Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

15 - Milan Molnár, P. Kesov; 14 - Vladimír Kompas, Martina Lacinová, Peter Kompas, Nitra, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Pavol Kozma, D. Krškany, Štefan Fabian, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Ďurický, Branč, Dávid Bežúch, Galanta

Správne tipy 2. kola
FC ViOn - B. Bystrica 3:2 1
Rim. Sobota – Šaľa 2:0 1
Dun. Streda - FC Nitra B 1:2 2
Vrakúň – Jarok 2:2 X
Chrenová – Janíkovce 1:0 1
Vinodol – Zbehy 1:0 1
Sľažany – Čechynce 0:2 2
Hosťová – Jelenec 1:1 X
Hosťovce – Beladice 5:0 1
Topoľnica – Šintava 4:2 1

Poradie po 2. kole
15 - Milan Molnár, P. Kesov
14 - Vladimír Kompas, Martina Lacinová, Peter Kompas, Nitra, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Pavol Kozma, D. Krškany, Štefan Fabian, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Ďurický, Branč, Dávid Bežúch, Galanta
13 - Ľuboš Brath, Hosťová, Jozef Repa, Prílepy, Patrik Szabo, Ľudovít Bában, Cabaj, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Pecho, Beladice, Ivan Tóth, Čakajovce, Ladislav Pintér, Dionýz Pecháček, František Hrnčiar ml., Iveta Rosinská, Andrej Kušnír, František Trnka, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, Ladislav Lörincz, Branč, Jana Dudonová, Sereď, Vladimír Malý, Č. Kľačany
12 - Boris Mesároš, Marek Kutak, Lehota, Ján Hnilica, František Bojda, Jozef Nemeš st., Milan Gráf, Juraj Hrnčár, Vladimír Nemšovský, Ľuboš Baranec, Peter Šišák, Jozef Viskup, Marek Hrachovický, Ľubomír Kiesel, Nitra, Katarína Tasáryová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Gál, Jana Gálová, Žirany, Jozef Kutak, Jarok, Roman Ražný, Čeľadice, Štefan Miko, D. Obdokovce, Peter Strieška, Volkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Ivana Kunkelová, Marián Zlatňanský, Milan Mózeš, Z. Moravce, Karol Čurgali, Mojmírovce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Dušan Beder, V. Lapáš, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Peter Debnár, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Mário Pánis, Július Galo, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Stanislav Drapák, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Ľubor Goldbecher, Jozef Kučera, Šaľa, Koloman Györi, Neded, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Štefan Labdík, Lužianky, Margita Pavelková, Golianovo, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Kurila, Galanta, Ján Sikoriak, T. Nemce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Alena Margetinová, Rišňovce, Ivan Machálik, Štefan Bako, Močenok, Mário Slezák, Lukáčovce, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Kúsek, Hostie
11 - Anna Jasanová, Július Kolník, Katarína Karcolová, Barbora Mináriková, Dana Máňová, Ľubomír Bartakovič, Lukáč Karlubík, Richard Miškovič, Šárka Dillhoffová, Ľubomír Kincel, Mária Zajková, Rado Vágai, Norbert Bordáš, Július Petrík, Alexander Charizopulos, Maroš Karas, Jožo Ťapušík, Ľubo Penzeš, Ivan Labuda, Oľga Tomeková, Milan Čulák, František Tomek, Ivan Eliaš, Jozef Pacher, Ivan Chlebák, Miroslav Fábry, Mária Hegedüšová ml., Andrej Němec, Nitra, Terézia Tasáryová, Ján Vaško, Peter Vašek, Ivanka, Miroslav Jančovič, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Miriama Zborovanová, Golianovo, Stanislav Nemček, Ľuboš Galo, Janíkovce, Mária Bajáková, Štefan Hudec, Lužianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Tomáš Pintér, Ladislav Szekelyi, Andrej Repta, Ladislav Vašek, Branč, Milan Šlosár, Milan Roman, Čab, Tibor Šmitala, N. Sady, Pavol Kazán, Hosťová, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Ivančík, Koniarovce, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Dian, Lukáčovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Filip Dobiáš, Ivana Blahová, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Andel, Vráble, Pavol Holták, Margita Pánisová, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, Martina Hippová, Ľuboš Šottník, Peter Lehocký, Margita Kališová, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Rudolf Lauko, Zbehy, Edina Izsáková, Selice, Jozef Horný, František Mášik, Z. Moravce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Juraj Bárek, Žirany, Štefan Maťo, V. Cetín, Ivan Molnár, Matúškovo, Ma rián Balko, František Kausek, Klasov, Peter Paulis, M. Vozokany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Ballek, Hlohovec, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Anna Čerenková, Topoľčianky, Juraj Sádovský, Žitavce, Miloš Murčo, Bojná, Štefan Mravík, Žitavany, Marcela Michalíková, Čaradice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Rastislav Borčin, Hostie, Michal Kaplán, Č. Hrádok
