Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

25 - Milan Molnár, P. Kesov, Ľudovít Bában, Cabaj, Štefan Fabian, Šaľa, Ivan Chlebák, Nitra

Správne tipy 4. kola
Slovan - FC Nitra 2:1 1
FC ViOn – Trnava 0:0 X
Šaľa – Prešov 1:2 2
Pezinok - FC Nitra B 2:3 2
Váhovce - Šaľa B/Veča 2:2 X
Hosťová – Pohranice 2:0 1
N. Hrnčiarovce – Golianovo 0:5 2
Hosťovce – Skýcov 1:0 1
Č. Hrádok – Nevidzany 1:0 1
Topoľnica - Galanta B 5:0 1

Poradie po 4. kole:
24 - Ján Hnilica, Vladimír Kompas, František Bojda, Štefan Penzeš, Juraj Hrnčár, Nitra, Katarína Tasáryová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Repa, Prílepy, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Valér Kalich, N. Hrnčiarovce, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Hudec, Lužianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Ďurický, Branč, Dávid Bežúch, Galanta, Juraj Sádovský, Žitavce
23 - Peter Mateička, Ladislav Pintér, Július Petrík, Tibor Horváth, Jozef Viskup, Vlado Lyžičiar, Peter Kompas, Maroš Karas, Nitra, Július Galo, D. Krškany, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Lörincz, Mikuláš Pintér, Branč, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vladimír Malý, Č. Kľačany
22 - Jozef Gál, Jana Gálová, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Milan Kubala, Sereď, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Pecho, Beladice, Otto Benc, Ladislav Vašek, Daniel Lörincz, Branč, Michal Čery, Jelenec, Igor Drotár, Marek Korytko, Miroslav Mada, František Trnka, Jozef Pacher, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Margita Kališová, Šaľa, Ján Sikoriak, T. Nemce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
21 - Dana Máňová, Jozef Petrovič, Ľubomír Kincel, Milan Gráf, Milan Nagy, František Hrnčiar ml., Iveta Rosinská, Andrej Kušnír, Michal Garay, Milan Čulák, Ivan Eliaš, Martina Lacinová, Ľubomír Kiesel, Dionýz Pecháček, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Ján Turánek, Alekšince, Jozef Kutak, Jarok, Stanislav Nemček, Janíkovce, Milan Šlosár, Čab, Tibor Šmitala, N. Sady, Pavol Kazán, Hosťová, Viktor Balko, Lužianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marcela Bradáčová, Golianovo, Ladislav Szekelyi, Branč, Filip Dobiáš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ivan Tóth, Čakajovce, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Imrich Gregor, Jelenec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ivan Molnár, Matúškovo, Marián Mateička, Behynce, František Krčmár, Nevidzany, Peter Paulis, M. Vozokany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Štefan Kúsek, Hostie, Miloš Murčo, Bojná, Juraj Minárik, Obyce, Emil Barabáš, Zbehy
20 - Vladimír Tasáry, Ivanka, Jaroslav Varga, Viliam Halla, Lukáš Karlubík, Alexander Meszáros, Roman Trnkus, Jožo Ťapušík, Zuzana Gurinová, Erik Viskup, Štefan Kollárik, Juraj Náhlovský, Ivan Magdolen, Jozef Senneš, Igor Galovič, Nitra, Vladimír Varga, Alena Margetinová, Jozef Horňák, Rišňovce, Mária Bajáková, Lužianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Miko, Ján Laca, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Ján Hegyi, Jelka, Ján Frajtík, Leo Bednár, Vráble, Richard Buday, Ladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Ivana Blahová, Čeľadice, Margita Pánisová, Pavol Kozma, D. Krškany, Matúš Hala, Cabaj, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Marián Titka, Štefan Žárnocay, Pavel Mihálik, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Ivan Bakyta, Jarok, Marek Bíro, Peter Hozák, V. Zálužie, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Horný, Peter Čepček, Z. Moravce, Juraj Bárek, Gašpar Gál, Žirany, František Balogh, Selice, Štefan Maťo, V. Cetín, Marián Herceg, Pata, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Mravík, Žitavany, Ján Argyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Tibor Boszorád, Branč
