Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

37 - Ľudovít Laca ml., Igor Dubeň, Pavlína Letková, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Mateička, Behynce; 36 - Juraj Káčer, Čaradice, Anna Pacherová, Sľažany, Karol Ryba, Nitra

Správne tipy 7. kola
FC Nitra - Artmedia 1:1 X
ŠK Eldus - FC ViOn 1:0 1
Vrbové - Vráble 2:1 1
Poľ. Močenok - Kolárovo 2:3 2
Zbehy - Čierna Voda 0:0 X
Váhovce - Nový Život 1:1 X
Čeľadice - Šaľa B/Veča 3:1 1
D. Obdokovce - Vinodol 1:0 1
Golianovo - Jelenec 0:1 2
Č. Hrádok - Č. Kľačany 0:1 2

Poradie po 7. kole:
37 - Ľudovít Laca ml., Igor Dubeň, Pavlína Letková, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Mateička, Behynce
36 - Juraj Káčer, Čaradice, Anna Pacherová, Sľažany, Karol Ryba, Nitra
35 - Pavol Holták, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Bako, Močenok, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Štefan Deák, Sľažany, Miroslav Szlamka, Váhovce
34 - František Hrnčiar st., Štefan Zabák, Ľuboš Baranec, Iveta Rosinská, Miroslav Fábry, Nitra, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Roman Fuska, Čab, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Juraj Bárek, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Imrich Gregor, Jelenec, Marián Tóth, Močenok, Ladislav Lörincz, Branč
33 - Eduard Szabo, Anton Dano, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Mária Bajáková, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Boris Mesároš, Lehota, Žaneta Galová, Janíkovce, Ján Argyusi, Šaľa, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Július Pavlov, N. Ves, Attila Illés, Čenkovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Adrián Németh, N. Život, Jozef Debnár, Zl. Moravce
32 - Iveta Palková, Július Kolník, Ľudovít Konečný, Lenka Königová, Miroslav Zverka, Ivan Ševčík, Zoran Heiser, Marián Grman, Ľubomír Mikula, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Rehuš, Roman Margetin, Rišňovce, Monika Slížová, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Radko Hnilica, Štefan Hudec, Lužianky, Katarína Beláková, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, František Krčmár, Nevidzany, Zoltán Kozics, N. Život, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Mareček, Čab, Michal Vígh, Šaľa
31 - Jozef Lenghart, Vladimír Kuchta, Jozef Havetta, František Trnka, Olga Tomeková, Ľubomír Turňa, Štefan Matesko, Zuzana Hrivňáková, Ondrej Civáň, Blažena Sennešová, Tomáš Snop, Nitra, Milan Roman, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Rudolf Lauko, Zbehy, Pavel Mihálik, Štefan Novák, Peter Hipp, Šaľa, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Helena Gálová, Žirany, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Michal Čery, Jelenec, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Karásek, Hájske, Ján Turánek, Alekšince, Miloš Plaštiak, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ivan Tabaček, T. Nemce
30 - Juraj Šipoš, Pavel König, Viliam Halla, Ján Ehrenhold, Milan Ružička, František Bojda, Michal Bíro, Ivan Magdolen, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Matúš Zentko, Emil Barabáš, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Marek Fábry, Šurianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Anton Molnár, P. Kesov, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Renata Gálová, Žirany, Anton Blaho, Čeľadice, Stanislav Drapák, Viliam Šimonek, Lúčnica, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Török, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Kukliš, Alexander Bielik, Topoľčianky, Marián Pacher, Sľažany, Miroslav Lešš, Jozef Galbavý, Gabriel Less, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Fabian, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Horňák, Rišňovce, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor
29 - Jozef Kóša, Milan Gajdošík, Jozef Móder, Milan Nagy, František Filo, Štefan Kollárik, Jaro Maňák, Miroslav Račko, Martina Pavlíková, Vlado Lyžičiar, Lukáš Barát, Marek Horváth, Matúš Palka, Nitra, Filip Horný, Jarok, Bohuš Baják, Ján Hnilica, Lužianky, Jozef Hoppan, Ján Frajtík, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, Simona Szolnokiová, Dyčka, Zoltán Kollár, Jana Jašíková, Šaľa, Martin Gál, Hrušovany, Henrich Richter, Bratislava, Peter Ivančík, Koniarovce, Jana Gálová, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Daniela Záhonová, Golianovo, Ľuboš Galo, Janíkovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Pavel Zsigmond, Nový Život, Július Galo, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Gabriel Bíro, Alekšince, Peter Vašek, Ivanka, Jana Dudonová, Sereď, Gabriela Sádovská, Žitavce, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Marián Herceg, Pata, Gabriel Galbavý, H. Kráľová