10 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Viliam Félis, Jozef Bajnek, Emília Malá, Vráble, Matúš Zentko, Zbehy, Vladimír Tasáry, Ivanka, Bohuš Baják, Viktor Balko, Lužianky, Jaroslav Varga, Ľudovít Laca st., Peter Mateička, Ivan Ševčík, Viliam Halla, Štefan Zabák, Roman Trnkus, Jozef Petrovič, Igor Drotár, Milan Nagy, Ľuboš Lacina, Štefan Matesko, Ľubomír Turňa, Mário Tomašek, Pavol Krajčo, Marek Korytko, Michal Korytko, Ladislav Nosian, Erik Viskup, Mária Sýkorová, Juraj Chovanec, Michal Bíro, Tibor Horváth, Vlasta Spišáková, Karol Ryba, Ondrej Civáň, Igor Máčik, Vladimír Papp, Marián Červenka, Michal Švec, Boris Grežo, Nitra, Vladimír Varga, Marta Záhorská, František Margetin, Roman Margetin, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Anton Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, René Scheer, Peter Balko, Kolíňany, Vladimír Toman, Marek Kováč, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Riby, Jozef Borbély st., V. Cetín, Andrej Švihorík, Báb, Adrián Kupeček, Čechynce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, František Andraško, Jelenec, Ján Török, V. Dolina, Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Zoltán Németh, N. Život, Miroslav Považai, Štúrovo, Milan Kubala, Sereď, Richard Buday, Ladice, Tibor Šebök, Vladimír Konde ml., Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Ján Kozla, Viliam Maňúch, Žirany, Norbert Borčin, Beladice, Otto Benc, Branč, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Matúš Hála, Ľubomír Rybár, Cabaj, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Štefan Račko, Marián Nagy, D. Krškany, Peter Ivančík, Marián Titka, Peter Hipp, Jana Sklenárová, Ján Szöcs, Marián Kopáčik, Milan Michalko, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Šaľa, Tomáš Karácsony, Miroslav Szlamka, Peter Hodúr, Váhovce, Marek Bíro, Juraj Barantal, Peter Hozák, V. Zálužie, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Sabina Nováková, P. Úľany, Ľubomír Mikula, Lehota, Michal Kulík, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Jaroslav Dvorský, Marek Franko, Pata, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Marián Mateička, Behynce, František Krčmár, Nevidzany, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, H. Kráľová, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Štefan Páleník, Prílepy, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Pavol Čerenka, Topoľčianky, Stanislav Packa, Močenok, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Argyusi, Neded, Vratko Candrák, Topoľčany, Peter Čepček, Anton Valo, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
9 - Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Rišňovce, Roman Sýkora, Jozef Žák, Boris Kašuba, Peter Bíro, Ivan Dominka, Silvia Poliaková, Ján Ehrenhold, Igor Dubeň, Iveta Dubeňová, Alexander Meszáros, Juraj Chudiak, Mário Varga, Lenka Königová, Ľubomír Pintér, Zuzana Franeková, Peter Solčianský, František Imre, Ľudmila Lacová, Ľuboš Kolár, Radoslav Ollík, Monika Rekošová, Marián Grman, Ľubka Tasáryová, Štefan Bede, Anton Černý, Zuzana Gurinová, Juraj Vencel, Janka Tomeková, Miroslav Mada, Jarmila Saidová, Štefan Kollárik, Pavol Ťapušík, Michal Garay, Juraj Náhlovský, Ján Štefek, Miroslav Šimala, René Daniš, Ján Barát, Blažena Sennešová, Erika Hrachovická, Rišo Bako, Ján Doboš, Jozef Dolinský, Igor Galovič, Martin Lyžičiar, Nitra, Jozef Bédi, Lehota, Henrich Richter, Bratislava, Bohuš Konopásek, Marek Sabo, Rumanová, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Gašpar Gál, Žirany, Ján Frajtík, Štefan Kováč, Ján Antalík, Leo Bednár, Vráble, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Ján Laca, D. Obdokovce, Mária Bereczová, Anton