Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie

83 - Ľudovít Laca ml., Nitra; 80 - Marián Mateička, Behynce; 78 - Jozef Debnár, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany

Správne tipy 14. kola
Galanta - Moravany 1:0 1
ViOn B/Volk. - ČFK Nitra 2:1 1
Častkovce - Mýtna N. Ves 4:2 1
Zbehy - Váhovce 5:1 1
Klasov - Janíkovce 5:1 1
Cabaj-Čápor - Lehota 0:3 2
V. Zálužie - Selice 4:1 1
Kynek - Poľný Kesov 3:0 1
T. Mlyňany - J. Kostoľany 8:0 1
Tomášikovo - Čierny Brod 1:2 2

Konečné poradie
83 - Ľudovít Laca ml., Nitra
80 - Marián Mateička, Behynce
78 - Jozef Debnár, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany
77 - Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Karol Ryba, Nitra
76 - Juraj Káčer, Čaradice, Miroslav Fábry, Nitra
75 - Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Penzeš, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč, Milan Brisuda, Č. Hrádok
74 - Peter Zubčák, Hruboňovo, Igor Dubeň, Iveta Rosinská, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Michal Kaplán, Č. Hrádok
73 - Pavol Holták, D. Krškany, Pavel Mihálik, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Pavlína Letková, Ľubomír Turňa, Jozef Paulík, Boris Grežo, Marek Horváth, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince
72 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Daniel Lörincz, Branč, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Bárek, Alexandra Gálová, Žirany, Margita Pánisová, D. Krškany, Gabriel Bíro, Alekšince, Roman Margetin, Rišňovce
71 - Peter Odráška, H. Kráľová, Ľudovít Konečný, Lenka Königová, Marián Červenka, Nitra, Monika Slížová, Beladice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Argyusi, Šaľa, Katarína Beláková, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Horňák, Rišňovce
70 - Jozef Lenghart, Pavel König, František Hrnčiar st., Július Kolník, Vlado Lyžičiar, Anton Dano, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Marek Fábry, Šurianky, Michal Čery, Jelenec, Daniela Záhonová, Golianovo, Renata Gálová, Žirany, Juraj Minárik, Obyce, František Krčmár, Nevidzany, Vincent Komačka, Topoľčany, Attila Illés, Čenkovce, Emil Dubec, Žikava
69 - Jozef Danada, Štefan Fabian, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie, Mária Bajáková, Radko Hnilica, Lužianky, Anton Bábik ml., Rumanová, Milan Hritz, Beladice, Peter Popelka ml., Jarok, Zuzana Hrivňáková, Marián Grman, František Hrnčiar, Nitra, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ladislav Páleník, Topoľčany, Alexander Bielik, Topoľčianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Tibor Rakoncza, H. Saliby
68 - Marek Sabo, Rumanová, Peter Paulis, M. Vozokany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Roman Fuska, Čab, Eduard Szabo, Milan Nagy, Nitra, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jana Dudonová, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Helena Gálová, Žirany, Peter Hipp, Šaľa, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jozef Repa, Prílepy
67 - Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Žaneta Galová, Janíkovce, Andrej Maťo, Jarok, Ivan Mrázik, Čeľadice, Olga Tomeková, Štefan Bede, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Stanislav Pacher, Sľažany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Kristína Líšková, Branč, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Straňák, H. Kráľová, Zoltán Kozics, N. Život, Štefan Hudec, Lužianky
66 - Ján Frajtík, Vráble, František Imre, Štefan Zabák, Ivan Ševčík, Ján Ehrenhold, Jozef Havetta, František Trnka, František Tomek, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Štefan Bako, Močenok, Štefan Kúsek, Hostie, Július Galo, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Adrián Németh, N. Život, František Andraško, Jelenec, Michal Vígh, Šaľa, Jozef Margetin, Rišňovce
65 - Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Vaško, Ivanka, Vladimír Papp, Igor Galovič, Ladislav Pintér, Pavol Krajčo, Roman Sýkora, Nitra, Ján Kozla, Žirany, Jozef Filo, Mojmírovce, Ján Dekan, Velčice, Katarina Tesárová, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Jaroslav Dvorský, Pata, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Marián Pacher, Sľažany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Imrich Drozdák, Babindol, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor, Ján Török, V. Dolina, Viliam Félis, Vráble
64 - Ernest Szombath, Dušan Letko, Michal Bíro, Ľuboš Baranec, Jozef Nemeš st., Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Dušan Beder, V. Lapáš, Ľubomír Martišovič, Martin Tesár, Oľga Račková, Štefan Račko, Martin Račko, D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Lazan, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Valent Vaňo, Žirany
63 - Ľudovít Desat, Podhorany, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Miroslav Močol, Ján Turánek, Alekšince, František Kunkel, Zl. Moravce, Stanislav Packa, Močenok, Juraj Volčko, Jana Jašíková, Eva Kollárová, Šaľa, Peter Debnár, Zbehy, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Štefan Matesko, František Filo, Lukáš Barát, Ľubomír Mikula, Nitra, Viliam Šimonek, Lúčnica, Zuzana Chochlíková, D. Krškany
62 - Miroslav Fúska, Zbehy, Lukáš Karlubík, Katarína Magušínová, Miroslav Račko, Milan Čulák, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Marta Záhorská, Rišňovce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Marián Strečka, Lýdia Augustínová, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Labuda, Solčany, Gabriel Less, H. Kráľová, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Trnovec, Marián Tóth, Močenok
61 - Vojtech Mládek, Podhorany, Boris Lacina, Ján Hnilica, Lužianky, Imrich Guzmický, Ivanka, Gustáv Molnár, P. Kesov, Simona Szolnokiová, Dyčka, Ján Antalík, Emília Malá, Jozef Andel, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Roman Trnkus, Viliam Halla, Katarína Karcolová, Anton Černý, Jaro Maňák, Daniel Tasáry, Ján Barát, Ľuboš Lacina, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Jana Gálová, Viliam Maňúch, Žirany, Boris Mesároš, Lehota, Ján Bédi, V. Zálužie, Štefan Mravík, Žitavany, Miroslav Ďuriač, Hostie, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Török, Pata, Peter Vidovič, Vinohrady, Celestín Berecz, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Fáber, M. Vozokany