28 - Ernest Szombath, Vladimír Papp, Jozef Svitač, Daniel Gál, Laco Ištokovič, Michal Garay, František Tomek, Pavol Hrnčár, Juraj Hrnčár, Richard Magušín, Katarína Magušínová, Marián Červenka, Igor Galovič, Jozef Paulík, Ladislav Pintér, Milan Gráf, Andrea Šándorová, Daniel Tasáry, Erika Hrachovická, Ľuboš Lacina, Michaela Lacinová, Boris Grežo, Nitra, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Imrich Guzmický, Ivanka, František Kunkel, Zl. Moravce, Milan Bekéni, Tomáš Bleho, Marián Titka, Eva Kollárová, Peter Ivančík, Šaľa, Peter Greguš, Peter Baják ml., Peter Vranský, Milan Greguš, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, Peter Palka, Ľudovít Bában, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Milan Hritz, Beladice, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ivan Mrázik, Ivana Blahová, Čeľadice, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Nagy, Vráble, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Attila Kürti, Vlčany, Ján Kóssi, Čifáre, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Kristína Líšková, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Rišo Bako, Galanta, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Margetin, Rišňovce
27 - René Matyó, Jozef Prešinský, Anton Lieskovský, Martin Škorica, Roman Trnkus, Ivan Dominka, Katarína Karcolová, Monika Rekošová, Marek Hrachovický, Štefan Bede, Štefan Penzeš, Barbora Mináriková, Milan Lacina, Peter Šišák, Ivan Labuda, Mário Šándor, Ingrid Lyžičiarová, Vladimír Konde, František Hrnčiar, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Ivan Berec, Boris Lacina, Lužianky, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Paulis, M. Vozokany, Ján Antalík, Jakub Vojtek, Juraj Sojka, Vráble, Katka Tasáryová, Ivanka, Martin Bíro, V. Zálužie, Anton Bábik st., Rumanová, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Bédi, Lehota, Milan Srnka st., Marián Blaho, Čeľadice, Miroslav Ďuriač, Hostie, Norbert Zsigmond, N. Život, Katarina Tesárová, Ľubomír Martišovič, Martin Tesár, Mário Pánis, D. Krškany, Ivan Ďurický, Celestín Berecz, Branč, Elena Vašková, Báb, Vincent Komačka, Topoľčany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Vidovič, Vinohrady, Jozef Kučera, Jozef Baláž, Šaľa, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ivan Molnár, Matúškovo, František Andraško, Jelenec
26 - František Imre, Peter Mateička, Mária Sýkorová, Miroslav Šimala, Andrej Kušnír, Norbert Bordáš, Milan Čulák, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Radoslav Gažo, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ladislav Hamada, Juraj Ivanič, Jana Mráziková, Čeľadice, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Terézia Tasáryová, Ivanka, Peter Vrabec, Dominik Lenghard, Čakajovce, Peter Popelka ml., Jarok, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ladislav Szöke, Jozef Malý, Emília Malá, Viliam Félis, Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ivan Šimonek, Dyčka, Jozef Huňady, Lúčnica, Štefan Kepko, N. Zámky, Adam Kováč, Imrich Drozdák, Babindol, Dana Fáberová, Peter Fáber, M. Vozokany, Juraj Segíň, Sľažany, Attila Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Kristián Lenčéš, Slavo Kališ, Tatiana Sklenárová, Ľuboš Šottník, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Katarína Jancsóová, Vlčany, Marek Mikula, Váhovce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marek Ballek, Hlohovec, Martin Földeši, Jozef Javor, Sereď, Andrea Bereczová, Branč, Zoltán Németh, N. Život, Mária Slezáková, Lukáčovce
