Páleník 4, Paulus 3, Daniš 1 - Garaj 3,5, Braun a Juhász 2,5, Pericht 1,5. N. Baňa/Podl. B - Šurany B 9:9, Katina 3,5, Pastier 2,5, Rafaj a Šedivec 1,5 - Botka 4, Régas 3, Bóla 2. Zem. Olča - Levice D 17:1, Ledeczký ml. a Kevický 4,5, Lacko 4, Laky 3,5, Ledeczký st. 0,5 - Lúpal 1. Bát. Kosihy - Bešeňov 6:12, Berkes 4, Száraz 1, Matusek a Csenger 0,5 - Hajdú a Timoranský 3,5, Varga 3, Rausch 2. Lok. N. Zámky - Strekov 14:4, Vanek 4, Röman a Gróf 3,5, Podbehlý 3 - O. Popellár a Š. Izsák 1,5, T. Ižák 1. Nána - Bánov C 4:14, Ölvecký, Tóth a Palička 1, bez boja 1 - Mráz, Zajíček, Palacka a Petrášová 3,5. Hronovce - SPŠ Komárno 9:9, Csillág a Csernák 3, Velčický 2, Ferda 1 - Tóth 4,5, R. Lichtblau 2,5, G. Ibolya 1,5, Ľ. Ibolya 0,5. H. Trsťany B - Kolárovo 9:9, Tuhý 4, Solmoši 2, Gálus a Teren 1,5 - Csütörtöki 3, Polák 2,5, Baláži 2, Hegedüs 1,5.
1. Zem. Olča A 10 10 0 0 142:38 30
2. Bešeňov A 10 8 0 2 114:66 26
3. SPŠ Komárno A 10 7 2 1 122:58 26
4. Levice C 10 6 2 2 104:76 24
5. Hronovce A 10 5 3 2 106:74 23
6. Kolárovo A 10 5 2 3 110:70 22
7. Šurany B 10 5 2 3 95:85 22
8. H. Trsťany B 10 4 2 4 86:94 20
9. Lok. N. Zám. A 10 4 2 4 99:81 20
10. Bát. Kosihy A 10 4 1 5 92:88 19
11. Jur n/Hr. A 10 4 0 6 83:97 18
12. Strekov A 10 3 1 6 81:99 17
13. Bánov C 10 3 1 6 74:106 17
14. N. Baňa/Pod. B 10 2 2 6 80:100 16
15. Nána A 10 0 0 10 27:153 10
16. Levice D 10 0 0 10 25:155 10
MLÁDEŽ
Druhý bodovací turnaj NR+TN kraja najml. žiakov v P. Bystrici: 1. Mišík (N. Baňa/P.), 7. Špánik (Mojmírovce), 8. Poliovka (Vráble); dievčatá: 1. Mi. Kršiaková, 2. Ma. Kršiaková (N. Baňa/Podl.), 3. Caránková (Topoľčany).
I. TRIEDA NITRA
9. kolo: Čab B - Alekšince 14:4, Vaxmanský a Mareček 4,5, A. Šimanský a M. Vranka 2,5 - Valko 2, Mesároš a Janeček 1. Kynek - Vráble D 13:5, T. Čeri, Kopček a Šimek 3,5, G. Čeri 2,5 - Horváth 4, Kunkela 1. ZŠ Tulipánová old boys - Mojmírovce B 8:10, Látečka a Gyulai 2,5, Ivančík a Magdina 1,5 - Čanaky 4, D. Rumanovský st. a Daniš 3. Domino sv. Marka D - Veľký Cetín A 7:11, Beňačka 3,5, Kazlov 2,5, Ivaničová a Vetrík 0,5 - N. Gúgh, Krajčo a Mikle 3, Šafár st. 2. Výčapy-Opatovce A - Žirany A 6:12, Mikuš st. 2,5, I. Kuna 2, Hupka 1,5 - J. Zsebi 4, Macho 3,5, Raffay 2,5, Vanyo 2. Vráble E - Kolíňany 5:13, Halandová 2,5, Toman 1,5, Horňák 1 - Molnár 4,5, Vu Minh 3,5, Bencz 3, Z. Balkó 2.
1. Žirany 9 9 0 0 129:33 27
2. V. Cetín A 9 7 0 2 107:55 23
3. Mojmírovce B 9 7 0 2 90:72 23
4. Kynek 9 6 0 3 97:65 21
5. Domino Nr D 9 6 0 3 83:79 21
6. Tulip. old boys 9 4 1 4 85:77 18
7. Kolíňany 9 3 0 6 78:84 15
8. Čab B 8 3 1 4 65:79 15
9. V.-Opatovce 9 2 2 5 72:90 15
10. Vráble D 8 3 0 5 68:76 14
