Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

34 - Ľudovít Laca ml., Igor Dubeň, Nitra; 33 - Marián Mateička, Behynce, Anna Pacherová, Sľažany

Správne tipy 6. kola
FC Nitra - Košice 0:0 X
Šaľa - Trnava 1:2 2
Galanta - Topoľčany 2:3 2
Komárno - ČFK Nitra 0:0 X
Imeľ - Tešedíkovo 2:0 1
Sľažany - Čechynce 4:2 1
Topoľčianky - Janíkovce 2:1 1
Kráľová n/V. - Selice 1:2 2
Martin n/Ž. - Lovce 1:1 X
Vinohrady - Veľká Mača 1:4 2

Poradie po 6. kole
34 - Ľudovít Laca ml., Igor Dubeň, Nitra
33 - Marián Mateička, Behynce, Anna Pacherová, Sľažany
32 - Pavlína Letková, Karol Ryba, Nitra, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Juraj Káčer, Čaradice, Imrich Gregor, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Miroslav Szlamka, Váhovce
31 - Pavol Holták, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľuboš Baranec, Nitra, Ladislav Páleník, Topoľčany, František Krčmár, Nevidzany, Attila Illés, Čenkovce, Jozef Debnár, Zl. Moravce
30 - Iveta Rosinská, Miroslav Fábry, Anton Dano, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Rastislav Borčin, Hostie, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Juraj Bárek, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Bako, Marián Tóth, Močenok, Katarína Beláková, D. Krškany, Július Pavlov, N. Ves, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Štefan Deák, Sľažany, Ladislav Lörincz, Branč
29 - Jozef Lenghart, Iveta Palková, František Hrnčiar st., Július Kolník, Štefan Zabák, Eduard Szabo, Ivan Ševčík, Jozef Havetta, Zuzana Hrivňáková, Tomáš Snop, Nitra, Jozef Danada, Ján Argyusi, Peter Hipp, Šaľa, Mária Bajáková, Radko Hnilica, Štefan Hudec, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Roman Fuska, Čab, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Monika Slížová, Beladice, Žaneta Galová, Janíkovce, Roman Margetin, Rišňovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Helena Gálová, Žirany, Pavel Babiak, Žitavany, Adrián Németh, Zoltán Kozics, N. Život
28 - Lenka Königová, Miroslav Zverka, František Bojda, Zoran Heiser, Ondrej Civáň, Marián Grman, Ľubomír Mikula, Boris Grežo, Nitra, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Peter Odráška, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ján Kozla, Renata Gálová, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Boris Mesároš, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Karásek, Hájske, Ján Turánek, Alekšince, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Juraj Minárik, Obyce, Peter Vranský, Zbehy, Jaroslav Dvorský, Marián Herceg, Pata, Marián Pacher, Sľažany, Štefan Novák, Štefan Fabian, Šaľa, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ivan Mareček, Čab
27 - Pavel König, Vladimír Kuchta, Ľudovít Konečný, Viliam Halla, Ján Ehrenhold, Milan Ružička, Milan Gajdošík, Michal Bíro, František Trnka, Olga Tomeková, Ľubomír Turňa, Štefan Matesko, Štefan Kollárik, Daniel Tasáry, Vlado Lyžičiar, Nitra, Milan Roman, Čab, Vojtech Mládek, Podhorany, Miroslav Močol, Alekšince, Matúš Zentko, Rudolf Lauko, Emil Barabáš, Zbehy, Simona Szolnokiová, Dyčka, Zoltán Kollár, Pavel Mihálik, Jana Jašíková, Michal Vígh, Šaľa, Marek Fábry, Šurianky, Henrich Richter, Bratislava, Gabriel Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Michal Čery, Jelenec, Anton Blaho, Čeľadice, Štefan Račko, D. Krškany, Miloš Plaštiak, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Hegyi, Jelka, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor
26 - Ernest Szombath, Juraj Šipoš, Martin Škorica, Richard Magušín, Marián Červenka, Igor Galovič, Milan Nagy, Jaro Maňák, Martina Pavlíková, Blažena Sennešová, Lukáš Barát, Michaela Lacinová, Marek Horváth, Matúš Palka, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Attila Szolnoki, Ľubomír Drahoš, Dyčka, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Frajtík, Vráble, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Marián Titka, Šaľa, Martin Gál, Hrušovany, Peter Greguš, Milan Greguš, Zbehy, Peter Ivančík, Koniarovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Milan Šlosár, Čab, Peter Palka, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Jozef Bédi, Lehota, Ján Dekan, Velčice, Daniela Záhonová, Golianovo, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Pavel Zsigmond, Nový Život, Stanislav Drapák, Viliam Šimonek, Lúčnica, Peter Vašek, Ivanka, Jana Dudonová, Sereď, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Valent Vaňo, Žirany
25 - Jozef Svitač, Anton Lieskovský, Laco Ištokovič, Ivan Dominka, Jozef Móder, Monika Rekošová, Pavol Hrnčár, Juraj Hrnčár, Katarína Magušínová, Ladislav Pintér, František Filo, Barbora Mináriková, Miroslav Račko, Ivan Magdolen, Erika Hrachovická, František Hrnčiar, Peter Bezák, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marek Kyjak, Gabriel Bíro, Alekšince, Filip Horný, Jarok, Jozef Hoppan, Ján Antalík, Ladislav Nagy, Vráble, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Paulis, Dana Fáberová, M. Vozokany, Stanislav Packa, Močenok, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ján Hnilica, Lužianky, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Ján Kóssi, Čifáre, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Ďurický, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Alexander Bielik, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Eva Kollárová, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ľuboš Motolík, Trnovec, Rišo Bako, Galanta, František Andraško, Jelenec