Berecz, Branč, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Daniel Varga, Pata, Štefan Peťovský, Boris Lacina, Lužianky, Ivan Šimonek, Ľubomír Drahoš, Simona Szolnokiová, Dyčka, Oľga Pintérová, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Baláž, Martin Vicena, Milan Lazan, Jozef Ižof, Tibor Odráška, Milan Bekéni, Libor Vinkler, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Valér Kalich, N. Hrnčiarovce, Patrik Čepček, Žitavany, Juraj Žilka, M. Chyndice, Vlado Bennár, Jozef Karásek, Hájske, Marek Kalúz, V. Zálužie, Tibor Both, V. Meder, Jozef Szombath, Pohranice, Gabriel Tóth, Ľubomír Straňák, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, Dezider Lenčéš, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Norbert Adamča, Peter Jasenec, Miloš Remenár, Sereď, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, František Lancz, V. Mača, Jozef Virág, Juraj Minár, Vincent Káčer, Z. Moravce, Eduard Balážik, Behynce, Michal Murčo, Bojná, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Kiss, N. Život, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Stanislav Šlagor, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Emil Dubec, Žikava, Dodo Augustín, Topoľčianky, Milan Brisuda, Peter Levický, Č. Hrádok, Ľubomír Sako, Kolíňany
8 - Igor Kováč ml., Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Štefan Račko, Ivanka, Milan Ružička, Ivan Bobuš, Roland Németh , Eduard Szabo, Ľudovít Laca ml., Pavel König, Anna Eššeová, Jaroslav Andrášik, Michal Duchovič, Vladimír Horník, Miroslav Zverka, Jozef Paulík, František Beňo, Laco Ištokovič, František Filo, Daniel Tasáry, Pavol Hrnčár, Katarína Magušínová, Dušan Letko, Jaro Maňák, Ľudovít Kováč, Jozef Senneš, Zdenko Senneš, Milan Lacina, Juraj Tuchyňa, Mário Šuník, Nitra, Alexandra Gálová, Renáta Gálová, Žirany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ján Turánek, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Marián Božik, Hosťovce, Attila Drozdák, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Pavel Períček, Rišňovce, Rudolf Bíro, Pavol Lieskovský, Marek Kováčik, V. Zálužie, Celestín Berecz, Andrea Bereczová, Alexander Repta, Kristína Líšková, Branč, Jozef Hoppan, Lukáš Zima, Jozef Malý, Mária Maďarová, Vráble, Peter Greguš, Dušan Šóš, Miroslav Fúska, Zbehy, Alojz Vician, Beladice, Vojtech Mládek, Podhorany, František Kunkel, Ján Školník, Emília Káčerová, Viliam Matejov, Z. Moravce, Matúš Balážik, Radošina, Zoltán Kozics, Norbert Zsigmond, N. Život, Marek Fábry, Šurianky, Tibor Berec, Peter Kluka, Marián Šrank, V. Lapáš, Marcela Bradáčová, Vlastimil Záhon, Golianovo, Katarína Sándorová, Kolíňany, Štefan Dubeň, Lehota, Diana Čuláková, Koniarovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Marianna Baráthová, Dražovce, Ernest Lenický, Peter Odráška, Miroslav Lešš, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ivan Mareček, Čab, Juraj Csirik, Marek Sklenár, Juraj Volčko, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, František Sabo, Vinodol, Jozef Bosák, Čapor, Andrej Baláž, Martin Švelan, Cabaj, Jozef Štefek, Čeľadice, Ján Hotový, N. Sady, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Hrebenár, Jozef Baťala ml., Jozef Gajdoš, Tomáš Rafaj, Žitavany, Milan Maglocký, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa, Gabriel Molnár, Galanta, František Trvalec, Rastislavice, Jozef Török, Marián Herceg, Pata, Jozef Studený, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Juraj Palatický, Mojmírovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Juraj Fabo, M. Ripňany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marta Izsáková, Selice, Anna Pacherová, Marián Pacher, Milan Kéry, Sľažany, Jaroslav Valo, T. Nemce, Gabriel Fazekaš, Neded, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Emil Šatan, Vozokany, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Fáber, M. Vozokany, Veronika Šútorová, Hostie