11. Alekšince 9 1 0 8 50:112 11
12. Vráble E 9 0 0 9 30:132 9
II. TRIEDA NITRA
9. kolo: Čab D - Klasov B 16:2, P. Vranka a Mažár 4,5, Časnocha 3,5, Kriegerová 2,5, Jobek 1 - K. Šranko a Marci 1. Klasov A - Vráble F 17:1, J. Šranko st., Mikle a Szabó 4,5, Novotný 3,5 - Záruba 1. Žirany B - YMCA Nitra 13:5, Macho 4,5, Kováč 4, Mihok 2,5, F. Zsebi 2 - Magušín 2, Runák 1,5, Rehák 1, Š. Haringa 0,5. Veľký Cetín B - Lehota B 8:10, Kováč 4, M. Gúgh 2, Fejes a Koňa 1 - Mi. Holka a Mesároš 3,5, Pavelek 2,5, Fúska 0,5. Výčapy-Opatovce B - Čeľadice 4:14, J. Arpáš 2,5, M. Arpáš 1,5 - Holeš a Krivošíková 4,5, Žiak 3, Laca 2. ŠOG Nitra D - Čab C 4:14, Barčiaková 4,5, Mikleová 0,5 - Jur. Brezniak 4, Bóri a Krieger 3,5, Ján Brezniak 3. Dohrávka: Čab C - Výčapy-Opatovce B 6:12, Jur. Brezniak, Gála a Mikuška 2 - M. Arpáš a Krnčan 3,5, J. Arpáš 2,5, Boboň 1,5, Čulák 1.
1. Žirany B 9 8 0 1 136:26 25
2. Lehota B 9 8 0 1 125:37 25
3. Veľký Cetín B 9 7 0 2 109:53 23
4. YMCA Nitra 9 7 0 2 106:56 23
5. V.-Opatovce B 9 6 0 3 91:71 21
6. Čeľadice 9 4 1 4 95:67 18
7. Čab D 9 3 1 5 65:97 16
8. Klasov A 9 3 0 6 74:88 15
9. Čab C 9 3 0 6 60:102 15
10. Vráble F 9 2 1 6 50:112 14
11. Klasov B 8 0 1 7 16:128 9
12. ŠOG Nitra D 8 0 0 8 27:117 8
MO ŠAĽA
Močenok A - Močenok B 5:13, Neded - Lipama Šaľa 1:17, Vlčany - Trnovec C 0:18, Šaľa B - Mix Šaľa odložili na utorok.
1. Trnovec C 8 8 0 0 115:29 24
2. Šaľa B 7 6 0 1 89:37 19
3. Mix Šaľa 7 5 0 2 71:55 17
4. Močenok B 8 4 0 4 72:72 16
5. Lipama Šaľa 7 4 0 3 71:55 15
6. Močenok A 8 1 1 6 53:91 11
7. Vlčany 8 1 0 7 44:100 10
8. Neded 7 0 1 6 25:101 8
MO ZLATÉ MORAVCE
J. Kostoľany - Topoľčianky 5:13, Belianský 4, Mašír 1 - E. Valkovič a Kapusník 3,5, Beňo a Šusták 2,5, Beňová 1. Zl. Moravce B - Č. Kľačany B 13:5, Zlatňanský ml., Krčmárik a Pacalaj 3,5, F. Borčin 2,5 - Varga 4, Horný 1. Č. Kľačany C - Skýcov 11:7, Šútor A. 4,5, Malý 2,5, M. Ivan a Ľ. Páleník 2 - Ondrejka 3,5, Žikavský ml. 3, Miškov 0,5. Žitavany B - Zl. Moravce C 4:14, M. Herda 2 Kusek a P. Maduda 1 - Jakub Valkovič 4,5, Haspra 3,5, Lenart 3, Jozef Valkovič a Černák 1,5. Hosťovce - Volkovce C 9:9, Chovan, Remiš a Kapusta 3 - Komárek 3,5, Tolok 2,5, Bobok a Magušin 1,5. Č. Kľačany D - Neverice 10:8, P. Švec 3,5, Tarinová a L. Švec 2,5, M. Šútor 1,5 - Bugár 4, G. Danóci 3, Dibala 1.
1. Z. Moravce B 10 10 0 0 152:28 30
2. Topoľčianky 10 10 0 0 123:57 30
3. Z. Moravce C 10 8 0 2 125:55 26
4. Č. Kľačany B 10 7 0 3 119:61 24
5. J. Kostoľany 10 5 0 5 93:87 20
6. Neverice 10 5 0 5 83:97 20
7. Č. Kľačany D 10 3 2 5 61:119 18
8. Volkovce C 10 3 1 6 76:104 17
9. Č. Kľačany C 10 3 0 7 76:104 16