60 - Peter Trungel, Katka Tasáryová, Ivanka, Jozef Hoppan, Jakub Vojtek, Vráble, Milan Molnár, P. Kesov, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ivan Dominka, Milan Ružička, Mária Sýkorová, Richard Magušín, Barbora Mináriková, Erika Hrachovická, Vladimír Konde, Matúš Dillhoff, Nitra, Jozef Štefek, Čeľadice, Ivan Šimonek, Dyčka, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Tomáš Bleho, Šaľa, František Kausek, Klasov, Ladislav Vašek, Branč, Mária Slezáková, Lukáčovce
59 - Iveta Palková, Daniel Gál, Vladimír Kuchta, Jozef Nosian, Juraj Vencel, Miroslav Šimala, Juraj Hrnčár, Jozef Pacher, Matúš Palka, Nitra, Marián Senka, Vráble, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Bekéni, Šaľa, Martin Bíro, V. Zálužie, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ľuboš Galo, Janíkovce, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Huňady, Lúčnica, Elena Vašková, Báb, Marek Mikula, Váhovce, Zoltán Németh, N. Život, Denis Marcinkech, Vinodol
58 - René Matyó, Vladimír Kompas, Michal Garay, Emil Tomek, Dajana Borovská, Jozef Móder, Marián Urbánek, Milan Lacina, Lukáč Tomiš, Nitra, Filip Horný, Jarok, Andrej Orlíček, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Pavol Kozma, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Gál, Žirany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Patrik Balogh, Selice, František Margetin, Rišňovce, Emil Šatan, Vozokany, Dana Fáberová, M. Vozokany, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Marián Titka, Tatiana Sklenárová, Jozef Baláž, Šaľa, Katarína Jancsóová, Vlčany, Marek Ballek, Hlohovec, Pavol Čerenka, Topoľčianky, René Scheer, Kolíňany
57 - Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Peter Palka, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Peter Baják ml., Milan Greguš, Zbehy, Ľubomír Bartakovič, Mário Tomašek, Andrea Šándorová, Blažena Sennešová, Mário Šándor, Vlado Sásik, Nitra, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Sklenár, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Tibor Karacsony, Váhovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Rišo Bako, Galanta, Ivan Bileny, Rišňovce, Peter Strieška, Volkovce
56 - Štefan Peťovský, Vilma Peťovská, Lužianky, Anton Bábik st., Rumanová, Jozef Kóša, Peter Mateička, Monika Rekošová, Marek Hrachovický, Miroslav Mada, Edo Tomek, Nitra, Milan Srnka st., Jana Mráziková, Anton Blaho, Čeľadice, Attila Kürti, Vlčany, Július Pavlov, N. Ves, Peter Vranský, Zbehy, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Baťala ml., Žitavany, Attila Sonlajtner, Gašpar Gál, Žirany, Martina Dicsérová, Močenok, Peter Lehocký, Šaľa, Martin Földeši, Sereď, Andrea Bereczová, Branč, Jozef Malý, Vráble, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ivan Molnár, Matúškovo
55 - Jozef Svitač, Anton Lieskovský, Jozef Hudec st., Dana Horváthová, Jarmila Saidová, Ondrej Civáň, Peter Krajčo ml., Michaela Lacinová, Ľudovít Laca st., Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Bédi, Lehota, Jozef Karásek, Hájske, Ľubomír Števanka, Preseľany, Pavel Zsigmond, Nový Život, Peter Balko, Kolíňany, Juraj Segíň, Sľažany, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Jozef Javor, Sereď
54 - Ivan Berec, Lužianky, Alexander Grell, Jozef Prešinský, Peter Solčianský, Laco Ištokovič, Jozef Viskup, Ľubomír Kiesel, Tomáš Snop, Ladislav Skalický, Erik Viskup, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ivana Kunkelová, Vincent Káčer, Ján Školník, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Natália Kozmová, D. Krškany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Kučera, Tibor Odráška, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ján Ballek, Hlohovec
53 - Matúš Zentko, Zbehy, Boris Kašuba, Ľubka Tasáryová, Nitra, Jozef Infner, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Ivanič, Marián Blaho, Čeľadice, Peter Popelka st., Jarok, Leo Bednár, Vráble, Emil Rusnák, Beladice, René Čulák, Koniarovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Renáta Čerháková, Trnovec, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Tibor Lencsés, H. Kráľová
52 - Ľuboš Mičík, Miroslav Zverka, Nitra, Marianna Barátová, Dražovce, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ján Sorad, Pohranice, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, František Balogh, Selice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Miroslava Mikulášová, Vráble, Kristián Lenčéš, Róbert Tóth, Juraj Csirik, Peter Visolajský, Šaľa, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Emil Barabáš, Zbehy, Božena Školníková, Zl. Moravce
51 - Michal Papp, Pavol Ťapušík, Štefan Kollárik, Ľudovít Kováč, Peter Šišák, Zdenko Senneš, Milan Vöröš, Alexander Charizopulos, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Balla, Maňa, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Ivana Blahová, Čeľadice, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Varga, Vlčany, Vladimír Petro, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Alexander Repta, Anton Berecz, Salo Berecz, Branč, Emília Káčerová, Zl. Moravce
50 - Jozef Lukáč, Mojmírovce, Marián Drahoš, Katarína Malá, Vráble, Milan Koleda, Čeľadice, Zoran Heiser, Stanislav Billik, Nitra, Marián Nagy, D. Krškany, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Mikuláš Pintér, Branč, Gabriel Baluška, Diakovce
49 - Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Eva Pappová, František Grom, Milan Gajdošík, Jožo Ťapušík, Milan Borovský, Viliam Ďuriš, Pavol Hrnčár, Pavel Puobiš, Dionýz Pecháček, Jozef Senneš, Ivan Labuda, Juraj Tuchyňa, Nitra, Vladimír Guláš, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Slavo Kališ, Margita Kališová, Šaľa, Michal Špacír, Beladice, Andrej Repta, Branč, Ladislav Dvorský, Vráble
48 - Martin Škorica, Ľubo Penzeš, Mário Varga, Naďa Zlatňanská, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Štefan Kováč, Vráble, Peter Sonlajtner, Žirany
47 - Ľubomír Maczvalda, Ľudmila Šimalová, Ivan Chlebák, Ján Doboš, Nitra, Adam Kováč, Babindol, Dušan Švehla, Sereď, Štefan Novák, Šaľa, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Matúš Rábek, Močenok, Štefan Páleník, Prílepy, Filip Guzmický, Ivanka
