Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

44 - Anna Pacherová, Sľažany; 43 - Ľudovít Laca ml., Pavlína Letková, Nitra, Štefan Deák, Sľažany, Miroslav Szlamka, Váhovce

Správne tipy 8. kola
Senec - FC Nitra 1:5 2
FC ViOn - Senec 4:0 1
Štúrovo - Galanta 1:1 X
Nové Zámky - Neded 2:0 1
Sládkovičovo - Pata 5:1 1
Nová Ves n/Ž. - Jarok 0:1 2
Paňa - D. Obdokovce 1:0 1
Dlhá n/V. - Nové Sady 1:1 X
Čifáre - Lúčnica n/Ž. 2:3 2
Vinohrady - H. Saliby 1:0 1

Poradie po 8. kole
44 - Anna Pacherová, Sľažany
43 - Ľudovít Laca ml., Pavlína Letková, Nitra, Štefan Deák, Sľažany, Miroslav Szlamka, Váhovce
42 - František Hrnčiar st., Igor Dubeň, Karol Ryba, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Marián Mateička, Behynce
41 - Pavol Holták, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Ladislav Lörincz, Branč, Milan Brisuda, Č. Hrádok
40 - Jozef Danada, Ján Argyusi, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Ľuboš Baranec, Iveta Rosinská, Anton Dano, Nitra, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Marián Tóth, Močenok, Adrián Németh, N. Život, Jozef Debnár, Zl. Moravce
39 - Iveta Palková, Štefan Zabák, Miroslav Zverka, František Trnka, Miroslav Fábry, Nitra, Roman Fuska, Ivan Mareček, Čab, Juraj Bárek, Žirany, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Július Pavlov, N. Ves, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce
38 - Peter Odráška, Štefan Straňák, H. Kráľová, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Boris Mesároš, Lehota, Monika Slížová, Beladice, Andrej Maťo, Jarok, Radko Hnilica, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Bako, Močenok, Jaro Maňák, Tomáš Snop, Nitra, Attila Illés, Čenkovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Zoltán Kozics, N. Život, Tibor Rakoncza, H. Saliby
37 - Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Močol, Ján Turánek, Alekšince, Mária Bajáková, Lužianky, Július Kolník, Ľudovít Konečný, Lenka Königová, Eduard Szabo, Ivan Ševčík, Ľubomír Mikula, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Anton Molnár, P. Kesov, Daniela Záhonová, Golianovo, Žaneta Galová, Janíkovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Katarína Beláková, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Alexandra Gálová, Helena Gálová, Žirany, Imrich Gregor, Jelenec, Ladislav Páleník, Topoľčany, František Krčmár, Nevidzany, Marián Pacher, Sľažany, Alexander Bielik, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Peter Hipp, Michal Vígh, Šaľa
36 - Milan Roman, Čab, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Lenghart, Pavel König, Vladimír Kuchta, Zoran Heiser, Olga Tomeková, Štefan Matesko, Zuzana Hrivňáková, Blažena Sennešová, Marián Grman, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Gustáv Molnár, P. Kesov, Rudolf Lauko, Emil Barabáš, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Kozla, Žirany, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Karásek, Hájske, Viliam Šimonek, Lúčnica, Oľga Račková, D. Krškany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Štefan Fabian, Šaľa, Jozef Lehocký, Sládkovičovo
35 - Jozef Hoppan, Ján Frajtík, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Marek Fábry, Šurianky, Pavel Mihálik, Štefan Novák, Tomáš Bleho, Jana Jašíková, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michal Čery, Jelenec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ján Ehrenhold, Milan Gajdošík, Jozef Havetta, Katarína Magušínová, Ľubomír Turňa, Ondrej Civáň, Lukáš Barát, Marek Horváth, Nitra, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Renata Gálová, Žirany, Anton Blaho, Čeľadice, Gabriel Bíro, Alekšince, Štefan Račko, D. Krškany, Jana Dudonová, Sereď, Juraj Minárik, Obyce, Ján Kóssi, Čifáre, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Török, Pata, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Galbavý, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ivan Tabaček, T. Nemce, Milan Greguš, Zbehy, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor
34 - Bohuš Baják, Viktor Balko, Lužianky, Ernest Szombath, Juraj Šipoš, Vladimír Papp, Daniel Gál, Martin Škorica, Viliam Halla, Milan Ružička, František Bojda, Michal Bíro, František Tomek, Marián Červenka, Milan Nagy, Štefan Penzeš, Daniel Tasáry, Miroslav Račko, Mário Šándor, Nitra, Matúš Zentko, Peter Greguš, Peter Vranský, Zbehy, František Kunkel, Zl. Moravce, Zoltán Kollár, Milan Bekéni, Šaľa, Peter Ivančík, Koniarovce, Milan Šlosár, Čab, Jana Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Milan Hritz, Beladice, Ján Dekan, Velčice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Katarina Tesárová, Július Galo, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Stanislav Drapák, Jozef Huňady, Lúčnica, Peter Vašek, Ivanka, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ivan Ďurický, Kristína Líšková, Branč, Marián Herceg, Pata, Gabriel Galbavý, Gabriel Less, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Tibor Karacsony, Váhovce, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Margetin, Rišňovce
