Pondelok, 19. apríl, 2021 | Meniny má JelaKrížovkyKrížovky

Topoľníky a Volkovce

Komárno - Sládkovičovo 0:0

IV.LIGA JV
. Domáci chceli potvrdiť získané body z Paty, hostia zmazať manko v tabuľke pravdy. Na ťažkom teréne sa hral vyrovnaný, bojovný zápas. Šance sa striedali na oboch stranách. Tie najväčšie spálil v 65. min. zblízka Slovák, na druhej strane dve tutovky zoči-voči pozornému brankárovi Komárna Herkovi zahodil aktívny Mi. Karol. Súperi si tak body delili. R Chlebo, 200.
l KFC: Herko - Bazinský, Zlatohlávek, Barvulský, Ágh - Slovák, Sklenár, Kršteňanský, Bagin - Kökényesi, Mátyus. SLAVOJ: Maglocký - Mochnáľ, Ľ. Nagy, Hruška, Ma. Karol - Šimek (70. Chudík), Heriban, Józsa, Mi. Karol - G. Nagy (81. Varkonda), Krull.
Vieska - Palárikovo 4:1 (0:1). Aj napriek nepriaznivému počasiu predviedli aktéri zápasu pekné divadlo. V prvom dejstve otvorili hostia, hrajúci na brejky, skóre vďaka Tomišovi. Dobrý zápas pokračoval aj po prestávke. Asi najväčšiu zásluhu na obrate má striedajúci Puha, ktorý narobil vietor v palárikovskej obrane. Snaživí hostia bojovali až do konca, na výbornú Viesku to však nestačilo.
l Góly: 53. I. Puha, 64. vlastný (Tomiš), 72. A. Bodrogi, 90. K. Bogyai - 34. M. Tomiš. R Mlinkovics, 300. VIESKA: Mikóczi - Domonkos, Koczó, Jány (89. Csonka), Audi, Bodrogi, Ábrahám, Németh (38. Puha), Író, Bogyai, Csepi. OTJ: Chovanec - Svýba, Procházka, Tomiš, Krištofičin, Židuliak (60. Hoppan), Horáček (82. Strecsko), Kompas, Holka (65. Gendiar), Fiala, Matúš.
Kolárovo - Demandice 1:1 (1:1). V prvom polčase sa hral opatrný futbal, napriek tomu padli oba góly v úvode. Najprv sa predviedol priamym kopom Barecz, vzápätí pokazil radosť hosťom Beneš. Po prestávke zastavilo rozlet hostí vylúčenie ich brankára. Kolárovo sa chopilo šance, ale s Demandicami hrala konštrukcia brány a svoje kvality predviedol aj náhradný gólman Pechovský.
l Góly: 12. L. Beneš - 11. Ľ. Barecz. ČK: 64. J. Šípoš. R Vindiš, 300. FK: Horváth - Jozefík, Orság, P. Németh (74. Vajda), Kis, M. Lovász (90. Zahorec), Baráth, Rigó, Búš, Beneš, Ferencz (69. K. Németh). FK: Šípoš - Krammer, Látečka, Zima, Barecz, Megyesi, Dvorakovič, Vavrovič (64. Pechovský), Straňák (80. Áč), Benca, Petráš (87. Augustín).
Tešedíkovo - Hurbanovo 3:2 (1:0). Tešedíkovo sa od začiatku zahryzlo do súpera. V prvej polhodine malo prevahu, ktorú v 32. min. korunoval gólom Slamka. V 47. min. zvýšil Mrázik už na 2:0. Hostia sa vzchopili po hodine hry, keď rýchlu kontru zakončil Dudáš. Pokoj na domáce kopačky priniesol v 80. min. „ligovým“ priamym kopom Bende. V závere využil Pšenák nekoncentráciu v domácich radoch a zmiernil prehru Hurbanova.
l Góly: 32. P. Slamka, 47. M. Mrázik, 80. D. Bende - 68. M. Dudáš, 90.+ K. Pšenák. R Bartoš, 220. ŠK: Petrušek - Szarka, Valášik, Mrázik, Zuzula, Szabo, Luzár (80. Darász), Bende, Slamka, Nagy (60. Mada), Chrenko. MŠK: Daniš - Kmeť, Mayer, Vozárik (55. Polák), Kóša, Pajtinka, Dudáš, Tužinčin, Tárnok, Ilon (78. Pšenák), Gelle.
Šahy - Močenok 5:1 (1:1). Domáci sa ťažšie rozbiehali, ale od začiatku bolo vidieť, že kvalita je na ich strane. Šahania sa ujali vedenia, no hosťom sa ešte do polčasu podarilo vyrovnať. V druhom dejstve Močenčania nenadviazali na dobrý výkon z prvého polčasu a keďže si domáci útočníci cez prestávku obuli „strelky“, o víťazovi nebolo pochýb.
l Góly: V. Bartal 2, O. Gašparík, B. Bodzsár, J. Urblík - J. Benko. R Pastoreková, 200. ŠAHY: Šutlák - Patai, Maslák, Andruška, Studva, Bartal, N. Urblík, J. Urblík, Gašparík, Dálnoky (70. Topán), Mihalovič (46. Bodzsár). MOČENOK: Maroš Kollár - Marek Kollár, Packa, Benko, Szilágyi (46. Šimek), Udvaros, Judák, Lenčéš (80. Čiernik), Glofák, Práznovský, Špendla.
