Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

20 - Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Fabian, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Kompas, Nitra

Správne tipy 3. kola
FC Nitra - Petržalka 1:0 1
Senec - FC ViOn 1:1 X
FC Nitra B - Vráble 0:1 2
Neded - D. Vestenice 1:3 2
Palárikovo - Sereď 1:0 1
Jarok - Trstice 3:1 1
Č. Kľačany - Chrenová 4:2 1
D. Obdokovce - H. Ohaj 2:1 1
ViOn C/Hostie - Velčice 3:1 1
Dolné Saliby - P. Úľany 2:1 1

Poradie po 3. kole

19 - Ján Hnilica, Vladimír Kompas, František Bojda, Juraj Hrnčár, Jozef Viskup, Ivan Chlebák, Nitra, Katarína Tasáryová, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Repa, Prílepy, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Ďurický, Branč
18 - Ladislav Pintér, Július Petrík, Dionýz Pecháček, Nitra, Ján Hegyi, Jelka, Milan Kubala, Sereď, Ľudovít Bában, Cabaj, Peter Pecho, Beladice, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Dušan Beder, V. Lapáš, Július Galo, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Lörincz, Branč, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Štefan Kúsek, Hostie
17 - Dana Máňová, Ľubomír Kincel, Štefan Penzeš, Maroš Karas, František Hrnčiar ml., Iveta Rosinská, Andrej Kušnír, František Trnka, Martina Lacinová, Jozef Pacher, Ľubomír Kiesel, Vlado Lyžičiar, Nitra, Boris Mesároš, Lehota, Jozef Gál, Žirany, Rudolf Macho, Kolíňany, Silvia Boszorádová, Hosťová, Tibor Šmitala, N. Sady, Gabriel Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Ivančík, Koniarovce, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Sklenár, Margita Kališová, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Labdík, Lužianky, Marián Zlatňanský, František Mášik, Z. Moravce, František Balogh, Selice, Ján Sikoriak, T. Nemce, Mário Slezák, Lukáčovce, Jana Dudonová, Sereď, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Branč, Anna Čerenková, Topoľčianky, Miloš Murčo, Bojná
16 - Anna Jasanová, Peter Mateička, Jozef Nemeš st., Igor Drotár, Milan Gráf, Marek Korytko, Miroslav Mada, Vladimír Nemšovský, Ľuboš Baranec, Tibor Horváth, Michal Garay, Milan Čulák, František Tomek, Ivan Eliaš, Nitra, Matúš Zentko, Emil Barabáš, Zbehy, Vladimír Tasáry, Terézia Tasáryová, Ján Vaško, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jana Gálová, Žirany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Mária Bajáková, Lužianky, René Scheer, Peter Balko, Kolíňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Štefan Miko, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Pavol Kazán, Hosťová, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Ivana Kunkelová, Jozef Horný, Milan Mózeš, Z. Moravce, Marek Sabo, Juraj Sabo, Rumanová, Zuzana Sabová, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Karol Čurgali, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Andel, Vráble, Otto Benc, Ladislav Vašek, Branč, Pavol Holták, Mário Pánis, D. Krškany, Michal Čery, Jelenec, Jozef Borbély st., Štefan Maťo, V. Cetín, Jozef Baláž, Martina Hippová, Jozef Kučera, Pavel Mihálik, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Tibor Hamara, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Marián Mateička, Behynce, Peter Paulis, M. Vozokany, Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Mravík, Žitavany, Marcela Michalíková, Čaradice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Rastislav Borčin, Hostie
15 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Bohuš Baják, Viktor Balko, Lužianky, Ján Turánek, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Kuchta, Július Kolník, Barbora Mináriková, Ján Ehrenhold, Viliam Halla, Lukáč Karlubík, Alexander Meszáros, Rado Vágai, Milan Nagy, Norbert Bordáš, Ľuboš Lacina, Alexander Charizopulos, Michal Bíro, Peter Šišák, Ondrej Civáň, Jozef Senneš, Vlado Sásik, Miroslav Fábry, Igor Galovič, Mária Hegedüšová , Boris Grežo, Andrej Němec, Nitra, Jozef Kutak, Jarok, Miriama Zborovanová, Golianovo, Vladimír Varga, Alena Margetinová, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce, Tomáš Pintér, Andrej Repta, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Richard Buday, Ladice, Patrik Szabo, Matúš Hala, Cabaj, Ladislav Čekey, Pohranice, Ján Laca, D. Obdokovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Marián Nemeš, Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ivana Blahová, Ivan Mrázik, Čeľadice, Koloman Györi, Neded, Peter Odráška, H. Kráľová, Gabriel Baluška, Diakovce, Imrich Gregor, Jelenec, Peter Lehocký, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Sabo, Vinodol, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Pavel Babiak, Žitavany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Valent Vaňo, Žirany, Ivan Machálik, Štefan Bako, Močenok, Jozef Török, Marián Herceg, Pata, Ivan Molnár, Matúškovo, Marián Balko, František Kausek, Klasov, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vladimír Majerčík, Sľažany, Leo Bednár, Vráble, Peter Čepček, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž , Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Hozák, V. Zálužie
