Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Nešťastná remíza Vrábeľ

Spartak Vráble - ŠKP Dúbravka 1:1 (1:1)

II.LIGA

Domáci pálili od úvodu, ale nie do čierneho. V 2. min strieľal Gonda nad, v 9. min „zluftoval“ Mikuška. Všetko si to vynahradili po ligovej akcii, keď Gonda nacentroval na hlavu Pavelkovi a ten nedal hosťujúcemu gólmanovi šancu. Tesne pred prestávkou vyrovnal po krásnom lobe Dúbravčan Rihák. Spartak sa v hodovom zápase nehodlal vzdať a aj v druhom dejstve sa snažil niečo s výsledkom spraviť. V 72. min nepremenil penaltu Pavelka. Pár minút pred koncom stretnutia opečiatkoval brvno hostí Tužinský. Dúbravke vychytal bod výborný brankár.
l Góly: 20. Pavelka – 43. Rihák. R Panák, ŽK: Šándor, Husár, Pavelka, Turčan, 850 divákov. SPARTAK: Straka – Gonda, Šándor, Ťuťuris, Husár – Balko, Nozdrovický, Turčan (81. Švajda), Tužinský - Mikuška (65. Toman), Pavelka. ⋌IMRICH PECEK
AFC Nové Mesto
– FC Nitra B 2:0 (1:0)
Diváci videli obojstranne kvalitné a bojovné stretnutie. Obe mužstvá si vytvorili niekoľko pekných príležitosti, ktoré však nevyužili. V 39. min obranca Nitry zahral v šestnástke rukou a nariadený pokutový kop Homér premenil – 1:0. Druhý polčas sa niesol v réžii hráčov AFC, ktorí mali hernú prevahu. V 48. min vyslal na bránu hostí peknú strelu Balcír, no najlepší nitriansky hráč – brankár Tujvel bol na svojom mieste. I v priebehu ďalších minút mali Novomešťania ďalšie príležitosti, ale Tuschel, Končitík, Horúcka, Hulínek i Bogora neboli úspešní. V záverečných minútach vsadili hostia všetko na jednu kartu - vyrovnať. To sa im stalo osudným, keď v nadstavenom čase striedajúci Hlaváč zvýšil na 2:0. Diváci boli s predvedenou hrou spokojní.
l Góly 39. Homér (11 m), 90.+ Hlaváč. R Somoláni, ŽK: Drahno, Bernát, 300 divákov. FC B: Tujvel – Jakubjak (84. Braun), Harbuľák, Karlík, Bernát, Feješ (55. I. Farkaš), Guzmický, Hnilica, Ďuriš (62. Jiránek), Kočár, M. Farkaš. ⋌ROMAN BAJČÍK
MFK Topvar Topoľčany
- SFM Senec 1:2 (0:0)
Hostia boli futbalovejší a častejšie mali loptu na svojich kopačkách. V 64. min. bol Mikuláš prikrátky na strelu Gögha. Po šanci Ondrku prišlo nedáš-dostaneš - 0:2. Žolík Schwarz hlavou vrátil Topoľčany do zápasu. Rozhodcovia podali veľmi slabý výkon.
l Góly: 74. Schwarz – 65. Gögh, 70. Peciar. R Čižmár, ŽK: Teplanský, Pavlovič, Mucha. ČK: 76. Medgyes, 358 divákov. MFK TOPVAR: Mikuláš – Vermeš, Bačík, Teplanský, Čuhák – Ondrka, Matušík, Mucha, Candrák, Pavlovič – Detko (65. Schwarz). ⋌J. ŠUPA
PŠC Pezinok -
DAC Dun. Streda 0:2 (0:2)
Už v 1. min využil zlý výkop domáceho brankára Kriss a aj s pomocou žrde otvoril skóre. DAC si vytvoril územnú prevahu a keď Libič prihral do brejku Krissovi, ten zvýšil. Po prestávke sa Pezinok na nič nezmohol vďaka výbornej obrane DAC-u.
l Góly: 1. a 45. Kriss. ŽK: Ďubák, Kulfaj – Csölle. DAC: Košovan - Buka, Csölle, Milan, Libič - M. Horváth (65. Szkukalek), Genčúr (59. Bartalos), Kubala, Uzola (87. Lelkeš) - Bognár, Kriss. ⋌(JB)

Ostatné výsledky 11. kola
Púchov – Moravany 2:0 (1:0), 23. Salomon, 61. Mičic. Rača - Trnava B 2:1 (1:0), 3. Višňovský, 46. Bernidakis - 85. Šajbidor. Petržalka B - Vrbové 1:2 (0:0), 59. T. Horváth - 56. Kubiš, 89. Gažík. Slovan B - Nemšová 2:3 (1:2), 5. Tomašek, 59. Poljaček - 1. Schlesinger, 24. Batelka, 90.+ P. Kotula. Dohrávka: Dúbravka - N. Mesto 1:0 (0:0), 74. Polák.
1. SFM Senec 11 9 0 2 23:9 27 (+9)
2. Vráble 11 6 3 2 18:6 21 (+3)
3. Artmedia B 11 6 2 3 23:17 20 (-1)
4. Vrbové 11 6 2 3 14:11 20 (+2)
5. Dun. Streda 11 6 1 4 19:11 19 (+1)
6. Nemšová 11 6 1 4 18:13 19 (+4)
7. Nové Mesto 11 5 3 3 11:8 18 (+3)
8. FC Nitra B 11 5 1 5 14:17 16 (+4)