33 - Ľudovít Desat, Podhorany, Boris Lacina, Lužianky, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Peter Paulis, Peter Fáber, M. Vozokany, Ján Antalík, Viliam Félis, Vráble, Katka Tasáryová, Ivanka, Jozef Kóša, Katarína Karcolová, Michal Garay, Jozef Móder, Richard Magušín, Igor Galovič, Štefan Bede, Jozef Paulík, Ladislav Pintér, František Filo, Barbora Mináriková, Štefan Kollárik, Andrea Šándorová, Ivan Labuda, Ľuboš Lacina, Michaela Lacinová, Milan Vöröš, Matúš Palka, Nitra, Martin Jurík, Čakajovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Peter Baják ml., Zbehy, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Juraj Ivanič, Ivana Blahová, Čeľadice, Pavel Zsigmond, Nový Život, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ľubomír Martišovič, Martin Tesár, D. Krškany, Attila Kürti, Vlčany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Vincent Komačka, Topoľčany, Marián Titka, Eva Kollárová, Peter Ivančík, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Martin Földeši, Sereď, Celestín Berecz, Branč, Mária Slezáková, Lukáčovce
32 - René Matyó, Jozef Prešinský, Jozef Svitač, Anton Lieskovský, Roman Trnkus, Laco Ištokovič, Vladimír Kompas, Peter Mateička, Jozef Nosian, Ivan Dominka, Anton Černý, Mária Sýkorová, Miroslav Šimala, Juraj Hrnčár, Ivan Magdolen, Martina Pavlíková, Erika Hrachovická, Peter Šišák, Roman Sýkora, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Milan Čulák, Nitra, Filip Horný, Jarok, Imrich Guzmický, Terézia Tasáryová, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Marián Senka, Ladislav Szöke, Vráble, Anton Bábik ml., Rumanová, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Bédi, Lehota, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Ján Hnilica, Lužianky, Jozef Labuda, Solčany, Marián Blaho, Čeľadice, Adam Kováč, Babindol, Elena Vašková, Báb, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ľuboš Motolík, Trnovec, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ladislav Vašek, Branč, Zoltán Németh, N. Život, Jozef Baláž, Šaľa, Dominik Lenghard, Čakajovce, František Andraško, Jelenec
31 - Peter Trungel, Ivanka, Michal Papp, František Imre, Dušan Letko, Juraj Vencel, Dajana Borovská, Monika Rekošová, Marek Hrachovický, Andrej Kušnír, Milan Lacina, Vladimír Konde, Ľubomír Kiesel, František Hrnčiar, Norbert Bordáš, Nitra, Simona Szolnokiová, Ivan Šimonek, Dyčka, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Martin Bíro, Ján Bédi, Juraj Barantal, V. Zálužie, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jakub Vojtek, Ladislav Nagy, Štefan Kováč, Jozef Malý, Emília Malá, Vráble, Miriama Zborovanová, Golianovo, Pavol Kozma, Jozef Škvaril st., Mário Pánis, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Milan Srnka st., Čeľadice, Peter Popelka ml., Jarok, Milan Mišák, V. Dolina, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Emil Rusnák, Beladice, Miloš Plaštiak, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Lýdia Augustínová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Dana Fáberová, M. Vozokany, Emil Dubec, Žikava, Peter Vidovič, Vinohrady, Juraj Segíň, Sľažany, Attila Sonlajtner, Žirany, Kristián Lenčéš, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Katarína Jancsóová, Vlčany, Marek Mikula, Váhovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jozef Javor, Sereď, Rišo Bako, Galanta, Ivan Molnár, Matúškovo, Imrich Drozdák, Babindol, Štefan Páleník, Prílepy
30 - Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľuboš Mičík, Jozef Hudec st., Ľubomír Bartakovič, Milan Borovský, Emil Tomek, Pavol Hrnčár, Vlado Sásik, Lukáč Tomiš, Nitra, Peter Lenčéš, Matúš Rábek, Močenok, Ľubomír Sako, René Scheer, Kolíňany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Jaromír Slíž, Beladice, Vladimír Tasáry, Ivanka, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Marián Strečka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Štefan Kúsek, Hostie, Norbert Zsigmond, N. Život, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Patrik Balogh, Selice, Marián Železník, Trnovec, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Baťala ml., Žitavany, Jozef Kučera, Milan Lazan, Šaľa, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Marek Ballek, Hlohovec, Andrea Bereczová, Anton Berecz, Branč, Ján Török, V. Dolina, Gašpar Gál, Žirany