46 - Pavol Štefek, V. Dolina, György Jakubecz, H. Saliby, Marián Zlatňanský, Juraj Minár, Zl. Moravce, Gabriel Molnár, Galanta, Roman Uher, Šaľa, Rudolf Krajinčák, Báb, Vlado Bennár, Hájske, Miloš Sýkora, Nitra, Mária Bereczová, Branč
45 - Stanislav Habáň, Evka Grmanová, Anna Eššeová, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Miroslav Lešš, H. Kráľová
44 - Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Vrabec, Čakajovce, Tomáš Grman, Čeľadice, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, Patrik Laca, Martina Pavlíková, Vlado (Bodie) Viola, Peter Bezák, Nitra, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marek Fábry ml., Šurianky
43 - Patrik Balko, Hosťová, Mariana Letková, Nitra, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Július Oláh, Matúškovo, Gabriel Fazekas, Neded
42 - Dušan Šóš, Zbehy, Igor Máčik, Michal Korytko, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Ladislav Perina, Michal Kriško, Šaľa, Daniel Varga, Pata, Helena Krajinčáková, Báb, Mária Kunkelová, Ján Šutka ml., Zl. Moravce
41 - Ivan Buchala, Juraj Šipoš, František Bojda, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Eliaš, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Róbert Koprda, Čeľadice, Juraj Bradáč, Golianovo, Juraj Palatický, Mojmírovce, Marián Železník, Trnovec
40 - Vladimír Varga, Rišňovce, Ivan Magdolen, Nitra, Marián Herceg, Pata, Ľuboš Šottník, Peter Ivančík, Šaľa
39 - Peter Lenčéš, Močenok, Norbert Zsigmond, N. Život, Juraj Barantal, V. Zálužie
38 - Kristián Palkovič, Hosťová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Beáta Ficová, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Darina Orbanová, Andrej Kušnír, Jaroslav Andrášik, Nitra, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Marek Marcinkech, Vinodol
37 - Ladislav Hamada, Jozef Ivanič st., Čeľadice, Zoltán Kollár, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce
36 - Diana Szabová, Peter Bíro, Nitra, Michala Majdiaková, Močenok, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
35 - Tomáš Ďuriška, Šurianky, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Pavol Zámečník, Vladimír Ťapušík, Peter Kováč, Nitra, Marek Sklenár, Šaľa
34 - Mário Gažo, Rumanová, Alexander Kobza, Čechynce, Štefan Labdík, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Chudiak, Nitra
33 - Erik Petrík, Marek Korytko, Nitra, Norbert Adamča, Sereď
32 - Juraj Paška, H. Krškany, Igor Fúska, Zbehy
31 - Jozef Žák, Norbert Bordáš, Nitra
30 - Zuzana Gurinová, Marcela Hallová, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
29 - Martin Gál, Hrušovany
28 - Milan Gráf, Jozef Uhlárik, Juraj Štibrík, Nitra
27 - Miro Senneš, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Dávid Bežuch, Galanta
26 - Radoslav Gažo, Golianovo, Filip Dobiáš, Čeľadice, Štefan Kepko, N. Zámky, Jozef Lámoš, Jarok
25 - Marek Kyjak, Alekšince, Rastislav Švec, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
24 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Lauko, Nitra, Štefan Pajer, Žirany
23 - Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Gál, Hrušovany, Juraj Knížat, René Daniš, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce
22 - Vladimír Gál, Hrušovany, Ladislav Pindeš, Ľubomír Kleštinec, Rado Vágai, Nitra, Ján Petráš, Šaľa
21 - Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Stanislav Billík, Nina Letková, Nitra, Jaroslav Slamka, Báb, Juraj Lehocký, Sládkovičovo, Peter Vrábel, Čakajovce, Pavol Hamada, D. Krškany
20 - Vlasta Spišáková, Nitra, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
19 - Andrej Moravčík, Zoltán Lehocký, Nitra, Irena Petková, Z. Moravce, Janka Gálová, Žirany
18 - Matej Varga, Cabaj-Čápor, Miroslava Grznáková, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Nitra, František Oravec, Krtovce
17 - Igor Kováč, Čeľadice, Katarína Spišáková, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Nitra, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová
16 - Martin Hindák, Sereď, Peter Bleho, Šaľa, Zdeno Kamenický, Nitra, Daniel Fuska, Zbehy
15 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Andrášik, Martin Hrnčár, Táňa Tomeková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jana Sklenárová, Šaľa, Iveta Bosorádová, Branč, Jozef Kminiak, Čeľadice
14 - Jozef Hrebenár, Žitavany, Jaroslav Andrašik, Jozef Gutai, Nitra, František Belica, Hostie, Jozef Lamoš, Jarok, Marián Gdula, Zlaté Moravce
13 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Helena Balleková, Hlohovec, Štefan Srnka, Monika Arpášová, Nitra
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Šaľa, Július Mikle, Nitra
11 - Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Viera Horná, Jarok, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Kopáčik, Šaľa
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Zuzana Deáková, Sľažany
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Juraj Hrstka, Nitra, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Denisa Červenková, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Lenka Reptová, Branč, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Mária Tirolová, Helena Krajčová, Nitra
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nitra, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany, Július Miškovič, Šaľa
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Jozef Bajnek, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Kašubová, Milka Tomeková, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Marek Németh, Zbehy, Juraj Holták, D. Krškany, Juraj Žilka, M. Chyndice, Ladislav Valachy, Žitavany
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Dušan Tirol, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Jozef Šimončič, Báb, Štefan Kršiak, Lovce
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Magdaléna Michaličková, Lenka Sýkorová, Nitra, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Adrián Ižák, K. Brod, Paulínka Marečková, Čab, Jozef Babóti, Vlčany, Ján Sklenár, Močenok, Libor Vinkler, Šaľa
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Pavol Balko, Pavol Krupa, František Cupák, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Roman Vaňo, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