19 - Roman Sýkora, Július Kolník, Anna Eššeová, Ján Ehrenhold, Štefan Zabák, Jozef Prešinský, Jozef Nemeš st., Rado Vágai, Norbert Bordáš, Igor Kotora, František Imre, Michal Korytko, Mária Sýkorová, Vladimír Nemšovský, Michal Bíro, Ľuboš Baranec, Vlado Sásik, Marián Červenka, Ján Doboš, Mária Hegedüšová, Boris Grežo, Andrej Němec, Nitra, Viliam Félis, Jozef Bajnek, Lukáš Zima, Vráble, Terézia Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Alexandra Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Bohuš Baják, Štefan Labdík, Lužianky, Miriama Zborovanová, Golianovo, René Scheer, Peter Balko, Kolíňany, Jozef Bédi, Ľubomír Mikula, Lehota, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Igor Kováč, Čeľadice, Silvia Boszorádová, Hosťová, Milan Roman, Čab, Dušan Šóš, Zbehy, Vojtech Mládek, Podhorany, Marek Sabo, Rumanová, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Ladislav Čekey, Pohranice, Karol Čurgali, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Pavol Holták, D. Krškany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Koloman Györi, Neded, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Pavel Babiak, Žitavany, Kristína Líšková, Branč, Vladimír Kurila, Galanta, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Franko, Pata, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Peter Hodúr, Váhovce, Milan Bekéni, Šaľa, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Marcela Michalíková, Čaradice, Milan Mózeš, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
18 - Jozef Kuzmický, Ivanka, Matúš Zentko, Miroslav Fúska, Peter Debnár, Zbehy, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Vladimír Kuchta, Katarína Karcolová, Barbora Mináriková, Iveta Dubeňová, Lenka Königová, Ľuboš Lacina, Ľubomír Pintér, Alexander Charizopulos, Mário Tomašek, Ľudmila Lacová, Ľuboš Kolár, František Benc, Monika Rekošová, Marián Grman, Pavol Puobiš, Ladislav Nosian, Katarína Magušínová, Pavol Ťapušík, Jaro Maňák, Peter Šišák, Zdenko Senneš, Igor Máčik, Miroslav Fábry, Jozef Dolinský, Mário Šuník, Lukáč Tomiš, Nitra, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, Roman Margetin, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Vladimír Toman, Marek Kováč, Čifáre, Peter Riby, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Miloš Gál st., Ján Kozla, Žirany, Andrej Švihorík, Báb, Adrián Kupeček, Čechynce, Ján Török, V. Dolina, Zoltán Németh, N. Život, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Dian, Lukáčovce, Andrej Repta, Anton Berecz, Branč, Jozef Kubán, Alekšince, Jozef Andel, Štefan Kováč, Vráble, Štefan Peťovský, Lužianky, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Ľubomír Rybár, Cabaj, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Jozef Baláž, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Jozef Kučera, Štefan Novák, Milan Michalko, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Alexander Kusý, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Tomáš Karácsony, Váhovce, František Sabo, Vinodol, Daniel Ballay ml., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Machálik, Stanislav Packa, Štefan Bako, Močenok, Michal Kulík, Vlčany, Marek Kováčik, Juraj Barantal, V. Zálužie, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jana Dudonová, Sereď, Ivan Tabaček, T. Nemce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany, Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Špleha ml., Telince, Ľubomír Sako, Kolíňany
17 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Milan Ružička, Ľudovít Laca ml., Silvia Poliaková, Ernest Szombath, Juraj Chudiak, Šárka Dillhoffová, Štefan Matesko, Ľubomír Turňa, Štefan Bede, Janka Tomeková, Richard Magušín, František Tomek, Karol Ryba, Lukáš Barát, Erika Hrachovická, Vladimír Papp, Marek Hrachovický, Juraj Tuchyňa, Nitra, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Infner, Pavel Períček, František Margetin, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Matej Kuzmický, Štefan Račko, Ivanka, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Vlado Jánošík, D. Krškany, Jozef Hoppan, Jozef Malý, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, Tomáš Pintér, Mária Bereczová, Salo Berecz, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Alojz Vician, Beladice, František Kunkel, Ivana Kunkelová, Jozef Virág, František Mášik, Anton Valo, Viliam Matejov, Z. Moravce, Matúš Balážik, Radošina, Tibor Šebök, Renáta Mikleová, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Patrik Szabo, Cabaj, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Peter Macho, Výčapy- Opatovce, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Ivančík, Peter Hipp, Jozef Ižof, Šaľa, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Hotový, N. Sady, Juraj Žilka, M. Chyndice, Patrik Balogh, Selice, Dušan Pista, Galanta, Marián Balko, František Kausek, Klasov, Mário Slezák, Lukáčovce, Ján Ballek, Hlohovec, Štefan Páleník, Prílepy, Stanislav Martinec, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Viliam Maňúch, Žirany, František Zaťko, Obyce, Tomáš Rafaj, Žitavany, Milan Brisuda, Peter Levický, Č. Hrádok, Peter Palka, Cabaj-Čápor