14 - Viliam Félis, Jozef Bajnek, Ján Frajtík, Lukáš Zima, Štefan Kováč, Vráble, Alexandra Gálová, Miloš Gál st., Ján Kozla, Juraj Bárek, Gašpar Gál, Žirany, Jaroslav Varga, Roman Sýkora, Katarína Karcolová, Anna Eššeová, Jaroslav Andrášik, Ľubomír Bartakovič, Richard Miškovič, Štefan Zabák, Šárka Dillhoffová, Jozef Petrovič, Jozef Paulík, Igor Kotora, Štefan Matesko, František Imre, Ľudmila Lacová, Ľuboš Kolár, Michal Korytko, Monika Rekošová, Jožo Ťapušík, Marián Grman, Ladislav Nosian, Zuzana Gurinová, Erik Viskup, Mária Sýkorová, Štefan Kollárik, Pavol Ťapušík, Igor Máčik, Erika Hrachovická, Vladimír Papp, Marek Hrachovický, Marián Červenka, Ján Doboš, Jozef Dolinský, Michal Švec, Nitra, Miroslav Jančovič, Ján Török, V. Dolina, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Vladimír Toman, Marek Kováč, Čifáre, Rudolf Bíro, Marek Bíro, Juraj Barantal, V. Zálužie, Igor Kováč, Filip Dobiáš, Čeľadice, Adrián Kupeček, Čechynce, Alojz Vician, Norbert Borčin, Beladice, Dušan Šóš, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Tibor Šebök, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marcela Bradáčová, Golianovo, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Dian, Lukáčovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Ivan Šimonek, Simona Szolnokiová, Dyčka, Marián Titka, Ľuboš Šottník, Ján Szöcs, Jozef Ižof, Tibor Odráška, Milan Bekéni, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Ondrej Hajdu, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Juraj Žilka, M. Chyndice, Anton Berecz, Tibor Boszorád, Branč, Vladimír Kurila, Dávid Bežúch, Galanta, Edina Izsáková, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Michal Kulík, Vlčany, František Krčmár, Nevidzany, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Ján Ballek, Hlohovec, Štefan Páleník, Prílepy, Marek Franko, Pata, Ľubomír Bobok, Volkovce, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Milan Kéry, Sľažany, Emil Dubec, Žikava, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ľubomír Sako, Kolíňany, Božena Školníková, Zl. Moravce
13 - Jozef Kuzmický, Štefan Račko, Ivanka, Ivan Berec, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Ružička, Ivan Ševčík, Michal Duchovič, Iveta Dubeňová, Juraj Chudiak, Jozef Prešinský, Mário Varga, Roman Trnkus, Mária Zajková, Ľubomír Pintér, Peter Solčianský, Ľubomír Turňa, Mário Tomašek, Pavol Krajčo, František Filo, Daniel Tasáry, Pavol Puobiš, Ľubo Penzeš, Štefan Bede, Juraj Vencel, Janka Tomeková, Richard Magušín, Katarína Magušínová, Jaro Maňák, Oľga Tomeková, Juraj Náhlovský, Ján Štefek, Karol Ryba, Zdenko Senneš, Rišo Bako, Juraj Tuchyňa, Mário Šuník, Nitra, Gabriel Bíro, Alekšince, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Bédi, Lehota, Henrich Richter, Bratislava, Peter Baják ml., Peter Greguš, Zbehy, Peter Riby, V. Cetín, Jozef Hoppan, Emília Malá, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, František Andraško, Jelenec, František Kunkel, Jozef Virág, Vincent Káčer, Z. Moravce, Ján Slíž, Beladice, Mária Bereczová, Branč, Martin Jurík, Peter Vrabec, Čakajovce, Daniel Varga, Pata, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Ivan Mareček, Čab, Ľubomír Rybár, Martin Švelan, Cabaj, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Štefan Račko, Oľga Pintérová, Martin Račko, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Martin Vicena, Peter Ivančík, Jana Sklenárová, Štefan Žárnocay, Milan Michalko, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Jozef Karásek, Hájske, František Margetin, Rišňovce, Jozef Szombath, Pohranice, Gabriel Tóth, Ľubomír Straňák, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, Štefan Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Lámoš, Jarok, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Hodúr, Váhovce, Jozef Gajdoš, Tomáš Rafaj, Žitavany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Stanislav Packa, Močenok, Ján Argyusi, Neded, Viliam Maňúch, Žirany, Vratko Candrák, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Fáber, M. Vozokany, Juraj Rosinský, Choča, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Peter Levický, Č. Hrádok, Štefan Špleha ml., Telince