7 - Ivan Berec, Lužianky, Gabriel Bíro, Alekšince, Jozef Infner, Rišňovce, Juraj Nemček, Marek Orlíček, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Baják ml., Zbehy, František Grom, Ľubomír Maczvalda, František Hrnčiar st., Jozef Prešinský, Marián Ďuriš, Igor Kotora, Pavol Puobiš, Richard Magušín, Milan Borovský, Erik Schober, Ľudovít Konečný, Miro Svýba, Rastislav Švec, Lukáš Barát, Ladislav Skalický, Branislav Tomek, Marián Muzika, Marcela Hallová, Nitra, Dušan Gál, Klasov, Marta Kunkelová, Lena Kunkelová, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Ján Hegyi, Jelka, Adrián Németh, N. Život, Roman Fuska, Andrej Fábry, Čab, Andrej Maťo, Jarok, Ľudovít Desat, Podhorany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Pavel Borčin, Hostie, Jana Jašíková, Tomáš Bleho, Peter Bleho, Štefan Žárnocay, Slavo Kališ, Peter Visolajský, Štefan Novák, Vlado Matušica, Šaľa, Ján Sorad, Pohranice, Marián Strečka, Topoľčianky, Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Marcinko, Kajal, Marek Mikula, Váhovce, Tomáš Bobek, Šoporňa, Stanislav Babocký, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Dávid Slíž, Martin Földeši, Sereď, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marek Ballek, Hlohovec, Marek Marcinkech, Jozef Kostoláni, Vinodol, Ladislav Nagy, Ladislav Szöke, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, František Zaťko, Obyce, Richard Kaplán, Č. Hrádok
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Štefan Zeman, Jelenec, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Emil Barabáš, Zbehy, Peter Baláži, V. Zálužie, Imrich Guzmický, Katarína Kuzmická, Ivanka, Jozef Gál, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Rado Bajnek, Vráble, Mária Kunkelová, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Jozef Kóša, Štefan Penzeš, Milan Vöröš, Pius Hajdák, Ivan Magdolen, Nitra, Martin Jurík, Čakajovce, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Róbert Tóth, František Szolík, Šaľa, Natálka Kozmová, Margita Škvarilová, D. Krškany, Milan Mareček, Čab, Jana Mráziková, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Bohuš Čačaný, Sereď, František Balogh, Selice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Dušan Pista, Galanta, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Špleha ml., Telince, František Oravec, N. Ves n/Ž., György Jakubecz, H. Saliby
5 - Stanislav Németh, Čechynce, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Vlado Jánošík, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Igor Kováč, Čeľadice, Juraj Šipoš, Jozef Hudec st., Pavol Flimel, Dušan Tirol, Emil Tomek, Vlado Sásik, Tomáš Stoklas, Pavlína Letková, Tomiš Lukáč, Michal Földesi, Boris Kučerka, Nitra, Lenka Látečková, Rišňovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Pavol Štefek, V. Dolina, Roman Uher, Tatiana Sklenárová, Ján Petráš, Šaľa, Ivan Bárek st., Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Patrik Balogh, Selice, Štefan Repa, Prílepy, Zoltán Salát, K. Brod, Samuel Malý, Žitava, Juraj Rosinský, Choča, František Šabo, Obyce, Eugen Kováč, V. Úľany, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Dvorský, Vráble, Jana Tóthová, Pohranice, Salo Berecz, Tibor Boszorád, Branč, Miroslav Fúska, Zbehy, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Ján Dekan, Velčice
4 - Milan Fuska, Milan Fúska, Branč, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Vladimír Kuchta, Ernest Szombath, Pavol Balkó, Marek Beňo, Elena Kreškócziová, Marek Nosian, Peter Turba, Jozef Svitač, Jozef Hudec ml., Stano Musin, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Radoslav Andrásy, Miroslav Javor, Jozef Javor, Sereď, Roman Danáč, Nora Minárová, Z. Moravce, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Jozef Lámoš, Jarok, Denis Marcinkech, Vinodol, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Ľuboš Král, Nevidzany, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce, Peter Udvaros, Dávid Jancsó, Šaľa, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Alojz Bíro, V. Zálužie
3 - Diana Szabová, Michal Štefek, Marika Kapustová, Anton Lieskovský, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Attila Sonlajtner, Žirany, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Matúš Rábek, Močenok, Peter Trungel, Ivanka, Kristína Kováčová, Lovce
2 - Patrik Palka, Miloš Sýkora, Nitra, Žaneta Galová, Janíkovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Peter Kollárovič, Galanta
1 - Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Tibor Széker, Z. Moravce