16 - Filip Guzmický, Ivanka, Anna Jasanová, Peter Bíro, Jaroslav Andrášik, Ľubomír Maczvalda, Ľubomír Bartakovič, Richard Miškovič, Mário Varga, Mária Zajková, Milan Vöröš, Daniel Tasáry, Juraj Vencel, Dušan Letko, Milan Borovský, Miro Svýba, Rišo Bako, Milan Lacina, Michal Švec, Branislav Tomek, Pavol Krajčo, Nitra, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Henrich Richter, Bratislava, Peter Baják ml., Zbehy, Peter Strieška, Ľubomír Bobok, Volkovce, Celestín Berecz, Alexander Repta, Branč, František Andraško, Jelenec, Mária Kunkelová, Juraj Minár, Vincent Káčer, Z. Moravce, Zoltán Kozics, Ladislav Kiss, N. Život, Marek Fábry, Šurianky, Roman Fuska, Čab, Ján Slíž, Norbert Borčin, Beladice, Tibor Berec, Marián Šrank, V. Lapáš, Zuzana Sabová, Gabriel Tóth, Jozef Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Andrej Maťo, Jarok, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Jurík, Čakajovce, Diana Čuláková, Koniarovce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Pavel Borčin, Rastislav Borčin, Hostie, Oľga Pintérová, Natálka Kozmová, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Andrej Baláž, Cabaj, Patrik Čepček, Žitavany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Edina Izsáková, Selice, Boris Lacina, Lužianky, Jozef Karásek, Hájske, Tibor Hamara, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Tomáš Bobek, Šoporňa, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Szombath, Pohranice, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Dávid Slíž, Norbert Adamča, Miloš Remenár, Sereď, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Juraj Fabo, M. Ripňany, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Volčko, Vlado Matušica, Šaľa, Ladislav Szöke, Mária Maďarová, Emília Malá, Vráble, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Fáber, M. Vozokany, Emil Dubec, Žikava, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Božena Školníková, Zl. Moravce
15 - Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Ivan Berec, Lužianky, Gabriel Bíro, Alekšince, Eduard Szabo, Jozef Žák, Michal Duchovič, Jozef Paulík, Zuzana Franeková, Peter Solčianský, Laco Ištokovič, Anton Černý, Pavol Hrnčár, Jarmila Saidová, Ľudovít Konečný, Rastislav Švec, Ján Barát, Ondrej Civáň, Blažena Sennešová, Martin Lyžičiar, Stano Musin, Peter Bezák, Nitra, Andrea Bereczová, Branč, Peter Greguš, Zbehy, Lena Kunkelová, Roman Danáč, Ján Školník, Z. Moravce, Soňa Ligačová, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Štefan Račko, D. Krškany, Martin Vicena, Juraj Csirik, Marián Kopáčik, Jozef Danada, František Szolík, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Bosák, Čapor, Renáta Gálová, Žirany, Marián Strečka, Dodo Augustín, Topoľčianky, Sabina Nováková, P. Úľany, Bohuš Čačaný, Jozef Javor, Sereď, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gabriel Molnár, Galanta, Tibor Both, V. Meder, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Jozef Baťala ml., Žitavany, Ján Antalík, Ladislav Nagy, Vráble, Marta Izsáková, Selice, Marek Ballek, Hlohovec, Marián Pacher, Sľažany, Denis Marcinkech, Jozef Kostoláni, Vinodol, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Vratko Candrák, Topoľčany, Norbert Zsigmond, N. Život, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce, György Jakubecz, H. Saliby
14 - Ivan Bobuš, Roland Németh , Ľudovít Laca st., Pavel König, František Grom, Ivan Dominka, František Hrnčiar st., Miroslav Zverka, František Filo, Oľga Tomeková, Ján Štefek, Miroslav Šimala, René Daniš, Ľudovít Kováč, Miloš Sýkora, Marek Molnár, Lucia Pappová, Nitra, Katarína Kuzmická, Ivanka, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Jana Jašíková, Milan Lazan, Jana Sklenárová, Marek Sklenár, Ľuboš Šottník, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Marek Mikula, Váhovce, Vlado Bennár, Hájske, Miroslav Javor, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Michal Murčo, Bojná, Milan Kéry, Sľažany, Jozef Brieška, T. Nemce, Emília Káčerová, Z. Moravce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Dvorský, Vráble
13 - Marián Božik, Hosťovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Boris Kašuba, Ivan Ševčík, Ľubka Tasáryová, Ľubo Penzeš, Pius Hajdák, Dušan Tirol, Ladislav Skalický, Ingrid Lyžičiarová, Silvia Madová, Eva Pappová, Nitra, Rado Bajnek, Vráble, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Peter Bleho, Roman Uher, Slavo Kališ, Dávid Jancsó, Šaľa, Martin Švelan, Cabaj, Ján Sorad, Jana Tóthová, Pohranice, Štefan Repa, Prílepy, Jozef Lámoš, Jarok, Samuel Malý, Žitava, Jaroslav Valo, T. Nemce, Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriel Fazekaš, Neded, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Peter Rajnoha, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Juraj Rosinský, Choča, Veronika Šútorová, Hostie, Juraj Segíň, Sľažany, Iveta Boszorádová, Branč