Kto sa môže tešiť na aké ceny?
1. cena: Ľudovít Laca ml., Nitra - nákupná poukážka v hodnote 15 tisíc Sk v zábavno-obchodnom centre MAX, venuje Eva Antošová, riaditeľka ZOC MAX Nitra
2. cena: Marián Mateička, Behynce - týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove na kúpalisku Vadaš Štúrovo v hodnote 13 720 Sk
3. cena: Jozef Debnár, Zlaté Moravce - digitálna videokamera Sony v hodnote 8990 Sk, venuje Respect SK, s.r.o., poisťovací maklér
4. cena: Anna Pacherová, Sľažany - digitálny fotoaparát Benq v hodnote 4200 Sk, venuje spoločnosť Recover.sk, hardware - software - renovácia tonerov

Pri rozhodovaní o poradí na 3.-5. mieste sme museli použiť pravidlo o vyššom počte lepších výsledkov v jednotlivých kolách - t.j. porovnať, kto koľkokrát trafil 10 bodov, koľkokrát 9 bodov, 8 bodov, atď.
3. Jozef Debnár 75555427575489 (raz trafil 9 zápasov)
4. Anna Pacherová 68546438477466 (dvakrát trafila 8 zápasov, dvakrát 7)
5. Štefan Deák 68644258566576 (dvakrát trafil 8 zápasov, raz 7)