V druhom kolo bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to dvaja tipéri - František Hrnčiar ml. a Martina Lacinová. Koho sme vyžrebovali, t.j. kto vyhrá pivo Steiger a kto zo všetkých tipérov získa hodinu bowlingu v PKO, sa dozviete v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Zelená Bratislava
  7. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  5. Ruža zmeny
  6. Úpravy automobilov pre ZŤP
  7. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  8. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 272
  2. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 17 405
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 124
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 282
  5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 690
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 314
  7. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 474
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 096
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 8 997
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 611
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Nakazený hokejista Nitry: Niektorí nemajú žiadne príznaky, ale mňa to riadne potrápilo

Tanec na mínovom poli zranení, zlej formy a nákazy vydržal Nitranom iba (alebo skôr až?) štyri kolá. Večerná správa hovorí, že drvivá väčšinu tímu má koronavírus.

Stále svitá šanca, že hokejisti Nitry cez víkend nastúpia.

Bali ako v raji. Ako Šípoš premýšľal pri penaltách?

Nitru odpálil Nitran, vionisti natiahli šnúru

Líder Zlatých Moraviec Filip Balaj (vpravo) dal Nitre svoje prvé ligové góly v živote, v sobotu ich strelil toľko (3), čo v predošlých 9 kolách dokopy.

Nitranska nemocnica od utorka zastaví plánované hospitalizácie

Zariadenie prechádza do tretej reprofilizačnej fázy. Potrebuje ďalšie infekčné lôžka.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48-rokov.

Nedeľný rekord. V Trenčianskom kraji pribudlo 104 pozitívne testovaných

Laboratóriá na Slovensku otestovali 5 025 vzoriek, celkový počet pozitívnych bol 860.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Už ste čítali?