25 - Ľuboš Mičík, Michal Papp, Diana Szabová, Jozef Hudec st., Jozef Nosian, Anton Černý, Dušan Letko, Juraj Vencel, Milan Borovský, Dajana Borovská, Jozef Pacher, Zdenko Senneš, Evka Grmanová, Vlado Sásik, Ľubomír Kiesel, Ľudovít Laca st., Miroslav Mada, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky, Marek Kyjak, Alekšince, Peter Lenčéš, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Senka, Štefan Kováč, Katarína Malá, Vráble, Jozef Záhorský, Jozef Infner, Ivan Bileny, Rišňovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jaromír Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Pavol Kozma, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Ján Bédi, Juraj Barantal, V. Zálužie, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Dezider Lenčéš, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Juraj Bradáč, Golianovo, Marek Orlíček, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Emil Šatan, Vozokany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Dušan Švehla, Sereď, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Gabriel Baluška, Diakovce, Anton Berecz, Branč, Gašpar Gál, Žirany
24 - Lukáš Karlubík, Boris Kašuba, Erik Petrík, Vladimír Kompas, Ľubomír Bartakovič, Jozef Viskup, Emil Tomek, Pavol Zámečník, Jozef Nemeš st., Pavol Krajčo, Juraj Tuchyňa, Roman Sýkora, Lukáč Tomiš, Milan Vöröš, Matúš Dillhoff, Alexander Charizopulos, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Trungel, Vladimír Tasáry, Ivanka, Patrik Balko, Hosťová, Marta Kunkelová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Miro Senneš, Matúš Rábek, Močenok, György Jakubecz, H. Saliby, Juraj Volčko, Róbert Tóth, Šaľa, Peter Debnár, Zbehy, Anton Bábik ml., Rumanová, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Natália Kozmová, Marcel Pánis, D. Krškany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Štefan Kúsek, Hostie, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Gál, Žirany, Peter Balko, Kolíňany, René Čulák, Koniarovce, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marián Železník, Trnovec, František Margetin, Rišňovce, Miroslava Mikulášová, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ján Török, V. Dolina, Marek Fábry ml., Šurianky, Štefan Páleník, Prílepy
23 - Alexander Grell, Juraj Knížat, Michal Korytko, Dana Horváthová, Ľubo Penzeš, Marián Urbánek, Naďa Zlatňanská, Pavol Ťapušík, Ľudovít Kováč, Jozef Senneš, Ivan Eliaš, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Matúš Vrábel, Lužianky, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Gál, Hrušovany, Marián Drahoš, Jozef Andel, Vráble, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Milan Koleda, Jozef Ivanič st., Čeľadice, Margita Pavelková, Golianovo, Marián Strečka, Lýdia Augustínová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Viliam Maňúch, Peter Sonlajtner, Žirany, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Bobok, Peter Strieška, Volkovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Baťala ml., Jozef Gajdoš, Žitavany, Vladimír Petro, Tibor Odráška, Šaľa, Andrej Baláž, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Renáta Čerháková, Trnovec, Denis Marcinkech, Vinodol, René Scheer, Kolíňany, Vlado Bennár, Hájske
22 - Ivan Buchala, Eva Pappová, Peter Solčianský, Igor Máčik, Darina Orbanová, Jožo Ťapušík, Mariana Letková, Mário Tomašek, Ľubomír Kleštinec, Patrik Laca, Nitra, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Mário Gažo, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Vladimír Gál, Hrušovany, Rudolf Macho, Kolíňany, Róbert Koprda, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Labdík, Lužianky, Roman Uher, Margita Kališová, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Ján Petráš, Šaľa, Miloš Gál st., Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Tibor Karacsony, Váhovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Alexander Repta, Branč, Vladimír Majerčík, Sľažany
21 - Peter Bíro, Jarmila Saidová, Rastislav Švec, Ľudmila Šimalová, Ľubka Tasáryová, Vladimír Ťapušík, Dionýz Pecháček, Ján Barát, Michal Lauko, Marcela Hallová, Nitra, Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Jozef Lukáč, Juraj Palatický, Mojmírovce, Kristián Palkovič, Hosťová, Andrej Orlíček, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marek Balla, Maňa, Vincent Káčer, Božena Školníková, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Martina Dicsérová, Močenok, Mikuláš Pintér, Andrej Repta, Branč, Ján Ballek, Hlohovec, Michal Špacír, Beladice, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