29 - Miroslav Fúska, Zbehy, Ivan Berec, Lužianky, Lukáš Karlubík, Boris Kašuba, Erik Petrík, Igor Máčik, Diana Szabová, Jozef Viskup, Pavol Zámečník, Jozef Nemeš st., Pavol Krajčo, Jozef Pacher, Zdenko Senneš, Juraj Tuchyňa, Miroslav Mada, Matúš Dillhoff, Nitra, Patrik Balko, Hosťová, Ladislav Hamada, Jozef Štefek, Jana Mráziková, Čeľadice, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Infner, František Margetin, Rišňovce, György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Volčko, Jozef Sklenár, Slavo Kališ, Šaľa, Martin Gál, Hrušovany, Natália Kozmová, Marcel Pánis, D. Krškany, Viliam Maňúch, Žirany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Mravík, Žitavany, René Čulák, Koniarovce, Marek Orlíček, Martin Švelan, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ľubomír Bobok, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Hotový, N. Sady, Juraj Palatický, Mojmírovce, František Kausek, Klasov, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Denis Marcinkech, Vinodol, Marek Fábry ml., Šurianky
28 - Ivana Kunkelová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Debnár, Zbehy, Andrej Orlíček, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Drahoš, Katarína Malá, Jozef Andel, Vráble, Patrik Čepček, Žitavany, Margita Pavelková, Golianovo, Dana Horváthová, Ľubo Penzeš, Milan Gráf, Pavol Ťapušík, Jozef Uhlárik, Jozef Senneš, Ingrid Lyžičiarová, Ján Barát, Alexander Charizopulos, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Peter Sonlajtner, Miloš Gál st., Žirany, Peter Balko, Kolíňany, Ondrej Kozolka, Peter Strieška, Volkovce, Štefan Labdík, Lužianky, Emil Šatan, Vozokany, Dušan Švehla, Sereď, Gabriel Baluška, Diakovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ivan Bileny, Rišňovce
27 - Alexander Grell, Peter Bíro, Darina Orbanová, Marián Urbánek, Vladimír Ťapušík, Patrik Laca, Ľudovít Kováč, Ľudovít Laca st., Nitra, Miro Senneš, Martina Dicsérová, Močenok, Marta Záhorská, Rišňovce, Kristián Palkovič, Hosťová, Anton Bábik st., Rumanová, Marek Balla, Maňa, Milan Koleda, Čeľadice, Vratko Candrák, Topoľčany, František Balogh, Selice, Miroslava Mikulášová, Juraj Sojka, Vráble, Gabriel Molnár, Galanta, Vladimír Petro, Margita Kališová, Tibor Odráška, Peter Lehocký, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Mikuláš Pintér, Alexander Repta, Branč, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Daniel Varga, Pata, Vlado Bennár, Hájske, Jozef Gajdoš, Žitavany
26 - Štefan Peťovský, Lužianky, Radoslav Gažo, Golianovo, Eva Pappová, Peter Solčianský, Jarmila Saidová, Ľubka Tasáryová, Mário Tomašek, Mário Varga, Marcela Hallová, Nitra, Mário Gažo, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Peter Vrabec, Čakajovce, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Juraj Paška, H. Krškany, Štefan Kepko, N. Zámky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Roman Uher, Róbert Tóth, Juraj Csirik, Ľuboš Šottník, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Renáta Čerháková, Trnovec, Ján Ballek, Hlohovec, Vladimír Majerčík, Sľažany
25 - Vilma Peťovská, Lužianky, Marek Kyjak, Alekšince, Ivan Buchala, Jožo Ťapušík, Rastislav Švec, Viliam Ďuriš, Dionýz Pecháček, Ivan Chlebák, Evka Grmanová, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Ladislav Skalický, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Popelka st., Jarok, Róbert Koprda, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Juraj Bradáč, Golianovo, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Ladislav Perina, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Andrej Repta, Salo Berecz, Branč, Božena Školníková, Zl. Moravce
24 - Marianna Barátová, Dražovce, Dušan Šóš, Zbehy, Matej Kuzmický, Ivanka, Ľubomír Maczvalda, Ľudmila Šimalová, Michal Lauko, Edo Tomek, Anna Eššeová, Nitra, Jozef Ivanič st., Čeľadice, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Leo Bednár, Vráble, Alexander Kobza, Čechynce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Varga, Vlčany, Michal Špacír, Beladice, Michal Kriško, Šaľa, Ján Školník, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Helena Krajinčáková, Báb, Gabriel Fazekas, Neded, Dávid Bežuch, Galanta
