Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Nový Život nadeľoval, Trstice pokračujú v laufe

Nový Život - Váhovce 8:0 (3:0).

V.LIGA J
Hostí načal z penalty Király. Po biliardovej akcií po osi Balla – Marič - Jankovič posledne menovaný definitívne zlomil odpor Váhovčanov. Skóre potom už len narastalo, na radosť domácich priaznivcov. V 88. min. pribalil divákom na cestu domov utešený „angličák“ z 20 metrov T. Skuby.
n Góly: 41., 52. a 78. T. Lelkes, 17. (11 m) a 74. P. Király, 85. a 88. T. Skuby, 37. P. Jankovič. R Debnár, 300. ČK: 52. P. Lukáč (V.). N. ŽIVOT: Mezzei - Kadvaň, Mikóczi (68 G. Skuby), Marič, Tondra, A. Skuby, Király, Balla (75. T. Skuby), Bankó, Jankovič (63. Németh), Lelkeš. VÁHOVCE: Čambál – Forgács, Tóth, R. Takáč (88. Puškáš), P. Lukáč, Javor, Marasko (75. Sedláček), Forró, Borš, Marušinec, Dubnička.
Trhová Hradská - Ohrady 3:1 (2:0). Zápas mali v réžii domáci, ktorí otvorili skóre z priameho kopu. O pár minút sa Tomanovics ocitol pred M. Bugárom, no nedal. Ohrady po prestávke znížili na 2:1, ale hostitelia kontrovali. Svoje 30. narodeniny tak mohla dvojica Cserge - Tesársky osláviť víťazstvom pred návštevou kola v susedskom derby.
n Góly: 16. a 76. K. Tesársky, 32. Pánik - 70. K. Nagy. R Kováč, 800. T. HRADSKÁ: Csáno - Dórák, Maťo, Sípos, Tesársky, Cserge, Tomasovics (85. K. Androvics), Makó (87. A Androvics), Lukáč, Bereczky, Pánik. OHRADY: M. Bugár - I. Bugár, Zsigrai, Novotný, Nagy (85. Végh), Fekete, J. Zsákovics, Sokolík, Hrnčár, T. Zsákovics, Novota.
Veľký Meder - Vlčany 2:0 (2:0). Hralo sa za dažďa. V 5. min. po faule na Csicsóa šli domáci do vedenia. Raffai po prihrávke Szabóa zblízky zvyšoval do prázdnej brány. Na druhej strane Ács tesne minul. V 43. min. Szabó obišiel všetko, čo mu stálo v ceste, ale bránu prestrelil. Druhé dejstvo bolo skôr bojom na ťažkom teréne. Hostia mali loptu viac na kopačkách. Veľké šance sa nezrodili. S výnimkou 88. min., kedy Molnár prehodil Rengela, ale aj bránu.
n Góly: 5. M. Uharček (11 m), 24. O. Raffai. R B. Lištiak, 120. V. MEDER: Rengel - Póda (80. Jankó), Czajlik, Varga, Raffai (70. Kacz), Szabó, Puzsér, Uharček, Belucz, Csicsó (87. Végh), Kreitz. VLČANY: Szalai - D. Tóth, Halászik, Negyedi (68. Molnár), Cs. Tóth, Páldy, Izsák (15. Brnula), Ács, Mészáros, Holbík, Karvai.
Veľké Úľany - Baloň 4:0 (1:0).
Hostia sa ešte nerozkukali a ich brankár už lovil loptu zo siete po strele Csandala z 20 metrov. Domáci boli strelecky aktívni ďalej, najmä Varga, Hlinický a Csandal. Prevaha pokračovala, ale na gól ju Úľany nevedeli premeniť. V úvode druhého dejstva potvrdili svoje zaslúžené víťazstvo tromi gólmi za 9 minút. Okrem toho Barčák a Németh roztriasli brvno brány Baloňa.
n Góly: 2. a 52. L. Csandal, 54. M. Varga, 61. A. Barčák. R Šálek, 100. V. ÚĽANY: Vencel - Hlinický, Kováč, Minárik (76. Vlahy), Varga, Csandal, Strelecký, Sendecký, Černohous, Barčák, Németh (66. Winkler). BALOŇ: F. Burián - Suchý, Štefanka, Vörös, László, Tóth, Kulacs (54. Gál), Diószeghy, Cs. Burián, Gaál (59. Simon), Karácsony.
Horná Potôň - Jarok 3:1 (0:1).