12 - Rado Cigáň, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Igor Kováč ml., Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Filip Guzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Infner, Pavel Períček, Roman Margetin, Rišňovce, Ľudovít Laca st., Jozef Žák, Boris Kašuba, Peter Bíro, Igor Dubeň, Ernest Szombath, Lenka Königová, Zuzana Franeková, Ľubka Tasáryová, Dušan Letko, Miro Svýba, Miroslav Šimala, René Daniš, Lukáš Barát, Ján Barát, Blažena Sennešová, Branislav Tomek, Martin Lyžičiar, Marcela Hallová, Tomiš Lukáč, Nitra, Andrea Bereczová, Kristína Líšková, Branč, Lena Kunkelová, Ján Školník, Juraj Minár, Z. Moravce, Zoltán Németh, Zoltán Kozics, N. Život, Matúš Balážik, Radošina, Marek Fábry, Šurianky, Roman Fuska, Čab, Soňa Ligačová, Andrej Orlíček, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Tibor Berec, Marián Šrank, V. Lapáš, Andrej Maťo, Jarok, Ľudovít Desat, Podhorany, Katarína Vlčeková, Boris Lacina, Lužianky, Oľga Račková, D. Krškany, Milan Lazan, Róbert Tóth, Juraj Csirik, Peter Hipp, Marián Kopáčik, Juraj Volčko, Libor Vinkler, Vlado Matušica, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj, Renáta Gálová, Žirany, Patrik Čepček, Jozef Baťala ml., Žitavany, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Hotový, N. Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Sabina Nováková, P. Úľany, Vlado Bennár, Hájske, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marek Kováčik, V. Zálužie, Gabriel Molnár, Peter Kollárovič, Galanta, Adam Liptai (Gudi), Zoltán Szöcs, Vlčany, Jaroslav Dvorský, Pata, Dávid Slíž, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Palatický, Mojmírovce, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ján Antalík, Mária Maďarová, Vráble, Marek Ballek, Hlohovec, Stanislav Pacher, Anna Pacherová, Marián Pacher, Sľažany, František Lancz, V. Mača, Jozef Kostoláni, Vinodol, Ondrej Kozolka, Volkovce, František Zaťko, Obyce, Jozef Kukliš, Dodo Augustín, Topoľčianky, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Marek Kutak, Lehota
11 - Ladislav Nagy ml., Jelenec, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Marián Božik, Hosťovce, Roland Németh , Ľudovít Laca ml., František Grom, Ivan Dominka, Silvia Poliaková, František Hrnčiar st., Miroslav Zverka, Marián Ďuriš, Ivan Labuda, Anton Černý, Jarmila Saidová, Erik Schober, Ľudovít Konečný, Ivan Magdolen, Ladislav Skalický, Milan Lacina, Tomáš Stoklas, Nitra, Celestín Berecz, Ladislav Szekelyi, Alexander Repta, Salo Berecz, Branč, Marek Orlíček, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marianna Baráthová, Dražovce, Ernest Lenický, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Pavel Borčin, Hostie, Jana Jašíková, Tomáš Bleho, Marek Sklenár, Šaľa, Jozef Bosák, Čapor, Marián Strečka, Topoľčianky, Marek Mikula, Váhovce, Roman Danáč, Peter Rajnoha, Jozef Paulovič, Viliam Matejov, Z. Moravce, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Pavol Zemanovič, Machulince, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Róbert Špánik, Šoporňa, Dušan Pista, Galanta, Tibor Both, V. Meder, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Norbert Adamča, Sereď, Juraj Fabo, M. Ripňany, Marta Izsáková, Selice, Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Marek Marcinkech, Vinodol, Michal Murčo, Bojná, Norbert Zsigmond, Ladislav Kiss, N. Život, František Šabo, Obyce, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Imrich Drozdák, Babindol
10 - Stanislav Németh, Čechynce, Ivan Bobuš, Eduard Szabo, Pavel König, Milan Vöröš, Laco Ištokovič, Pavol Hrnčár, Milan Borovský, Juraj Chovanec, Pius Hajdák, Vlasta Spišáková, Rastislav Švec, Ľudovít Kováč, Stano Musin, Marek Molnár, Peter Bezák, Silvia Madová, František Benc, Lukáč Findor, Nitra, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Katarína Kuzmická, Ivanka, Andrej Švihorík, Báb, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Mária Kunkelová, Anton Valo, Z. Moravce, Miroslav Považai, Štúrovo, Ladislav Kéry, Volkovce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Diana Čuláková, Koniarovce, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Natálka Kozmová, Marián Nagy, D. Krškany, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Jozef Hrebenár, Žitavany, Bohuš Čačaný, Peter Jasenec, Sereď, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tomáš Bobek, Šoporňa, Denis Marcinkech, Vinodol, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Nagy, Ladislav Dvorský, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Brieška, T. Nemce, Veronika Šútorová, Hostie, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Greguš, Zbehy, György Jakubecz, H. Saliby, Milan Fúska, Branč