23 - Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Gál, Hrušovany, Juraj Knížat, Jozef Žák, René Daniš, Michal Korytko, Naďa Zlatňanská, Ivan Eliaš, Nitra, Ján Sórad, Pohranice, Michala Majdiaková, Močenok, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Mária Bereczová, Branč, Norbert Adamča, Sereď
22 - Vladimír Gál, Hrušovany, František Grom, Ladislav Pindeš, Mariana Letková, Pavel Puobiš, Ľubomír Kleštinec, Rado Vágai, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Marián Nagy, D. Krškany, Ján Petráš, Šaľa, Rudolf Krajinčák, Báb, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
21 - Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Stanislav Habáň, Peter Kováč, Nitra, Jaroslav Slamka, Báb, Juraj Lehocký, Sládkovičovo, Filip Guzmický, Ivanka, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
20 - Igor Kováč, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Lenka Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Vlasta Spišáková, Peter Krajčo ml., Vlado (Bodie) Viola, Erik Viskup, Nitra, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Ladislav Dvorský, Vráble
19 - Marek Korytko, Andrej Moravčík, Juraj Štibrík, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
18 - Matej Varga, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Tomáš Grman, Čeľadice, Miroslava Grznáková, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Stanislav Billik, Nitra, Peter Čepček, Ján Šutka ml., Zl. Moravce
17 - Igor Kováč, Čeľadice, Katarína Spišáková, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Juraj Chudiak, Nitra, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Marek Marcinkech, Vinodol
16 - Stanislav Billík, Zdeno Kamenický, Nitra, Martin Hindák, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Bleho, Šaľa, Igor Fúska, Daniel Fuska, Zbehy
15 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Andrášik, Martin Hrnčár, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre
14 - Jozef Hrebenár, Žitavany, František Belica, Hostie, Jozef Gutai, Nitra
13 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Zuzana Gurinová, Nitra, Marek Sklenár, Šaľa
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Pajer, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Jana Sklenárová, Šaľa, Táňa Tomeková, Nitra, Helena Balleková, Hlohovec
11 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce
10 - Vladimír Varga, Rišňovce, Alena Eššeová, Mário Demeš, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Jaroslav Andrašik, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Jaroslav Andrášik, Nitra, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Nina Letková, Nitra, Lukáš Bíro, Peter Vrábel, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Mária Tirolová, Nitra
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nitra, Viera Horná, Jozef Lamoš, Jarok
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Peter Bodi, Marek Németh, Zbehy, Jana Kašubová, Nitra, Janka Gálová, Žirany, Kristián Nagy, Selice, Iveta Bosorádová, Branč, Tibor Berec, V. Lapáš
4 - Štefan Pátrovič, Jozef Lámoš, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Dušan Tirol, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Lenka Reptová, Branč, Irena Petková, Z. Moravce, Jozef Šimončič, Báb
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Nitra, Štefan Pálenik, Prílepy, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Jozef Bajnek, Vráble, Adrián Ižák, K. Brod, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

V 8. kole bolo najviac až 9 uhádnutých zápasov. Dokázali to dvaja tipéri: Jaro Maňák z Nitry a Ľubov Kaplánová z Č. Hrádku.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY NN.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 712
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 239
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 085
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 046
  5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 841
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 753
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 570
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 786
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 668
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 621
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponitrianska stovka: Keď dobehneš, nechceš uveriť, že tvoje telo toľko zvládlo

Na kopcovitej trase z Handlovej do Nitry dve stovky pretekárov hľadali svoje limity. Inak ako šialenci sa im povedať nedá.

Zľava Tomáš Borčin, Daniel Sitáš a Jaro Bytel.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Už ste čítali?