10. Žitavany B 10 2 1 7 66:114 15
11. Hosťovce 10 1 2 7 62:118 14
12. Skýcov 10 0 0 10 44:136 10
Volkovce C majú 1 kont. prehru.
II. TRIEDA ZLATÉ MORAVCE
Ladice A - Žitavany C 8:10, Ladice B - Nemčiňany A 6:12, Volkovce D - Č. Kľačany E 4:14, T. Mlyňany - Choča 12:6, V. Vozokany - Z. Moravce D 3:15, Velčice - M. Vozokany 7:11, Hosťovce B - Č. Hrádok 8:10.
1. Z. Moravce D 9 9 0 0 120:42 27
2. Č. Kľačany E 9 8 0 1 108:54 25
3. T. Mlyňany 9 6 1 2 100:62 22
4. Žitavany C 9 6 1 2 98:64 22
5. Nemčiňany 9 4 3 2 90:72 20
6. Č. Hrádok 9 5 1 3 74:88 20
7. M. Vozokany 9 4 2 3 95:67 19
8. Volkovce D 9 4 0 5 88:74 17
9. Hosťovce B 9 3 2 4 80:82 17
10. Velčice 9 3 0 6 78:84 15
11. Ladice A 9 3 0 6 69:93 15
12. Choča 9 2 0 7 55:107 12
13. Ladice B 9 1 0 8 53:109 11
14. V. Vozokany 9 0 0 9 26:136 9
Choča má 1 kontumačnú prehru.

Skryť Vypnúť reklamu


Pozvánka pre žiakov
V sobotu 15. 12. o 8.30 h sa uskutočnia v telocvični ZŠ Žitavany III. majstrovstvá okresu Zlaté Moravce žiakov. Prezentácia je od 8.00 h, súťažiť sa bude v dvoch kategóriách. Súťaže sa môžu zúčastniť všetci žiaci ZŠ, ako i žiaci stolnotenisových klubov z okresu. Kontakt: E. Páleník, tel. 0908 777 864, A. Kramár, 0905 565117.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Vitajte v postapokalyptickom svete
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  2. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. Úprava osobného motorového vozidla
  6. Important information for Brazilians living in Slovakia
  7. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  8. Vitajte v postapokalyptickom svete
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 24 480
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 015
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 812
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 526
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 845
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 749
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 472
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 369
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 158
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 143
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Sedem projektov na základných školách získalo dotáciu

Podporené aktivity riešia inovatívne formy vzdelávania, rozvoj telesnej kultúry i ochranu životného prostredia.

Ilustračné foto

O čistotu mesta sa bude starať nová technika

Technické služby mesta Zlaté Moravce získali do výbavy nový nakladač i umývacie vozidlo.

Brehy Nitry prepojí cyklolávka. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?