24 - Jozef Prešinský, Vladimír Papp, Roman Trnkus, František Imre, Katarína Karcolová, Anton Černý, Dušan Letko, Dajana Borovská, František Tomek, Štefan Bede, Jozef Paulík, Štefan Penzeš, Milan Gráf, Andrea Šándorová, Mário Šándor, Ľuboš Lacina, Norbert Bordáš, Vladimír Nemšovský, Milan Vöröš, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Imrich Guzmický, Terézia Tasáryová, Ivanka, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Baják ml., Zbehy, Ján Slíž, Milan Hritz, Beladice, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Labuda, Solčany, Dezider Lenčéš, Jozef Galbavý, Gabriel Less, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ľubomír Martišovič, Július Galo, D. Krškany, Ivana Blahová, Čeľadice, Ivan Šimonek, Dyčka, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Gabriela Sádovská, Žitavce, Štefan Kováč, Jozef Malý, Vráble, Jozef Török, Pata, Juraj Minár, Zl. Moravce, Peter Vidovič, Vinohrady, Attila Sonlajtner, Žirany, Tomáš Bleho, Kristián Lenčéš, Slavo Kališ, Ľuboš Šottník, Peter Ivančík, Šaľa, Katarína Jancsóová, Vlčany, Kristína Líšková, Celestín Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Anna Čerenková, Topoľčianky, Imrich Drozdák, Babindol
23 - René Matyó, Daniel Gál, Jozef Kóša, Diana Szabová, Peter Mateička, Michal Garay, Mária Sýkorová, Milan Lacina, Peter Šišák, Ivan Labuda, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Eliaš, Ľubomír Kiesel, Ľudovít Laca st., Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Ivan Berec, Boris Lacina, Matúš Vrábel, Viktor Balko, Lužianky, Ladislav Hamada, Marián Blaho, Čeľadice, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Katka Tasáryová, Ivanka, Anton Bábik st., Rumanová, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jana Gálová, Žirany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Pavol Kozma, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Peter Popelka ml., Jarok, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Miroslav Ďuriač, Hostie, Jozef Huňady, Lúčnica, Attila Kürti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Kepko, N. Zámky, Adam Kováč, Babindol, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Juraj Sojka, Katarína Malá, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Milan Lazan, Tatiana Sklenárová, Jozef Baláž, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Martin Švelan, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marek Ballek, Hlohovec, Martin Földeši, Sereď, Andrea Bereczová, Branč, Zoltán Németh, N. Život, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Gajdoš, Žitavany, Jozef Margetin, Rišňovce
22 - Ľuboš Mičík, Lukáš Karlubík, Boris Kašuba, Michal Papp, Juraj Vencel, Emil Tomek, Miroslav Šimala, Marek Hrachovický, Andrej Kušnír, Marián Urbánek, Ľubomír Kleštinec, Jozef Pacher, Vlado Sásik, Juraj Tuchyňa, Roman Sýkora, Lukáč Tomiš, Miroslav Mada, Milan Čulák, Nitra, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Ľubomír Sako, Peter Balko, Kolíňany, Marián Senka, Jakub Vojtek, Miroslava Mikulášová, Emília Malá, Viliam Félis, Vráble, Jozef Záhorský, František Margetin, Ivan Bileny, Rišňovce, György Jakubecz, H. Saliby, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jaromír Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Juraj Ivanič, Jozef Štefek, Jana Mráziková, Čeľadice, Patrik Čepček, Žitavany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Pavol Lieskovský, Juraj Barantal, V. Zálužie, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Škvaril st., Katarina Tesárová, Martin Tesár, Mário Pánis, D. Krškany, Juraj Bradáč, Golianovo, René Čulák, Koniarovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Elena Vašková, Báb, Dušan Švehla, Jozef Javor, Sereď, Jozef Sklenár, Ján Petráš, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gabriel Baluška, Diakovce, Tibor Karacsony, Marek Mikula, Váhovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Štefan Páleník, Prílepy, Mária Slezáková, Lukáčovce
21 - Erik Petrík, Jozef Hudec st., Jozef Nosian, Ľubomír Bartakovič, Jozef Viskup, Michal Korytko, Milan Borovský, Pavol Zámečník, Jozef Nemeš st., Pavol Ťapušík, Pavol Krajčo, Jozef Senneš, Vladimír Konde, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Patrik Balko, Hosťová, Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Ivana Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Marta Záhorská, Rišňovce, Juraj Volčko, Róbert Tóth, Šaľa, Peter Debnár, Zbehy, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Marián Drahoš, Vráble, Natália Kozmová, Marcel Pánis, D. Krškany, Milan Srnka st., Čeľadice, Viliam Maňúch, Miloš Gál st., Gašpar Gál, Žirany, Norbert Zsigmond, N. Život, Jaroslav Slamka, Báb, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Valkovič, Peter Fáber, M. Vozokany, František Balogh, Selice, Vladimír Gombáš ml., Matúš Rábek, Močenok, Emil Šatan, Vozokany, Emil Dubec, Žikava, Gabriel Molnár, Galanta, Ladislav Kéry, Volkovce, Denis Marcinkech, Vinodol, Ján Török, V. Dolina