Sereď - Pata 2:0 (2:0). V susedskom derby začali domáci veľkým náporom. V 22. min. zabezpečil Majerník vedenie pre svoj tím, a to ešte Dobišov gól neplatil pre ofsajd. Dobiš sa dočkal v 45. min., keď si jeho krížna strela našla miesto v sieti. Hostia sa po zmene strán pokúšali o zvrat, no Lehockého štandardka skončila iba na brvne a v 77. min. pochovalo ich nádej zbytočné rečnenie Vaška. Sereď potom rozumnou hrou ukočírovala zápas.
l Góly: 22. P. Majerník, 45. B. Dobiš. ČK: 77. Vaško (P.). R Krč-Konečný, 400. ŠKF: Javor - Mikulec, Stareček, Vrtík, Svátek (65. Földeši), Bíro, Majerník (75. Lenčéš), Šporánek, Dobiš (88. Valentovič), Gál, Kubánek. PATA: M. Práznovský - Popelka (55. Herák), Pilo, Matušica, Lehocký (82. Guba), Moravčík, Dvorský, Šefčík, Zima, Hindák, Vaško.
Imeľ - Topoľníky 0:2 (0:2). Výsledok poznačil rýchly úvodný gól Bombicza, ktorý výborne trafil odrazenú loptu. Topoľníky uštedrili Imeľu ďalší úder gólom do šatne, keď využili chybu v rozohrávke súpera. Po obrátke bola hra vyrovnaná. Aspoň znížiť mohli Balogh so Zemanekom, no samostatný nájazd zbabrali. Na druhej strane svoje strelecké konto nevylepšil Dobrý. Topoľníky sa dostávajú do trháku.
l Góly: 3. J. Bombicz, 43. M. Tóth. R J. Šmidovič, 150. IMEĽ: Gombár - Zemánek, Orosi, Balogh, Tárnok, Gyepes, Močkor (58. Šimonič), Polgár, Turan, Haris (73. R. Kováč), Moravčík. TOPOĽNÍKY: Várady - Varga (75. Egri), Gútai, Méhes, Tóth, Dobrý, Nagy, Mandák, Dohorák, Dang Van, Bombicz.
TIBI Horná Kráľová - ViOn B/ Volkovce 0:1 (0:0). Domáci nastúpili bez Kollára, jeho absencia bola v ofenzíve citeľná akoby chýbalo pol mužstva. Prvý polčas sa hral medzi 16-tkami, Kozolkovu delovku pozorný Lenický vyrazil na roh. Po obrátke TIBI pridal, tutovky mali domáci Bilo a Új, ten trafil aj brvno, všetko bez efektu. Nečakané rozuzlenie priniesol záver, keď štandardku Mankoveckého prepasíroval do brány Kozolka.
l Gól: 89. T. Kozolka. R Baňár, 200. TIBI: Lenický - Straňák, Gál (46. Benkö), Bobula, Velčický, Šípka, Kokeš, Gyárfás, Kalaba, Bilo, Új. VION B: Pahulyi - Baláž, Žembera, Števko, Wolf, Marták, T. Kozolka, Skladan (65. Frajka, 90. Kováč), Mankovecký, Žák (25. Matvienko), Michalák.
1. Topoľníky 13 10 2 1 29:9 32 (+14)
2. Palárikovo 13 8 3 2 19:10 27 (+9)
3. Demandice 13 8 1 4 27:19 25 (+7)
4. Vieska 13 7 3 3 40:22 24 (+3)
5. Sereď 13 8 0 5 23:13 24 (+3)
6. FC ViOn B 13 7 2 4 24:14 23 (+5)
7. TIBI H. Kráľová 13 7 0 6 13:15 21 (0)
16. Močenok 13 2 1 10 9:32 7 (-11)
l NAJLEPŠÍ STRELCI: 15 - J. Csepi (Vieska), 11 - L. Beneš (Kolárovo), 9 - Hindák (Pata), Polednák (Sereď), G. Nagy (Sládkovičovo), 8 - Peciar (Topoľníky), 7 - Kóša (Hurbanovo), Dobiš (Sereď), Gašparík, Bodzsár (Šahy), Bogyai (Vieska).

1. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  2. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  3. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze
  4. Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu
  5. Flexibilita, nedielna súčasť činnosti logistického providera
  6. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  7. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  8. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  9. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 7 380

Prvú dobrú šancu Nitry mal v 34. minúte Matej Franko (s loptou), zblízka ale hlavičkoval nad a Senica zakrátko dala na 0:3.

Pátranie po hlbšej odpovedi na zdanlivo plytkú otázku.