V 14. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Dokázali to: Marián Červenka z Nitry a Jozef Debnár zo Zlatých Moraviec. Vyžrebovali sme Mariána Červenku, ktorý si môže prísť pre pivo Corgoň.

Skryť Vypnúť reklamu

Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  3. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  4. Magazín SME Ženy už v predaji
  5. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  6. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  7. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  8. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  9. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  10. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 554
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 24 725
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 464
  4. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 17 403
  5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 874
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 15 925
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 12 451
  8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 444
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 265
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 128
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrianska nemocnica poskytla zoznam lekárov, majú pomôcť pri testovaní

O situácii na odberných miestach bude mesto priebežne informovať na internete.

Zbor väzenskej a justičnej stráže testoval už dnes. Odberné miesta zriadil pri ústave na výkon väzby.

Na nitrianskom letisku núdzovo pristál vrtuľník americkej armády

Dôvodom neplánovaného pristátia bolo zlé počasie.

Dvaja z amerických vojakov vo veku 24 a 21 rokov.

Na nitrianskom letisku núdzovo pristál vrtuľník americkej armády

Dôvodom neplánovaného pristátia bolo zlé počasie.

Dvaja z amerických vojakov vo veku 24 a 21 rokov.

Záujem o testovanie majú v Močenku aj ľudia nad 65 rokov. Pri 100-percentnej účasti rátajú so 4-tisíc testovanými

Priebeh testovania bude možné sledovať aj prostredníctvom online kamier na webe obce.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Pozitívne testovaný starosta: Najhoršia bola bolesť chrbta

Určite nepodceňujte situáciu. Toto nie je chrípka, odkazuje starosta kysuckej obce.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Už ste čítali?