20 - Ivan Buchala, Alexander Grell, Juraj Knížat, Ľubo Penzeš, Mário Tomašek, Ľudovít Kováč, Jozef Uhlárik, Zdenko Senneš, Nitra, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Radoslav Gažo, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Lenčéš, Miro Senneš, Močenok, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Vladimír Gál, Hrušovany, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Martin Bíro, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Koleda, Jozef Ivanič st., Čeľadice, Tibor Horváth, Komjatice, Štefan Mravík, Žitavany, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Patrik Balogh, Selice, Roman Uher, Vladimír Petro, Tibor Odráška, Peter Lehocký, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Renáta Čerháková, Trnovec, Jozef Andel, Vráble, Peter Strieška, Volkovce, Alexander Repta, Branč, Vlado Bennár, Hájske, Marek Fábry ml., Šurianky, Gabriel Fazekas, Neded
19 - Eva Pappová, Peter Solčianský, Igor Máčik, Peter Bíro, Vladimír Kompas, Marek Korytko, Darina Orbanová, Dana Horváthová, Jarmila Saidová, Mário Varga, Andrej Moravčík, Matúš Dillhoff, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Jozef Infner, Rišňovce, Mário Gažo, Rumanová, Kristián Palkovič, Hosťová, Jozef Gál, Hrušovany, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Štefan Labdík, Lužianky, Juraj Palatický, Mojmírovce, Marián Železník, Trnovec, Jozef Baťala ml., Žitavany, Peter Sonlajtner, Žirany, Martina Dicsérová, Močenok, Margita Kališová, Juraj Csirik, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ivan Molnár, Matúškovo, Michal Špacír, Beladice, Anton Berecz, Branč, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
18 - Ladislav Pindeš, Jožo Ťapušík, Rastislav Švec, Ľudmila Šimalová, Ľubka Tasáryová, Patrik Laca, Naďa Zlatňanská, Ľubomír Moravčík, Evka Grmanová, Ján Barát, Michal Lauko, Marcela Hallová, Stanislav Billik, Nitra, Marianna Barátová, Dražovce, Vilma Peťovská, Lužianky, Marek Balla, Maňa, Matej Varga, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Peter Vrabec, Čakajovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Miroslava Grznáková, Šaľa, Jozef Gál, Žirany, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Mikuláš Pintér, Andrej Repta, Salo Berecz, Branč, Ján Ballek, Hlohovec, Rudolf Krajinčák, Helena Krajinčáková, Báb, Ján Školník, Božena Školníková, Zl. Moravce
17 - René Daniš, Stanislav Očenáš, Vladimír Ťapušík, Dionýz Pecháček, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Alexander Charizopulos, Nitra, Igor Kováč, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Andrej Orlíček, Radovan Paľo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Popelka st., Jarok, Ján Sórad, Pohranice, Michala Majdiaková, Močenok, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Michal Kriško, Šaľa, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
16 - Ľubomír Maczvalda, Mariana Letková, Ivan Chlebák, Zdeno Kamenický, Ladislav Skalický, Nitra, Peter Trungel, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Lenka Kunkelová, Vincent Káčer, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Koprda, Čeľadice, Martin Hindák, Sereď, Leo Bednár, Vráble, Juraj Paška, H. Krškany, Peter Varga, Vlčany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Bleho, Gustáv Štefkovič, Peter Visolajský, Šaľa, Vladimír Majerčík, Sľažany
15 - František Grom, Katarína Spišáková, Vlasta Spišáková, Viliam Ďuriš, Ľudovít Billik, Peter Krajčo ml., Juraj Andrášik, Juraj Štibrík, Anna Eššeová, Nitra, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Marián Nagy, D. Krškany, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Július Oláh, Matúškovo, Daniel Varga, Pata, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce
14 - Jozef Žák, Stanislav Habáň, Jozef Gutai, Nitra, Jozef Hrebenár, Žitavany, František Belica, Hostie, Dávid Bežuch, Galanta, Martina Križanovičová, V. Zálužie
13 - Zuzana Gurinová, Rado Vágai, Nitra, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Marek Sklenár, Šaľa, Mária Bereczová, Branč
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Tomáš Grman, Čeľadice, Ladislav Perina, Timea Mészárosová, Jana Sklenárová, Šaľa, Štefan Pajer, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Erik Viskup, Nitra, Peter Čepček, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Ladislav Dvorský, Vráble
11 - Stanislav Billík, Peter Jurika, Vlado (Bodie) Viola, Martin Pecho, Peter Kováč, Nitra, Filip Dobiáš, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Norbert Adamča, Sereď, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Edo Tomek, Juraj Chudiak, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
9 - Jaroslav Andrašik, Pavel Puobiš, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Nitra, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Miroslav Greguš, Hosťovce, Marek Marcinkech, Vinodol
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Miroslav Vaňo, Žirany, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nina Letková, Nitra, Viera Horná, Jarok, Igor Fúska, Daniel Fuska, Zbehy
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Peter Bodi, Zbehy, Jana Kašubová, Nitra, Janka Gálová, Žirany, Ján Šuttka ml., Zl. Moravce, Peter Vrábel, Čakajovce, Kristián Nagy, Selice
4 - Štefan Pátrovič, Jozef Lámoš, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Martin Hrnčár, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Táňa Tomeková, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Lenka Reptová, Branč, Irena Petková, Z. Moravce, Helena Balleková, Hlohovec, Jozef Šimončič, Báb
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Nitra, Vladimír Varga, Rišňovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Jozef Bajnek, Vráble
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Marek Németh, Zbehy
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