12 - Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Stanislav Németh, Čechynce, Adrián Németh, N. Život, Andrej Fábry, Čab, Igor Dubeň, Jozef Kóša, Erik Schober, Marcela Hallová, Peter Turba, Jozef Hudec ml., Edo Tomek, Nitra, Katarína Vlčeková, Lužianky, Tomáš Bleho, Róbert Tóth, Peter Visolajský, Libor Vinkler, Šaľa, Jana Mráziková, Čeľadice, Gabriel Lešš, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Juraj Palatický, Mojmírovce, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Emil Šatan, Vozokany, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Kristína Kováčová, Lovce
11 - Imrich Guzmický, Peter Trungel, Ivanka, Milan Fuska, Branč, Jozef Hudec st., Diana Szabová, Marián Ďuriš, Ivan Labuda, Tomáš Stoklas, Marek Beňo, Elena Kreškócziová, Jozef Svitač, Nitra, Marianna Baráthová, Dražovce, Ernest Lenický, H. Kráľová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa, František Šabo, Obyce, Alojz Bíro, V. Zálužie, Nora Minárová, Z. Moravce, Ján Dekan, Velčice, Imrich Drozdák, Babindol, Kristián Forró, Váhovce, Miloš Gál ml., Žirany
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Marta Kunkelová, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Miroslav Považai, Štúrovo, Katarína Sándorová, Kolíňany, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Marián Nagy, D. Krškany, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Nitra, Jozef Hrebenár, Žitavany, Peter Jasenec, Sereď, Attila Sonlajtner, Ivan Vaňo, Žirany, Peter Vidovič, Vinohrady, Matúš Rábek, Močenok, Zoltán Jancsó, Vlčany, Milan Fúska, Jozef Lörincz, Branč
9 - Peter Baláži, V. Zálužie, Bohuš Konopásek, Rumanová, Radoslav Ollík, Marek Nosian, Jozef Moder, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Radoslav Andrásy, Sereď, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Eduard Balážik, Behynce, Tibor Széker, Z. Moravce, Ladislav Lörincz, Branč, Zsolt Király, Č. Voda, Norbert Végh, Šaľa
8 - Štefan Varga, Topoľnica, Vladimír Horník, Boris Kučerka, Gabriel Vencel, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Kristián Karácsony, Váhovce
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Marián Muzika, Pavlína Letková, Anton Lieskovský, Michal Papp, Nitra, Margita Škvarilová, D. Krškany, Ľubo Lörincz, Branč
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Štefan Zeman, Katarína Morvaiová, Jelenec, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce, Anton Valo, Z. Moravce, Mário Fábry, Šurianky, Marek Ťapušík, Viliam Ďuriš, Nitra
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Lenka Sýkorová, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Tatiana Sklenárová, Ján Petráš, Šaľa, Zoltán Salát, K. Brod, Eugen Kováč, V. Úľany, Miroslav Fúska, Zbehy, Marcel Hoppan, Vráble, Lukáš Valent, Hosťová, Katarína Šándorová, Kolíňany
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Jaroslav Fehér, Pavol Balkó, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Katarína Beláková, D. Krškany
2 - Patrik Palka, Nitra, Žaneta Galová, Janíkovce
Vo 4. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali Ľubor Kajaba, Jozef Labuda a Peter Zubčák. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Zelená Bratislava
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  2. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  3. Bezbariérové vozidlo
  4. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Zelená Bratislava
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Ruža zmeny
  10. Úpravy automobilov pre ZŤP
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 011
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 248
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 996
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 822
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 603
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 256
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 468
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 221
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 155
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 919
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?