III. LIGA Pov. Bystrica - V. Ludince 3:0 (3:0)

III. LIGA
Pov. Bystrica
- V. Ludince 3:0 (3:0)
V 6. min po centri F. Hederu Bednár z otočky krásne trafil k žrdi a o dve minúty nestačil Varga na dorážku Varhaníka nestačil - 2:0. Na druhej strane pohrozil hlavičkou M. Ambrus, ale Varhaník zvýšil lobom z hranice šestnástky. Z protiútoku Cziriov strieľaný center Jánošík vyrazil. Hostia po prestávke pohrozili Koncom a Soboňom, ale zmeniť stav sa im nepodarilo. Posledné šance zápasu mali domáci Varhaník a Hrnčík.
l Góly: 6. Bednár, 8. a 29. Varhaník. R Otrubčák, 200 divákov, ŽK: Raninec. DRUŽSTEVNÍK: Varga - Hlaváčik, M. Ambrus, Cziria (76. Gonda), Balko, Kasana, Maďar, Polák (60. Mužík), Soboňa, Konc (79. Snop), Dulai. Tréner I. Zelnik. ⋌JOZEF ŠPROCHA ml.
Štúrovo - Neded 0:2 (0:2)
Na ťažkom teréne za neustáleho sneženia sa domácim nepodarilo zastaviť víťazné ťaženie Nededu. V prvom polčase mužstvá viac bojovali s terénom ako so súperom. Na obidvoch stranách bolo veľké nasadenie, ale kombinačná hra nemala šancu na úspech. V druhom polčase sa predsa len čoraz viac presadzovali technickejší hostia a bolo jasné, že kto strelí gól, bude mať bližšie k víťazstvu. Podarilo sa to po rohovom kope hosťujúcemu Jedinákovi, ktorý hlavičkou otvoril skóre. Domáci potom hrali vabank, ale víťazstvo hostí napokon pečatil po brejku Paštiak.
l Góly: 58. Jedinák, 90.+ Paštiak. R Frič, ŽK: Kianek, Gavroň, Smatana. 100 divákov. MŠO: Németh - Varga, Urbán, Smatana, Mišiták, Gavroň, Tárnyik (76. Saláta), Kiánek, Ármai (85. Gyuricsek), Kovács, Molnár (60. Vavrík). Tréner B. Toběrný. FC: Lipčák – Ambrus, Ballabas, Heriban, Beták, Jedinák, Csentes (81. Pál), Varga, Filip (86. Teplanský), Rossi, Vlčan (60. Paštiak). Tréner V. Ekhardt. ⋌ROMAN GULIŠ
Partizánske -
Nové Zámky 6:0 (2:0)
V nepríjemnom chladnom počasí za stáleho sneženia a dažďa sa úvodná desaťminútovka dôležitého stretnutia niesla vo vzájomnom oťukávaní. Následne však Tempo z prvej strely stretnutia išlo do vedenia, keď Škultéty z dobrých 35 metrov parádne trafil pod brvno. Z domácich spadla nervozita a od tohto momentu ovládli dianie na ihrisku. Na 2:0 zvyšoval Šimončič. Hneď v úvode druhého polčasu domáci v priebehu troch minút definitívne rozhodli o plnom bodovom zisku, keď sa presadili Škultéty, Nižňanský a Kundala. Poltucet domácich dovŕšil v 84. min. Kompas. Partizánske zaslúžene vyhralo.
l Góly: 10. a 53. Škultéty, 30. Šimončič, 55. Nižňanský, 56. Kundala, 84. Kompas. R Oselský, ŽK: Briatka - Šebík, Čaplák. 200 divákov. FKM: Szapu - Š. Piskla, Čaplák, Zsák, Šebík, P. Piskla, Dekány, Palacka (81. Ďurický), Bukovič (73. Kling), Hajko, Hlavačka. Tréner V. Polák. ⋌ŠTEFAN SLIVKA
Šamorín - Dubnica B
1:0 (0:0)
V stretnutí mužstiev z opačných pólov tabuľky videli diváci za nepriaznivého počasia priemerný futbal, v ktorom si viac šancí vypracovali domáci. Do prestávky v koncovke neuspeli pred Kiačikom Szerda i Öszi, po zmene strán nepremenil niekoľko tutoviek Šamorína aktívny Soós. Na opačnej strane hrozili Považania hlavne zásluhou dvojice Sokol - Ulrich, ale s pozorným brankárom Pörsökom hrala aj tyč. Rozhodnutie prišlo šesť minút pred koncom, keď bol v 16-tke faulovaný Szerda a Ambrus penaltu bezpečne premenil. V závere si už domáci cenné víťazstvo umnou hrou ustrážili.
l Gól: 84. R. Ambrus (11 m). R Kalčík, ŽK: Šimon, Soós – Horný, Harvilko, Sokol, 120 divákov. FC: Pörsök - Végh, Ambrus, Méry, Simon, Červený (84. Šarközy), Szerda (90. Rigó), Almási, Soós, Vodička, Öszi. Tréner M. Novotný. ⋌ERVÍN SARMANY
Stretnutia Myjava - Galanta a Gabčíkovo - ČFK Nitra sa nehrali sa pre nespôsobilý terén. Mali by sa odohrať v sobotu 17. 11. o 13.00 h.
Led. Rovne - J. Bohunice 2:1 (0:0), 52. Bahno, 65. Ptáček – 75. Tubonemi.
Domaniža - D. Vestenice nehrali pre terén.
1. J. Bohunice 15 9 3 3 19:7 30 (+12)
2. D. Vestenice 14 9 2 3 30:11 29 (+5)
3. Neded 15 8 2 5 25:17 26 (+5)
4. P. Bystrica 15 6 4 5 26:19 22 (-2)
5. Dubnica B 15 6 4 5 20:16 22 (+1)
6. Galanta 14 6 4 4 14:13 22 (+1)
7. V. Ludince 15 7 1 7 18:21 22 (+1)