Víťazom 6. kola je Mária Kunkelová zo Zlatých Moraviec, ktorá uhádla 8 zápasov. Vyhráva kartón piva Corgoň od spoločnosti Heineken.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 38 741
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 26 781
  3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 19 659
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 859
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 15 607
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 209
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 565
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 11 345
  9. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci 11 094
  10. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 086
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hasiči zasahovali v obci Selice, kde sa zrútila časť rodinného domu

Hasiči zo Šale zasahujú v obci Selice (okres Šaľa) kde sa zrútila časť rodinného domu. Pri spadnutí steny došlo k odtrhnutiu plynovej prípojky a k následnému úniku plynu.

V Pustých Sadoch testovanie prerušili, chýbajú im testy

Obec požiadala o 450 kusov antigénových testov, dostala o stovku menej.

Testovanie v obci Štiavnické Bane.

Drive-in odberné miesta v Nitre hlásili plné stavy, policajti radili ľuďom ísť na testy do dedín

Niektorí na test čakali dlhé hodiny. Popoludní sa situácia upokojila.

Pohodlnejšiu formu testovania chcela využiť väčšina ľudí.

Koronavírus Nitriansky kraj: Z vyše 30-tisíc ľudí v okrese Nitra je len 213 pozitívnych (minúta po minúte)

Spravodajstvo z celoplošného testovania na Covid-19 v okresoch Nitrianskeho kraja.

Pred nitrianskym kúpaliskom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus Banskobystrický kraj: Prvý deň testovania je za nami. Pokračuje sa v nedeľu (minúta po minúte)

Podrobné spravodajstvo z celoplošného testovania na Covid-19 v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.

Koronavírus Žilinský kraj: Testovanie prebehlo bez výraznejších problémov (minúta po minúte)

Celoplošné testovanie na Covid-19 v okresoch Žilina, Martin, Čadca, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a ostatných okresoch ZA kraja.

Koronavírus Nitriansky kraj: Z vyše 30-tisíc ľudí v okrese Nitra je len 213 pozitívnych (minúta po minúte)

Spravodajstvo z celoplošného testovania na Covid-19 v okresoch Nitrianskeho kraja.

Už ste čítali?