9 - Imrich Guzmický, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Baláži, V. Zálužie, Bohuš Konopásek, Rumanová, Adrián Németh, N. Život, Andrej Fábry, Čab, Jozef Kóša, Radoslav Ollík, Dušan Tirol, Marek Nosian, Peter Turba, Jozef Moder, Eva Pappová, Lucia Pappová, Edo Tomek, Nitra, Roman Uher, Slavo Kališ, Peter Visolajský, Norbert Végh, Šaľa, Vlastimil Záhon, Golianovo, Valér Kalich, N. Hrnčiarovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Ladislav Marcinko, Kajal, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Štefan Repa, Prílepy, Samuel Malý, Žitava, Eduard Balážik, Behynce, Emil Šatan, Vozokany, Emília Káčerová, Z. Moravce, Jozef Javor, Sereď, Peter Vranský, Zbehy, Ladislav Lörincz, Branč
8 - Rado Bajnek, Vráble, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Vladimír Horník, František Beňo, Ingrid Lyžičiarová, Elena Kreškócziová, Jozef Svitač, Jozef Hudec ml., Gabriel Vencel, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Pavol Lieskovský, Alojz Bíro, V. Zálužie, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Radoslav Andrásy, Miroslav Javor, Sereď, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Zoltán Jancsó, Vlčany, Jana Tóthová, Pohranice, Kristína Kováčová, Lovce, Iveta Boszorádová, Branč
7 - Jozef Hudec st., Ľubomír Maczvalda, Marián Muzika, Pavlína Letková, Marek Beňo, Anton Lieskovský, Boris Kučerka, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Peter Bleho, Štefan Novák, Šaľa, Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Margita Škvarilová, D. Krškany, Jozef Plesnivý, Nora Minárová, Z. Moravce, Peter Trungel, Ivanka, Ľubo Lörincz, Branč, Kristián Forró, Váhovce
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Štefan Zeman, Jelenec, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Diana Szabová, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, František Szolík, Šaľa, Matúš Rábek, Močenok, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce, Anton Valo, Z. Moravce
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Vlado Jánošík, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Lenka Látečková, Rišňovce, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Tatiana Sklenárová, Ján Petráš, Šaľa, Patrik Balogh, Selice, Zoltán Salát, K. Brod, Eugen Kováč, V. Úľany, Miroslav Fúska, Zbehy, Ján Dekan, Velčice, Marcel Hoppan, Vráble, Lukáš Valent, Hosťová
4 - Milan Fuska, Branč, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Jaroslav Fehér, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce, Peter Udvaros, Dávid Jancsó, Šaľa, Peter Vidovič, Vinohrady, Kristián Karácsony, Váhovce, Zsolt Kírály, Č. Voda, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Z. Moravce
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Attila Sonlajtner, Žirany
2 - Patrik Palka, Miloš Sýkora, Nitra, Žaneta Galová, Janíkovce
1 - Tibor Széker, Z. Moravce

V 3. kolo bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to traja tipéri: Milan Kubala, Ivan Chlebák a Jozef Škvaril st. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách. Takisto aj prinesieme meno jedného z vás, ktorý vyhrá 1 hodinu bowlingu v PKO.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  6. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  7. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. Úprava osobného motorového vozidla
  10. Important information for Brazilians living in Slovakia
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 467
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 395
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 580
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 989
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 521
  6. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 11 412
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 190
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 605
  9. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje 9 531
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 513
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Ilustračné

Zákaz vychádzania mení v Šali posledný termín jesenného upratovania

Keď to situácia umožní, radnica plánuje dodatočný zber veľkorozmerného odpadu.

Odvoz veľkoobjemových kontajnerov je drahý. Zdražie však všetko.

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.
AKTUALIZOVANÉ 23.10.

Drogová megakauza: Holanďanov zobrala nitrianska sudkyňa do väzby

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?