Novým lídrom je Vrakúň, v Trsticiach dve vylúčenia

Baloň - Vlčany 1:0 (1:0)

V. LIGA J
. Hral sa behavý a dobrý futbal. V 13. min. pohrozili hostia, keď stopercentnú šancu Molnára chytil Burián. Domáci šli do vedenia, keď Suchý dorážal strelu Karácsonya. Vyrovnať mohol opäť Molnár. Po zmene strán Vlčany otvorili hru a mali sľubné šance. Priestor však tým mali aj domáci, ktorí v poslednej štvrťhodine vynechali štyri možnosti (Tóth, Suchý, Matus a Karácsony).
n Gól: 16. M. Suchý. R Moncman, 400. BALO
Jarok - Ohrady 0:1 (0:0). Prvý polčas bol medzišestnástkovým futbalom v priemernom tempe. Hostia predvádzali technický futbal, Jaročania sa nevedeli „rozbehnúť“. Na ihrisku bolo dosť nepresností, finálna fáza viazla, a tak sa ani nerodili šance. Po obrátke sa hosťom pošťastilo skórovať, keď sa odrazená lopty dostala k Nagyovi, ktorý z 10 m vsietil. Domáci sa stále trápili, vyrovnať mohol až v 90. min. Bédi, ale zo 16 m trafil halfvolejom brvno.
n Gól: 54. K. Nagy. R Kla
Orechová Potôň - Váhovce 1:0 (1:0). Domáci mali územnú prevahu, ale ťažšie sa dostávali do šancí. Gól prišiel zo štandardky, keď Erös z priameho kopu z 20 m krásne obstrelil múr. Hostia párkrát pohrozili z protiútokov. Obraz hry sa nezmenili ani po prestávke. Dve sľubné šance mala Potôň, Tászliho strelu vykopli z čiary. Druhé dejstvo sa odohralo na polovici hostí. Predsa mohli Váhovce vyrovnať, keď po rohu hlavičkovali do brvna.
n Góly: 34. J. Erös. R Zigo, 220. O. POTÔ
Trstice - Trhová Hradská 2:2 (1:0). Prvý polčas sa odohrával väčšinou v réžii domácich, ale obojstranne útočný futbal musel nadchnúť peknú návštevu. Z množstva šancí sa ujala tá Somogyiho. Po prestávke stopér Maťo fauloval Somogyiho, šiel pod sprchy a Trstice viedli 2:0. Hostia však dotiahli dvojgólové manko. V 68. min. Makó prestrelil penaltu, ale Bereczky po úniku sa už nemýlil a všetko dokončil v nadstavenom čase Dórák z priameho kopu, nariadeného za malú domov.
n Góly: 38. R. Somogyi, 54. J. Ivicze (11 m) - 75. Z. Bereczky, 90+. L. Dórák.
Vrakúň - Veľký Meder 2:1
(0:1). V 6. min. sa pred Grófom ocitol nečakane Vígh, ktorý prekvapil aj domácich obrancov - 0:1. Do konca polčasu diváci veľa šancí nevideli. V 51. min. bol Tomanovič faulovaný, z penalty sa nemýlil Méhes a vyrovnal. Pri striedaní bol za komentár voči rozhodcom ,,odmenený“ červenou kartou Uharček. Body nakoniec zostali doma, keď v 72. min. našiel Štrbkovu centrovanú loptu v 16-tke Méhes a bolo rozhodnuté.
n Góly: 51. (11 m) a 72. T. Méhes – 6. Vígh.
Šaľa B/Veča - Veľké Úľany
3:1 (2:0). Domáca rezerva začala hernou prevahou, v prvom polčase však Úľany bojovali. Skóre otvoril Matušica, ktorý našiel center Špánika. O šesť minút zvyšoval po točenej strele z rohu Rojka. Hostia skorigovali ihneď po obrátke, po prízemnom centri dorazil Németh. Bodku za stretnutím dal z voleja Špánik.
n Góly: 22. L. Matušica, 28. E. Rojka, 56. R. Špánik - 46. Cs. Németh. R László, 100. ŠA
Čierna Voda - Horná Potôň 4:2 (1:0). Hral sa priemerný zápas. Domáci začali útočnejšie, hostia po 20 minútach hru vyrovnali. Brankár H. Potône bol vylúčený po hraní rukou mimo 16-tky, medzi žrde sa postavil kapitán Tóth. Č. Voda sa tešila po rohu Feketeho, keď hlavičkoval Molnár. Po obrátke hostia aj o desiatich nečakane otočili skóre, keď pri druhom góle Zubay nachytal Jasovského. Prevaha domácich však bola zúročená, Rebra vyrovnal hlavou a Čierna Voda nakoniec využila presilovku ďalšími dvoma gólmi.
n Góly: 45. a 73. J. Molnár, 63. R. Rebra, 80. J. Stojka - 58. A. Szabó, 60. M. Zubay. Ô
Čierny Brod - Nový Život 2:0
(0:0). Domáci mali prvých 20 minút niekoľko veľkých šancí, ale Cs. Mikuš a Gasparovics nemali presnú mušku. Hostia ťahali za kratší koniec. Čierny Brod bol za svoju aktivitu odmenený v 71. min., kedy Kelecsényi nádherne trafil z priameho kopu z 20 m. Skóre pečatil po štandardke hlavou Chudý, akvizícia z V. Mače. V súboji tretieho s prvým sa zaslúžene tešili domáci, hostia Pódu nepreverili.
n Góly: 71. A. Kelecsényi, 80. Zs. Chudý. R Patka, 480.
16. Horná Potôň 8 2 0 6 4:27 6 (-
n NAJLEPŠÍ STRELCI: 9 - T. Méhes (Vrakúň), 8 - L. Gasparovics (Čierny Brod), Z. Bereczky (Trh. Hradská), 6 - M. Bédi (Jarok), 4 - Cs. Fekete (Ohrady), J. Tomasovics (Trh. Hradská), J. Ivicze (Trstice), R. Borš (Váhovce), L. Csandal (Veľké Úľany).