20 - René Daniš, Vlasta Spišáková, Ladislav Pindeš, Viliam Ďuriš, Mário Varga, Ivan Chlebák, Jozef Uhlárik, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Ladislav Skalický, Nitra, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Marianna Barátová, Dražovce, Dušan Šóš, Zbehy, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Michala Majdiaková, Močenok, Daniel Varga, Pata, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Helena Krajinčáková, Báb, Gabriel Fazekas, Neded
19 - Ľubomír Maczvalda, Marek Korytko, Andrej Moravčík, Juraj Štibrík, Nitra, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Popelka st., Jarok, Ján Sórad, Pohranice, Juraj Paška, H. Krškany, Ladislav Perina, Michal Kriško, Peter Visolajský, Šaľa, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Rudolf Krajinčák, Báb, Norbert Adamča, Sereď
18 - Ľubomír Moravčík, Peter Krajčo ml., Stanislav Billik, Edo Tomek, Anna Eššeová, Nitra, Matej Varga, Cabaj-Čápor, Leo Bednár, Vráble, Miroslava Grznáková, Šaľa, Marián Nagy, D. Krškany, Peter Varga, Vlčany, Salo Berecz, Branč, Emília Káčerová, Zl. Moravce
17 - František Grom, Katarína Spišáková, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Peter Kováč, Nitra, Pavol Štefek, V. Dolina, Igor Kováč, Čeľadice, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Dávid Bežuch, Galanta, Mária Bereczová, Branč, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
16 - Stanislav Billík, Pavel Puobiš, Zdeno Kamenický, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Matej Kuzmický, Ivanka, Martin Hindák, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Bleho, Šaľa, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
15 - Juraj Andrášik, Erik Viskup, Nitra, Tomáš Grman, Čeľadice, Ľuboš Modzga (Šuker), Ladislav Dvorský, Vráble, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Filip Guzmický, Ivanka
14 - Jozef Žák, Stanislav Habáň, Vlado (Bodie) Viola, Jozef Gutai, Nitra, Jozef Hrebenár, Žitavany, František Belica, Hostie, Peter Čepček, Zl. Moravce
13 - Zuzana Gurinová, Rado Vágai, Nitra, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Marek Sklenár, Šaľa, Mária Kunkelová, Ján Šuttka ml., Zl. Moravce
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Pajer, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Jana Sklenárová, Šaľa, Juraj Chudiak, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol
11 - Filip Dobiáš, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Jaroslav Andrašik, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Nitra, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Táňa Tomeková, Nina Letková, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Miroslav Vaňo, Žirany, Igor Fúska, Zbehy, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky
6 - Vladimír Varga, Rišňovce, Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nitra, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Viera Horná, Jarok, Daniel Fuska, Zbehy
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Peter Bodi, Marek Németh, Zbehy, Jana Kašubová, Nitra, Janka Gálová, Žirany, Peter Vrábel, Čakajovce, Kristián Nagy, Selice
4 - Štefan Pátrovič, Jozef Lámoš, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Martin Hrnčár, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Jaroslav Andrášik, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Lenka Reptová, Branč, Irena Petková, Z. Moravce, Helena Balleková, Hlohovec, Jozef Šimončič, Báb
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Nitra, Štefan Pálenik, Prílepy, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Jozef Bajnek, Vráble, Adrián Ižák, K. Brod, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

Siedme kolo bolo pre väčšinu vás ťažkým orieškom.
Víťazom kola je Milan Brisuda z Č. Hrádku, ktorý trafil 7 zápasov.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 332
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 064
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 260
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 12 870
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 661
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 386
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 069
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 605
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 324
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 319
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?