Hral sa vyrovnaný a technický futbal. Hosťom vyšiel prvý nebezpečný protiútok, po ktorom nekrytý Tomiš hlavou vsietil. Vyrovnať mohol Szabó, ale Jaročania odvrátili. V závere polčasu Bédi hlavou netrafil bránu. Druhý polčas sa začal tutovkou Bédiho, ale ďalších 15 minút patrilo domácim, ktorí otočili vývoj. Pittner strelil dva góly a „vyrobil“ aj penaltu. Diváci odmenili oba tímy potleskom.
n Góly: 49. a 60. B. Pittner, 57. E. Horváth (11 m) - 9. R. Tomiš st. R Slovák, 100. H. POTÔŇ: N. Nagy - Tóth, Štrba, T. Szabó, Smatana, Miklós (86. Zs. Ozsvald), E. Horváth, Cs. Horváth (76. Ibolya), Čmehýl, Pittner, A. Szabó (38. Straka). JAROK: Sahulčík - Bartakovič, Schwarcz, M. Novák, Kucharovič, Klačman, Tomiš, Melo (79. R. Gála), Greguš, Bédi, Ľ. Gála.
Čierny Brod - Orechová Potôň 2:0 (2:0). Po opatrnom úvode domáci ovládli hru v poli, čo vyjadrili aj dvoma gólmi. Po ruke v 16-tke šiel líder do vedenia z penalty. Gasparovics zvyšoval po peknej prihrávke od Cs. Mikuša. Aj po prestávke držali opraty zápasu domáci. Najväčšie šance spálili Cs. Mikuš, Chudý a Gasparovics.
n Góly: 22. (11 m) a 33. L. Gasparovics. R Zigo, 250. Č. BROD: Stranovský - Kutrucz, Lieskovský, Kondákor, Mészáros, Chudý, R. Mikuš (68. Baláž), Farkas, Kelecsényi (84. Dubovec), Gasparovics, Cs. Mikuš. O. POTÔŇ: Šanta - Andrássy, Zsigó, Lehota, Horváth, Rácz, Sátor, Erös, Jávorka (46. Czucz), J. Nagy, Bognár (57. Lelkes, 69. P. Nagy).
Čierna Voda - Trstice 2:5
(1:1). Hral sa útočný futbal. V 15. min. Jasovský vychytal Somogyiho, ale na druhej strane zapršalo, keď Stojka z uhla prekvapil Fatonu. Zvýšiť mohol Zs. Varjú a Hodúr trafil brvno. Lenže uvoľnil sa Puskás a tvrdou strelou vyrovnal. Po obrátke naklonili misky váh nielen góly Iviczeho a Csillaga, ale aj vylúčenie Czödöra. Dorastenec Király síce vykresal nádej a Rebra trafil brvno, ale Somogyi poisťoval a Csillag zasadil Čiernej Vode piatu ranu.
n Góly: 18. J. Stojka, 66. Z. Király - 33. T. Puskás, 55. J. Ivicze, 58. a 90. I. Csillag, 80. R. Somogyi. ČK: 56. Czödör (Č.V.). R Moncman, 250. Č. VODA: Jasovský - L. Varjú ml., Czödör, Szakólczi, Juraško, Molnár, Fekete, Stojka, Hodúr (36. Z. Király), Zs. Varjú, Rebra. TRSTICE: Fatona - L. Juhos, Sárkány, Tánczos, A. Juhos (35. Schweiger), Puskás, J. Molnár, K. Molnár, Somogyi, Csillag, Ivicze.
Šaľa B/Veča - Vrakúň 3:1 (2:0). Úvodný tlak Veči bol pretavený do vedúceho gólu, potom tempo mierne opadlo. Hostia hrozili zo štandardných situácií, odkiaľ hrozil Kósa. V druhom dejstve sa síce Vrakúni podarilo znížiť po rohu a nešťastnom odkope domácich obrancov, no po Braunovej poistke si domáci už body ustrážili a po dlhšej dobe zaslúžene vyhrali.
n Góly: 15. R. Ferencei, 38. E. Rojka, 65. M. Braun - 54. Lelkes. R Majerík, 100. ŠAĽA B: Anda - Kubištel, Rácz, Mónosi, Bleho, Horka (60. Matušica), Šmida, Mezei (90. Kormosi), Braun (83. Molnár), Ferencei, Rojka. VRAKÚŇ: N. Gróf - L. Varga, Tomanovics, Kósa, T. Varga, Fekete (46. Végh), Pollák (75. Kázmer), Méhes, Lelkes, Štrbka (46. Simcsik), R. Gróf.
16. Baloň 13 2 1 10 5:33 7 (-11)
n NAJLEPŠÍ STRELCI: 18 - L. Gasparovics (Čierny Brod), 11 - Z. Bereczky (T Hradská), T. Méhes (Vrakúň), 9 - M. Bédi (Jarok), 8 - J. Tomasovics (T. Hradská), J. Ivicze (Trstice), 7 - P. Jankovič (N. Život), A. Barčák (Veľké Úľany).