Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Novým lídrom je Vrakúň, v Trsticiach dve vylúčenia

Baloň - Vlčany 1:0 (1:0)

V. LIGA J
. Hral sa behavý a dobrý futbal. V 13. min. pohrozili hostia, keď stopercentnú šancu Molnára chytil Burián. Domáci šli do vedenia, keď Suchý dorážal strelu Karácsonya. Vyrovnať mohol opäť Molnár. Po zmene strán Vlčany otvorili hru a mali sľubné šance. Priestor však tým mali aj domáci, ktorí v poslednej štvrťhodine vynechali štyri možnosti (Tóth, Suchý, Matus a Karácsony).
n Gól: 16. M. Suchý. R Moncman, 400. BALO
Jarok - Ohrady 0:1 (0:0). Prvý polčas bol medzišestnástkovým futbalom v priemernom tempe. Hostia predvádzali technický futbal, Jaročania sa nevedeli „rozbehnúť“. Na ihrisku bolo dosť nepresností, finálna fáza viazla, a tak sa ani nerodili šance. Po obrátke sa hosťom pošťastilo skórovať, keď sa odrazená lopty dostala k Nagyovi, ktorý z 10 m vsietil. Domáci sa stále trápili, vyrovnať mohol až v 90. min. Bédi, ale zo 16 m trafil halfvolejom brvno.
n Gól: 54. K. Nagy. R Kla
Orechová Potôň - Váhovce 1:0 (1:0). Domáci mali územnú prevahu, ale ťažšie sa dostávali do šancí. Gól prišiel zo štandardky, keď Erös z priameho kopu z 20 m krásne obstrelil múr. Hostia párkrát pohrozili z protiútokov. Obraz hry sa nezmenili ani po prestávke. Dve sľubné šance mala Potôň, Tászliho strelu vykopli z čiary. Druhé dejstvo sa odohralo na polovici hostí. Predsa mohli Váhovce vyrovnať, keď po rohu hlavičkovali do brvna.
n Góly: 34. J. Erös. R Zigo, 220. O. POTÔ
Trstice - Trhová Hradská 2:2 (1:0). Prvý polčas sa odohrával väčšinou v réžii domácich, ale obojstranne útočný futbal musel nadchnúť peknú návštevu. Z množstva šancí sa ujala tá Somogyiho. Po prestávke stopér Maťo fauloval Somogyiho, šiel pod sprchy a Trstice viedli 2:0. Hostia však dotiahli dvojgólové manko. V 68. min. Makó prestrelil penaltu, ale Bereczky po úniku sa už nemýlil a všetko dokončil v nadstavenom čase Dórák z priameho kopu, nariadeného za malú domov.
n Góly: 38. R. Somogyi, 54. J. Ivicze (11 m) - 75. Z. Bereczky, 90+. L. Dórák.
Vrakúň - Veľký Meder 2:1
(0:1). V 6. min. sa pred Grófom ocitol nečakane Vígh, ktorý prekvapil aj domácich obrancov - 0:1. Do konca polčasu diváci veľa šancí nevideli. V 51. min. bol Tomanovič faulovaný, z penalty sa nemýlil Méhes a vyrovnal. Pri striedaní bol za komentár voči rozhodcom ,,odmenený“ červenou kartou Uharček. Body nakoniec zostali doma, keď v 72. min. našiel Štrbkovu centrovanú loptu v 16-tke Méhes a bolo rozhodnuté.
n Góly: 51. (11 m) a 72. T. Méhes – 6. Vígh.
Šaľa B/Veča - Veľké Úľany
3:1 (2:0). Domáca rezerva začala hernou prevahou, v prvom polčase však Úľany bojovali. Skóre otvoril Matušica, ktorý našiel center Špánika. O šesť minút zvyšoval po točenej strele z rohu Rojka. Hostia skorigovali ihneď po obrátke, po prízemnom centri dorazil Németh. Bodku za stretnutím dal z voleja Špánik.
n Góly: 22. L. Matušica, 28. E. Rojka, 56. R. Špánik - 46. Cs. Németh. R László, 100. ŠA
Čierna Voda - Horná Potôň 4:2 (1:0). Hral sa priemerný zápas. Domáci začali útočnejšie, hostia po 20 minútach hru vyrovnali. Brankár H. Potône bol vylúčený po hraní rukou mimo 16-tky, medzi žrde sa postavil kapitán Tóth. Č. Voda sa tešila po rohu Feketeho, keď hlavičkoval Molnár. Po obrátke hostia aj o desiatich nečakane otočili skóre, keď pri druhom góle Zubay nachytal Jasovského. Prevaha domácich však bola zúročená, Rebra vyrovnal hlavou a Čierna Voda nakoniec využila presilovku ďalšími dvoma gólmi.
n Góly: 45. a 73. J. Molnár, 63. R. Rebra, 80. J. Stojka - 58. A. Szabó, 60. M. Zubay. Ô
Čierny Brod - Nový Život 2:0
(0:0). Domáci mali prvých 20 minút niekoľko veľkých šancí, ale Cs. Mikuš a Gasparovics nemali presnú mušku. Hostia ťahali za kratší koniec. Čierny Brod bol za svoju aktivitu odmenený v 71. min., kedy Kelecsényi nádherne trafil z priameho kopu z 20 m. Skóre pečatil po štandardke hlavou Chudý, akvizícia z V. Mače. V súboji tretieho s prvým sa zaslúžene tešili domáci, hostia Pódu nepreverili.
n Góly: 71. A. Kelecsényi, 80. Zs. Chudý. R Patka, 480.
16. Horná Potôň 8 2 0 6 4:27 6 (-
n NAJLEPŠÍ STRELCI: 9 - T. Méhes (Vrakúň), 8 - L. Gasparovics (Čierny Brod), Z. Bereczky (Trh. Hradská), 6 - M. Bédi (Jarok), 4 - Cs. Fekete (Ohrady), J. Tomasovics (Trh. Hradská), J. Ivicze (Trstice), R. Borš (Váhovce), L. Csandal (Veľké Úľany).
Zostava kola
F. Burián (Baloň) - J. Molnár (Č. Voda), P. Bleho (Šaľa B), F. Berényi (Trstice), T. Zsákovics (Ohrady) - J. Pánik (Trh. Hradská), M. Suchý (Baloň), Ľ. Novotný (Ohrady), J. Erös (Or. Potôň) - Cs. Mikuš (Č. Brod), T. Méhes (Vrakúň).

1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.